atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem lūzeru reliģija? (tēma visiem)
incognito
Iesūtīts: 2009.03.11 09:13:55
Kā jums liekas - vai kristietība ir lūzeru reliģija? Ne tādā nozīmē, ka visi kristieši būtu lūzeri (mēs zinām, ka tā nav), bet tāpēc, ka kristietība slavina tādas vērtības kā nabadzība, pieticība, vājums, sevis žēlošana un nespēja uzņemties atbildību par savu dzīvi. Un noraida tādas vērtības kā spēju uzņemties atbildību, tai skaitā par savu dzīvi, pašpārliecinātību, spēku un tā tālāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2009.03.13 19:31:06
Mulders
1. Kas ir saprāts
2. Kas ir matērija
3. Kā tie atšķirās!


Jā, Mulder, kas ir saprāts? Es jau savu viedokli pateicu. Saprāts ir Nekas. Kāds ir tavs viedoklis? Radīsim kādu jaunu substanci?


Un kas ir šīs ilūzijas subjekts?

Gaļa, kauli un āda.. Traki ne? Drīzāk būtu pajautājis vai subjekts būtu subjekts, bez objektiem, kas šo subjektu veido? Bez acīm, bez mēles, bez deguna, bez ausīm un paralizētu ķermeni vienīgais subjektīvais būs apziņa, ka spēj elpot, kaut gan bez visiem iepriekšminētajiem ķermeņa objektiem tu nemaz nespētu nemaz izskaidrot šo sajūtu - tā teikt, nebūs empīrisko zināšanu, lai šo sev piemītošo īpašibu raksturotu.

Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2009.03.13 19:42:07
Ingars
Kā lai es to zinu, izlasīju, gluži kā tu izlasi un tad spried.

Nu tad kad es kaut ko izlasu, es mēģinu arī pārdomāt izlasīto, nevis uzreiz mest infu tālāk..

Nu tātad - kur matērija saņēma enerģiju organizēties? Un kā tu zini vai matērija ir pastāvējusi vienmēr? Kas par to liecina?

Nu ja ir kāda metode kā noteikt laiktelpai robežas, tad iespējams matērija nav pastāvējusi vienmēr.. Pagaidām cilvēks nespēj noteikt to, vai laikam ir sākums, un pagaidām vēl cilvēks nespēj noteikt to, vai laikam ir beigas, kā arī visumu cilvēks vnk fiziski nespēj apzināt - tāpēc laiktelpai robežas (vismaz pagaidām) nevar nospraust, tāpēc arī nav nekāda pamata uzskatīt, ka visumam ir robežas. Tāka nav zināms gals un sākums, tad var droši teikt, ka laiks ir (bez)galīgs. Daudzas lietas ir bezgalīgas, jo mēs tām vienkārši nespējam noteikt robežas.
osija [87.110.169.92]
# Iesūtīts: 2009.04.06 13:15:56
Atbildot tieši par tēmu"..lūzeru reliģija". Neziņa neatbrīvo no atbildības par šādu atieksmi. Vēl simtsdivus gadus atpakaļ Sankt-Pēterburgā dzīvoja visievērojamākais kristietis pēdējo 150.gadu laikā.Viņa naudas bilance sastādīja pēc mūsdienu skalas ap 20.milj.latu gadā.Ļoti gribētos redzēt Incognito muļķīgo sejas izteiksmi ,ja viņš kā kristietis pēkšņi tiktu pie šādas naudas?!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 17:20:12
incognito
kristietiiba ir luuzeru religjija tikai ja Dieva nav.Bet Dievs neapshaubaami ir,taapeec luuzeri ir tieshi ateisti.Pie tam-kristietiiba nesludina vaajumu,tikai stiprs cilveeks var buut kristietis(pat ja vins ir vajsh,Kristus speeks vinja paraadaas),kristietiibai nav nekaa kopiiga ar sevis zheeloshanu(nenobriedushi kristieshi protams meedz shad tad pazheeloties),un neviens nav atbildiigaaks par savu dziivi par kristieshiem.Jaa kristietiibaa rullee pieticiiba,bet nabadziiba arii nav nekaads pashmeerkjis,dazhreiz sekoshana kristum var noziimeet nabadziibu.Luuzeri ,nabaga baarenji-ateisti,visu laiku balsta savus uzskatus melos,un pie miera kaa netiek,taa netiek.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 17:43:43
a_masiks
neticeet patiesiibai protams ir luuzerisms,a stiprs vai vaajsh,nabags vai bagaats,debesiis taa ir tuksha skanja.tas kas ateist praat ir stiprums un bagaatiiba,par to vareetu saldi izsmieties,ja vien tas nebuutu greeciiga attieksme.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.04.06 17:54:21
Izrādās, ka lūzeri ir visādi, ne tikai resni un smirdīgi. Angļu rakstniekam Grehemam Grīnam ir romāns ar nosaukumu "Loser Takes All" (1956) - tobiš "zaudētājs saņem visu", jeb,- ja nebūsi lūzeris, paliksi ar garu degunu. Dažkārt tikai zaudējot ir iespējams uzvarēt. Daži pat liek savu dzīvību uz spēles cerot to zaudēt. Tādas tās lietiņas. Visu uz pasaules gribēt nevar. Ja kaut ko vēlies panākt, tad no kaut kā tā labad arī ir jāatsakās - no kaut kā mazāk būtiska kā vairāk būtiska labā. Visticamāk patiesais lūzeris ir tas, kas nemāk, jeb nav mācējis, atšķirt būtisko no nebūtiskā.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:17:11
Ctulhu
Taatad Tu izsmej , piemeeram, milestiibu uz tuvaakajiem, maaciisjanos... /tas, peec ateistu domaam, ir stiprums un bagaatiiba/

