atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Deivida Vilkersona paziņojums
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.03.16 01:19:52
Svētā Gara mudināts izsūtu šo steidzamo vēsti visiem, kas ir mūsu e-pasta sarakstos, visiem draugiem un visiem bīskapiem, ar kuriem esam tikušies visā pasaulē.
NOTIKS NELAIME, KAS SATRICINĀS VISU ZEMI. ŠIS NOTIKUMS BŪS TIK BIEDĒJOŠS, KA MĒS VISI DREBĒSIM - PAT VISDIEVBIJĪGĀKIE NO TIEM, KAS IR MUMS APKĀRT.
Jau desmit gadus Dievs mani brīdina par tūkstošiem liesmu, kas nāks pār Ņujorku. Tās aprīs šo megapoli, ieskaitot Ņūdžersijas un Konektikutas apgabalus. Galvenās lielpilsētas visā Amerikā piedzīvos sacelšanos un liesmojošas ugunis, kādas savulaik redzējām Vatā, Losandželosā.
Šīs sacelšanās un ugunis būs visās pasaules lielpilsētās. Notiks laupīšanas - ieskaitot Taimskvēru Ņujorkā. Tas, ko mēs piedzīvojam tagad, nav lejupslīde, tā nav pat depresija. Mēs atrodamies zem Dieva dusmām. Dievs tiesā Amerikas un citu tautu milzīgos grēkus. Viņš izpostīs pasaules sekulāros pamatus.
Jeremijas grāmatas 18. nodaļā varam lasīt: „Tādēļ pasludini Jūdas vīriem un Jeruzālemes iedzīvotājiem, sacīdams: tā saka Tas Kungs: redzi, Es gatavoju jums nelaimi, un Man ir kāds nodoms pret jums. Atgriezieties jel ikviens no sava ļaunā ceļa un labojiet savu dzīves nostāju, savu rīcību un visu savu dzīvi! Bet tie atbildēs: velti, nepūlies! Mēs sekosim paši savām domām un saviem ieskatiem un rīkosimies ikviens pēc savas ļaunās un stūrgalvīgās sirds!” (Jer. 18:11-12)
11. Psalma 7. pantā Dāvids brīdina: „Pār bezdievīgajiem Viņš liek līt ugunij un sēram, svelmaina vētra būs viņu daļa.” Kādēļ? Dāvids atbild: „Jo Tas Kungs ir taisns.” (8. pants) Tā ir taisnīga tiesa, tāpat kā tiesa pār Sodomu un Noas paaudzi.
Es nezinu, kad mēs šīs lielas piedzīvosim, bet vienu es zinu - tās vairs nav tālu. Es esmu atvieglojis savu dvēseli. Dariet ar šo vēsti, ko paši vēlaties. Lai Dievs jūs svētī un pasargā!
Tā, lūk! Dievs atraus savu sargājošo roku un ļaus materiālisma pārņemtajai patērētāju sabiedrībai izbaudīt tās neprātīgās saimniekošanas sekas. Ko tad mums darīt? Kā izglābties no gaidāmā posta? Kā rīkoties tiem, kas bīstas Dievu un nopietni izturas pret Viņa brīdinājumiem? Uz to Deivids Vilkersons atbild:

„Kad pamati grūst, ko darīs taisnais?” (Psalmi 11:4)
Es jums došu kādu praktisku padomu, ko pats esmu saņēmis no Svētā Gara. Ja iespējams, iegādājieties ilgi lietojamas preces, kas ātri nebojājas, tualetes piederumus un citas nepieciešamas lietas, lai pietiktu vismaz 30 dienām. Pats esmu bijis aculiecinieks panikai, kāds radās terorisma draudu ietekmē. Gaidāmā posta un nelaimju dēļ galvenajās lielpilsētās pārtikas preču veikali tiks iztukšoti stundas laikā. Tomēr šo pārliecību katram pašam jāsaņem no Dieva.
Tēma kristiešiem, kas nopietni vēlas par šo ko teikt. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.16 16:36:40
Jā, un vēl ir arī Jānis ar savu Atklāsmi, kam arī jānotiek drīzumā un notiks! (C)

Lūk un šis vārdiņš "drīzumā" ļauj staipīt šo laiku visos virzienos cik grib!

