atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Deivida Vilkersona paziņojums
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.03.16 01:19:52
Svētā Gara mudināts izsūtu šo steidzamo vēsti visiem, kas ir mūsu e-pasta sarakstos, visiem draugiem un visiem bīskapiem, ar kuriem esam tikušies visā pasaulē.
NOTIKS NELAIME, KAS SATRICINĀS VISU ZEMI. ŠIS NOTIKUMS BŪS TIK BIEDĒJOŠS, KA MĒS VISI DREBĒSIM - PAT VISDIEVBIJĪGĀKIE NO TIEM, KAS IR MUMS APKĀRT.
Jau desmit gadus Dievs mani brīdina par tūkstošiem liesmu, kas nāks pār Ņujorku. Tās aprīs šo megapoli, ieskaitot Ņūdžersijas un Konektikutas apgabalus. Galvenās lielpilsētas visā Amerikā piedzīvos sacelšanos un liesmojošas ugunis, kādas savulaik redzējām Vatā, Losandželosā.
Šīs sacelšanās un ugunis būs visās pasaules lielpilsētās. Notiks laupīšanas - ieskaitot Taimskvēru Ņujorkā. Tas, ko mēs piedzīvojam tagad, nav lejupslīde, tā nav pat depresija. Mēs atrodamies zem Dieva dusmām. Dievs tiesā Amerikas un citu tautu milzīgos grēkus. Viņš izpostīs pasaules sekulāros pamatus.
Jeremijas grāmatas 18. nodaļā varam lasīt: „Tādēļ pasludini Jūdas vīriem un Jeruzālemes iedzīvotājiem, sacīdams: tā saka Tas Kungs: redzi, Es gatavoju jums nelaimi, un Man ir kāds nodoms pret jums. Atgriezieties jel ikviens no sava ļaunā ceļa un labojiet savu dzīves nostāju, savu rīcību un visu savu dzīvi! Bet tie atbildēs: velti, nepūlies! Mēs sekosim paši savām domām un saviem ieskatiem un rīkosimies ikviens pēc savas ļaunās un stūrgalvīgās sirds!” (Jer. 18:11-12)
11. Psalma 7. pantā Dāvids brīdina: „Pār bezdievīgajiem Viņš liek līt ugunij un sēram, svelmaina vētra būs viņu daļa.” Kādēļ? Dāvids atbild: „Jo Tas Kungs ir taisns.” (8. pants) Tā ir taisnīga tiesa, tāpat kā tiesa pār Sodomu un Noas paaudzi.
Es nezinu, kad mēs šīs lielas piedzīvosim, bet vienu es zinu - tās vairs nav tālu. Es esmu atvieglojis savu dvēseli. Dariet ar šo vēsti, ko paši vēlaties. Lai Dievs jūs svētī un pasargā!
Tā, lūk! Dievs atraus savu sargājošo roku un ļaus materiālisma pārņemtajai patērētāju sabiedrībai izbaudīt tās neprātīgās saimniekošanas sekas. Ko tad mums darīt? Kā izglābties no gaidāmā posta? Kā rīkoties tiem, kas bīstas Dievu un nopietni izturas pret Viņa brīdinājumiem? Uz to Deivids Vilkersons atbild:

„Kad pamati grūst, ko darīs taisnais?” (Psalmi 11:4)
Es jums došu kādu praktisku padomu, ko pats esmu saņēmis no Svētā Gara. Ja iespējams, iegādājieties ilgi lietojamas preces, kas ātri nebojājas, tualetes piederumus un citas nepieciešamas lietas, lai pietiktu vismaz 30 dienām. Pats esmu bijis aculiecinieks panikai, kāds radās terorisma draudu ietekmē. Gaidāmā posta un nelaimju dēļ galvenajās lielpilsētās pārtikas preču veikali tiks iztukšoti stundas laikā. Tomēr šo pārliecību katram pašam jāsaņem no Dieva.
Tēma kristiešiem, kas nopietni vēlas par šo ko teikt. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:26:52
Tā saka Aivars Lapšāns: Dievs vispirms brīdina , tad iznīcina. Tā ir lietu kārtība.

Jes 54:10 Lai arī kalni atkāptos un pakalni sakustētos, bet Mana žēlastība neatkāpsies no tevis un Mana miera derība nešķobīsies," saka Tas Kungs, tavs apžēlotājs.

Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:27:24
Ingars
Neesmu vainīgs , ka Tev iesita pa sirdi. Nožēlo , ja esi kādam kristietim nodarījis ļaunu. Būs jau labi.
Jā , un bieži ļoti labam kalpotājam , kas ar sirdi un garu kalpo savā draudzē, aukstākstāvošs pasaka - tevī ir sātans un izformē tā kristieša darbu, ...Tieši tā ir Svētā Gara zaimošana. Svētā Gara zaimošana mūsdienās ir ļoti izplatīta. Pārsteidzoši.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:28:34
Mulders
Beidz ar savu demagoģiju. Neizmanto Bībeli sarunas ,,norakšanai,,.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:36:06
Tā saka Aivars Lapšāns Neizmanto Bībeli...

Prieks, ka tu runā skaidru valodu!

Bet tā saka Dievs Tas Kungs:
2 Tim 3:
14 Bet tu paliec mācībā, ko esi mācījies un par ko esi pārliecinājies; jo tu zini, kas tev to ir mācījuši,
15 un ka tu no mazām dienām zini svētos rakstus, kas spēj padarīt tevi gudru pestīšanai caur ticību Kristū Jēzū.

Tur jau tas suns aprakts, ka tad, kad visus šitos "praviešus" kuri paši sevi nemaz par tādiem nesauc, bet viņus par praviešiem ieceļ cilvēki, ne Dievs, var labi izgaismot nostādot viņu sludinātā interpretējumu pret Dieva Vārdu!

Un drīzāk tādi kā tu nomelno Vilkersonu padarot viņu par to, kas viņš nav un ko pats nav ņēmis! Tas ka tu tici, ka viņš ir pravietis, Dievam un citiem ticīgajiem nav nekāds arguments. Visa pasaule varētu ticēt, ka viņš ir pravietis, bet ja ne viņš pats ne Dievs to nav tā nolicis, tad tas ir tāpat kā ticēt, ka Mēness ir no zaļa siera!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:38:58
Vilks, šādas šo harizmātisko sektantu zajavas, par "Lietu Kārtību" vēl vairāk izgaismo viņu dziļākās ilgas un vēlmes, pēc destrukcijas, haosa un bardaka... kurā tad izmisušajiem vieglāk iebarot un pārdot "labo vēsti" par labklājību, veselību u.c. piemetamajām lietām, kas ir tikai ēnas. Tas ir pavisam cits Gars!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:51:29
vilks, nu apsūdzētāja gars mums ir zināms...

Ir saprotams, ka cilvēki tiesā un apsūdz... Bet tas, kas mani dara īpaši uzmanīgu ir, ka, ja tu nepiekrīti vai noraidi šādu voluntāru karstasinīgu spriedumu tad
a) Tevi pasludina par Svētā Gara zaimotāju un piedraud ar nepiedošanu
b) Izskan aizrādījumi, nelietot Dieva Vārdu
c) Tiek norādīts, ka Kristus Debesīs un Kristus virs Zemes ir kaut kas divi dažādi, un ka tagad mums jāklausa tiem "Kristiem uz Zemes" implicējot, ka Vilkersoni tagad ir Kristus vietnieki zemes virsū!

Tavuprāt, kuram garam atbilst šāds profils?
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:53:19
Tikai garu pārbaude var atklāt kāds katram "gara pildītajam" ir gars.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:55:26
Aivars Lapšāns
Vai uzskati, ka es vai Mulders esam zaimojuši Svēto Garu? Lūdzu esi konkrētāks

vilks
tas nav viennozīmīgi, jo daudzi kristieši mirst vardarbīgā nāvē, tāpat iet bojā katastrofās
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 11:00:34
vilks, neprecīzi var vienu divas reizes izteikties, un kad redzi, ka tevi nesaprot, tad pārformulēt... Tas ko es A.Lapšāna gadījumā redzu, nevis neprecīzu formulēšanu, bet arvien konsekventāku savas līnijas turešanu... un savas ticības uzdošanu par Svētā Gara viedokli, visus, kas nepiekrīt apsūdz zaimos...

Nu acīmredzot mums ar tevi dažāds tolerances līmenis, man šitādas zajavas šķiet drīzāk Dieva zaimi... bet Dievs nav mazais bērns, gan pats sevi aizstāvēs... pietiek patiesību pateikt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 11:02:44
Ingars, vilks tieši par to runā... Vilks šo rakstu vietu lika kā argumentu pret Lapšāna zajavām, ka visādas katastrofas ir Dieva Sods... Bet Dievs teica, ka tad, kad Viņš soda, viņš nesoda taisnos...
Tādējādi tādas katastrofas nevar kvalificēt kā Dieva gribētu sodu... tā nav Dieva aktīva darbība - īpaši, ja tiešām Dievs nejēdz trāpīt mērķī!

