atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nekristīga, bet ikdienišķa tēma- jautājums īpaši vīriešiem
** + mīlētā
Iesūtīts: 2008.12.06 14:19:12
jautājums kungiem/jaunkungiem:
Vai jūs esat skūpstījuši(bučojuši) dāmām/jaunkundzēm roku?
kāpēc?


jautājums dāmām/jaunkundzēm:
ko Jūs domājat par to, ka vīrietis skūpsta(bučo) roku?
vai jums ir kāds vīrietis skūpsījis roku?
ja jā, vai jums patika?
ja nē, vai gribētu..? kāpēc?

p.s. lūdzu, šajā jautājumā neapspriest laulātas sievas un vīra un seksuālos nolūkos bučošanos(protams, atlaidas tiek dotas Papucim, jo viņš ir ģeniāls par šo tēmu)! - TAISIET PAŠI SAVU TĒMU!

vispār jautājums visiem: kādos gadījumos jūs bučojat kādu?(lūdzu ņemt vērā p.s.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.07 14:36:23
ir kāda būtne , kurai skūbstītu arī kājas, tikai jānomazgā!
Balss
# Labojis Balss: 2008.12.07 15:31:52
Jā, man ir gadījies, ka solīdi kungi sasveicinoties galanti noskūpsta roku. Tas ir mazliet mulsinoši (jo nepierasti), tomēr patīkami.
Biežāk gan ir gadījies, ka to dara ārzemnieki, ne latvieši.
Marvins
Iemācies reiz skūPstīt!!!!!!!!!!!! Ne ar BBBBBBBBB - NĒ!!!
Sieviete
# Labojis Sieviete: 2008.12.07 19:29:48
kādreiz gadās, ka tas rokas bučotājs tikai izliekas ka skūpsta - pietuvina lūpām un viss. tas laikam tā smalkāk. labi ir, citādi ja apsiekalotu, tad nu gan laikam nebūtu diezko patīkami!
es citus bučoju tādos pašos gadījumos kā tu, mīlētā vai neizmīlētā.
draugus, tuviniekus, kādreiz tādas pieklāj`bas bučas lielākos saietos iznāk arī ar mazāk pazīstamiem ļaužiem.
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.07 19:33:37
** + mīlētā
nabadziņš! lepns esi
Nu un TU man bučotu roku? Jeb lepna esi?
Čja b kovoka mičala...
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.07 19:35:36
a_masiks
vot nezinu. Man dazhi kungi ir buchojushi roku, kaut arii laikam peec taviem ieskatiem skaitos pie kjeekshaam Un nemaz nav gribeejushi, lai es vinjiem atdaru ar to pashu
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.12.07 19:37:17
a_masiks
sievietes nu gan parasti rokas vīriešiem nebučo - tā nu tas ir pieņemts ka šis galantais žests ir jums rezervēts.
bet ja nu sieviete skūpsta roku vīrietim tad tam ir daudz dziļāka nozīme nekā galantajam rokas skūpstam sabiedrībā...it kā nu pac nesaprastu - esi gudrs diezgan. tev tikai kremt un kremt... iekritis esi...
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2008.12.07 19:52:34
Dona Eriksone
Feodāli rudimenti un aizspriedumi. Gribās jau daudziem izlikties par neizgrieztiem aristokrātiem, kas šampanieti dzer no rītiem...
Es labprātāk bučotu uz vaiga un saņemtu pretī to pašu. Ja par attiecībām ar sieviešiem runājam. Pret vīriešiem.... nu es tomēr neesmu V.I.Brežņevs, zinies.... pietiktu tomēr ar rokas spiedienu.

Sieviete
sievietes nu gan parasti rokas vīriešiem nebučo - tā nu tas ir pieņemts ka šis galantais žests ir jums rezervēts.
Aiz kota? Kauns pašai darīt to ko prasi no citiem? Vai ta mums nav līdztiesība? Algas gribat tādas pašas, vēlēšanu tiesības tādas pašas, a rociņu bučot negribās? A kāds iemesls? Kauns? Lepnība moca?

bet ja nu sieviete skūpsta roku vīrietim tad tam ir daudz dziļāka nozīme nekā galantajam rokas skūpstam
Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.07 19:57:11
a_masiks