piemeeram shiis,tevis mineetaas, ir kristiigas veertiibas masveidaa atrodamas rakstos,patiesiibaa miileet tuvaakos ir Dieva bauslis un kopiiraits uz to pieder Radiitaajam vienpersoniski.ja kjitajozas un alumiinija gabalinja uzraksta iphone tas nenoziimee,ka tas arii ir iphone,taapat ateists var noauroties,ka tuvaakmiilestiiba ir ateisma ieziime,bet tas ir tikai plagjiaats.

``Bet Dievs neapshaubaami ir``

Kaapeec Tu taa domaa?

taapeec,ka es ticu.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:19:54

Vai kristieši ir lūzeri? Pieredze rāda, ka par lūzeriem kļūst visi, kas spītējas pretī vai nerēķinās ar "veselo saprātu." Kristieši un komunisti, vismaz savos pirmsākumos, to darīja. Taču riebīgā matērija fiksi šādiem ideālistiem aizlauž spārnus, aplauž kājas, apvīlē ragus un nagus. Donkihotiem tā īsti šī pasaule nav domāta. Bet, kas gan būtu šī pasaule, ja laiku pa laikam tajā nemājotu, kāds pavisam apdauzīts ideālists? Laikam jau stipri garlaicīga, skumīga un bezjēdzīga padarīšana, lai arī cik liela materiāla pārpilnība tajā nevaldītu. Tātad ir nepieciešams, lai laiku pa laikam kāds iesauktos: "Ļautiņi mīļie... man ir sapnis!... I have a dream!" ... un sapnis, vismaz uz laiku, kļūtu reālāks par pašu visreālāko realitāti.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:20:31
Visticamāk patiesais lūzeris ir tas, kas nemāk, jeb nav mācējis, atšķirt būtisko no nebūtiskā.

bez Dieva nevienam nav izdevies atshkjirt buutisko no nebuutiskaa.
bez Dieva cilveeki tikai kriit niiciigu spriedejeejumu guustaa un nespeej noskanjoties uz pareizo veertiibu skalu.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:22:51
*Duksis
tev kaut kas iebilstams pret luteru kingu
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:28:36
jenocs

L.K. vērsās pret rasu diskrimināciju un segregāciju. Laikam jau Dievam, bez kura ziņas pat mats no galvas nenokrītot, tas tā īsti nepatika.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:34:20
*Duksis
oj ,Dievam daudz kas cilveeku riiciibaa nepatiik,tieshi taapeeec Vinjsh sadomaaja sho pasauli izmainiit caur Jeezus upuri,lai nebuutu vairs segregaacijas,lai nebuutu ne juuda,ne griekja,bet visi viens Jeezuu.
tevi nomoka existenciaali jautaajumi,kaapeec Dievs pieljaj,ka ljauns notiek arii ar labiem cilveekiem,tjip L.K.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:40:09
a_masiks
nekaadi nevaru piekrist,ka komunjagas kaadreiz buutu kaut ko pareizi izshkjiirushi,bet ja tev liekaas ,ka izshkjiira ,tad es pieljauju,ka taa vareeja buut,Dievs allazh,jau no vecaas deriibas laikiem izmantojis visaadus pagaanu liiderus lai virziitu vinjus SAVU meerkju realizaacijai,ieskaitot Savas izredzeetaas tautas disciplineeshanai.nebriiniitos ja izraadiitos,ka Vinjsh pieljauj kjiinieshu komunjagaam tikt galaa ar Tibetas murgainajiem kultiem,kuri aizrauj daudzu praatus.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:43:52
jenocs Mani eksistenciāli jautājumi nenomoka, jo loģiskāk ir pieņemt, ka Dieva nav, nevis to, ka Dievs ir pēdējais muļļa, ******ņš vai galīgi nolaidīga jeb impotenta būtne. Nav Dieva... un sirdsmiers mājās!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 18:56:55
a_masiks
nevienam nepiemirsasaas,upuris darbojaas,ja vinju pienjem,tibetieshu gadiijumaa tas nav noticis,komunistu gadiijumaa arii nee.kas noraida zheelastiibu pats ar smaidu sejaa ielec starp bausliibas dzirnakmenjiem un tiek samalts.

