atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Deivida Vilkersona paziņojums
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.03.16 01:19:52
Svētā Gara mudināts izsūtu šo steidzamo vēsti visiem, kas ir mūsu e-pasta sarakstos, visiem draugiem un visiem bīskapiem, ar kuriem esam tikušies visā pasaulē.
NOTIKS NELAIME, KAS SATRICINĀS VISU ZEMI. ŠIS NOTIKUMS BŪS TIK BIEDĒJOŠS, KA MĒS VISI DREBĒSIM - PAT VISDIEVBIJĪGĀKIE NO TIEM, KAS IR MUMS APKĀRT.
Jau desmit gadus Dievs mani brīdina par tūkstošiem liesmu, kas nāks pār Ņujorku. Tās aprīs šo megapoli, ieskaitot Ņūdžersijas un Konektikutas apgabalus. Galvenās lielpilsētas visā Amerikā piedzīvos sacelšanos un liesmojošas ugunis, kādas savulaik redzējām Vatā, Losandželosā.
Šīs sacelšanās un ugunis būs visās pasaules lielpilsētās. Notiks laupīšanas - ieskaitot Taimskvēru Ņujorkā. Tas, ko mēs piedzīvojam tagad, nav lejupslīde, tā nav pat depresija. Mēs atrodamies zem Dieva dusmām. Dievs tiesā Amerikas un citu tautu milzīgos grēkus. Viņš izpostīs pasaules sekulāros pamatus.
Jeremijas grāmatas 18. nodaļā varam lasīt: „Tādēļ pasludini Jūdas vīriem un Jeruzālemes iedzīvotājiem, sacīdams: tā saka Tas Kungs: redzi, Es gatavoju jums nelaimi, un Man ir kāds nodoms pret jums. Atgriezieties jel ikviens no sava ļaunā ceļa un labojiet savu dzīves nostāju, savu rīcību un visu savu dzīvi! Bet tie atbildēs: velti, nepūlies! Mēs sekosim paši savām domām un saviem ieskatiem un rīkosimies ikviens pēc savas ļaunās un stūrgalvīgās sirds!” (Jer. 18:11-12)
11. Psalma 7. pantā Dāvids brīdina: „Pār bezdievīgajiem Viņš liek līt ugunij un sēram, svelmaina vētra būs viņu daļa.” Kādēļ? Dāvids atbild: „Jo Tas Kungs ir taisns.” (8. pants) Tā ir taisnīga tiesa, tāpat kā tiesa pār Sodomu un Noas paaudzi.
Es nezinu, kad mēs šīs lielas piedzīvosim, bet vienu es zinu - tās vairs nav tālu. Es esmu atvieglojis savu dvēseli. Dariet ar šo vēsti, ko paši vēlaties. Lai Dievs jūs svētī un pasargā!
Tā, lūk! Dievs atraus savu sargājošo roku un ļaus materiālisma pārņemtajai patērētāju sabiedrībai izbaudīt tās neprātīgās saimniekošanas sekas. Ko tad mums darīt? Kā izglābties no gaidāmā posta? Kā rīkoties tiem, kas bīstas Dievu un nopietni izturas pret Viņa brīdinājumiem? Uz to Deivids Vilkersons atbild:

„Kad pamati grūst, ko darīs taisnais?” (Psalmi 11:4)
Es jums došu kādu praktisku padomu, ko pats esmu saņēmis no Svētā Gara. Ja iespējams, iegādājieties ilgi lietojamas preces, kas ātri nebojājas, tualetes piederumus un citas nepieciešamas lietas, lai pietiktu vismaz 30 dienām. Pats esmu bijis aculiecinieks panikai, kāds radās terorisma draudu ietekmē. Gaidāmā posta un nelaimju dēļ galvenajās lielpilsētās pārtikas preču veikali tiks iztukšoti stundas laikā. Tomēr šo pārliecību katram pašam jāsaņem no Dieva.
Tēma kristiešiem, kas nopietni vēlas par šo ko teikt. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
spinxs [81.198.248.5]
# Iesūtīts: 2009.03.17 13:06:09
Mārtiņš
Āmen!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.17 13:12:42
Mārtiņš
Lai arī ieteikums saprātīgs, grūti noticēt, ka tas ir viss, ko Svētais Gars teiktu.

Vai tad? D.V. esot vairākas grāmatas, kā saprotu, tā ka nespriedīsim pāragri. Un par paniku ari grūti nosaukt. Nu būs tās beigas pabriesmīgas, un kā tad lai Kungs mūs sagatavo, neko tuvāk nestāstot? Tikpat labi tad paniku vieš visa Jņ.atklāsme kā tāda.

