atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas ir tavs dzīves mērķis? Kas tevi darīs laimīgu?
Olita
Iesūtīts: 2009.02.07 10:33:13
Bieži vien atgādinām aklos, kas iet uz iedomātām lietā, kas it kā darīs mūs laimīgus. Saņemam tās un... viļamies. Tā reizēm, paiet visa dzīve, ejot no viena kļūdaina mērķa uz citu. Tas ir tāpēc, ka izvēlētie mērķi ir pārāk tuvu, aiz tiem nevar saredzēt ar ko viņi beigsies. Nevar dzīvot bez Lielā dzīves mērķa- dzīves jēgas izpratnes, bez izpratnes, kas tevi darīs patiesi laimīgu. Izplatītākās kļūdas ir uzskats, ka laimīgs būsi izcīnot turību, redzot zem sevis daudz apbrīnot un paklausīt gatavus ļaudis, sēžot un filozofējot par augstākās laimes un cerību ilūzijām, dzīvē nedarot nekādas praktiskas darbības, izdomājot, ka lielākā laime būs ģimene, bet darot visu, lai sagrautu šo laimi un to pat neapzinoties, kaudzēm ir šo kļūdu, katram sava..
AutorsZiņas teksts
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.02.07 20:52:10
Olita, kāpēc Tu nezini savu dzīves mērķi?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.02.07 21:14:47
Olita
"Tikai tad pār mani nāca apskaidrība,"

Kā tas notika?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.02.07 21:26:29
Trilobīte, par to pēdējo mērķi ir jautājums. Es neatrodu uz to atbildi?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.02.07 21:31:30
Olita, piekrītu, ka izpratne par to, ka katrs cilvēks ir unikāls ir svētīga. Bet vai šī izpratne nekavējoties ļauj apjaust savu ceļu, savus mērķus?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.02.07 21:32:43
Trilobīte, kur ir Dievs?
Kāpēc viņš pieļauj ļaunumu?
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2009.02.07 21:35:21
Trilobīte,Olita, pirms brīža noskatījos nejauku filmu par cilvēku tirdzniecību, par verdzību. Nejauka filma, nejaukas pārdomas un jautājumi.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.02.07 21:42:34
Trilobīte, es arī varu distancēties, nodoties filosofiskām pārdomām (ar ko arī nodarbojos) un beigās pat izdarīt secinājumus, ka paši vien, droši vien, vainīgi. Bet vai es tādejādi nenocietinos, nepadaru pasauli ļaunāku?
Vai mana iejaukšanās līdzētu? Nezinu. Vai skādētu? Nezinu. Mani uztrauc paša šī jautājuma pastāvēšanas iespējamība.
Princis Marvins-Briinums I
# Iesūtīts: 2009.02.07 22:31:33
mans mērķis ir izdarīt kaut ko lielu, lai visi būtu laimīgi!
Princis Marvins-Briinums I
# Iesūtīts: 2009.02.07 22:34:35
Trilobīte nu CFI es arī sāku strādāt , lai atklātu kaut ko , lai visi būtu laimīgi!
Alfakursā arī es darbojos, lai cilvēki būtu svēti & laimīgi!
tagas komūnā arī !!!
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.08 08:49:53
Dievs mani dara laimīgu un dzīves mērķis ir dzīvot Viņam un kopā ar Viņu.
p.l.dassy - dzelsslēdija :)
# Iesūtīts: 2009.02.08 09:33:26
es jau esmu laimīga....
kautt gan dažreiz nākas par kādām lietām skumt...
dzīves mērķis vienkārši dzīvot Patiesībā
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.02.08 13:00:53
wot, Trilo, es tagad saprotu, ka patieshaam patiesiiba taas potences ir jaaktualizee, a to jau gandriiz vai naudas deelj nozhnjaudzos! Tavs vards bij vietaa
||||| [81.198.233.21]
# Iesūtīts: 2009.02.08 13:02:58
Princis Marvins-Briinums I nu CFI es arī sāku strādāt , lai atklātu kaut ko , lai visi būtu laimīgi! kā sokas?
Princis B.
# Iesūtīts: 2009.02.08 13:31:53
||||| [81.198.233.21]
vēl jāpagaida
Princis B.
# Iesūtīts: 2009.02.09 22:02:07
savu darbu tieši nevaru saistīt ar cilvēces laimi, bet ceru , ka tomēr būs labāk....
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.09 23:09:51
vilks Dievs mani dara laimīgu un dzīves mērķis ir dzīvot Viņam un kopā ar Viņu.
Kā tad ir ar to savu tuvākā mīlēšanu.Kas ir bauslības piepildījums.
Apgaismo lūdzu .
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.10 09:58:56
rainars
vai Tu jautā par to, kurā vietā manis teiktajā ir tuvākmīlestība? Redz, nav jau iespējams mīlēt Dievu, nemīlot savu tuvāko. Mēs mīlam Dievu ar to, ka mīlam tos, kas mums ir līdzās un pieņemam viņus tā, kā Dievs pieņem. Tiesa, to mēs nespējam paši no sevis, bet tikai tad, ja paši esam no Dieva šo mīlestību saņēmuši un tajā dzīvojam.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.02.10 12:41:49
Olita Izplatītākās kļūdas ir uzskats, ka laimīgs būsi izcīnot turību, - jautājums ir par MĒRU - turība kādā mērā. Turība kas Tev ir pieejama - Zeme,Māja,Elektrība,Ūdens,Gāze,Malka,Ogles-Internets,Telefons-Auto. Protams dažiem vēl firma. Un kad šis nepieciešamības ir apmierinātas, bet firma nes joprojām peļņu - un nav vairs jēgas neko darīt - jo viss jau ir iegūts - tad tādi satiekas tusiņā - un izveido hierarhju tādu, kurā vērtība ir naudai. Līdz ar to jo esi bagātāks, jo Tevi vairāk ciena - kā gudrāku, apķērīgāku, varenāku, zinošāku utt. - spēcīgāku. un tālāk tas viss reducējas uz to lai vīrietis iegūtu skaistāko sievieti - parasti tā ir blondīne, kura grib neiespējamas lietas - kā pasakā par Zelta zivtiņu. Šie vīrieši cenšas - vaigu sviedros - lai tikai izpatiktu "blondīnei".
Kāpēc pazūd 100 galvām saprāts - tāpēc, ka blondīnēs saprāta nav - no kurām 100 galvas ir atkarīgas.

redzot zem sevis daudz apbrīnot un paklausīt gatavus ļaudis, sēžot un filozofējot par augstākās laimes un cerību ilūzijām, -

filozofēšana ir instruments - kas aktualizē - dažādas versijas, un ja laba versija nonāks līdz kādas koorporācijas vadonim, un to tas pieņems, tad vadonis vairs nebūs tāds, kurš kalpo blondīnei - bet JHVH.

dzīvē nedarot nekādas praktiskas darbības,
- jā labie darbi ir jādara - protams arī ar mēru - tā lai nerastos ciešanas.

izdomājot, ka lielākā laime būs ģimene,
- lielākā laime protams nav ģimene - bet komūnija ar JHVH

bet darot visu, lai sagrautu šo laimi un to pat neapzinoties, kaudzēm ir šo kļūdu, katram sava..

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 34014