atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Elle=nošķirtība no Dieva ???
Džonijs
Iesūtīts: 2009.03.08 18:45:02
Augustīns raksta-Es vēl neesmu pazemē, bet Tu esi arī tur, jo , ja es nokāptu ellē, Tu tur būtu. Tātad manis nebūtu, mans Dievs, manis vispār nebūtu, ja Tu nebūtu manī. Vai drīzāk-manis nebūtu, ja es nebūtu Tevī, no kura viss, caur kuru viss, kurā ir viss?

Tātad, saka ka elle esot nošķirtība no Dieva. Kā tassasaucas ar augstāk minēto? Vai tiešām ellē Dieva nav? Ja nav, tad jau elle kā tāda nevar vispār pastāvēt.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:01:12
Dievs VD daudzas reizes atklājas kā eņģelis, bet Bībelē lasām, ka "tas Kungs teica", piem. Mozus gadījumā. Ābrahāmam Dievs izrādīja īpašu žēlastību, atklādamies 3 enģeļu veidā (1. Moz. 18), tā jau VD atklājot Dieva Trīsvienības noslēpumu.
Jēzus izskatā, Viņa zemes dzīves laikā, tika prezentēta Dieva klātbūtne Viņa žēlastībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:02:19
Borac, 2 Dieva persona! Tas ir Kristus kas ar mums ir sarunājies cauri Vēsturei... vai kā Enģelis, vai kā Degošs Krūms, vai kā viens no trijiem vīriem pie Ābrahama, vai kā pats inkarnētais Kungs Miesā!

Kristus teica - Tēvu jūs nekad neesat redzējuši, nedz viņa balsi dzirdējuši!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:03:33
Ezītis, nenorauj no teikuma pusi... Jo Kristū visa Dieva pilnība iemājo miesā! Tik cik Dievu var pazīt, tik viņš ir atklājies mums Kristū! Visai loģiski, ka galīgais nevar aptvert bezgalīgo. Tāpēc, lai mēs Dievu aptvertu, mums jākļūst par mūžības dalībniekiem, tad arī Dievu mēs varēsim redzēt, kāds viņš ir!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:06:17
Tātad, cik es saprotu, tad Dieva klātesamība ellē varētu būt caur trešo personu-tobiš Svēto garu.?
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:08:39
Mulders Ja Bībelē teikts, ka Dievu neviens nav redzējis-tas attiecas tikai uz cilvēkiem, jeb arī uz enģeļiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:22:40
Džonijs, nepareizi saprati - Ej lasi Kristofera textu!
Džonijs, tas attiecās uz Cilvēkiem!
Kristofers
# Labojis Kristofers: 2009.03.09 11:23:07
Džonijs Tātad, cik es saprotu, tad Dieva klātesamība ellē varētu būt caur trešo personu-tobiš Svēto garu.?

Tā kā Dievs ellē ir klātesošs tikai kā Radītājs un Uzturētājs (citādi elle, dēmoni, pazudinātie cilvēki nemaz nebūtu, neeksistētu), tas nebūtu atbilstoši uzsvērt, ka ellē ir klātesoša tā Trīsvienības Persona, kuras uzdevums ir vest pie glābjošās ticības Kristum un uzturēt šajā ticībā līdz galam.
Es teiktu, ka Dieva klātesamība ellē ir caur Tēvu, jo saskaņā ar Ticības apliecību Dievs Tēvs ir Radītājs.

Džonijs Ja Bībelē teikts, ka Dievu neviens nav redzējis-tas attiecas tikai uz cilvēkiem, jeb arī uz enģeļiem?

Svētie enģeļi redz Dievu tādu kāds Viņš ir - viņa godībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:23:42
Tad kā gan tu iedomājies situāciju, ka Ādams no šīs otrās klātesības varēja paslēpties krūmos?

A nekā... Tas Ādams to iedomājās! Tāpat kā šodien Grēcinieki iedomājas, ka tumsā un aiz sienām darot savus grēka darbus, šie paslēpjas no Dieva!

