atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dziesmas vārdi
Mulders
Iesūtīts: 2009.02.20 16:51:50
Vai pazīstat šo dziesmu!
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.02.23 19:41:24
Balss Tas, ka Merkūrijs bija biseksuāls, vēl nenozīmē to, ka man nav tiesību viņu uzskatīt par vienu no labākajiem mūziķiem...arī Leonardo daViņči nebija nekāds svētais, bet viņa ģenialitāti neviens neapšauba...pat baznīcas pasūtīja viņa darbus.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.24 01:00:59
Džonijs
Vai tad es kaut ar vārdu apšaubu Fredija muzikalitāti un talantu? Arī man patīk viņa dziesmas, īpaši What are we living for? kurā skan domājoša cilvēka izmisīgais sauciens pēc dzīves jēgas...
Es runāju par attiecīgās dziesmas teksta kristīgumu vai nē un par dziedoņa dzīves morālo pusi.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.24 10:53:53
Balss, dziesmas kristīgums, proatms, apšaubāms...

Prosto nostaļģija uzsita, jo filmiņa gan bij forša... laigan arī ne pārāk kristīga... nu tā!

A bet par Fredija Merkūrija muzikalitāti un talantu jau mēs te fanojam...

A pārmest viņam izlaidīgu dzīves veidu pēc tam, kad viņš šī dzīvesveida sekas baudījis, būtu nekorekti... Tas tā, texts par mirušajiem!
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.02.24 11:24:57
Balss
mjā, vot šitais baisais izvirtulis, netiklis un visādicitādi fui cilvēks!
bet kad Prāgā skatijos tās muzikālās strūklakas ar viņa mūziku, raudāju. tik daudz emociju, kaisles, varbūt arī sāpes un neatbildētu jautājumu... kas mēs esam lai nicinātu, tiesātu un vaidstītos gar citu cilvēku likteņiem, izvēli, dzīvi?!!!!
ja kas nav krisitīgs vai mūsu saprašanai pieņemams uzreiz fui?
vot es arī gribu pateikt lielu FUI tādai domāšanai!
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.02.24 11:41:31
Borac
pavisam vienkārši. katram cilvim ir brīva izvēle par kaut ko būt. viens grib būt sportists, cits vēlas kļūt par politiķi. viens pasaka - man baznīca pie kājas, cits grib būt tās kalps. un tas ir jārespektē.
bet ja sportists saka - es tagad uzstādīšu "savus"rekordus un jums pārējiem tie būs jārespektē neatkarīgi no tā vai tie sakrīt ar vispārpieņemtajām normām vai nee tad atvainojiet, tādam gan ar kāju pa pakaļu tāpat politiķim, tāpat baznīctēvam u.tt.
tas nozīmē ka es esmu par jebkura brīva indivīda brīvu izvēli to nesalīdzinot, neierobežojot cita indivīda izvēles priekšā tai pat laikā nodrošinot vispārēju demokrātisku kārtību un šīs kārtības ievērošanu sabiedrībā!
un ja kāds teiks ka Fredis bija fui tikai tādēļ ka viņam patika mīlēties savādāk nekā to dara vairums cilvēku(vai kristiešu!) tad es tādu sitīšu,sitīšu un vēlreiz sitīšu!
tāda ir mana taisnības izjūta.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.02.24 17:56:10
BoracNu redz...tā tai dzīvē ir iekārtots...kā jau S.Re teica, katrs dara to, kas tam patīk...bet ja tu dzīvo kādā valstī un tad sadomā dziedāt šīs valsts himnu ar saviem vārdiem, un slavēt savu valsti, tad mēsli vien sanāk...ne tā?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.02.24 19:02:55
Tā runā (t.i., kaut kur lasīju), ka Fredijs savas dzīves skumjās nogales pēdējā brīdī esot dikti nožēlojis savu izlaidīgo un egoistisko dzīves veidu.
9K116
# Iesūtīts: 2009.02.25 00:52:57
Mulders
Vai pazīstat šo dziesmu!
JAA. Taa ir maklaudu dziesma.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.25 01:00:31
Savādi no kristietes dzirdēt niknus uzbrukumus, kad es saku, ka spēcīgā, talantīgā dziedātāja (kura dziesmās var neapšaubāmi just viņa izmisīgo sāpi par viņa dzīvē neatbildētiem jautājumiem) dzīves veids bija, manuprāt, nepareizs un man nepieņemams.

Neaicinu uz jebkādu cilvēku linčošanu, bet arī nevaru pieņemt, ka man šāds dzīvesveids būtu jāatzīst pat pareizu un sabiedrībā pieņemamu.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.02.25 08:01:36
Balss Netiesā un tu netapsi tiesāts
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.02.25 09:11:23
Džonijs
Netiesā un tu netapsi tiesāts

Populāru un viņu talanta dēļ mīlētu cilvēku kaut netieši aizskarot, pieminot viņa atklātos grēkus, ar kuriem viņš pat lepojas (ir lepojies), vēl nav gluži tas pats, kas tiesāt. Taču ja tos pat attaisno ar šī izcilnieka talantiem - tad tā ir ļoti tieša elku radīšana. Un Fredijs tam ir uzskatāms piemērs. Viņa dzīvesveids ir ne mazāk slavens kā viņa muzikālie panākumi.
Savas dzīves viņš bija zoroastrietis. Diemžēl. Viņa faniem atliek vien lūgt, ka tad, par ko mēs neko nezinām, viņš ir atvēries vienīgā patiesā Dieva žēlastībai.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.02.25 12:47:11
Ctulhu
A kas vainas zoroastrismam? Religija kaa religija. Ir sliktaakas redzeetas

Skat. Fredija dzīves redzamos augļus, t.i., tos pie viņa personīgi.
9K116
# Iesūtīts: 2009.02.25 13:18:31
Ctulhu
Freddie Mercury un Queen.
2009 25 marts [81.198.139.247]
# Iesūtīts: 2009.03.25 18:13:07
filologs [87.110.10.219]
# Iesūtīts: 2009.03.25 18:31:27
Borac : Mans respekts jamam par to, ka jau nāvīgi slims un zinot savu nolikto stundu, Fredis tomēr dzied šos vārdus:
Theres no time for us
Theres no place for us
What is this thing that builds our dreams yet slips away
From us
(..)
Theres no chance for us
Its all decided for us
This world has only one sweet moment set aside for us


Šī dziesma ir forša ar to, ka to var tik dažādi interpretēt.. Man savukārt likās, ka tā ir dziesma par aizliegtu mīlestību (galu galā Merkūrija dzīves laikā viņa orientācija sabiedrībā vēl netika īpaši atzīta..) - un patiesībā jebkura veida aizliegtu, neiespējamu mīlestību, neatkarīgi no orientācijas. Jebkurā gadījumā - tiešām respect Merkūrijam par mūziku un tekstiem!..
nezināmā.. :P [87.110.231.19]
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:42:16
kaut kāda murdzīga dziesma (sorij ka tā saku bet man nepatīk)
bitukas
# Iesūtīts: 2009.04.26 22:59:32
MADBALL heaven and hell -tas ir labāks.
Zaurs
# Iesūtīts: 2009.04.27 16:11:39
normāla dziesma. a ko ta vajadzēja - lai sēž kaktā un skābst?
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 14652