atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Humanitārisms un racionālisms - kas (vai) labāks?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2008.12.17 10:26:59
Par kādu Ctulhu izteiktu domu, ka glezniecība, mūzika, utml. lietas ir zemākas par racionālo, zinātnisko. Tās ir tikai tā, kā palīglīdzekļi smadzeņu treniņam. Bija apmēram tāda doma, ka visas gleznas ir vienādas, un “lielie mākslinieki” patiesībā ir tāda kā pašiedvesma. Kāda Autoritāte pasaka – “tā ir Mona Līza, un visi tik atkārto autoritātes vārdus. Ja neieinteresēts cilvēks skatītos to gleznu, tad nekā īpaša neredzētu.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.12.18 09:45:54
Mārtiņš
Nu visnotaļ jau subjektīvi... vilkiem arī ne viss ir vienlīdz baudāms, bet ja par roka klasiku vispār tad mans visvis- viennozīmīgi ir LH un tieši skotu izildījumā:
http://www.youtube.com/watch?v=L2BjJbKQkgc
Piekasoties tekstam, tieši par kristīgu nenosauksi, bet dzirdu tur tāadas ilgas pēc Viņa... neapjaustas tikai.

Pašai jau liekas, ka muzikālā gaume man nu ļoooti laba , esmu uz klasiku uzaugusi- Bēthovens mājā vispār pilnā komplektā (nu iznemot tikai Fidelio).

Ezīt, atv. par novirzēm....

<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 7202