atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nekristīga, bet ikdienišķa tēma- jautājums īpaši vīriešiem
** + mīlētā
Iesūtīts: 2008.12.06 14:19:12
jautājums kungiem/jaunkungiem:
Vai jūs esat skūpstījuši(bučojuši) dāmām/jaunkundzēm roku?
kāpēc?


jautājums dāmām/jaunkundzēm:
ko Jūs domājat par to, ka vīrietis skūpsta(bučo) roku?
vai jums ir kāds vīrietis skūpsījis roku?
ja jā, vai jums patika?
ja nē, vai gribētu..? kāpēc?

p.s. lūdzu, šajā jautājumā neapspriest laulātas sievas un vīra un seksuālos nolūkos bučošanos(protams, atlaidas tiek dotas Papucim, jo viņš ir ģeniāls par šo tēmu)! - TAISIET PAŠI SAVU TĒMU!

vispār jautājums visiem: kādos gadījumos jūs bučojat kādu?(lūdzu ņemt vērā p.s.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:33:38
bučošana ta bučošana, bet vispār tā sarokošanās ir ļoti interesanta lieta. Japāņi, cik nācies saskarties, nekad nesarokojas. Indiāņiem sarokošanās un laikam pat ar kādu iegriezumu un tātad asiņu sajaukšanu bija īpašs brālības rituāls. Citām tautām arī redzam, ka sarokošanās nav vis vienkāršs sveiciens, kur nu vēl bučošana

Lai kādā formā, bet tas ir tīri ķermenisks kontakts, kas saistīts arī ar zināmu enerģijas, vai biolauka vai vēl kā citādi apmaiņu. Musu kultūrā arī ir tāds paradums, ka nepaņemt pasniegtu roku ir naidīguma vai necieņas izpausme. Katrā ziņā, es personiski cenšos izvairīties no sarokošanās ar cilvēkiem, pret kuriem man vai viņiem pret mani ir izteiktas atipātijas.

Es domāju, ka rokas bučošanā dāmām tomēr ir visai erotisks signāls, tā teikt pirmajā pakāpē, kas varētu izteikt apmēram to: "Jūs man ļoti patīkat, tik ļoti, ka nebūt nekas pretī kļūt tuvākiem, bet es uz to nedrīkstu cerēt un mēs abi saprotam, ka tas nekad nenotiks, bet mēs taču varam būt labi draugi!"
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:33:48
Ctulhu
To es tev par to pentagrammu teicu! Ja jau kundzi satrauca mans sīkais jociņš, ko tad varēja sagaidīt no tavām melnajām svecēm?
Solveiga
Es Ctulhu pazīstu jau labu laiku, un viņa jociņus arī! Tāpēc atļaujos ar viņu tā runāt - zinu, ka viņš sapratīs.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:35:05
Jānis Kalniņš
Vīrietis un sieviete, man liekas, var būt labi draugi tikai tad, ja neviens no viņiem necer uz "kļūt tuvākiem"
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:36:03
Jānis Kalniņš
Domāju, ka tavs bučošanas skaidrojums ir visai precīzs!
Solveiga
Šodiena ir ĻOTI humorīga diena!
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:37:34
Balss
Melnas sveces jau bija tāda hiperbola, ka pārprast nevarēja nekādi.
Attiecīgajā tekstā drīzāk vēdīja kaut kas no varu pietiekami nerealizējuša indivīda spalvainās rokas
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2008.12.08 16:39:34
Ctulhu
Ā, jā, šobrīd uz galda stāv zaļa ar melnām svītriņām - vai tā būs labi?
Nu ja, vispār jau no melnām svecēm parasti nemirst... kaut gan, skatoties, no kā tās izlietas
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:41:12
Ctulhu

Tu izliecies par ... vai esi? Jeb tas tāds neizdevies joks, mēģinot paķert kristiešus, ka viņi jau nu tādas lietas kā biolauku neatzīst. Tev kā zinātnes cilvēkam (?) labi zināms, ka ap jebkuru vadu, kurā plūst strāva, rodas magnētiskais lauks. Ceru, ka nenoliegsi, ka cilvēkā arī visādos virzienos plūst elektriskā strāva, ko mēra visādi kardiogrāfi, encefalogrāfi un sazin vēl kādi -grāfi. Tātad pilnīgi bez jebkādas ezotērikas ap cilvēku arī eksistē visādi ļoti vāji magnētiskie lauki. Manuprāt, tos tad arī sauc dažkārt par biolaukiem.

Piedošanu par oftopiku , tas tāds mazs paskaidrojums biedram Ctulhu
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2008.12.08 16:44:54
Ctulhu
Šitā nekūp. Latvijā ražota, ja kas

"bioloģiska objekta elektromagnetiskais lauks" - ja izņem laukā vidusdaļu, proti, "loģiska objekta elektormagnētiskais", pāri paliek aprunātais termins

Jānis Kalniņš
Bet offtopiki te ir vienā laidā, jūties pilnībā pieņemts!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:50:18
Ctulhu