Par to paiku 30 dienām - nu Rakstos daudzviet un visai sīki aprakstītas tīri praktiskas lietas, kas ticīgam savlaicīgi jāpadara, tā ka... tas jau neizslēdz paļaušanos uz Kungu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 13:25:44
Par to paiku 30 dienām - nu Rakstos daudzviet un visai sīki aprakstītas tīri praktiskas lietas, kas ticīgam savlaicīgi jāpadara, tā ka... tas jau neizslēdz paļaušanos uz Kungu.

Kādu piemēriņu, kas būtu līdzīgs šim?
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.17 13:27:14
Mulders
Nu, kad Dievs lika Noasam šķirstu būvēt, piemēram.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.03.17 13:58:14
Ingars
Mēs par to nevaram viennozīmīgi spriest, jo vecajā derībā bijuši neskaitāmi gadījumi, kad Dievs licis pravietot par kādu pilsētu vai nāciju, ka tā tiks iznīcināta un nekāda lūgšana pēc žēlastības netiks uzklausīta

Ec. 8:18 Tādēļ Es celšos pret tiem ar bardzību, Mana acs tos neuzlūkos ar līdzcietību, un Es tos nesaudzēšu. Un, kaut tie ar stipru balsi kliegtu Man ausīs, Es tos tomēr neuzklausīšu."


Tevis sniegtajā Rakstu citātā nav lūgšanas pēc želastības, drīzāk gan žēlošanās un brēkšana uz Dievu - tas ir tas, ko Viņš sakās neuzklausīt.

Man domāt, ir jāizšķir arī notikumi un sagaidāmais cilvēku reakcijas veids VD pasaulē un JD pasaulē. Lai arī Dieva griba ir nemainīga un vēlme gan toreiz (VD), gan tagad (JD) ir tāda pati kā iesākumā, tomēr risināšanas metode atšķirās. VD gadījumā tā ir bauslība ar visu, kas no tās izriet, ieskaitot precīzu instruktāžu, kā rīkoties noteiktās situācijās. JD savukārt kardināli atgriežas pie pamatu pamata - Dieva gribas īstenošanas, kas piepildās Kristū, mainot mūs pašus.

Ko es ar to gribu teikt?
Mums ir Evaņģēlijs, mums ir Dieva žēlastība.
Laiku beigu datums mums nav zināms. Taču mums ir viss nepieciešamais, lai dzīvotu pasaulē, ar ko pilnīgi pietiek līdz Kristus otrajai atnākšanai. Praktiski es to uztveru tā, ka mums ir dievbijīgi un saprātīgi jādzīvo šodienas dzīve it kā šī pasaule būtu mūžīga.

Starp citu, mums ir daudz nopietnāki un klātesošāki (t.i. reālāki) iemesli bīties Dievu un klausīt Viņam nekā mītiski brīdinājumi izpostīt tālas zemes otrā pasaules malā.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 14:05:45
Mārtiņš
Nu dzīvosim redzēsim
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.03.17 14:09:32
-Jona-
Vai tad? D.V. esot vairākas grāmatas, kā saprotu, tā ka nespriedīsim pāragri. Un par paniku ari grūti nosaukt. Nu būs tās beigas pabriesmīgas, un kā tad lai Kungs mūs sagatavo, neko tuvāk nestāstot? Tikpat labi tad paniku vieš visa Jņ.atklāsme kā tāda.

Paniku ceļ Aivars Lapšāns ar to veidu, kā viņš izmanto šo Vilkersona citātu. Vilkersons nav Latvijā vispārpazīstams darbonis, par kuru vairumam būtu kaut drusciņ objektīvs priekšstats. Faktiski tas ir vienkārši anonīms avots.
Jāņa atklāsme ir vispārzināma Rakstu sastāvdaļa, kas ne velti ir pēdējā grāmata Bībelē. Visi ticīgie zin (vajadzētu zināt), kādā kontekstā ir jālasa Jāņa atklāsmi.

Savukārt ko šī Aivara uzruna pasaka? Amerikāņiem būs lielas nepatikšanas, jo Dievs uz viņiem dusmīgs. Ko tas mums dod? Ko tagad darīt? Iepirkt pārtiku 30 dienām? Vai tādējādi mēs sevi pasargāsim no Dieva dusmām? Diemžēl neko Dievam tuvinošu šī ziņa nevēstī.