nu ja tavupraat 2000 gados nekas nav mainiijies,tad toch kaa pats teici ar veesturi nedraudzeejies.bet jaaatceraas,ka upuris nenoveersa ljaunumu ,bet deva iespeeju mainiities pienjemot upuri. a taadaa veidaa,kaa tu gribi lai mainiitos mainiisies tad,kad Vinjsh atgrieziisies,tad ljaunums tiks noveersts vardarbiigi,tam netiks atstaatas izredzes turpinaaties.skumjaakais,ka pat tad "ruudiitie" ateisti atshaudiisies no Dieva zheelastiibas liidz peedeejai patronai.kaa jau komunistiem pienjemts.
incognito ar auskaru
# Iesūtīts: 2009.04.06 20:03:30
jenocs
Dievs neapshaubaami ir,taapeec luuzeri ir tieshi ateisti...tikai stiprs cilveeks var buut kristietis(pat ja vins ir vajsh,Kristus speeks vinja paraadaas)

Es negribētu, lai šī diskusija nobrauktu no sliedēm un mēs sāktu runāt par to, vai Dievs ir, vai nav. Ne pie kādām atbildēm mēs šā kā tā nenonāksim, pagaidīsim un gan jau uzzināsim.
Bet izteicienu, ka tikai stiprs cilvēks var būt kristietis, palūgšu pakomentēt sīkāk. Jo man ir radies iespaids, ka tā nav. Ļoti daudzi vāji cilvēki izmanto reliģijas, lai attaisnotu savu vājumu.

osija
Sankt-Pēterburgā dzīvoja visievērojamākais kristietis pēdējo 150.gadu laikā.Viņa naudas bilance sastādīja pēc mūsdienu skalas ap 20.milj.latu gadā.Ļoti gribētos redzēt Incognito muļķīgo sejas izteiksmi ,ja viņš kā kristietis pēkšņi tiktu pie šādas naudas?!

Ja kādu var iepriecināt mana muļķīgā sejas izteiksme (man tāda tiešām ir raksturīga), tad to var noorganizēt.
Nevar noliegt, ka daudzi kristieši ir bagāti. Bet cik tas ir kristīgi? Pestītājs ir teicis:
"Nekrājiet sev mantas virs zemes, kur kodes un rūsa tās maitā un kur zagļi rok un zog.
Bet krājiet sev mantas debesīs, kur ne kodes, ne rūsa tās nemaitā un kur zagļi nerok un nezog.
Jo, kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds."

un

"Neviens nevar kalpot diviem kungiem: vai viņš vienu ienīdīs un otru mīlēs, jeb viņš vienam pieķersies un otru atmetīs. Jūs nevarat kalpot Dievam un mantai."

Līdz ar to kristietis biznesmenis diez vai var tikt uzskatīts par kristieti.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.04.06 20:21:41
"Israēls" tulkojumā nozīmējot "Dieva kareivis." Kareivis nozīmējot cīnītājs. To, kas cīnās, par lūzeri nosaukt nevar. Lūzeris laikam ir tas, kas necīnas. ... . Atbildē uz jautājumu: vai un cik labs cīnītājs ir kristietis, acīmredzot ir jāmeklē atbilde uz jautājumu: vai "kristietība ir lūzeru reliģija?"
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2009.04.06 21:26:04
incognito ar auskaru

Domāju, ka Osija vārdā nenosauca svēto Kronštates Jāni, caur kura rokām ik gadu jau tai laikā izgāja miljons rubļu, kas ir prātam neaptverama bagātība. Viņš NEBIJA biznesmenis, vien svēts Dieva vīrs, ko Dievs, pateicoties viņa dziļajai dievbijībai un svētajai dzīvei, bija apveltījis ar dažādām pārdabiskām (no pasaulīgā viedokļa skatoties) dāvanām, piemēram, - dziedināšanas, ļauno garu izdzīšanas, gaišredzības utt. Pateicībā par dziedināšanu no miesas un gara kaitēm ļaudis viņu apbēra ar naudu, ko svētais Jānis, bieži vien pat neskaitīdams, vienkārši deva tālāk. Viņa labā roka, darot žēlsirdības darbus, burtiskā nozīmē nezināja, ko dara kreisā. Viņš nebija biznesmenis, vien cilvēks, kas pilnībā sevi upurēja Dievam un cilvēkiem.

