atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nekristīga, bet ikdienišķa tēma- jautājums īpaši vīriešiem
** + mīlētā
Iesūtīts: 2008.12.06 14:19:12
jautājums kungiem/jaunkungiem:
Vai jūs esat skūpstījuši(bučojuši) dāmām/jaunkundzēm roku?
kāpēc?


jautājums dāmām/jaunkundzēm:
ko Jūs domājat par to, ka vīrietis skūpsta(bučo) roku?
vai jums ir kāds vīrietis skūpsījis roku?
ja jā, vai jums patika?
ja nē, vai gribētu..? kāpēc?

p.s. lūdzu, šajā jautājumā neapspriest laulātas sievas un vīra un seksuālos nolūkos bučošanos(protams, atlaidas tiek dotas Papucim, jo viņš ir ģeniāls par šo tēmu)! - TAISIET PAŠI SAVU TĒMU!

vispār jautājums visiem: kādos gadījumos jūs bučojat kādu?(lūdzu ņemt vērā p.s.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.12.08 00:31:29
a_masiks atbildēju tev par dāmu un ķēkšu - tātad nerunāju par diskrimināciju pēc dzimuma.
nepiekabini man savas blēņas par blondīnēm - tas ir tavs vājais punkc.
galanta izturēšanāspret sievieti nav blonduma dēļ. tā nu no laika gala ir iegājies ka tēviņi aplido mātītes. šis nu ir viens no pieklājīgiem aplidošanas veidu simboliem - kam vairs maz tieša sakara ar aplidošanu apputeksnēšanas nolūkos... bet tomēr zemteksts paliek - atzinība sievietei kā cieņas apliecinājums
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.08 00:49:38
Sieviete
bet tomēr zemteksts paliek - atzinība sievietei kā cieņas apliecinājums
Cieņas apliecinājums - par ko?
Atkārtošu vēl reiz, jo saprotu, ka blondīnēm arī ar 2 reizēm ir par maz: rokas bučo kā pazemības un padevības zīmi. Kam esi pazemīgs un padevīgs? PAREIZI - SAIMNIEKAM! Tb - vietējam ķeizariņam. Un viņa gaspažai. Šis etaps ir vēsturiski noiets. Palicis rudiments - bučot roku dāmai, pazemību un padevību nomainot ar "cieņu". Pamatā tas ir seksisms. Sabiedrības feminizācijas apstākļos neatbalstāms pasākums.
Ja tas NAV aplidošanas nolūkos, bet kā cieņas izrādsīšana - lūdzu - bučo MAN roku, ja cieni mani!
** + mīlētā
Tas pac uz Tevi attiecas. Te vari nemuhļīt tjipa - ja tu būtu es un es būtu tu... daffai uz tīriem ūdeņiem: rokas bučošana = cieņas izrādīšana? Tad bučo man roku, ja cieni mani! Ar lielāko prieku satiktos, lai noskaidrotu - TU MANI CIENI?
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.12.08 00:57:44
a_masiks ty meņa uvažješ?! a nuka roku bučot!!! ha-ha! nesaprast tev laikam šis lietiņas... nē, tu vienkārši esi cemmīgs un tad nu kasies! lai vai par ko - ņerr, ka nekļūsti vēl par duksi!
lai nu kāda ir bijusi izcelsme šai parašai, bet mūsu laikos tas ir palicis kā īpašas cieņas izrādīšana sievietei. tā viš ir, vai nu masikam tas tīk vai nē!
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.08 01:04:51
Sieviete
Nuja. Un ja jau sieviete pieprasa cieņas izrādīšanu, masiks laipni piedāvā viņai pašai izrādīt cieņu pret masiku. Un te iestājas "Čiks"...
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.12.08 01:22:25
a_masiks duraks tu esi, masik! neviena normāla sieviete nepieprasa rokas bučošanu. ja vīrietis šādā veidā grib izrādīt sievietei savu cieņu - nu tā apmēram kā komplimentu, tad sieviete šo rokas skūpstu tā arī uztvers. nu teiksim, tā kā pasniegtu ziedu.

