atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas ir pareizi un kas nepareizi?
Džonijs
Iesūtīts: 2009.03.09 11:40:10
Reiz vienā grāmatā izlasīju šādu atziņu- Vārdam PAREIZI, tieši tāpat kā vārdam NEPAREIZI, ir jēga vienīgi mērķa izvirzīšanas kontekstā. Lietot šos jēdzienus visos citos kontekstos ir neloģiski. PAREIZI ir tas, kas adekvāti atspoguļo izvirzīto mērķi. Un tas ir viss...vairāk nekādu nozīmju šajā vārdā nevarbūt.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 13:57:15
Dona, bet vai tamdēļ, ka grēks vairo žēlastību mēs palixim grēkā? Pāvils tak tieši par to runā! Tā viņš ir... ka, tas kam ir, tas nepalika bagāts, bet kam nav, tas nepalika nabags! Jānotiek izlīdzināšanai, un tieši tāpēc mums - Kristiešiem - kam faktiski ir visavirāk dots - mēs vismazāk arī saņemam

Mēs esam nabagi, bet darām bagātus citus. Mēs esam muļķi, bet darām gudrus citus... etc. etc. etc. Tie nav tikai vārdi, tie ir liela patiesība... tik acīmredzot tā ir jāpiedzīvo, lai to saprastu! Es neprasu, lai tu saprastu mani un es diez vai pilnībā sapratīšu tevi, un tomēr... Gars kas runā tevī ir tas pats... tik daudz es varu pazīt!

Varbūt tas ir tas, ko Džonijs gribēja pateikt... mēs ejam uz vienu un to pašu Pilsētu, taču no dažādām teritorijām pa dažādu grunti!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 13:58:07
Mulders Tiem tour de frans uzvarētājiem ir tik daudz kas bijis salauzts ka bail pat iedomāties...Un kā teikts-labāk ir ieiet debesu valstībā ar vienu aci, vai pat bez tām , nekā ēllē 100% redzīgam...moš tas ir viņa ceļš uz šo mērķi. Tur varbūt arī slēpjas pasaules nelaime, ka cilvēki noliedz citu cilvēku tiesības izvirzīt no seim atšķirīgus mērķus un ceļus. varbūt ka ikviens cilvēks katrā savas dzīves mirklī rīkojas pareizi, jo viņš dara to, kas atbilst viņa šībrīža mērķim un ceļam.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 14:01:09
Džonijs, par to pat es nešaubos, ka katrs cilvēks ikbrīdi rīkojas saskaņā ar savu sirdsapziņu un vislabākajiem nodomiem!

Bēda ir tāda, ka tikai tāpēc, ka tas IR tavs mērķis, ka tu tam TICI, tas vēl nav pareiza vai labā mēraukla. Tas ir pareizs lokāli tev, bet Dieva kontextā, tas var būt nepareizi!
Arī Velns noteikti domā, ka rīkojās pareizi un noteikti daudzus spēj par savu mērķu labumu pārliecināt. Tomēr, tas nav pareizi un ir ļaunums!

Jo lai ko tu darītu, tu to dari šajā pasaulē, šajā visumā, šajā Dieva radītajā kārtībā... Ja tavi mērķi un līdzekļi būs pretrunā tam, kā Dievs ir iestādījis pasauli, tad tavs mērķis tevi salauzīs!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 14:01:47
Dona, to ka es nefilmēju kontextu, jau esmu sapratis, laigan nojaušu pašu kontextu Taču, vai es varu kādu mācīt tajā, ko pats esmu pārkāpis?
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 14:05:36
Mulders Bet Dieva kontekstā mēs jau neviens nerīkojamies pareizi Tās jau ir mūsu iedomas, ka zinam Dieva ceļus, un izdarām par citiem spriedumu-tas dara pareizi, bet tas nepareizi
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:18:22
Džonijs Mērķis nosaka kas pareizi kas nepareizi ! Mērķis - Rīga Cēsiniekam ! Pareizi ir - caur Siguldu uz Rīgu un pareizi ir caur Rēzekni uz Siguldu un no Siguldas uz Rīgu. Mērķis viens ceļi dažādi - vairāki pareizi !

Ja mērķis ir - Uz Rīgu pa īsāko ceļu - tad caur Siguldu !