Ar precizitāti līdz 50 gadiem vari piemest? Jo šis "drīz" vismaz bibliskā nozīmē var būt jebkurš periods, ņemot vērā, ka Dievam arī tūkstoš gadi ir kā viena diena!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.16 16:46:34
Trilo, būtu jau forši ja nāktu, nebūtu kredīti jāatdod Tak... ja visu laiku domā, ka vakarā ir čabaš, tāpēc sieriņus neizmazgā, var sanākt, ka čabaš pienāk kaut kam citam!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.16 16:53:34
,, kas zaimo Svēto Garu , tam tas netiks piedots,, - Šodien Dievs uz mums runā caur brāli Deividu. Par Dieva dusmām. Šīs dusmas attiecas arī uz kristiešiem. Ņūorleānas piemērs liecina par Dieva pavēles nepildīšanu - bēdziet. Tie, kuri paklausīja , laikus paņēma savas mantas un tuviniekus un izglābās no Dieva dusmām, jo Ņūorleānā bija paredzēts tajā mēnesī vispasaules pedarastu saiets. Kristiešiem ,kuri vieglprātīgi attiecas uz Dieva ziņojumiem savai tautai, vajadzētu padomāt par tiem ,kuri iespējams var aiziet fiziski bojā. Sākot no pašu bērniem beidzot ar kaimiņiem.
Der arī piemērs par lukturmeičām , kuras gribēja izglābties , bet savas vieglprātības, sava tusiņa dēļ, aizgāja bojā.
Padomāsim nopietni ko izsaka Bībeles brīdinājums - ,,kas zaimo Svēto Garu, tam tas netiks piedots,,.... Vai mēs gaidām oficiālu Vatikāna paziņojumu....vai mēs domājam , ka visi saņems vēlo lietu? - nē. Vēlo lietu saņems tikai tie, kuri nezaimos Svēto Garu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.16 17:01:29
kas zaimo Svēto Garu , tam tas netiks piedots,, - Šodien Dievs uz mums runā caur brāli Deividu.

Ģeniāla frāze!

Ja kāds ko saka pret Cilvēka Dēlu (Lūk 12:10) tam to piedos, a vot, ja kāds ko saka pret brāli Deividu, tam čabaš!

A ko Sv. Gars caur Kristu nerunāja? Kā tad tā... ja Sv. Gars runā caur Cilvēka Dēlu un kāds pret viņu ko saka, tad tam to piedos... Bet ja Sv. Gars runā caur brāli Deividu, tad to nepiedos!

Pac arī saproti, ko raksti?
spinxs [81.198.248.5]
# Iesūtīts: 2009.03.16 17:29:03
a_masiks
Ar vienotu viedokli ir kā ir, lai gan viedoklis jebkurā gadījumā ir tikai viedoklis. A, pajautāji labi
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.16 17:33:23
a_masiks, loti vienkārši... kas messagem centrā ir... vai Kristus, vai kāds "brālis Deivids" kuram kāds cits "brālis Dajebkurš" piekabina Sv. Gara balsi...

Tā jau ir tā acīmredzot demarkācijas līnija... Ir kristieši, kas tic, ka Sv. Gars runā jebkurā "laba cilvēka balsī", ja vēl klāt ir Kristus Vārds, tad tāds sludinājums ir vērā ņemams, pietiek, ka tas tā... labs šķiet.

Ir tādi afigennie "kristīgie skeptiķi" kuri ar mikroskopu lūr uz pirxtiem un skatās, cik kāda "brāļa Deivida" pasludinātā patiesība iekļaujas Rakstu Vēstī un tās vispārējā kontextā. Vai vēstij ir kādi "ārējie pieņēmumi"... etc. etc.

