atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Brīvticība
incognito
Iesūtīts: 2009.02.01 22:13:17
Sakait, ko domājat par brīvticības kustību, kas tagad radusies Latvijā?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.15 15:31:18
Ļedjajevs jau arī pretendē, ka viņam ir "apustuliska mācība." Ar ko tad viņš tādā gadījumā ir sliktāks par taviem bīskapiem, kuriem tu piedēvē apustuļu autoritāti?

Elementāri... salīdzinām ko šis sludina no kanceles ar to kas Rakstos rakstīts... Ja sakrīt, tad skatamies tālāk, ja nesakrīt, tad basta... nekā tur nav. Arī tie "mūsējie" kuri līdzīgi māca maldus no kanceles, viņu ordinācija viņiem ir par apgrēcību!

Mulder , bet kāpēc tu tā ļaunvēlīgi domā, ka es kādu gribu apčakarēt? Padomā pragmatiski - kam ceļas skāde no tā, ka ir vēl viena draudze ar ticīgiem kristiešiem - luterāņiem Kristus Baznīcā? Kam ceļas skāde, ka es neesmu ļāvis sev izpostīt dzīvi?
Šīs skādes parādās pēc daudziem daudziem gadu desmitiem vai pat simtiem... Arī maldu sēkla iesēta nelielā pleķītī izaug par lielu nezāļu lauku, ja neizravē jau saknē... TU pat varbūt nepiedzīvosi savas šķeltniecības sekas pa īstam!
Tas, ka tiek apgrūtinātas ticīgo sirdis un tā jau ne pārāk vieglajā pasaulē ir vēl savējo vidū jādomā kurš luterānis ir luterānis un kurš luterānis ir kaut kas cits... Vieni otrus apsaukā, apsūdz, "nošķirās" un to visu vēl nosauc par Biblisku un pareizu mācības praksi...
Jājautā ir drīzāk - kam ir izdevīgi šāda šķelšanās un dalīšanās? Un, ja nezināji, tad būt par Dieva Vārda kalpu būtībā arī nozīmē, ka tu ļauj "izpostīt" savu dzīvi... domā Dievs nepārbauda savējos... un it īpaši ar klasiku - nauda, vara, sievietes, gods... jo kāpēc lai Dievs ļautu savas avis ganīt kādam, kurš pie pirmajām grūtībām gan laicīgām gan garīgām uzreiz veido savu konfesiju? Būdams ārpusē tu vairs nevari neko ietekmēt te iekšpusē... un tas, pret ko pats iestājies, ir guvis vēl vienu uzvaru, jo kāds, kas pats sevi uzskata par cienīgu tam stāties pretīm, ir pametis šo kaujas lauku, jo baidījies, ka šis karš viņam dzīvi izpostīs!
Jā es arī tāpēc nelienu mācītājos... bet vismaz nemānu tāpēc sevi, ka esmu cienīgs ņemt Vārda Kalpa amata grožus rokā...

Aivars
# Iesūtīts: 2009.06.15 16:01:25
Vīri, saskandiniet konfesionālus alus kausus, izkratiet sirdi zem četrām, un būs jau labi. Par šo neskaidro tēmu var strīdēties bezgalīgi un saplēsties pilnīgi lieki.
Salamana pamācības 10:19 Kur daudz vārdu, tur neiztiek bez grēka...
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.07.26 19:05:26
Merlin! uz (# Labojis Merlins: 2009.05.05 18:59:46 )
"Vienīgais autors, kuru esmu atradis, kas patiešām ir aplūkojis katru no apmēram 800 vietām Vienprātības grāmatā, kur pieminēta Baznīca, ir tas pats A.Pipkorns. Neatradu sevi pretrunā esam ar to, kas tur ir teikts. "
Ir pagājis vairāk kā gads. Šī gada laikā esmu iepazinies ar Pīpkorna rakstu un arī pārlasījis Vienprātības grāmatu ar īpašu pievēršanos vietām, kur tā runā par baznīcu. Man ir radušās pamatotas pārdomas, ka tik ļoti jau nu Pīpkorns (izejot no VG analīzes) neatbalsta Tavu viedokli. Esi gatavs runāt par konkrētiem jautājumiem?
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.07.26 19:18:43
nav tur ko domāt-to pat par sektu grūti nesakt-hren viņ zin kas tas ir
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 83 , pavisam kopa bijuši: 11021