atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nekristīga, bet ikdienišķa tēma- jautājums īpaši vīriešiem
** + mīlētā
Iesūtīts: 2008.12.06 14:19:12
jautājums kungiem/jaunkungiem:
Vai jūs esat skūpstījuši(bučojuši) dāmām/jaunkundzēm roku?
kāpēc?


jautājums dāmām/jaunkundzēm:
ko Jūs domājat par to, ka vīrietis skūpsta(bučo) roku?
vai jums ir kāds vīrietis skūpsījis roku?
ja jā, vai jums patika?
ja nē, vai gribētu..? kāpēc?

p.s. lūdzu, šajā jautājumā neapspriest laulātas sievas un vīra un seksuālos nolūkos bučošanos(protams, atlaidas tiek dotas Papucim, jo viņš ir ģeniāls par šo tēmu)! - TAISIET PAŠI SAVU TĒMU!

vispār jautājums visiem: kādos gadījumos jūs bučojat kādu?(lūdzu ņemt vērā p.s.)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.12.06 14:31:34
Jā, daru to pēc iespējas bieži.
Vakar svinīgajā diplomu saņemšanas aktā gan pēc īsas minstināšanās tomēr atteicos no domas, ka šajā brīdī to vajadzētu darīt.
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 14:35:00
Papucs
neemu redzējusi..., kaut gan tevi esmu redzējusi pāris reizes(un pat vienā vietā, kur tikai 2 no VB ir bijuši :D)!

Tev ir kaut kādi kritēriji? Kad jā(bučo roku) un kad nē(kad vispār nē, uz sejas)?!
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.12.06 14:43:30
Tā kā vīrieši pirmie nesniedz sievietēm roku, tad normāli (un vēsturiskā kontekstā nepārprotami) ir noskūpstīt tikai sievietes pasniegto roku.
Ja vīrietis pats saķer sievietes roku skūpstīšanai, tad tam visai loģiski seko arī auss ļipiņas, kakla, krūšu u.t.t.(virzienā uz leju) skūpstīšana.
Ja arī neseko, tad simbolizē to pašu.
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 14:43:34
vai jums ir kāds vīrietis skūpsījis(bučojis) roku?

Jā, mani ir bučojuši uz rokas!
un man pat tas vairāk patīk kā uz sejas!
Ir vidēji tāli radinieki, kuriem patīk dikti bučoties - a es nevaru ciest!(bet neko darīt - jāpacieš) bet es labāk saņemtu buču uz rokas! tas, protams, neatiecas uz ģimeni!
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 14:52:52
Papucs

tava interpretāija vienmēr ir ģeniāla!
hm.. man gan tā nešķiet ka jāseko vēl kādiem skūpstiem!
un kādos gadījumos Tu sievietei dod buču uz sejas?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.12.06 15:02:55
** + mīlētā
Ja Tev kāds ir mēģinājis saķert roku un bučot, tad nav svarīgi, kā Tu to uztvēri, un ko domāji par to, kam ir/nav jāseko. Mēs tāpat zinām, ko domāja tas, kurš to darīja

Tīšai rokas saķeršanai un bučošanai ir iespējams tikai vēl otrs izskaidrojums (attiecas gan uz sieviešu, gan vīriešu rokām), bet neesmu pārliecināts, ka Tu atbilsti statusam sociālajā hierarhijā. Tas vēl varētu nozīmēt sunisku žestu - laizu roku, kas mani baro.
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 15:12:00
Tā kā vīrieši pirmie nesniedz sievietēm roku
mana stiprā puse nav etiķete!
bet vai tad vecākais parasti pirmais nesniedz roku... vai tas kurš ieņem sociāli augstāko stāvokli dotajā situācijā?
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 15:13:22
Papucs
labi! es Tev neļaušu bučot ne roku, nedz ko citu! pietiks ar rokasspiedienu vai parastu sasveicināšanos!
Marvins
# Labojis Marvins: 2008.12.06 16:19:09
līdz šim neesmu , bet varu pabučot roku, tikai pirms tam viņai ir janomazga rokas! visādas sērgas klejo!
man jau bail bučot meitenes vai tantes uz vaiga , jo nemāku , pret rokas bučošanu prasības mazākas.

pēdējo 5 gadu laikā esmu bučojies mammu un svēto relikvijas!

** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 16:31:44
Marvins
nēsā vēl līdzi mitrās salvetes.. tās var nopirkt drogās!
bet tad ja Tev bail bučot, tad labāk nebučo vispār! iekodīs vēl!
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.06 16:36:00
** + mīlētā
ko tad darīt tik jūteklīgam jauneklim?
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 16:37:30
Marvins
atodi tādu pašu jūtīgu daiļavu! jums būs interesanti vienam ar otru!
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.06 16:39:52
atradu, nekas nesanāca
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 16:42:04
bet ja nopietni... dari, ko mēs VB ieši te Tev esam teikuši... bet Tu tač neklausies! tātad negribi būt citādāks! katrs jau dara kā grib!
p.s lūdzu neizvērt šo tēmu - priekš tam ir pļāpas!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 17:03:40
Marvins
Ar sveeto rekliviju skupstiishanu labaak neaizrauties, var iznaakt kaa Darelai maasai Margo, kad vinja buchoja svetaas Spiro chiibas
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:14:56
....Darelai maasai Margo....
manās zināšanās ir robi pastāsti, kas tie tādi?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:17:40
Nu kāds konkrēts cilvēks to dara..... esmu redzējusi ka šī cilvēka brāli tā dara savai sievai ... pāris galantu kungi man ir skūpstījuši roku, kad esmu bijusi pie viņiem uz pieņemšanu..... bet tas kaut kā mani ir mulsinājis
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:19:50
Marvins
Kaads kauns tavaa vecumaa! " Manu gjimeni uz citus zveerus " izlasiiju vele paCmitgadniece buudama.
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:22:02
Dona Eriksone
tajā vecumā es apzinīgi lasīju obligāto literatūru un šis liekas nebij obligātajā literaturā, vai arī grāmatu nedabūju....
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:31:27
ak šausmas! 15 gadu vecumā... man jau sen arī vis nokavēts priekš tās grāmatas!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 3084