No šejienes - Mērķus vajag izvēlēties tādus - lai nav jācieš !

Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:25:49
Aiko_Saule Varbūt tu gribēji teikt-ceļš ir jāizvēlas tāds, lai nav jācieš? Bet kā lai zina kurš tas ir? Un kā lai es zinu, ka tas ceļš pa kuru eju, ir pilns ar ciešanā?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.09 15:32:47
DžonijsMērķis nosaka Ceļu - ceļi var būt pa tuksnesi uz Rīgu pa +60 C caur arktiku -50 C vai caur Siguldu.

Varbūt tu gribēji teikt-ceļš ir jāizvēlas tāds, lai nav jācieš?
- šis ir ļoti līdzīgs formulējums bet nav tas pats.
Bet kā lai zina kurš tas ir?
Kā lai zina - kas tas ir pa ceļu kas ir izvēlēts TAGAD ?
To var noskaidrot pie Dieva kas ir !
Un kā lai es zinu, ka tas ceļš pa kuru eju, ir pilns ar ciešanā?
Tas ko jūti - tas ar Tevi notiek !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:34:16
Dona Eriksone Pastāv gan ! Piemērs: Ja tagad izvēlēsies mērķi padzerties siltu ūdeni vienu glāzi - nebūs ciešanas
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:38:09
Aiko_Saule Tātad, ja es IEŠU , tad arī sajutīšu. Untad vēl...tavs piemērs par autobusu Rīga - Cēsis, var arī mani neskart, ja es dzīvoju piem. Daugavpilī vai kaut kur Francijā
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:42:22
Džonijs Tu jau tagad ej un tagad sajūtu ! Tava realitāte un mana realitāte atrodas vienā - Tagadnē.


Untad vēl...tavs piemērs par autobusu Rīga - Cēsis, var arī mani neskart, ja es dzīvoju piem. Daugavpilī vai kaut kur Francijā

Jā skar tikai Cēsiniekus nevis Daugavpiliešus.

Katrs savā realitātē - savā pilsētā. Ceļš pie Dieva ir viens - Katram savs viens noietais - protams ceļi ir vairāki - katram savā realitātē.

Cēsiniekiem - bezgalīgi daudz varianati - Daugavpiliešiem arī !

Pa kuru iesi ?

Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:43:56
Aiko_Saule To arī vajadzēja pierādīt
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.09 15:45:53
Džonijs, ē... Uzskats, ka visi Ceļi Ved uz Romu, neatkarīgi no Ceļa, var tevi aizvest arī pavisam ne uz Romu It īpaši, ja katrās krustcelēs, kur ir uzraksts "ROMA" tu dodies pretējā virzienā... tikai tāpēc, ka tas ir TAVS ceļš.

Tā teikt -
Tas ir MANS ceļš - teica civlēks
Šs fakts, - atbildēja Visums - Manī neizraisa pienākuma sajūtu!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:46:50
Mulders Kā tu zini Esi mēģinājis
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.09 15:48:03
Džonijs, a zinu, tāpēc, ka existē citas pilsētas, kas nav Roma, un ja existē citas pilsētas, tad existē ceļi kas ved uz šīm Ne-Romām!

Tādējādi ejot pa SAVU ceļu, tu vari nonākt kādā NeRomā... un tad brīnīsies, kā bet gāji tak pa SAVU ceļu!

SAVS vēl nav garantija, ka ROMA

Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:48:54
Džonijs Citu reizi mēs rīkojamies kā mūsu Gauja - Tekam pretējā virzienā ! Vai Tu arī ej pretējā virzienā - jo apstākļi - kalni neļauj ?
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:51:30
Mulders Uz Romu var nokļūt arī caur Ameriku...tikai nedaudz ilgāks ceļš
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:52:35
Aiko_Saule Bet vai tāpēc viņa neietek tur, kur tā ietek?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:52:59
Džonijs Katram savs ceļš - ja skatās kā uz Telpu - bet ja skatās kā uz laiku un telpu - tad katram sava dzīve savā realitātē - ko veido Dievs !
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:58:00
Aiko_Saule Vot te es nepiekrītu...savu realitāti mēs veidojam paši...Dievs ir klātesošs
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 491