atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nodevība
S.R...
Iesūtīts: 2008.12.05 09:40:38
ko jūs saprotat ar šo vārdu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.06 17:53:08
> "....gribas to cilvekeu nogalinat un shkjiet, ka vieniigais, ko var izjust ir > naids. ... ."

"Psihs ir ceturtā izrāde, ko Dž.Dž.Džilindžers velta sižetam par to, ka mīlestība visaugstākajā pakāpē nozīmē nogalināšanu , ... ." /no teātra kritiķes S. Radzobes atziņām par H.Satona lugas "Psihs" iestudējumu Nacionālajā teātrī/ Hmm... smalka lieta tā mīlestība, - "ko gan saprot no mīlestības tas, kas nekad nav ienīdis to, ko mīlējis?" /Nīcše/
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 17:59:06
Dona Eriksone
hm...
tad jau es visiem daru pāri(bradāju kā pa līķiem), lai paši tiek galā ar saviem aizvainojumiem problēma ir viņos! (es nedomāju par Tevu situāciju, bet vispārīgi)
Ok es saprotu, ja cilvēks neapzināti kļūdās un atdzīst kļūdu, tad tā ir mana problēma, ka nevaru tikt galā ar sevi!
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 18:06:11
*Duksis
Tev ir pasaulīgu autoru graudi....
nepiekritīšu, lai mīlētu ir jāienīst!
mīlestība ietver ļoti daudzas lietas! uzticību, iekāri(tiekšanos pēc otra), rūpes... utt
un mīlestība spēj dziedēt lepnumu!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:18:01
** + mīlētā
un ja cilveeks apzinati nodara paari un to neatziist, tad nav jaapiedod, ja?
Dasiit, tu esi paaraak jauna, lai saprastu par ko Duksis runaa. Arii naidu ietver miilestiiba, palasi Shekspiiru
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:18:20
** + mīlētā Atvainojos, es vienkārši nevēlos iesaistīties diskusijās. Negribētu, ka tas tiktu uztverts kā necieņas izpausme pret konkrētu personu. ... . Ehh... raz pošla takaja pjanka... Kā gan Tu pati reaģētu, ja redzētu, ka Tavs "mīlestības" objekts mudīgi lasās prom, vai to mēģina savākt kāda bezkaunīga mātīte? Jebkurā gadījumā Tev tas nebūtu vienaldzīgi. Varbūt pat pirmajā gadījumā bēglim nopakaļ lidotu puķpods, bet otrajā - bezkauņa pamatīgi dabūtu pa galvu ar Tavu rokassomiņu. ... . "Kad mīlu es, tad piesargies!",- tā dzied Karmena tāda paša nosaukuma Bizē operā.
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:37:12
Dona Eriksone
haha
jauna! daudzi man to saka,kad vairs nav ko teikt...
šekspīru ar var lasīt (un ir ne tikai lasīts)... bet pa pilnu es ņemu tikai Bībeli tur par mīlestību pietiekoši daudz rakstīts!

ja cilveeks apzinati nodara paari un to neatziist, tad nav jaapiedod, ja?
es jau piedodu(ticībā), bet eju ar līkumu(praktiski) vispirms dodot citas iespējas! un atstājot cilvēkam izvēli! domāju, katram pašam jāizstrebj tas, ko savāra!
bet protams, ja Tev ar to cilvēku labas attiecības - super! varu tikai priecāties par jums - nopietni!
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:43:07
..."mīlestības" objekts mudīgi lasās prom, vai to mēģina savākt kāda bezkaunīga mātīte?...

es ļauju lai lasās prom un ļauju savākt! ja vīrietim tā mātīte ir saistošāka... neaizies šoreiz, aizies, kad būs uztaisījis bērneļus... !
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:46:12
** + mīlētā

Gaumes lieta. Bet par mīlestību esot jācīnas. Protams, ja bubucītis ir tā vērts.
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:51:49
Olita
Tu attaisno grēku, bet tas ir normāli, jo neesi kristiete

vēl pasaulīgs uzskats: jāizmēģina ar vienu, ar otru ar trešo.. un tikmēr jāmēģina kamēr būs īstā sevis apmāns, nekas vairāk!

tu nesastopot savējo
savējā īstā.. ir tā kuru aprec.. jo tādas šitās nav! es pat nezinu, kur tāds priekštats ir radies? jo būt piekos un bēdās nozīmē būt kopā it visā - manuprāt tā daudzi attaisno savu šķiršanos un paša egoismu un vēl sazin kādas draņķības - nebija manējā!
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 18:53:25
*Duksis
es gan domāju man Dievs dos

bet Duksīt, saprotu Tu esi nekristiets, Tev jācīnās

hm.. vispār laba atšķirība starp kristieti un nekristieti... vienam jācīnās, otram Dievs dod
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:53:27
** + mīlētā
Kaapeec gan nav ko teikt? Vienkaarshi taa es tavu infantiilo pieeju lietaam skaidroju - ar mazu gadu skaitu Laikam jau daudzi to ir pamaniijushi....
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 18:54:29
Dona Eriksone
ļoti ceru to nezaudēt līdz sirmam vecumam lai Dievs palīdz!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:56:50
** + mīlētā
protams, protams, nevienam jau nav zheel
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:03:49
** + mīlētā

Dos, dos dieviņš! Tikai Šamam mazliet arī ir jāpiepalīdz:

"Man pa priekšu grozoties,
Pašai pirmai trāpījās." /no latv. tautas dziesmas/

** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 19:06:09
Dona Eriksone
es tā iedomājos...
tālās, formālās attiecības( piem.darba attiecībās) es Tev pilnīgi varu piekrist ko, Tu saki...
bet ne tuvās attiecībās - palieku pie savām domām

Duksi. ..
vot visu laiku grozās pa priekšu.. a tad pēkšņi kaut kas notiek(piem. vecums uznāk) un vairs nevar pagrozīties...
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:07:07
** + mīlētā
Nu tad naakas secinat, ka tuvu attieciibu tev nekad nav bijis...pieljauju, ka kljuudos, bet taa nu es domaaju.
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 19:09:57
Dona Eriksone
domā ko gribi... ja Tev patīk domāt savā somā
varbūt ir, varbūt nav!
ar Tevi točna man nav tuvas attiecības!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:13:04
** + mīlētā
ar Tevi točna man nav tuvas attiecības!

Jaa, tev taisniiba! Un mani tas nemaz neapbeedina
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:16:16
Dona Eriksone
tikai man nepatīk, ka Tu spried par mani tā ikā mani pazītu unvisu zinātu! tas gan mani apbēdina!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:18:51
** + mīlētā
Atkal saakaas. es spriezhu no taa, ko tu raksti un nekaa savadaak, jo es tevi nepaziistu un ja godiigi - tu mani arii diez ko neinteresee. Taapeec nav ko apbeedinaties. Apbeedinaties tu varetu tad, ja es tevi labi paziitu, tu buutu mana draudzene un tad es pateiktu kaut ko taaadu, kas buutu galiigi shkjeersaam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 3405