Un par laiku beigām neviens vispār nav tiesīgs neko konkrētu pravietot. Viss, cik vajadzīgs, ir pateikts. Un vienīgā gatavošanās, kas ir mūsu spēkos - tas ir Jēzus.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.17 14:16:06
Mulder, Tev ir perfekta koservatīvā adventisma mācība. Pie tam agresīva. Ko Tu vispār dari luterāņos?
Es Tevi vairs nelasīšu. Vari man nerakstīt.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 14:18:08
Aivars Lapšāns
Vai tad adventisti neatzīst pravietošanu mūsdienās?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.17 14:24:59
Mārtiņš
Es neceļu paniku , bet lieku aizdomāties par mūsu kopējo grēku un atkrišanu no Dieva. Arī par sevi .
Vilkersona grāmatas Latvijā izlaistas kādas piecas , vai sešas. Viņas tauta burtiski izķer. Lāčplēša ielā varētu būt kāda otrā , vai piektā. Tās ir sava veida svētrunas....
Neķer kreņķi , būs jau labi. Es tikai gribētu sarunāties bez agresīvām uzrunām. Man patīk interesanti sarunu partneri, nevis uz apvainojumu bāzes veidotas sarunas. ..Kas zaimo Svēto Garu...,, Tas ir Bībeles teksts....Smiešanās par ticīgajiem ....viņu redzējumiem, .....nav laba lieta.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.17 14:26:02
Ingars
Atzīst. Runa ir par konservatīvajiem. Nu , taču izlasi ko rakstu...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 14:29:16
Aivars Lapšāns
Neviens te nezaimo Svēto Garu
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.17 15:41:55
Miers ar jums!
aIVARS [159.148.34.79]
# Iesūtīts: 2009.03.17 15:58:19
Ctulhu
Ja neesi lasījis Vilkersonu , tad neblamējies. Ne aiz briesmām izķer , bet aiz ļoti interesantām un uzrunājošām svētrunām. Visi pravieši , sākot no Vecās derības ir runājuši ,,briesmas,, . Jāsamierinās. Saulaino vārdu laiks ir beidzies. Parsti viena daļa guļ tādos Dievkalpojumos....
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.03.17 22:43:06
Te ir viens links uz D.W. vēstījumu oriģinālā, kas ņemts it kā no viņa 1984. gadā publicētas grāmatas "SET THE TRUMPET TO THY MOUTH":
http://www.apocalypsesoon.org/xfile-55.html


incognito
# Iesūtīts: 2009.03.18 04:01:46
Viena lieta mani pārsteidz - pietiek kaut kur notikt kādai katastrofai, kad komentētāju pulks sāk berzēt rokas - āha, cunami Āzijā bija tāpēc, ka tur dzīvojošie pamatā ir nekristieši un tur atpūšas daudz zviedru, kas ir toleranti pret homoseksuālismu; Ņūorleānā izrādās bijis paredzēts "vispasaules pederastu saiets" (domāts mardi gras ??),gan jau Ņujorku Dieviņš arī sodīs par brīvdomību.
Tas liekas atbalstām teoriju par lūzeru reliģiju, proti - ar dzīvi neapmierināti cilvēki šo savu neapmierinātību piedēvē arī Dievam un uzskata par tikumību.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.18 11:37:54
Mārtiņš
Principā piekrītu tev mazpazīstamu sludinātāju sakarā. Lai es piem., akceptētu kādu kā Dieva gribas paudēju, man jazin viņa nostāja pilnīgi visos jautājumos.
Un nav jau arī obligāti jāpārzin viņi visi - katrai konfesijai, pat katrai tautai tiek doti savējie, kurus nav problēma pārbaudīt līdz īkstīm. Es `savējos` (Delpers, Lašanss, Valtorta, nupat arī Vassula) pārbaudu uz visu banku, bet tad nu arī ticu bez šaubu ēnas.
šajos pēdējos laikos Gars tiek izliets pārbagātīgi pār visu miesu, un apgūstot VISU, mums nemaz neatliktu laiks ne Derības pildīšanai ne pašu lūgšanām.