Vienkārši visādi harizmāti aiz katras katastrofas saskata Dieva Sodu un izmanto šīs nelaimes lai veģetētu uz cilvēku izmisumu un zvejot zivtiņas duļķainos ūdeņos! Vilks to atspēko ar Rakstiem!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 11:05:35
Mulders
Katastrofa var būt sods, var arī nebūt, bet būtībā katastrofas ir vispārīgs sods grēcīgajai pasaulei, tāpēc ka esam grēcinieki, apsaulē arī notiek nelaimes.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 11:14:11
vilks
Nu es jau arī teicu ka tas varbūt Dieva sods un var arī nebūt. Par šīm lietām NEKAD nevar spriest viennozīmīgi. arī kristieši mēdz grēkot un Dievs mēdz viņus pārmācīt. Dievs mūs apsolījis pasargāt no elles, bet viņš ne vienmēr pasargā no fiziskām ciešanām.

Bet tas par ko tu runā ir tas jautājums, kas tiek aplūkots Ījāba grāmatā - cieš arī nevainīgie nevis savu grēku dēļ (neviens nav absolūti nevainīgs) bet gan tādēļ, ka šī pasaule ir ļauna

Bet ir būtiska atšķirība starp Dieva SODU un starp Dieva sodu-pārmācību.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.17 11:52:41
Kristofers 2009.03.17 10:25:22

Nu gan tu būsi kaut ko pārpratis, šī t.s. ha ir pilnībā akceptēta tieši tradicionālajā baznīcā, tieši no turienes nākusi un nozīmē neko citu kā Kunga beigu laiku apsolījumu piepildījumu, resp., tā kulmināciju - Gara izliešanos pār visu miesu. Neko sliktu tātad.
Ka pašās laiku beigās visi kristieši būs tikai Kunga Paša vadībā, nav nekāds noslēpums, tas jau zināms no JD. Nekādas kristiešu nesaticības vairs, tikai viens Gans un tikai viena veida ticīgie - Kunga Mīlestības piepildītie.
Un no visām agrākajām konfesijām.

Te tuvāk par to:
http://www.catholic.lv/main.php?parent=1097
danar
# Iesūtīts: 2009.03.17 12:05:33
Šis pazinojums ir viss teksts,vai tikai kada daļa?jo kaut kā nevar īsti saprast uz ko ir aicinajums..iepirkt partiku 30 dienam?Mēs tacu zinām,ka kādu dienu būs cauri ar so pasauli...Konkrēti par kuru laiku iet runa,ja jau kāds mūs brīdina un liek gatavoties,tad taču vajag zinat laiku,jo praktiski,man ir ļoti mazs dzīvoklis un
,lai tajā kratu pārtiku nezinamam laikam.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.17 12:07:47
kā Kunga beigu laiku apsolījumu piepildījumu, resp., tā kulmināciju - Gara izliešanos pār visu miesu.

Saulīt tas ir piepildījies jau pēdējos 2000 gadus un piepildījās Vasarsvētkos!

Ej taču izlasi beidzot Apustuļu Darbus, kur Pēteris tā arī skaidroja...

Apustuļu Darbi 2:

14 Bet Pēteris , nostājies ar tiem vienpadsmit, iesāka runāt un tiem sacīja: "Jūs, jūdi un visi, kas Jeruzālemē dzīvojat, lai tas jums ir zināms, un iegaumējiet
manus vārdus;
15 šie nav piedzēruši, kā jums šķiet, jo ir tikai dienas trešā stunda,
16 bet te piepildās pravieša Joēla vārdi :
17 tas notiks pēdējās dienās, saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus.
18 Un arī pār Saviem kalpiem un Savām kalponēm Es tanīs dienās izliešu no Sava Gara, un tie pravietos.


Es tā izcēlu!

1) To saka Pēteris
2) Pēteris saka ka TE... tātad te, kur Pēteris atrodās un kur viņš atbild par to, ka daži šaubās un domā, ka apustuļi ir ķirsī, jo runā svešās mēlēs! Pēteris skaidro... nē veči, tas nav dzērums, TE tagad šajā vietā, šodien piepildās sekojošie Joēla vārdi!
3) Tālāk pēteris citē Joēla vārdus, kas bij izteikti hvz cik tur simtus gadus pirms Vasarsvētku notikuma!