nu žurki tu mani dastal
1. vīriec var skūpstīt rokas savai mīļotajai un tas nav enkas briesmonīgs vai rudimentāls, ja viņam tā gribas un viņš tā dara, kas traks... un sieviete var skūpstīt roku savam mīļotajam... un....?
2. nu ir kungi kas to dara. Piem. viens biezais.... kas darbojas mākslas biznesā tā rīkojas... viņam tas ir dabiski... tāpat kā kafiju dzert uzvalkā... un ejot pie viņa sievas ciemosd, es sākumā eju pie frizieres un uzvelku svārkus, jo citādi nejūtos ērti un tas ir dabiski....
līdzīgi rīkojās viens bijušais vēstnieks iuekš LV ..... viņam tas bija tikpat dabiski, kā citiem teiksim zobus urbināt..... un? nekādi rudimenti
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.07 19:59:59
a_masiks
Shampanieti no riitiem toch nedzeru, bet rados polju aristokrati esot bijushi...tas no vienas puses...no otras - zemnieki, gala beigaas laikam proletariaats iznaak
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.12.07 20:20:42
a_masiks ko nu tu te blēņojies ar savu dzimumu līdztiesības sludināšanu, pac tač tai netici un mēs arī ne`.
ja it kā neesi neko dzidējis par tadīcijām, manierēm, galantu uzvedību, tad tēlo, ka no lumpeniem esi, vai?
bet sieviete ja bučo roku vīrietim, tad tas ir nevis galants bet dziļi emocionāls žests - no dziļas pateicības jūtām līdz pat stipras mīlestības izpausmei.
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.07 20:24:02
sicilia
Nure. Faktiski apstiprināji manus vārdus.
1) ** + mīlētā acīm redzot NEVĒLĒJĀS runāt par erotisko bučošanos tjip - "ti celuj meņa vezģe, ja vedj vzroslaja uže...". Cik sapratu - bučiņu uz vaiga vēlējās aizstāt ar bučiņu uz rociņas... Tāpēc arī uzstāju - ja jau nevēlas bučiņu uz vaidziņa - vai pati ir gatava MAN rociņu nobučot...

2)tak... ēee.... "viens biezais", kurš atdarina aristokrātiskas manieres... vai tad naf vēstures rudiments? Tu viņam pajautā - vai viņa notiekti lielajā mājā ir apkopēja? Un cik bieži viņš apkopējai roku bučo? Katru reizi, kad satiek?
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.07 20:25:22
Sieviete
Cik bieži galants saimnieks bučo roku apkopējai?
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.12.07 20:31:07
a_masiks nezinu, nezinu, galants džentlmenis nebučo roku arī dāmai, kad tā stāda puķītes. cik noprotu, šis žests apliecina godbijību dāmai. ne ķākšai. zināma diskriminācija jau tur ir, bet nesaki ka tu pats nediskriminē un ar vienādu cieņu "atnesies"pret zilīti un profesoru
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.07 21:21:18
a_masiks
Nu un TU man bučotu roku?
ja Tu būtu dāma un es kungs tad jā...
bet tā kā tā nav, tad nē!
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.07 21:23:23
vispār es nezināju, ka masikam ir tādas problēmas ar bučošanos, jo viņš man likās tās galants...
Eshkola
# Iesūtīts: 2008.12.07 21:56:18
man ir gadījies, ka kungi bučo roku, un tad es parasti sarkstu pirmajā brīdī man liekas, ka kungi grib vienkārši paspiest roku, bet tad seko pārsteigums...
Pirmo reizi mūžā man roku nobučoja pasniedzējs, pie kura mācījos kursos 3 nedēļas. Kungs par mani kādus gadus 35 vecāks
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.12.07 22:15:23
Eshkola tad šim laikm gribējās redzēt, kā VIŅA dēļ nosarkst jauna sieviete!
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.07 22:29:14
** + mīlētā
ja Tu būtu dāma un es kungs tad jā...
bet tā kā tā nav, tad nē!

Nure. Tu vēlies cilvēkus pazemot vai godināt pēc dzimumpazīmes. Nevis pēc kā cita, bet tieši pēc dzimuma. Un kā lai tad nepiekrīt Trilo - "baba dura, ņe potomu čto dura, a potomu čto baba"...

vispār es nezināju, ka masikam ir tādas problēmas ar bučošanos, jo viņš man likās tās galants...
Problēmas ar bučošanos kā reiz ir TEV. Ko arī visa šī topika sakarā vēlējos pateikt un arī pateicu. Kā saproti- man tev roku nobučot nebūs grūti, toties tu man roku nekad nespēsi nobučot. Kā jau arī pati to teici.
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.07 22:33:46
Olita
Ok! Tu man roku bučosi, ja es Tev bučošu?


Sieviete
zināma diskriminācija jau tur ir, bet nesaki ka tu pats nediskriminē un ar vienādu cieņu "atnesies"pret zilīti un profesoru
Nevis zināma bet pēc dzimuma. Pret zilīti un profesoru būs dažāda attieksme nevis viņu dzimuma dēļ, bet viņu darbu dēļ. Tavuprāt arī sieviete, lai arī profesors - ir dumja blondīne tikai tāpēc ka sieviete?
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.07 23:43:00
a_masiks
es nepazemoju, bet uzskatu, ka vīrietim ir savas funkcijas/ vieta sievietei sava vieta.... un nevien nevienu nepazemo, betja Tev tā šķiet.. ko tad es? vari domāt tā...

a Tu jau nelasi, ko rakstu, ja būtu sieviete un es vīrietis! nobučotu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 11938