Nu protams, parasts elektromagnētiskais lauks, kurš ir specifisks vien ar ar to, ka tas ir ap dzīvām būtnēm, pie tam visām. Un ļoti vājš. Kas zinātnē vēl gan laikam nav īsti pētīts, tas ir kā mēs viens uz otru iedarbojamies katrs ar savu bio-, jeb elektromagnētisko lauku, ja Tev tā labāk tīk, jeb es kļūdos? Jo šī mijiedarbība ir ļoti vāja, bez tam tā saistīta ar katru idivīdu, viņa psihi utt. Un taču pilnīgi noteikti tāda cieša saskare kā rokasspiediens vai skūpsts ir pat ne tikai saskare lauka līmenī, bet jau tīri elektrovadītāju līmenī, jo katrs šķidrums, kurā ir kādi sāļi, ir elektrolīts, vai ne tā? Līdz ar to mūsu ķermenis ir sava veida vads ar savu potenciālu un ej nu sazini, kas notiek, saskaroties diviem elektrovadītājiem ar dažādu potenciālu. Te jau ir visai smalkas lietas.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:53:18
Jānis Kalniņš
ej nu sazini, kas notiek, saskaroties diviem elektrovadītājiem ar dažādu potenciālu
Cik atceros, sāk plūst strāva no apgabala ar lielāko spriegumu uz to, kurā mazaks... labi būtu, ja tas pats notiktu ar gudrību, vai ne?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:55:18
Solveiga
Tas gan būtu labi - tad es ietu pie visiem profesoriem un lūgtu atļauju viņiem bučot rokas!
Varbūt tas arī ir īstais iemesls, ko? Gudrības nodošana bučotājam?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:57:49
Balss
Šis te ir, cik atceros, no Platona "Dzīrēm" Nu, viņi tur nodeva gudrību mācekļiem drusku intīmākā veidā
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2008.12.08 17:01:48
Balss
Klausies, Tu reizēm spīdi ar gaišredzību! Šitā doma man dikti patīk. Tāpēc jau laikam arī tiek bučotas rokas bīskapam un pāvestam, lai kaut kas no viņa svētuma pāriet. Es pilnīgi nopietni.

Ctulhu

Bet ir taču neskaitāmi gadījumi, kad tiek nodota verbāla informācija! Protams, ne jau vārdiem, bet es saprotu to tā, ka telepātiski vai kaut caur miesīgu kontaktu tiek nodoti signāli kādā šifrā, ko smadzenes pēc tam atšifrē. Droši vien zinātne pagaidām saka, ka tas nav iespējams, jo nav pietiekoši jūtīgas aparatūras un arī visi smadzeņu procesi līdz galam nav izpētīti. Laba ilustrācija ir "Zaļajā jūdzē". Es personīgi gan pieņemu versiju, ka ir dvēsele, kura kontaktējas mums neizdibinātā veidā, bet Tev jau nav dvēseles...
Balss
# Labojis Balss: 2008.12.08 17:11:03
Jānis Kalniņš
Jāatzīstas, ka es gan to īsti nopietni nedomāju...
Vai tad tu bīskapus un pāvestus uzskati par svētiem? Par gudriem varbūt, bet svētiem?...
Vai tu kādam no viņiem jau esi roku bučojis?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.08 17:12:14
Balss
Nu tur jau tā lieta, ka mums tas nav paradums, a mož vajadzētu?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.08 17:14:40
Ctulhu

Nu labi, smadzenes nedaudz atšķiras. Bet esmu lasījis, ka ģenētiskie pētījumi parāda, ka visi cilvēki, tāpat kā jebkura cita dzīvnieku suga, ir cēlušies no viena pirmā pāra. Tad kāpēc gan šis šifrs vai kods nevarētu būt vienāds un pie tam saprotams cilvēkiem, kuri verbāli nesaprotas, no dažādām tautām?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.08 17:17:14
Lai nu Ctulhu saka, ko grib, bet neverbālā komunikācija starp cilvēkiem pastāv - sīki, nemanāmi signāli - kustības, smarža, sejas izteiksme u.c. sīki, nemanāmi signāli.
Kā tad izskaidrot to biežo sagadīšanos, kad cilvēki viens otram zvana un - ak, es tieši par tevi tikko domāju!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.08 17:21:37
Balss

Labi, joki ta joki, bet Pāvils arī kaut kur raksta, lai sveicina viens otru ar svēto skūpstu. Mēs jau te varam apspriest to lietu visādi - gan ironiski, gan zinātniski, gan arī varbūt pēc būtības. No vienas puses, ja to skatītos no Ctulhu viedokļa, skūpsts vienmēr ir vienāds, tikai intensitāte dažāda. Bet mums taču ir labi zināms, ka skūpsts un arī visāda citāda saskare atkarībā no domām, emocijām izraisa pilnīgi dažādu reakciju. Nu ņemsim kaut ārēji fiziski dažkārt pilnīgi vienādu, bet pēc būtības dažādu skūpstu - pirmo maigo pieskārienu pirms seksa vai brālīgu skūpstu. tiem taču pilnīgi dažāda iedarbība!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.08 17:23:56
Ctulhu

Nu attiecībā uz zvanīšanu es tev pilnībā nepiekrītu. Es pats esmu neskaitāmas reizes piedzīvojis, kad pilnīgi apzinīgi ieplānoju kādam piezvanīt, lai nodotu vai saņemtu informāciju un šamējais man pats zvana. Pēdējais gadījums bija vakar. Es par tādiem gadījumiem ļoti priecājos, jo tie ietaupa daudz naudas!
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.08 17:28:49
Ctulhu
Nebūs tev taisnība - man nemālējas. Ja es pirms mirkļa esmu iedomājusies par kādu sev tuvu cilvēku, tad es pavisam racionāli, nevis no zemapziņas dzīlēm zinu, ka tikko par viņu domāju.

Jānis Kalniņš
Brālīgais skūpsts Tuvo Austrumu tautu saksarsmē pastāv vēl joprojām - bez kāda erotiska zemteksta. Kā draudzīgas pieķeršanās zīme. Varbūt arī kā lojalitātes check. Cil`vēks ar kaut ko slēpjamu, ar rungu azotē izturēsies kaut kā savādāk, nemanāmi, bet nojaušami. Kā Jūda - nodod Jēzu ar skūpstu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 17359