atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem veselīgs uzturs, dzīvesveids
Gotiņa
Iesūtīts: 2008.12.16 11:17:53
kur jūs iegādājaties pārtiku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
vasara
# Iesūtīts: 2008.12.16 12:09:01
Ctulhu, nopērc grāmatiņu "Zini, ko tu pērc" un sapratīsi, ka makdonaldos nav šausmīgākais
filologs [87.110.34.37]
# Iesūtīts: 2008.12.16 12:09:07
Vai drīzāk nav tā, ka cilvēka (tāpat kā citu dzīvo būtņu) organisms aizvien pielāgojas apkārtējai videi un arī visām indēm u.c.?... Tiesa gan, ja mūsdienās pēkšņi nokļūtu kāds cilvēks no aizpagājušā gadsimta, viņš gan no šodienas pārtikas laikam būtu beigts uz vietas, taču piesārņojums un jaunas indes rodas pamazām, tāpēc cilvēki paaudzi pēc paaudzes tām arī pielāgojas.

Tāpēc domāju, ka nav ko iespringt; dzīvosim tāpat kā visi dzīvojuši pirms mums... (Dzīves vidējais ilgums nez kādēļ tais "veselīgajos" vecajos laikos nemaz nebija tik liels...)
Gotiņa
# Labojis Gotiņa: 2008.12.16 12:11:12
filologs [87.110.34.37]
kaitnieks! atbalsti valdības bezatbildīgo(ļaunprātīgo!) politiku!!!
ēdiet mīlīši indes, takš pieradīsiet, varbūt .
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.16 12:13:41
Sica pērk tirgū un nekaunās, jo tur ir svaiga pārtika un galvenais var izvēlēties Latvijā ražotu preci ... + ar laiku iepazīst, pie kurām pārdevējām var pirkt vo

lielveikalos pērku tikai maizi un ja kādreiz kaut ko vajag.... bet parasti cenšos neko nepirkt
filologs [87.110.34.37]
# Iesūtīts: 2008.12.16 12:15:18
Gotiņa : ēdiet mīlīši indes, takš pieradīsiet, varbūt .

Jau sen esam pieraduši, viss kārtībā!!

Gotiņa
# Labojis Gotiņa: 2008.12.16 12:16:39
filologs [87.110.34.37]
vēlreiz teikšu - kaitnieks!!!!
kārtībā nav nekas! ja nu vienīgi neliešu maciņos naudiņas daudz.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.16 13:43:47
a_masiks

Nu nezinu nezinu. mans kuņģis pieradis pie normālas paikas, 2, 5 nedēļas padzīvoja uz makdonalda sortimenta un man gribējās nošauties - sāpēja iekšas, jutos slikti......
ēdu tikai gaļu no bulkas un tos kartfeļus un salātus (ja bija, ne visos tais ēstūžos bija).... a bulka manī neviesa uzticību...
un tas ir medicīniski pierādīts - ja ēd makdonaldu un tikai makdonaldu pēc pāris nedēļām cilvēks jūtas fiziski slikti, tāpēciņ ārsti iesaka tomēr ēst arī ko veselīgāku
Juventus
# Labojis Juventus: 2008.12.16 13:49:58
a_masiks
Zini, es tai makdonaldā nebiju bijis gadiem, un tad vienreiz sanāca tur iekost (nebija citu variantu). Un teikšu, likās baigi forši!
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.16 13:52:11
Juventus
Zini, es tai makdonaldā nebiju bijis gadiem, un tad vienreiz sanāca tur iekost (nebija citu variantu). Un teikšu, likās baigi forši!
Ja MaDonietī ēd laiku pa laikam, nevis katru dienu, tad ir ok. Bet ikdienas burgeru un kolas diēta tiktiešām nav gluži tas, uz ko vajadzētu tiekties.
Juventus
# Iesūtīts: 2008.12.16 13:53:23
9K116
Laikam tā ir. Vienkārši tie burgeri toreiz likās baigi garšīgie!
Balss
# Labojis Balss: 2008.12.16 14:01:40
Nav laika lasīt, bet ļoti svarīgi ir lietot produktus, kas gatavoti

NO PILNGRAUDU ( KO LV SAUC PAR RUPJĀ MALUMA) MILTIEM!