Džonijs
# Labojis Džonijs: 2009.03.09 11:26:14
MuldersKristofers Vai tad tas gars, kas visu uztur, tobiš visu esību-gan redzamo, gan neredzamo, nav tas pats Sv. Gars, kas ir klātesošs it visā kas notiek? Jeb šeit var runāt par Dieva 4-to personu?
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.03.09 11:29:12
Borac Dievs ir Trīsvienīgs, vienīgi mēs te ātrumā neprecīzi izsakamies. Kur ir Tēvs, tur ir arī Dēls un Sv. Gars.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.09 11:38:22
Borac? Un? Nekad neesi ar saviem bērniem spēlējis paslēpes... Ļoti labi zini kur šie ir, bet staigā pa māju un skaļi runājot "Kur Pēterītis noslēpies... " un meklē...

Te gan tā nav spēle, bet kaut kas līdzīgs!

Jo Dieva vārdi uzreiz manifestē cilvēkā mītošo grēku, ka tas cilvēku jau padara irracionālu un savā ziņā par stulbu. Kā arī Cilvēks labi zinot Dieva dabu, tomēr "slēpjās" - tas vēlreiz parāda cik grēks ir irracionāls un stulbs... liekot cilvēkam domāt, ka no Dieva var paslēpties aiz vīģes lapas!
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.09 13:50:51
Borac
3. klātbūtne godībā
vai tad jāsaprot, ka šī klātbūtne ir destruktīva un šī klātbūtne iznīcina cilvēku?

Dieva priekša nekas grēcīgs nevar pastāvēt .Tāpēc jau arī Ādamam ar Ievu vajadzēja atstāt Ēdenes darzu.
Secinajums ka cilvēks ar grēkiem iznīkst Dieva priekšā. Tā domāju.

Liecībai par elli paskaties šo:
http://www.marcisjencitis.lv/videoplayer3.php?file=187
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.09 13:59:05
rainars
Nu, tā saite kļuva dīvaina tajā brīdī, kad šis paziņoja, ka viņš zinājis, kur elle atrodas - zemes centrā...
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.09 14:02:44
Balss ????????? Vai var palūgt ko tiešāku es te tā..... fiziski pastrādājis....
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.09 14:04:16
Šis uzradītais links ar Jencīti ir tādā saistē ka tas ievietots viņa mājas lapā.
Lūdzu verdiktus pēc iepazīšanās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 14:44:13
Tu teici, ka 2 - tb - ka Dievs bija iedomas Ādama paurī.

Kaut ko tad tu ensaprati par šīm klātesamībām. Ej pārlasi! Tur nekur nebij teikts, ka tās ir iedomas kāda paurī!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:25:31
Borac, nu tu izcel, a es vainīgs?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.09 15:34:55
Borac, sorry... tu neizcēli to, kas raksturo 2o klatesamību!

Lasi kāmēr ieraudzīsi! Ja nespēj... tad neko... tad acīmredzot, selektīvi lasi! Un nav brīnums, ka pat tad, kad priekšā uzrakstīts, tu to neredzi! Dažreiz neticīgo funktieris mani īpaši sajūsmina (negatīvi) - tad kā var kādam parādīt, ka pat priekšā uzrakstītam tekstam viņš nespēj semantisko jēgu izlasīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.09 15:40:50
Borac, nu tā kā es to nedomāju, tad es pat nesapratu visu tavu pārējo textu... Tā kā diez vai varēšu atbildēt!
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.03.09 21:21:30
Olita Elle ir paša smadzenēs, ja tajās nav Mīlestības.

Tā jau gan ir, Olita - tādus elles pilnus cilvēkus nākas šad un tad sastapt, bet tas nebūt neatceļ Bībelē vairākkārt apstiprināto faktu, ka elle pastāv arī ārpus smadzenēm. Saskaņā ar Bībeli, cilvēki tiek tajā iemesti ilgi pēc tam, kad viņu samaitātās smadzenes sen jau satrūdējušas...
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 35416