Tādi kā es ir ļoti skeptiski pret "atklāsmēm" un "pravietojumiem"! Tieši tāpēc, ka esmu redzējis un zinu kā veidojas sektas un kā cilvēki tajās tiek ievilkti... kāreiz... tieši pārliecinot, ka caur konkrēto cilvēku Sv. Gars runā... un rezultātā sanāk tā kārtība tieši otrādi... ka primārais ir runājošais Cilvēks un sekundārais Raksti, un Raksti tiek interpretēti šī cilvēka izteikto zajavu gaismā, nevis otrādi, kā to paredz Luteriskā teoloģija...

Tāpēc... runājot modernā valodā... atšķirība ir Hermanētiskajā Matricā... Tas ir... kā Dieva Vārds tiek interpretēts, kas ir centrālais, kas pakārtots... Kurš ir source un kurš ir kalibrētājs!
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.03.16 17:58:57
Mulders
MUlder, domā, domā. Es Tev sen vairs nevaru palīdzēt. Jēzus uz zemes un Jēzus debesīs Pameklē atšķirības, tad arī dabūsi atbildi, kādēļ tagad nedrīkst zaimot Svēto Garu un ko nozīmē - zaimot Svēto Garu.
Svētā gara zaimošana ir ņirgāšanās par kristiešiem. Smiešanās par viņu kalpošanas sevišķo spēku. Tie , kuri dara ļaunas lietas pret patiesiem kalpotājiem saņem Dieva sodu. Gribi piemērus- Korālis....
Tāpēc ar prātu Vilkersona paziņojumu neizpēsi. Ne visi kristieši pieņem šo vēsti, bet vismaz paklusē - ta jau redzēs....
Par Jēzu un Svēto Garu , tā jau ir cita saruna. ,,Svētā Gara zaimošana ,, , Bībeles teksts ir domāta tiem , kuri raduši ar pirkstu rādīt kā kristiešiem jādzīvo. Dievs visu ir paredzējis kā mierināt tos , kurus pazemo hierarhijā augstākstāvošie. Un ne tikai tas.
Tavi teksti šajā sadaļā ir konservatīvā adventisma mācība, kur Dieva vietā ir Elena Vaita, bet pat jebkāds kristieša sapnis tiek piesmiets kā no sātana dota informācija.
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.16 18:57:36
Dona Eriksone
Tāpēc, ka šis gads klejo arī citos pareģojumos.
Piem., it kā maiju kalendārs beidzoties ar 2012. gadu.

Tad vēl katoļu avotos parādās kāds 12.gs svētais, kas aprakstot pēc kārtas visus pāvestus. Pašreizējais esot 111, bet 112. pāvesta laikā būšot visādi satricinājumi, un tad - beigas.
Kam - nav zināms. Varbūt, ka pravietojumam.