Pēteris parāda, ka tas, ko Joēls sludināja, piepildās Vasarsvētkos... un tie arī bij Joēla laiku beigas... Vecā Derība piepildās... un Jaunā Derība - šis Vecās Derības, kas ir tikai nākamo lietu ēna - īstais piepildījums nāk!

Beidz beidzot Joēla Vārdus attiecināt uz 21 gadsimtu, šie vārdi attiecās uz 1 gadsimtu, un piepildījās Apustuļu Darbos aprakstītajā Vasarsvētku notikumā... pirms 2000 gadiem...


spinxs [81.198.248.5]
# Iesūtīts: 2009.03.17 12:47:46
Bet baigi interesanti šito visu lasīt! Es drusku aizdomājos kāpēc? Un, man liekas, ka tāpēc, ka tā Kunga Diena, pēkšņi atnākusi, mani iztrūcinātu ne pa jokam Kaut Viņš savā žēlsirdībā man piešķirtu kaut cik sekunžu laika, lai es apjēdzu, ka un atceros, ka arī gals ir Viņa rokās, un ir uz labu pat priekš manis - mazticīgā & bailīgā Bet aizdomājos vēl par ko: par to, cik ilgi Dievs odīs to smaku, kas paceļas pret Debesīm no manas zemes, manas tautas nemitīgās nepateicības un zaimu dēļ?
spinxs [81.198.248.5]
# Iesūtīts: 2009.03.17 12:50:34
Kurš teica, ka, piem. brālīgā Krievzeme nolēmusi uz visiem laikiem palikt savās robežās? Varbūt mums, ne tik daudz uz štatiem jāskatā, bet stipri vien skaļāk jābrēc, lai izdzīvotu, nevis štriunta krīzi, bet ko smagāku?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.03.17 12:59:33
Neko nezinu par Vilkersonu un viņa darbību.
Lasot šo tēmas pieteikuma vēsti, tajā ir izlasāma panikas celšana.
Un vismaz pāris frāzes dara uzmanīgu (izcēlums mans):

Es nezinu, kad mēs šīs lielas piedzīvosim, bet vienu es zinu - tās vairs nav tālu. Es esmu atvieglojis savu dvēseli. Dariet ar šo vēsti, ko paši vēlaties. Lai Dievs jūs svētī un pasargā!

Dievs mūs neatstāj neziņā. Viņš aicina lūgt, ticēt Viņa apsolījumiem un žēlastībai, kā arī negrēkot.

Es jums došu kādu praktisku padomu, ko pats esmu saņēmis no Svētā Gara. Ja iespējams, iegādājieties ilgi lietojamas preces, kas ātri nebojājas, tualetes piederumus un citas nepieciešamas lietas, lai pietiktu vismaz 30 dienām.

Lai arī ieteikums saprātīgs, grūti noticēt, ka tas ir viss, ko Svētais Gars teiktu. Turēt mājās pirmās nepieciešamības preces, lai pietiek 30 dienām - tas neav nekas ārkārtējs pat normālos apstākļos.
Šeit ir neliela pretruna (vai atšķirība) ar Jēzus aicinājumu (pavēli?) paļauties uz Dieva žēlastību.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 13:05:26
Mārtiņš

Mēs par to nevaram viennozīmīgi spriest, jo vecajā derībā bijuši neskaitāmi gadījumi, kad Dievs licis pravietot par kādu pilsētu vai nāciju, ka tā tiks iznīcināta un nekāda lūgšana pēc žēlastības netiks uzklausīta

Ec. 8:18 Tādēļ Es celšos pret tiem ar bardzību, Mana acs tos neuzlūkos ar līdzcietību, un Es tos nesaudzēšu. Un, kaut tie ar stipru balsi kliegtu Man ausīs, Es tos tomēr neuzklausīšu."

danar
# Iesūtīts: 2009.03.17 13:05:53
Bet cik es saprotu,tad sis cilvēks zin kuras 30 dienas tas būs,to,ka būs "drīz",to jau mēs zinam visi,kaut vai skatoties pec ta,kas notiek pasaule.
Partika,tad partika...
Ka tad ar bērnu radīsanu-japartrauc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 7612