(Tas, ka maizei ir pievienoti veseli graudi, kas, protams, nav slikti, to vēl nepadara par pilngraudu maizi...)
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.16 14:02:08
a_masiks
ikdienas sēdēt uz kāpostu vai pētersīļu diētas arī nav diezko veselīgi.
Par ko arī runa. Tas kaitīgais faktors jau ir vienveidība... ibo veselīgas paikas galvenais nosacījums ira - tai jābūt daudzveidīgai!
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.16 14:09:04
Liela daļa no sava dārza, piens (biezpiens) no kaimiņiem, gaļa pārsvarā no vietējā veikaliņa, kur to iepērk no vietējiem zemniekiem. Abet pārējo pārsvarā lielveikalos.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.16 14:14:13
a_masiks

nu m;ēs ēdām lēni 9es vispār esmu lēnā ēdāja). un slikti palika otrās nedēļas beigās un tad Sica s;aka intensīvi sapņot par da jebkādu citu ēdienu un soļot itāļu kvartālu virzienā, kur ir normāla paika

nea mediķi ,ņem asisnsanalīzes, mēra asinspiedienu, liek cilvēkam slodzi un taisa mērījumus..... tas nav tā... o tev mainās sejas krāsa.
bet man patiesi mainījās sejas krāsa, sāka sāpēt iekšas, bija grūti gulēt...
bet esmu netipisks gadījums, ikdienā nelietoju kolas folas un citus ātrās ēdināšanas draņķus. piemēram tantei, kas bija ar mums, bija OK, jo viņa dienā izdzer 2 litru kolu un iekšas jau rūdītas. bet ja ēd tikai paša audzēto + tirgū pirkto, neaizraujies ar vis`adiem draņķiem apliek slikti
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.16 16:05:47
a_masiks
Balto miltu produkti ir neveselīgi tāpēc, ka modernajā tehnoloģijā noloba grauda virskārtu (nejaukt ar sēnalām) - tātad paliek gandrīz tikai plika ciete, tukšas kalorijas.
Visa grauda vērtīgākā daļa ar vitamīnbiem, minerāļiem (jo tā tik ilgi svaiga neglabājas) tiek pārstrēdāta laikam lopbarībā.

Tāpēc ir SEVIŠĶI SVARĪGI lietot pilngraudu miltus, kā arī brūnos rīsus, tāpat visādus pākšaugus, griķus, prosu u.c..
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.16 16:09:47
a_masiks
Bezgaldaudzi (ārzemju) dietologi un ārsti....
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.16 16:44:05
a_masiks
Nu, neesi taču tik pārgudrs VISĀS lietās. Tu par visu zini jau iepriekš, ka tas ir mīts un ka tās ir kāda saimnieciskās intereses!
Kad saslimsi un iemācīsies novērtēt veselīgas barības nozīmi, tad beidzot zināsi...
Ko tev., protams, nenovēlu.
Bet varbūt, ka novēlu arī - ja tas nāktu par labu tavai garīgajai veselībai un dzīvībai.
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.16 16:44:43
a_masiks
Visa vaina paša GALVĀ, nevis bulkā.
Es teiktu visa vaina ir GALVAA nevis eedienaa!
Un tas, ka onkologjiskas saslimshanas rodas no nepareizas eeshanas arii ir tikai miits. Protams, tas var buut veicinosh faktor,s bet tas, ka tas ir izraisosh - sorri, nu neviens nopietns medikjis to nekad neapgalvos. Lai saslimtu ar jebkuru nopietnu slimiibu ir jaanjem veraa ljoti daudz dazhaadu apstaaklju, faktoru un tamliidziigi. nevar teikt - riisi makdonaldu, nomirsi ar veezi. tas tapat kaa ar smeekjeeshanu. Lasu uzrakstu un cigareshu pacinjaam - smeekjeetaaji mirst jauni. Mana ome piipo no 19 gadu vecuma un paldies Dievam vinjai jau ir 80 gadu
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.16 17:14:24
Balss
Neviens jau nestriidas, ka veseliigi eest ir labi. Runa ir par to, ka nav ko celt paniku par lietaam, kuras reaali dabaa nepastaav. Logjiski, ja eediisi tikai baltmaizi, radiisies liekie kilogrami, aiz ko pacelsies spiediens, aiz ko buus probleemas ar asinsvadiem. Bet vai tad cilveeks eed baltmaizi vien? Viis ir labs meerenaas devaas. Un paarmeeriigaas devaas arii veseliigais uzturs var atnest kaiti
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.16 17:40:48
Dona Eriksone
Mana ome piipo no 19 gadu vecuma un paldies Dievam vinjai jau ir 80 gadu
viņa, piemēram, nomirs 100 gadu vecumā, bet ja nebūtu smēķējusi dzīvotu 120!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 90 , pavisam kopa bijuši: 8442