atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem veselīgs uzturs, dzīvesveids
Gotiņa
Iesūtīts: 2008.12.16 11:17:53
kur jūs iegādājaties pārtiku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.16 17:55:43
Marvins
Kas par muljkjibaam! Un kam gan vajag dziivot tik ilgi???
Iipashi smagi buutu dziivot 120 gadus buutu tadiem kaa tev
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.17 12:01:55
a_masiks
laukos esmu grauzis graudus pa taisno no vārpas. Kā arī kaltētus esmu uz pusēm lauzis. IMHO tika ņemta neeksistējoša līdzība ar miltu graudiem un slīpētajiem rīsiem
Dzīvi graudi ir pati veselīgākā barība. Lauku bērni šai ziņā bija veiksmīgi - ar svaigu, nesaķīmiķotu barību, atrašanos svaigā gaisā.

Varbūt kļūdos pārtikas tehnoloģijas skaidrojumā - īsti neatceros - eto bylo tak davno i ņepravda - bet būtība paliek - parastajos miltos atliek gandrīz tikai vairs plikā ciete. Vienalga - kviešu vai rudzu miltos.

Savādi gan - tev it viss, ko tu pats neesi uzzinājis, liekas fufelis.
Ka tūkstošiem ārstu un dietologu visā pasaulē, tai skaitā LV, ir tajās pašās domās, tevi nekustina. Tu zini labāk...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.17 12:06:33
a_masiks

šodien ziņās stāstīja, ka tagad ražos veselīgos burgerus gaļa tajos tagad būs liesāka un ne tik neveselīga... bet no skata viena man kaut kā kuņģis sagriezās
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.17 12:08:00
Dona Eriksone

Donačga.. ēd ēd... mūsdienās tā tauta tāda dīvaina... rij tikai baltmaizi. Piem. kad mamma stradāja skolā viņa bija šokā. bērni atteicās ēst zupas un vārītus kartupeļus ar gaļu. viņiem vajag makaronus ar kečupu un frī ar kečupu. redz mājās tā baro,.... a normālu zupu ēduši labi ja viena trešdaļa. citi nemaz nezina, kas tas tāds ira...
Marvins
# Labojis Marvins: 2008.12.17 12:16:39
vārīti kartupeļi man arī negaršo, bet lai izgatavotu Fri kartupeļus vajag daudz eļļas, vai tad tiešām tipiskā mūsdienu ģimenē ir tāds liels četrstūrinas katls pilns ar verdošu eļļu , kurā katru dienu gatavo katrupeļus...?
McDonaldā ir redzams, kā tas notiek!
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.17 12:23:54
a_masiks
mēs mājās pāris reizes ar parasto katlu, bet tas pats bet eļļa dārga... ķēpīgi ....
tāpēc jau domāju, vai tad tiešām normāla latviešu ģimene katru vakaru ar to nodarbojas?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.17 12:24:51
a_masiks
Nu lūk, ar šo savu it kā skaidrojumu tu vēlreiz pierādi savu augstprātīgo viszinību, diemžēl.
Tev itin viss, ko tu pats vēl nezini vai esi tikai pavirši apgrābstījis (wikipedias līmenī), liekas juhņa.
Vienalga, vai tā ir reliģija, homoeopātija vai pilgraudu milti - tev par visu ir gatavs spriedums. "Es tam neticu, tātad tas viss ir muļķības."
Bet varbūt tikai neesi spējis vai papūlējies iebraukt, vai tādu iespēju tu nepieļauj?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.17 12:25:29
a_masiks

nu piedo salīdzināji pētersili (es starp citu ar to neēdu) ar bulku nedabiskā krāsā un gaļu, kas maz atgādina gaļu.... vienīgais ēdamai patiesi tur ir tie taukainie kartupeļi un mūžam frišās salātlapas un cietie tomāti
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.17 12:31:19
a_masiks