Par tiem putraimiem - tā tieši turienes mcdonaldu publikas problēma ,kuriem varbūt mājās nav pat otras cukura paciņas pieliekamajā, Latvijai ne īpaši aktuāli. Sliktāk patiesi būtu, ja panestos tagad visi otrā galējībā (pēc parastās loģikas - ja man saka mēnesim, tad iepirkšos uz trim!). Un vēl bunkurus sāktu kasīt pagalma stūrī drošības labad...
Jautrīte [87.110.150.121]
# Iesūtīts: 2009.03.18 11:56:32
Un nav jau arī obligāti jāpārzin viņi visi - katrai konfesijai, pat katrai tautai tiek doti savējie, kurus nav problēma pārbaudīt līdz īkstīm. Es `savējos` (Delpers, Lašanss, Valtorta, nupat arī Vassula) pārbaudu uz visu banku, bet tad nu arī ticu bez šaubu ēnas.
Man prieks, Jona, par Tevi! Tikai šaubas rada Tava ticības izpratne, jo caur manu pārbaudes prizmu, kas ir Svētie Raksti, Tu neizturi tikpat kā nevienu kritiku ...
Sandis
# Labojis Sandis: 2009.03.19 01:22:54
a,ko!Visai ticami,par cik,vēl nesen e-resursos lasīju Dika Čeinija komentāru par to,ka Obama samazina finansējumu pretterorisma organizācijām,kas var novest pie tā,ka Amerika atrodas ātomterorisma briesmās.
To pašu postulē arī Krievijā sabiedrībā atpazīstamas personas,ka Amerika atrodas uz robežas,kad tās sirdī,tiks veikts ātomterorisms.
Papildus,Hollivuda intensīvi gatavo masu apziņu tam,ka Amerikā tiek veikts ātomuzbrukums vai mēginājums.Ir bijušas vairākas filmas,starp kurām,filma ar Nikolas Keidž,filma"Briesmonis"kur filmas beigās,Ņujorkā tiek uzspridzināta ātombumba+nesenā filma"Diena,kad apstājās zeme."Pēdējos gados Hollivuda masveidā tiražē apokaliptiskas filmas.bet kinematogrāija alaž ir kalpojusi par propogandas un masu apziņas skalošanas ieroci.Tā,pirms iebrukuma Irākā,Hollivuda masu apziņā izveidoja jaunu ļaunuma tēlu,proti,arābs.Pirms tam bija krievs,itālis,ķīnietis.Vēl pirms tam bija indiānis.Tā,pirms iebrukuma Irākā,Hollivuda metodiski masu apziņā integrēja sliktā varoņa tēlu,arāba veidolā.Un arī tagad,pēdējā laikā,Hollivuda štancē vienu apokaliptisku filmu pēc citas,tai skaita,ar atomuzbrukuma perspektīvām.
Visai iespējams,ka Amerikai ir nepieciešams karš,lai kara fonā,restartētu grūstošo valsts ekonomiku,kā arī,pūstošo kapitālismu,kura demontāža ir aizsākusies un publiski šis fakts ir apstiprināts.Dolārs,kā vienots globālās ekonomikas instruments publiski tiek apšaubīts,visos politiskajos slāņos,Tas pats attiecas uz NATO un ANO kompitenci un nespēju risināt mūsdienu globāla rakstura izaicinājumus.Kā arī politiķu vienbalsīgā dziedāšana uz politiskās skatuves,par protekcionisma nepieļaušanu.Anarhija Eiropas valstīs.Sociālais dumpis,vardarbība,sociālā noslāņošanās un zelta miljarda standarts,kopsumējas lielā varbūtībā,ka pasaule atrodas un iespējams gatavojas globālam karam,kas aizsāksies ar ātomterorismu Amerikas sirdī.Iespējamie situācijas attīstības modeļi,ir asimetrisks pretuzbrukums Pakistānai.Pakistānas tēls beidzamajā laikā tiek metodiski grauts,kā arī pie varas Pakistāna atrodas proamerikānisks vadonis,līdz ar to,Pakistanas ātomarsenāls var aizklīst nepareizajās rokās.Nesenie atgadījumi Indijā tikai apliecina to,kā arī Vangas paregojums,ka globāla mēroga konflikts,ar ātomieroču un bakteriālo ieroču izmantošanu aizsāksies 2008.gadā Indostānā.Tam ir apstiprinājums.Paregojums ir īstenojies.Kā arī pieplusojam Izraēlas un Xamas neseno sadrusmi,var izsecināt,ja Izraēla gatavojas kara, ar Irānu,kas neatlaidīgi tiecas iegūt savā arsenālā ātombumu.Tam visam pāri,ir Obamas retorika,par regulārās armijas izvešanu no Irākas,kas var nozīmēt,spēku pārgrupēšanu.
Katrā ziņā,raksta saturs man neizraisa izbrīnu vai neticību.
Sandis
# Iesūtīts: 2009.03.19 01:44:15
No vienas puses,geopolitiskais scenārijs,praktiskā veidā,var arī neskart Eiropu,ja Amerika&co uzsāks plaša mēroga karu Austrumos.Ja nu vienīgi dārgāka kļūs nafta,ar visu no tā izrietošo,par cik,karš Irānā var nobloķēt saimniecisko darbību persijas līcī.Cits jautājums,ja karš būtiski skars Eiropu,tad mēs latvieši varam nonākt ļoti,ļoti tragiskā situācijā,par cik,globāla kara rezultātā,tiks paralizēti tranzītceļi un valstī importa plūsma strauji saruks,kas novedīs pie pārtikas deficīta,bet pēcāk,strauji kriminalizēsies sociums,jo no svaiga gaisa neviens cilvēks pārtikt nevar.Un tik pat nevar arī mūsu politiķi,bez ievestā importa pabarot tautu.Tātad,globala kara rezultātā tranzītceļi tiek paralizēti.Imports valstī netiek ievests.Valstī veidojas pārtikas deficīts,kura fonā 90to gadu deficīts izskatīsies pēc pārtikas pārpilnības laikiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 178 , pavisam kopa bijuši: 7838