atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mūsdienu Kristīgās Filosofijas jautājumi
Mulders
Iesūtīts: 2009.03.03 15:03:02
Kā jūs uzskatāt, kādi ir mūsdienu Kristīgo filosofu aktuālie jautājumi. Kādi vispār būtu mūsdienu filosofijas risināmie jautājumi jūsuprāt?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.05 12:48:52
Ctulhu, jā tā ir rušināšanās savā smilšu kastē, kura ir etaki 2 miljardu mērķauditorija Smilšukaste, maza un nesvarīga, sanāk ateismam kāreiz, kurš vispār ir baigā minoritāte!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.05 12:54:14
Ctulhu, ir ir arguments... Tb pieprasījums ir pietiekoši liels, lai Kristiešu Filosofi nodabrotos ar savas mēŗkauditorijas aktuālajiem jautājumiem! Lai meklētu atbildes, kuras uzdod Kristieši tieši Kristīgajā paradigmā un sagaida atbildes šajā paradigmā, nevis atbildi - tavs jautājums ir irrivalents, tu tik attiexmi un ticību nomaini un jautājums vairs nebūs!

Tas tāpat, kā risināt visus jautājumus ar alkoholu, pēc pārsimtgramiem, jautājums zaudē aktualitāti!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.05 12:56:05
Ctulhu, es noteikti neesmu IZlasījis Alvinu, tik dažus viņa textus, kas domāti īpaši aptaurētiem un neinformētiem lajiem... jo kad viņš pa riktīgam raksta, tad man šķiet es vieglāk saprastu tavas publikācijas nekā viņu!

Man nav nācies tieši uzskriet bet viņš arī runā par Ļaunuma argumentu... to atspēkojot... bet es neesmu to lasījis. Man Alvins iepatikās no divām publikācijām... No viņa argumentēšanas par cilvēku kognitīvā aparāta izcelšanos un uzticamību, un otrs bij par Kristiešu Filosofu uzdevumiem un vietu šajā pasaulē!

Nedomāju, ka viņš atbildēs arī uz taviem FUQ jo cik saprotu, tad tu un Ezītis sagaidāt atbildes jūsu pašu paradigmās... Tur šis jautājums, iespējams ir neatbildams, kā arī visticamāk ir bezjēdzīgs, jo pats jautājums ta ir uzdots citā paradigmā, bet atbildi sagaidi citā! Tas ir kā uzdod jautājumu par eiklīda ģeometriju, bet atbildi prasi C++ valodā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.05 12:58:47
Aa, viot, te ir incanta ideja - kaa izveeleeties uzskatu sistemu - viens no kriterijiem - kur ir vismazaak neatbildamo jautaajumu.

Tad vislabākā būs ezotērika!

Ir labāks kritērijs - Tāda sistēma, kas atbild uz visvairāk jautājumiem, BET neizlaiž būtiskos un svarīgos jautājumus!

Savukārt uzģenerēt jautājumu skaitu var dajebkurā sistēmā... To tev Gēdels var pierādīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.05 13:15:40
Logiski, tiessi ar to man arii patiik naturalisms, ka tur nav izlaisto jeb aizliegto jeb neapskataamo jautaajumu.

Tad tu tagad esi kaut kā mazliet ārpus notiekoša pasaulē... Kur nabaga Darvinisti mokās un neviens viņu atbildes neņem pierē, izņemot viņus pašus! Tas pats Neiroloģijā...

Naturālisms neko nespēj atbildēt par Apziņu un ar visu no tā izrietošo. Tās Darvinistiskās Psiholoģijas atbildes ir smieklīgas... no sērijas... kāpēc bērniem negaršo brokoļi! Vai cilvēks attīstījās labāk par pērtiķi, jo labāk spļaut mācēja!

Redz... fīča jau arī tāda, ka jautājumu uzstādījumu un to atbilžu izvērtēšanu jau arī tu paģēri savai Paradigmai... A tavā paradigmā nav atbildēti būtiski jautājumi, kas ir būtiski Kristiešu paradigmā... Nu acīmredzot tu uzskati, ka Kristietība neatbild uz materiālismam būtiskiem jautājumiem!

Te mēs nonākam pie Epi-stimoloģijas klasiskā strupceļa... Paradigmas nav iespējams salīdzināt principā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.05 13:17:45
Korocje sanaak parastaa Lema problema - kaa kontakteeties ar cita veida sapraatu. ( Solaris, Neuzvaramais un tamliidziigi staasti)

Ā nu vo... Redzi... Tas ir tas, ko Epi-stimoloģija jau sen ir pierādījusi un mēģina to kaut kā apgremot, saprast... Tāpēc, līdzko iet runa par "zināšanām" jeb "zināt" tā uzreiz ir jāuzdod jautājums - Kādā Paradigmā... Kādā Epi-stimoloģiskajā sistēmā!

Alvins Platinga piedāvā kardināli citu Epi-stimoloģisko sistēmu nekā tradiconāli tā ir pieņemta... Viņš arī ir Epi-stimoloģijas viens no lielākajiem aktuālajiem guru uz šodienu... Protams, lai to saprastu, pašam jābūt no tiem plauktiem!

Viņš arī operē ar loģiku čista... Pat līdz simbolu virknēm... Kur skatoties uz pirxtiem var vērot, vai tā sanāk vai nē... Es par vāju, lai to izprastu!

Forši palasīt kur šis diskutē ar citiem oponentiem, viens raksta formulu, otrs izvedumu un citu formulu, tad šie viens otra textos meklē kļūdas izvedumos... traks var palikt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.03.05 13:29:32
Ctulhu
ir neatbildeeti jautaaujumi, bet nav neatbildamu.
Šķiet, ka atradās viens neatbildams - "kā viss izskatās kopējā bildē?". Tas ir, ja Visums bezgalīgs, un pētāmā ir bezgalīgi daudz, tad nekad neviens nevarēs atbildēt uz šo jautājumu.
var atbildēt tikai uz jautājumiem par atsevišķiem fragmentiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.05 14:49:53
Vinjs prot saliidzinaat paradigmas?
Vinjam ir metode?
ja ir - tad kaada ( iisumaa)?


Nevis salīdzina, bet piedāvā tādu, kurā nav esošās paradigmas trūkumi...
Esmu jau apmēram teicis, viņš to formalizē un pasaka daudz precīzāk... Naturālisms nedod mums tādas kognitīvās spējas, kuru darbības rezultāts ir patiesi apgalvojumi! Pasaule bez Dieva ir pasaule bez iespējas uzzināt patiesību principā!

Ctulhu, tavas atbildes joprojām ir izplūdušas references uz pat tavā sistēmā neizmērāmām lietām!

nezinītis [81.198.32.218]
# Iesūtīts: 2014.11.24 09:29:52
Labdien gudrības mīlētāji! Sakiet lūdzu, kas ir Imanuēls Kants un kāda ir viņa filosofiskās sistēmas ietekme uz luterisko teoloģiju un uz visu protestantisko sektoru kopumā?
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 36265