vēl viena lieta. ja makdonalds ir tik veselīgs,kāpēc cilvēkiem, kas ilgstoši no tā pārtiek, pāriet uz parasto paiku ir grūti... viņam iedod parastus salātus ar pieņemsim standarta karbonādi, kas ir standarta porcijas izmērā, bet viņu vienalga moka bads...
smieklīgi bet umerikānietes, kas ikdienā barojas ar "veselīgo barību" vienkārši nesaprot kā var ēst garneles, salātus, kartupeļus, gaļu un paēst.... viņām kuņģī esot tukšums... nav tā sāta tb smaguma sajūtas... tb nav iemests akmens, ko nabaga kuņģim mocīt
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.17 13:07:19
a_masiks
Nesaprotu, kāpēc tu ar mani runā par cietas vai mīkstas maizes ēšanu. Protams, ka tur nav nekādas atšķirības.

Par homeopātijas iedarbes mehānismu, par ko jūs te cepāties - tā bija HIPOTĒZE par to, kāpēc tā darbojas - ka infa saglabājas kaut kādā mums vēl nezināmā veidā ūdenī jeb šķaidāmajā šķidrumā.
Taču hipotēzei par darbības mehānismu nav sakara ar faktu, ka homeopātiskās zāļes ir iedarbīgas objektīvi, nevis placebo vai psihoterapija. (Arī tējiņas darbojas, protams, kas gan nav homeopātija.)

Ja tev tiešām intereseē, kāpēc pilngraudu (jeb rupjā maluma) milti ir veselīgāki par parastajiem, baltajiem, pameklē netā, gan atradīsi.
Varu tevi pacienāt ar šādu miltu maizi - jutīsi atšķirību.
Mans skeptiskais dēls (kurš šobrīd ir visgudrākajā vecumā+ studē medicīnu), pats atzina, ka šī maize ir daudz tā teikt, noturīgāka - jūtas paēdis krietni ilgāk. (cepta BEZ klijām, NB!)

Ka viss, ko tu nezini un ŠOBRĪD vēl nevari pierādit, ir figņa un juhņa, vēlreiz ir spogulis tev pašam - tā teikt, iepazīsti sevi!
Esi jau tu jauks un gudrs un visai foršs cilvēks , tikai tas nenozīmē, ka arī tev nav trūkumui.
Atceries klasiķi Džezā tikai meitenes, ja esi redzējis! Katram ir savi trūkumi , teica vecais kraķis...
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.17 13:11:18
Balss
nevarētu iemācīt mūs atšķirt veselīgu pārtiku no neveslīgas?
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.12.17 14:14:35
es te palasījos, šķiet es iešu šodien ēst pusdienas McDonaldā
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.17 14:21:53
a_masiks
sausiņu vairāk par 1-2 šķēlītēm nespēsi sakožļāt
Oj, es varu... man garšo sausiņi... k čemu bi eto?
Juventus
# Iesūtīts: 2008.12.17 14:23:04
Amēlija
Malacis, meitene! Un lai visi kaloriju skaitītāji iet lasīt bekas!
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.12.17 14:31:45
Solveiga
es arī dažus labus sausiņus varu apēst daudz, bet ķiploku grauzdiņi ir vēl garšīgāk
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.17 14:37:46
Kundali
Vai Sahadža Jogi drīkst ēst burgerus un kartupeļus frī?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.17 15:01:44
Kundali
Nav ieteicams ēst tāda "lopiņa" gaļu, kurš dzīvsvarā lielāks par cilvēku
Un kā tas tiek pamatots? Ka nav dabiski - apēst kādu, kurš lielāks/stiprāks?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.17 15:19:27
Kundali
Nu bet katrai dogmai taču ir kāds izskaidrojums, vai ne?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.17 15:38:57
Kundali
Intuīcija tā kā papildina neizskaidroto dogmu?... Sarežģīti jums tas viss
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.17 15:41:46
a_masiks
palasīju "Dobeles Dzirnavnieka" mājas lapā.
Negribi palasīt kādā Smoļenskas pagasta vai Zimbabves dzirnavnieka mājas lapā?
Neputrojies!
Ja gribi zināt pa īstam, meklē dziļāk, resp., kādā no R-Eiropas svešvalodām.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 170 , pavisam kopa bijuši: 8903