Bet vispār tas D.Vilkersons ir vecis, kurš pēc savas atgriešanās strādāja ar saviem bijušajiem draugiem - bandām, alkašiem un narikiem. Un ļoti iespaidīgi.
Viņš tiešām sen jau paredz šīs lietas. Vai mēs zinām, cik ilgā laikā piepildījās Jeremijas pravietojumi?
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2009.03.16 19:06:49
Tie ir ļoti skaļi vārdi, ko D.V saka (man viņš vienmēr bijis, ja var tik banāli teikt, pozitīvais tēls). Grūti gan "uz sitienu" pārbaudāmi, jo laiku nemin. Man kā tipiskam mūsdienu konkrētajam cilvēkam labāk patiktos, ja būtu kā ar Jonu un Ninivi - skaidri un gaiši - pēc 40 dienām. Ir ļoti, ļoti grūti pieņemt, ka piepeši pasaules kārtība var tikt diezgan fundamentāli izjaukta. Tik grūti noticēt tādai varbūtībai, ka tas notiks drīz. Ka panika izplatās ka ugunsgrēks sausā zālē - tas tiesa. Cilvēki afekta stāvoklī nav vairs kontrolējami un vadāmi. Man tāpat tik grūti iedomāties, ka piepeši var nākt globāls Dieva sods pār kādu valsti, apvidu kā Vecajā Derībā, drīzāk prātā ir savādāks - rimtāks - pasaules gājums uz pasaules galu, tai kļūstot aizvien pagrimušākai savā grēcīgumā, bet Dievs to kaut kādā īpašā veidā nesoda un nepārmāca. Jo - ir bijusi Kristus pirmā atnākšana, visi zina, kā vajadzētu dzīvot, ko tad vēl daudz pārmācīt, kas negrib, tas dzīvo pa savam, pieņemdams Antikristu un pēcgalā aiziedams mūžīgā pazušanā. Jā, tās dabas katastrofas, kas Evaņģēlijos Jēzus aprakstītas, tās jau aizvien arī pieaug skaitā, bet tāds milzīgs Dieva sods - nezinu. Man liekas, ka pasaules grimšana grēkā un pēc tam Antikrista nākšana, kad tik daudzi pievilsies, jau būs briesmīgs Dieva sods pār atkritušajiem un neticīgajiem.
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.16 19:25:45
Par velti jau rakstos nav min`eta daudzu atkrišana.
Vilks labi izteica par Evangelizāciju,vajag to darīt .Jā atgriezt cilvēkus un likt saprast par materiālo vērtību zušanu,kuras ar zūd un vispāarpieņamtās pasaulīgās vērtības nāk tādā gaisma ka ir elku pielūgsme.
Jāiet mums arvien vairāk Kristus gaisma tādejādi ļaujoties atdot(izsūdzēt)savus Grēkus.Censties nenomelnot citus tādejādi paceļoties pašiem.Ņemt pilnība vera un censties iev`erot visus pamudinājumus iz Rakstiem.
KO vēl vajag pielikt Jēzus teiktajam:"Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai.
Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.16 23:05:02
vilks
Šim apgalvojumam gan nav nekāda pamata, piemēram, šeit, to var izlasīt. Un šeit ir stāsts par vēl vienu līdzīgu ideju.
Es neko neapgalvoju. Es zinu, ka Vilkersons kristiešiem ziņoja , ka Ņūorleānu Dievs piemeklēs. Un tas arī notika. Kuri nenoticēja , iekļuva lamatās. To , tak rādīja visas pasaules mediji.
Lasi še , lasi tur.....Nu ir filmu simtiem un saitu , kas stāsta ,,vispatiesākās gudrības,,. Tas nav nopietni. Vilkersons ziņoja arī par Karu Kuveitā 6 gadi pirms. Tas tak rakstīts pat grāmatā. Viņš to ziņoja un tā notika -,,aizdegsies austrumu naftas lauki,,...
Es ticu Dievam, un , ja ticu Dievam, tad ticu brāļu sludināšanai. Ir Bībeles apsolījumi par garīgajām dāvanām. Kur te problēma?
Man ir brālis arī pravietis. Viņš pašlaik kalpo Ķīnā. Viņš arī sevi nesauc par pravieti, bet , tas , ka Dievs viņam dod ļoti nopietnu informāciju es pat nedomāju šaubīties. Es priecājos un pateicos Dievam, ka Dievs mani ir apbalvojis ar tādu brāli , kurš ir pravietis. Kas te ticīgam cilvēkam pēkšņi tik neticīgs? Ja mēs neticam mūslaika praviešiem, tad mēs diemžēl ar Dievu esam uz Jūs. Tie ir Dieva apsolījumi - jūsu meitas pravietos, redzēs sapņus, pasludinās...dziedinās...
Lietas kļūst ļoti nopietnas - sekulārais režīms piedzīvo krahu. Būs vien jāizvēlās - kurā pusē nostāties. Vārda kalusītājos , vai vārda darītājos. Ne tikai Vilkersons runā baisu valodu , bet arī Jēkabs ,,Vai tu zini tukšais cilvēk...,,(sekulārā režīma kareivi)....Palasi Jēkaba vēstuli.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.16 23:14:28
rainars
Jā , brāl. Dievs Tevi mīl, es arī!
vilks
# Labojis vilks: 2009.03.16 23:18:43
Aivars Lapšāns
Tam, ko saki pašlaik, es varu teikt āmen.
Bet, kad kristieši (ne tikai Tu) pamato savu sacīto ar pilnīgi nepamatotām vai pat aplamām idejām (kā tā, ka Ņūorleānā katastrofa kā sods tieši homoseksuālistiem), tas padara mazticamu visu vēsti.

Esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži.. Dievs mūs nav aicinājis sajaukt Viņa vēsti ar savām idejām.

Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.16 23:27:59
Tiem ,kuri vēl nav iepazinušies ar Dieva vīru Deividu Vilkersonu. Latvijā izdod grāmatas ar Vilkersona svētrunām. Tās kristīgajos veikalos pērk rekordskaitos. Viņa sakopotās svētrunas izdotas vairāk reizes, jo tirāža izrādās par mazu.
Kur slēpja šis fenomens? - Garīgs , nevis sekulārs Dieva darbs. Dieva šisdienas vārds caur vienu ticīgu cilvēku . Vilkersons raksta Svētā Gara spēkā un Vilkersons pat to nevar nedarīt , jo pretoties , ja Dievs tevi ir izredzējis, nav iespējams. Vilkersons tikai tur pirkstus uz datora. Raksta Dievs.
Dievs caur Vilkersonu mūs brīdina , ka pasaules un baznīcas atkrišana no Dieva ir kļuvusi jau kā pirms plūdiem. Jau zvēra zīme ir atradusi savu vietu un nu viltus pravieša atklāta ņirgāšanās par Dievu ir laika, maza laika jautājums. Tas jau ir sācies . Kur vēl tālāk...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.16 23:36:50
1. Seksa diennakts izrādes satelīta televīzijā
2.sieviešu nonākšana seks verdzībā
3. skolnieku visatļautība
4. mamonu korupcija
5. Dieva vārda izstumšana no skolām
6. migrāciju posts
7. šokējoša daudzuma mācītāju iesaistīšanās bērnu izvarošanā
8. homoseksuālisma šovinisms
9. cilvēka tiesību pārkāpumi globālā mērogā
... ...PATURPINIET.....
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.03.16 23:56:08
VILKS
Kā, nu , Vilkersonam Dievs pasaka - es nepieļaušu , ka te spietos homīši. Ja pilsētas valdība to nevar izdarīt , tad es to izdarīšu. Dievs vienmēr pamato - kāpēc Viņš to dara. Ja nepamato , tad gan būtu jāšaubās , ka tas ir Dievs. Ko Tu brīnies. Dievs vienmēr ir brīdinājis par gaidāmo sodu. Tāds taču ir Viņa vārds.
Piedod. tā nav mana ideja , ne Vilkersona ideja. Tā ir Dieva ideja. Ko Tu nesaproti?
vilks
# Labojis vilks: 2009.03.17 06:31:43
Aivars Lapšāns
Dievs, par kuru rakstīts Bībelē, ir taisnīgs, un neiznīcina taisno kopā ar neticīgo. Ja fakti rāda, ka tie, kuri nebija homoseksuāli, cieta vairāk par tiem, kas tādi ir un kas rīko homoseksuālu cilvēku pasākumus, tad rodas jautājums - vai Dievs nemāk nomērķēt savas vētras un orkānus? Vecajā Derībā Viņš to spēj gan. Kāpēc tagad pēkšņi ne?

Pie tam tas homoseksuāļu pasākums notika ne pirmo, ne otro, bet vismaz padsmito vai 30 reizi.. un mūsdienās notiek atkal.