Ja vēlme, var par viņu palasīt vairāk: http://days.pravoslavie.ru/Life/life6616.htm

Viņš tiešām ir unikāls it visā. To skaitā, ka nenoraidīja ne katoļus, ne luterāņus, ne musulmaņus, ne pagānus, ne armijniekus, ne miera nesējus..., viņš Dieva spēkā varēja dziedināt no attāluma. (Ir saglabājies ļoti daudz dokumentālu liecību, kas apliecina brīnumus).

Nelasīju visu diskusiju, man tikai nav skaidrs, ko tur daudz diskutēt tiem, kuru Dievs uz dažām dienām bija miris un tad miesā augšāmcēlies un mūžam dzīvs. Kur tur kaut vai mazākā zaudējuma atblāzma?
Papucs
# Iesūtīts: 2009.04.06 21:56:19
Saulespuķe
Par Kronštates Jāni domas dalās. Savā laikā, kad es par viņu jūsmoju, viens pieredzējis katoļu priesteris to minēja. Tad es nesapratu. Vēlāk, mierīgās lūgšanās apcerot visus zināmos faktus, nonācu pie secinājuma, ka ar Jāni kaut kas tomēr nebija kārtībā.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.06 23:08:51
a_masiks
atbildu peedeejo reizi,truukst pacietiibas un nepiecieshamiibas konfronteeties,kad oponents izskataas,ka apzinaati teelo,ka nesaprot,ko saku.
upuris darbojaas,ja vinju pienjem
zarubii shito na nosu.ja nepienjem,tad arii peec miljoniem gadu buus segregaacija,t.i.,ja cilveeki nepienjems upuri,bet centiisies segregaaciju noveerst ar miermiilju panjeemieniem,t.i.balstoties uz cilveeciskiem centieniem.
indijaa iespeejams Dievs izmantos musulmanjus lai ieraadiitu no chuuskaam paardzimushajiem vinju vietu,a nogalinaatie kristieshi garanteeja sev valdnieku vietas debesiis.(tiem,kas uzvar ES doshu varu-Atklaasmes gr.,un vinji ir uzvareetaaji no rakstu viedoklja)
Ja gribi precizitaati-Dieva valstiiba ir tur un tajaa laikaa,kur indiviids,vai sabiedriiba riikojaas peec Dieva gribas,t.i. pienjem pestiishanas daavanu un paklausa Dievam,ja tas nenotiek,tad greeks(segregaacija,slepkaviibas u.c.) turpinaas,jo greeku(segregaaciju,slepkaviibas,zaadziibas) ar cilveeciskiem(humaanistiskiem)liidzeklji.. em nekad un nevienam nav izdevies un neizdosies noveerst.Pestiishana pieder Dievam un nevienam citam.
incognito ar auskaru
tikai stiprs cilveeks var pagriezt otru vaigu,tikai stiprs cilveeks var piedod nepaartraukti visu muuzhu(7 reiz 70),tikai stiprs cilveeks var sekot Jeezum zinot,ka tas vinjam var maksaat dziiviibu,tikai stiprs cilveeks var ziedot savu dziiviibu citu labaa,kaa to aicina Jeezus.Vaargulji nobiistaas,vinji driizaak dod pretii nevis pagriezh otru vaigu,jo vinji netic,ka Taisnais Tiesnesis Dievs ir un ,ka Vinjsh iztiesaas visu taisniigi,vaarguljiem nepietiek ticiibas,ka Dievs visu nokaartos,tikai vaargulis nobiistaas no ateista argumenta-a ja nu Dieva nav,tad tu par velti pagriezi otru vaigu,vai atdevi savu dziiviibu un nekaada atalgojuma tev nebuus.
Kristus sekotaaji pagriezh otru vaigu ,panes visu ,iet naavee,jo Dievs ir un Vinjsh raada piemeeru-Jeezu Kristu ,un dod to speeku.
Dievs ir mani draugi,pareizi psalmos teikts-muljkjis savaa sirdii saka:"Dieva nav"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 3072