atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Hinduisms : vai oficiāla reliģija Eiropā ?!
Kundali
Iesūtīts: 2008.12.18 10:36:29
Hinduismu aicina atzīt par oficiālo reliģiju Eiropā.

"Amerikas hinduistu garīgais līderis Radžans Zeds iesniedza Eiropas Parlamenta (EP) prezidentam Hansam Gertam Poteringam notu, aicinot oficiāli atzīt hinduisma reliģiju 27 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs.

Tiekoties ar EP prezidentu, Zeds aicināja pasludināt lielāko Hindu festivālu Divali par nozīmīgāko ES festivālu, konsultēties ar hinduistiem kā ar līdzvērtīgiem partneriem nacionālajā līmenī un veicināt starpreliģiju dialogu. Viņš uzsvēra, ka ir jānodrošina pienācīga hinduistu pārstāvniecība dažādās ES institūcijās, bet pilsoņiem jājūtas pilnīgi brīvi attiecībā uz viņu izvēlētās reliģijas sludināšanu. Tāpat būtu jāparūpējas par hinduistu bērēm nepieciešamā aprīkojuma nodrošināšanu.
Zeds pastāstīja, ka sevišķi sarežģīta izrādījusies atļauju saņemšana hinduistu tempļu būvniecībai Eiropā. Vairumā gadījumu šī procedūra esot noslēgusies ar novilcināšanu vai atteikumu.

Kā apgalvoja garīdznieks, kādā ES dalībvalstī skolas "
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2008.12.19 22:28:14
Visu cieņu! (mājas būvēšanas sakarā.) "Izņēmums pierāda likumu."
Visi 3 Tevis augstāk uzskaitīties punkti tikai apstiprināja domu par negodīguma un vairāk vai mazāk slēptas laupīšanas prevalēšanu mūsdienu sabiedrībā.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.12.19 22:33:11
Bet, lai arī gar tēmā apskatāmās problēmas cēloņiem vazājamies, esam novirzījusies no tēmas pamatjautājuma - oficiālo reliģiju definīcijas un tās praktiskās pielietošanas.
Tas var nepatikt tēmas iesācējam.
baltais tehws [87.110.34.109]
# Iesūtīts: 2008.12.19 23:02:20
a_masiks "laikam varu, ja jau māju nesen cēlu "saimnieciskajā kārtībā", ij galu sānā finišēju bez būvdarbu vadītāja."
klau, uz kahdeem pamateem tu to cehli un wai teeschahm bez tah leela buhwdarbu wadihtahja gahdinbas?????? warbuhtahs palasi scho te - mateja ewangehlijs 7, 24-27!!!!!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.22 09:23:13
a_masiks
Mana pieredze - strādājot pašam ar savu galvu un rokām - māja sanāk daudz kavlitatīvāka, nekā ja aprobežijas ar ikrīta un ikvakara lūgšanām.
Tu vai tad esi abus variantus izmēģinājis? ;-)
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.22 09:30:49
a_masiks
Kurš nesaņem to ko nopelnījis? Un kāds IR īstais algas apmērs, un kāpēc TĀDS būtu jāmaksā?
Vecais labais jautājums - kāpēc nigga, kurš pārkrauj kastes Wallmārtā, saņem x reizes vairāk, nekā analoģisku darbu veicošais viņa kolēģis ex-Sovdepā. Vai nigga pārkrauj VAIRĀK kastes, viņas ir smagākas, vai nigga viņas pārkrauj uzmanīgāk?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.22 09:34:07
9K116
Ir aizdomas, ka pārvēršot saņemtās naudiņas reālā precē - bulciņās, zābakos un malkas pagalēs, tie abi saņems vienādi.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.12.22 19:50:07
EzītisMiglā, Tavas aizdomas ir nepamatotas.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.12.23 01:15:13
a_masiks
Nosacīti -jā. Ātri konstatēju - vienkārši savām rokām darīt darbu ir bezgalīgi efektīvāk, nekā 2 reizes dienā lūgties (da kaut vai 4x) bet nedarīt neko citu.

Tad Tu pārbaudīji, vai tas strādā vai tikai teoretizē? Ja jā, tad pastāstī lūdzu precīzāk, cik garas bija lūgšanas, ko un kā lūdzi, cik ilgu periodu to darīji. Padalies pieredzē.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 6013