Neesmu lasījusi konkrēto Vilkersona pravietojuma tekstu par Ņūorleānu, tomēr no līdz šim dotās informācijas šķiet, ka Vilkersons kā reizi runāja par grēkiem un izvirtību - kas ir taisnība. Bet ne par to, ka tas būs vērsts pret pilsētu tieši homoseksuāļu dēļ.. kamēr neredzēšu tekstu, kurā Vilkersons to pasaka PIRMS vētras, es neticēšu. No līdz šim teiktā šķiet, ka Vilkersons ir Dieva vīrs, bet ideja par sodu par kādu konkrētu lietu parasti ir tikai cilvēku spekulācijas pēc notikuma.

Ko tu nesaproti?
Es nesaprotu, kāpēc labas, vērtīgas un bibliskas mācības ir jājauc kopā ar cilvēku izdomātām un bīstamām mācībām. Tie, kuri cieš katastriofās, nav grēkojuši vairāk par citiem.. bet tie, kas neatgriezīsies, tāpat ies bojā savos grēkos. Un vienīgi Dievs zina, kāpēc vienā vai otrā vietā cilvēki cieš šoreiz.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.17 08:49:19
Aivars Lapšāns

Palūgšu tevi, draugs, tomēr nemētāties ar tādiem apvainojumiem, kā "Svētā Gara zaimošana", ja tev pašam nav ne jausmas, ko tas nozīmē. Tā gluži nav vienkārša ņirgāšanās par kristiešiem un Dieva vārdu. Svētā Gara zaimošana ir tad, ja kāds Svēto Garu nosauc par sātanu - lūk tā ir Svētā Gara zaimošana. Turklāt, tad, ja to dara apzināti, kad Svētais Gars ir cilvēku pārliecinājis un tomēr viņš zaimo, tad tā ir Gara zaimošana. Un ko tu man ieteiksi, ja man ir bail dēļ taviem izteikumiem, jo savulaik es esmu ne visai atzinīgi izteicies par svētajiem smiekliem, mēlēs runāšanu un Svētā Gara kristību - teiksi, ka beigas man ir, varu nemaz nepūlēties iet uz draudzi, piedalīties sakramentos, lasīt bībeli, lūgt, censties dzīvot pēc Dieva prāta, jo tikpat nonākšu ellē?

Saulespuķe
Ir ļoti, ļoti grūti pieņemt, ka piepeši pasaules kārtība var tikt diezgan fundamentāli izjaukta

Un tomēr bībelē ir rakstīts, ka viss notiks pēkšņi, kad nu visi sacīs - nu ir miers - tad var pēkšņi ierasties "nemiers"

Nu Vilkersona atklāsme varētu būt no Dieva, es par to nemaz nebrīnītos. Un godīgi sakot - lai jau jūk un brūk šitā mēslu pasaule, man viņa jau sen līdz nāvei apnikusi un es esmu no tās noguris

Vienīgi tas, ka ir vēl daudz neizglābtu cilvēku
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:21:23
vilks
Dievs, par kuru rakstīts Bībelē, ir taisnīgs, un neiznīcina taisno kopā ar neticīgo.
Diemžēl iznīcina . Fiziski iznīcina.
Es nesaprotu, kāpēc labas, vērtīgas un bibliskas mācības ir jājauc kopā ar cilvēku izdomātām un bīstamām mācībām.
Par ko Tu runā. Neviens neko nejauc. Dievs vispirms brīdina , tad iznīcina. Tā ir lietu kārtība. Kristieši diemžēl nav nekāds izņēmums un nebūs. Vai neredzēji Titāniku , kur kristieši gaidīja nogrīmšanu caur garīgu izglābšanos , nevis fizisku.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.03.17 10:25:22
Paldies, -Jona- # Iesūtīts: 2009.03.16 11:23:17 par linku.
Šī te D. V. vēstījuma pamatdoma skaidra - Vasarsvētku draudzes un harizmātiskā atdzimšana ir patiesā kristietība, bet ne-harizmātiskās tradicionālās konfesijas veidos antikrista superbaznīcu.
Viss pārējais būtu jālasa šīs zajavas gaismā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 208 , pavisam kopa bijuši: 12101