atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem veselīgs uzturs, dzīvesveids
Gotiņa
Iesūtīts: 2008.12.16 11:17:53
kur jūs iegādājaties pārtiku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.28 10:30:53
Olita
piena priduktus, kaa reiz, netirgo. Kartupelju,m burkaanus, bietes, kaapostus, siipolus, kjiplokus u.t.t.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.28 10:39:22
Olita
neb;ut ne... teikā un purvciemā tirgo arī pienu un visu citu
+ ir mājas lapa... pieci santimi vai kā, kur zemnieki piedāvā savu produkciju, vajag sazināties un viņi visu atved uz māju,.... man kolēģes tā iepērkas. viena pēc lielveikaliem, vienu dienu kliedzaq - ak Dievs es 10 gadus nebioju ēdusi normālu gaļu
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.28 10:40:37
Olita
jaa, aabolus un bumbierus arii tirgo un pluumes un tamliidziigi.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.28 10:45:39
Olita
vi;ni savāc vairtākus pasūtījumus rīgā un tad ved un tad vienalga tavs rajons vai teika... viņi aizved visiem uz mājām
nezinu enīvejā pie spices pagāšnedēļ bija zemnieku tirdziņš ... tur bija mājas siers, piens, dāzreņi utt
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.28 11:06:03
Olita
kas ir " Vienota gaisma" ?
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.28 13:09:34
Olita
nu gan , pilsoniskaa sabiedriiba tak noziimee likumpaklausiigu dogmaas iesiiksteejoshu mietpilsonju sabiedriibu!!!!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.29 10:59:40
Olita
es tadaa vietaa stradaaju, kur man jaapaliidz cilveekiem un nav pa praatam dokumenteetaa ideologjija.
Par psihiski neveselu gan tevi neuzskatu, tikai par iluuzijaa dziivojoshu. katram jau mums ir kaada iluuzijas dalja par sevi, bet tev man shkjiet, shii dalja ir procentuaali vairak, kaa citiem. Tas nu taa.
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.29 12:28:17
Olita
Laikam nepreciizi izteicos - tev ir izluuzijas PASHAI par sevi un tas ir slikti.
Tik gljeva gan neesmu, ka izsakos tikai chata, man nav probu paarrunaat arii ar augstaakstaavoshiem esoshaas nepilniibas.
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.29 13:23:22
Olita
mani tomeer izbriina tas, cik gan ljoti cilveeks sevi grib noniecinat , pie tam to uzskatot par kaut ko labu.
Oki, bet tas vairs nav par uzturu un ir aizgaajis galiigaa offtopikaa.
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.29 14:20:32
Olita
Vienotās Gaismas plāni par veselīgas pārtikas piegādi ir ļoti vajadzīgi pilsētas iedzīvotājiem, tikai jāsaplāno ko un kā darīt, lai izdotos.
cik zinu, tas jau notiek, kad zemnieki ved savu produkciju tiem, kuri pasuuta.
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.03.29 14:40:31
Olita
nea tas nav stihijiski. tu lasi ar;ī ko citi raksta...es jau min;eju, ka sludin;ājuma lapās tiek norādīts piedāv`;ajums, atliek uzzvanīt vai uzrakstīt un tev ledusskapī būs puscūcis, pieliekamā kartupeļu maiss vai medus burka es neredzu problēmu......bet vieglāk gaudot un ņemties cik viss slikti un kaut kādi vienotie gaismas plāni (tas ir no to ķerto sērijas, kur skrien manas māsas vīramāte )

PS aaaa aizmirsu... ir ekoveikaliņi, bioloģisko zdemnieku veikaliņi... bet tur pārtika dārgāka ak un es nojaušu, ka tūliņ sāksies tavi gaudu stāsti [par netaisnību, ka šī LV audzētā pārtika ir tik dārga
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.03.29 16:49:41
Vienotās Gaismas plāni par veselīgas pārtikas piegādi ir ļoti vajadzīgi pilsētas iedzīvotājiem, tikai jāsaplāno ko un kā darīt, lai izdotos.
Nu, plānu realizācija nozīmē:
1) skaidras idejas, plānotās rīcības, nosprausto mērķu esamību un to sasniegšanas veidus.
2) naudu, jeb finansu līdzekļu avotu, šo mērķu sasniegšanai,
3) profesionāla vai vismaz lietpratīga cilvēku resursu esamība, kas ir ar mieru šo plānu realizēt dzīvē, izmantojot piedāvātos fin. resursus.

Cik es saprotu - nekā tāda Vienotai Gaismai nav. Ir īdēšana par citu (supermārketu) veiksmīgajiem projektiem... taču neko, kas būtu pietiekoši adekvāts - piedāvāt nevar. Jebkuras haotiskas partizāņu metodes pārtikas tirgū noved pie 2 rezultātiem:
1) masveidīgas ļaužu saindēšanās
2) pie kooperatīva, individuāla, vai akciju sabiedrības radīta veikala, kurš pēc saviem resursiem iekļausies sīkas bodītes, veikala vai supermārketa statusā. Galvenokārt, lai izbēgtu no varianta 1 un lai uzlabotu iepirkšanās kvalitāti.
Lai gan es kaut kur šādos pulciņos saskatu kaut ko pazīstamu - mūsu Briinuma komūnu un savas problēmas pārrunāšanau komunāru starpā. Zināma psiholoģiska pašapmierināšanās tā ir un to nu nevarēs nevienam tik vienkārši liegt....
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.29 17:10:50
a_masiks
nebus nekaadas partizaanju metodes. Kad Ainars kljus par meeru, katram zemniekam tirguu buus savs ozolkoka galds un zalja forma muguraa
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.03.29 17:16:27
Dona Eriksone
Jā, vēl jāņu vainags galvā un nosverot 1kg cūciņas gaļu jānodzied 1 tautas dziesma. Nosverot 2kg - jādzied divas...
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.29 17:22:04
a_masiks
tas ir ljoti labs ieteikums, kad Ainars kljuus par meeru, tu vareetu vinjam aizrakstiit shos priekshlikumus!!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 8307