atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nodevība
S.R...
Iesūtīts: 2008.12.05 09:40:38
ko jūs saprotat ar šo vārdu.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.05 09:41:23
vai esat kādreiz tikuši nodoti vai varbūt paši esat jutušies kā nodevēji?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.12.05 10:06:17
S.R...
viena no briesmīgākajām sajūtām ever.

tas ir kā kāpt klintī sasaitē ar otru. tad pēkšņi vienā brīdi kļūst ir skaidrs, ka tas, kuram vajadzēja drošināt, ir apzināti palaidis vaļā, un tu krīti lejā, nezinot cik ilgi un kāda būs piezemēšanās.
ja kāds ir kāpis, var iedomāties ...
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.05 10:15:43
a_masiks
No tevis izvilināja valsts noslēpumu? Un vaļsirdīgi neatzinās ka ir kapitaliscu spiegs?
Kāds kapitaļiscu spiegs, tagad jau ir otrādi un komuņisci ir tie sliktie

nodevība s.
Palīdzība pretiniekam ar valsts vai kara noslēpumu izpaušanu; sadarbošanās ar pretinieku. Izdarīt nodevību. Sakāve nodevības dēļ. (C)

Bet vai var nodot ideālus?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.05 10:18:20
a_masiks, paskaties sinonīmu vārdnīcā sinonīmus vārdam nodevība Uzreiz vārda nozīme krietni paplašināsies
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.05 10:24:31
nodot sevi - savus uzskatus, ideālus.
vai tas ir iespējams? nodot ideālus. vai ideāli dzīvo mūsos, jeb mēs cenšamies dzīvot vadoties no tiem?
ja ir notikusi neatbilstoša rīcība - tad varbūt ir jāpārvērtē sevi, kā šo ideālu nesējam, realizētājam. kādi tad ir mani ideāli un to atbilstība manai esībai.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.12.05 10:26:42
a_masiks
jā, masik, tu jau nu patiešām labāk zini piekrāpa vai nodeva

es točna nerakstīju par krāpšanu
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.12.05 10:33:40
a_masiks
tu neredzi atšķirības vārdu nozīmē, ka tik sakne viena

tad jau nozīmes "Jūda nodeva Jēzu" un "Jēzus nodod sevi par mums" ir vienādas (neko neizsakošas) nozīmes texti.
kopš kura laika vārdu nodevība var attiecināt tikai uz valsts lietām. Ko darīsim ar daiļliteratūru?
Nodevība ir daudz plašāks jēdziens par krāpšanu.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.05 10:35:15
vai ir iespējams nodot mīlestību? jā, interesanta vārdu sakritība - es nodevu(biju nodevēja) un es nodevu(biju dodoša
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.05 10:37:25
Rausītis
tad jau nozīmes "Jūda nodeva Jēzu"
Jēzus bija valdība...
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 15:05:31
artos-a
piedod par atkātību, bet no tā ko Tu teici padomāju:
ak šausmas cik Tu "garīgs"? būtu vairāk tādi domājoši cilvēki...

Tev laikam citi cilvēki neeksistē? Vai tad neviens tevi nav nodevisun Tu nevienu neesi nodevis?
a kāpēc bībelē ir teikts, lai cilvēks piedod cilvēkam? vai tur neietilpst arī nodevība... vai kāpēc jāmīl tuvākais? protams, ja nemīl cilvēkus, tad var viņus nodot...un nav vajadzīgs apzināties nodevība pret tuvāko!
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 16:23:54
artos-a
zinu kādam man ir jabūt, bet kāds es neesmu vai negribi būt tāds(jo izvēlies vieglāko ceļu)? protams, perfekts neviens jau nekad nebūs...

Iemīlinājis sevī, izmantojis un pametis. neproti/negribi uzņemties atbildību?

Un viņu sāpes es nemūžam vairs neizdzēsīšu. Tu nu gan esi iedomīgs, ka domā, ka esi tik "varens"... Dievs gan var izdzēst(dziedēt)!
Galīgi nezinu kādā veidā Tu to dari(jo nezinu tevi)...
Bija reiz kāds vīrietis, kurš pirms atgriezās pie Dieva izmantoja sievietes...! tad viņš atgriezās un saprata, ko bija darījis... uztaisīja sarakstu un sāka iet pie visām, kuras bija sāpinājis un mēģināja meklēt izlīgšanu! Protams, ne visas varēja piedot un nepasūtīja pāris mājas tālāk!bet no savas puses viņš bija darījis ko varējis! Jo daži pat teica, ka tā nevajag... (šis stāsts ir iz dzīves)

un tad es domāju ir šāds vīrietis(domāju uz to var tikai Dievs pamudināt) un daži kristieši, kuri bezatbildīgi(arī precēti) attiecas pret citām sievietēm... un vai viņi vispār ir kristieši(pazīst Dievu)?(neuztver personīgi - es tikai domāju)