nedomāju ka masiks būtu sajūsmā ja sievietes viņam sāktu rokas bučot. es cieņu pret masiku varu izjust un izrādīt, izsakot viņam atzinību par viņa aso prātu, loģisko domāšanu, labām argumentēšanas spējām.
bet roku nebučošu un arī neslavēšu par kašķēšanos,
peace!!! ej gulēt un nekoklē, ir jau agrs!
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.08 02:10:00
a_masiks
nomierinies!
ja Tevi interesē vienlīdzīga sabiedrība, tad mani tāda neinteresē... redzi ir lietas,kuras var sievietes un nevar vīrieši, piemēram, bērnus dzemdēt! nu tač samierinies ar to.. un neviens Tve neliek nevienam roku nedz kādu citu vietu bučot! a Tu to uztver, ka Tev tas jādara!
baltais tehws [81.198.238.163]
# Iesūtīts: 2008.12.08 02:12:50
eita labahk chucheht!!!!!
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2008.12.08 11:06:08
Marvins
pēdējo 5 gadu laikā esmu bučojies mammu un svēto relikvijas!
Nu, man liekas, ka Tavā gadījumā tas ir viens un tas pats

Dona Eriksone
Labi vismaz, ka vairs uz fizkultuuru vinjam nav jaaiet.
Ā, tagad skaidrs, kāpēc šim tā neiet ar bildināšanu - potenciālās sievas vienkārši skrien ātrāk...
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 11:15:05
Un par tēmu: vīrs man skūpsta roku, pirms sāk ēst pusdienas, laikam kā pateicību par pūlēm - nekad neesmu prasījusi
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.08 12:16:02
Solveiga
Vai bez rokas bučošanas viņš galda lūgšanu arī saka?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:05:44
Balss
Sakiet, vai neviens nekad nav Jums teicis, ka jaukties svešu cilvēku intīmās lietās, turklāt vēl tādā tonī, ir vismaz nepieklājīgi?
Balss
# Labojis Balss: 2008.12.08 16:09:20
Solveiga
Atvainojos, cienītā kundze! Sarunā personīgā saskarsmē es Jums to. protams, nejautātu. Bet šeit ir interneta telpa, niki un cita realitāte, kurā valda mazliet atšķirīgi nerakstītie likumi.
Ja jums ar humora izjūtu pagrūti, tad varu Jūsu reakciju saprast.

Nē, Ctulhu , mums mājās šāds teijāteris ir ik dienas!
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:11:13
Balss
Runa ir par to, ka mūsu ikdienas dzīve Dievā nav iznesama forumā. Tieši personiskā saskarsmē es savam mācītājam vai kādam pazīstamam kristietim, kam uzticos, stāstītu par to, ja kas noiet greizi.
Bet nu šitas te partkoma un učuka mistrojums, kas uzdodas par jocīgu!
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:13:00
Ctulhu
Vo vo... Es ar par to pašu
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:13:33
Ctulhu Beidz nu muldēt!
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2008.12.08 16:15:11
Balss
Viņš varbūt tā joko...

Kā teicis kāds kristīgs autors: "Mans tēvs mēdza sacīt, ka katram mūdzim ir sava vājā vieta, taču nedomāju, ka viņš to teica no savas pieredzes..."
Nu ko, turpināsiem kasīties vai arīg мир, дружба, жвачка?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:18:47
Ctulhu
Liecies mierā, kam (jo īpaši sieviešu dzimuma) negadās kašķa lēkmes. Bet nevajag taču tās izvērst tik enerģiski...
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:19:32
Hmm... man, ja godīgi, tad ar svešiem cilvēkiem ne īpaši patīk arī sarokoties. Nu un rokas bučāšana tad jau pats par sevi man liekas nesimpātiska. Bet ar tuvākiem cilvēkiem var arī apkapmpties un buč uz vaiga uzlikt Cieņu var izrādīt pa gabalu, sirsnību sirsnīgi
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.12.08 16:24:48
Ctulhu
Nē, nu kašķi jau pamatā iekūrām mēs, Tu tikai pielēji eļļu, nevainīgā dvēsle
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2008.12.08 16:28:02
Ctulhu
Es ironizēju... jā, šo dienu varētu droši pasludināt par "dienu bez humora izjūtas"

Jā, starp citu, ja piekrīt Platonam (un šajā lietā sliecos piekrist), tad dvēsele (jeb psihe) sastāv no prāta, jūtām un gribas. Kaut kas no minētā taču Tev piemīt, vai ne?
Cita lieta, vai par dvēseli domā kā nemirstīgu un radītu vai iznīcīgu un radušos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 5300