un tad vēl viens gadījums (pati pazīstu šos cilvēkus): kāda mācītāja sieva bija televīzijā tiešajā ēterā( žurnāliste ar smaidu sejā) un viņai jautāja: kā Jūs zinat, ka Jūsu vīrs Jūs nekrāpj? (pats mācītājs bija studijā un sabijās par šādu jautājumu, jo neprastu atbildēt) Viņa mierīgi teica, jo es zinu, ka viņš pazīst Dievu!
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 16:50:44
Es tikai nesaprotu vienu, kāda jēga Tev likt iemīlēties sevī? ja pamet?
nezinu, iemīlēties ir prasti/primitīvi (vismaz no pieredzes saku).... bet mīlēt tas ir kaut kas īsts un abiem ir labums! bet ja Tu pamet, tad nevienam nav nekāda labuma nedz Tev, nedz otram! - vismaz es tā domāju! bet jūs vīrieši jau laikam esat tādi mednieki! Ieva gan bija laimīga, jo Ādamam nebija citas sievietes, ko medīt
bet es zinu, ka ir vīrieši visādi vīrieši... vēsturē var redzēt, kuriem ir tikai "Ievas" un "Katiņas"(Lutera sieva) kāda nu kuram tā gaume!

viens prikolīgs stāsts, ka viens puisis draugiem par savu mīļoto sastāstījis viņa ir vis...-ākā, vis... -ākā ...,draugi atnāk iepazīstas un redz parasta sieviete! bet tam cilvēkama viņa bija vis.. ākā!
Dona Eriksone
# Labojis Dona Eriksone: 2008.12.06 17:07:20
Ar sho vardu saprotu, ja kads cilveeks apzinaati no tevis kaut ko sleepj ( pasiivi melo) ar kadu vien vinjam pasham saprotamu meerkji. Vai arii paarkaapj kaadas savstarpeejas norunas. Vissmagaakaa laikam nodeviiba personiskajaa sfeeraa.
Sajuutas ir briesmiigas shados gadiijumos, gribas to cilvekeu nogalinat un shkjiet, ka vieniigais, ko var izjust ir naids. Bet paiet laiks un viss paariet un aizmirstas. Vismaz ar mani taa ir.
rainars
# Iesūtīts: 2008.12.06 17:18:08
Dona Eriksone man likās tīri kristīga atbilde.Jā grūti ir, bet ja paļaujamies uz mūsu Vareno Dievu, un atdodam Dieva pārziņā šo sarūgtinājumu ,neļaujot darboties mūsu paštaisnībai,tad Dievs visu nokārto un mūs iepriecina.
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 17:18:14
Dona Eriksone
hm.. emocionāli aizmirst?
nezinu...
es laikam to nespēju tāpat vien, ja cilvēks neizdara ko labu pēctam, jo tad rodas jaunas emocijas no tā cilvēka!
mans tētis ir reāls piemērs! pasaka riebīgas lietas un tad pielien, ja jūtas vainīgs tādā ziņā ir vērts, ka viņš ko ne tā izdara

bet ar prātu potams var piedot tāpatās(ticībā)...! bet es tad eju ar līkumu tādiem cilvēkiem(arī ticībā)!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 17:21:36
rainars
Var jau buut, ja nebuutu kristiete, sho cilvekeu ieniistu veel tagad un liid zmuuzha galam. Bet Dievs mani no shii naida ir dziedinaajis un vietaaa daavinaajis pavisam citu attieksmi.
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 17:26:24
Dona Eriksone
Tu tiešām tos cilvēkus vari satikt un emocionāli citādi attiekties(arī iekšēji)? (tad es Tevi apbrīnoju)
es tikai tādiem varu iet ar līkumu(vai sliktākā gadījumā nesarunāties atrodoties tuvumā)... un tad viss ir labi!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 17:31:38
** + mīlētā
Tie nav cilveeki, tas ir viens cilveeks. Ja,a varu. Pie tam tagad muusu attieciibas gandriiz vai ir labaakas nekaa ieprieksh. Es pati par to ljoti briinos, nopietni!
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 17:37:38
Dona Eriksone
bet vai viņš neatvainojās? vai kaut kā tomēr nemēģināja "pielīst"(labā nozīmē) kā tas viss atsākās?
Viņš sāka runāt tā itkā nekas nebūtu bijis?
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 17:48:21
** + mīlētā
probleema nav otraa. Katram pasham ir jaatiek gala savu ar aizvainojumu. Protams, ka dabiskaa celjaa tas nekad neizdodas, jameklee Augstaaku speeku paliidziiba.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 177 , pavisam kopa bijuši: 1863