atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:08:59
Brīvā meža govs

man ir konkrēts saraksts. varu iesniegt. Apzīmogots no visām pusēm, kas norāda, no kā man alerģijas. un tas nav galvā. jo pārbaužu rezultātā atklājās, ka man ir alerģija no lietām, par ko es nezināju. lai gan alerģiju no medus atklāju nezinot, ka man tāda. vienkārši gribot būt smuka, iegādājos krēmu uz medus bāzes. rezultāts bija atbaidošs.
Tas gan nemazina ātrumu. tāpat dažas turpinu lietot. piemēram, maizi. teorētiski es nedrīkstu ēst nevienu veikalā nopērkamo ibo tās sastāvā ir kvieši. bet ēdu. īpaši nemanu, ka mani tas ietekmē. acīmredzot koncentrācija nav tik liela. bet tieši ar kviešiem man sakara ikdienā nav
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:16:42
Spīdola OZola
manam puikam kad iedeva to sarakstu ko drīkst ēst vai tiešāk - ko nedrīkst es vispār biju šokā. praktiski nedrīkstēja gandrīz neko. nospļāvos uz visu - un dzīvojām tālāk kā parasti - devu gan kazas pienu dzert regulāri. tagad mums no astmas ne vēsts.
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:21:07
jēpis
Nuja. Un iemesls cēlonis šādai reakcijai?
Hvz. Bet diez vai tā būtu `nepareiza domāšana` - alerģijas bieži vien rodas pietiekoši maziem bērniem, lai viņus apvainotu `nepareizā domāšanā`. Otrs faktors - visas šitās alerģijas pret kaķiem, putekšņiem, suņiem un citiem priekšmetiem ir relatīvi jauna lieta - 20. gs. pirmajā pusē tādas netika novērotas principā...

Ir teorija, ka to cēloņi ir:
1) ķimizētā pārtika un cita ķīmija mums apkārt;
2) pārlieka aizraušanās ar higiēnu un intensīva mazgājamo līdzekļu lietošana.

Un ir vēl viena par to <galvas vainu> - finālais variants uzzināt, no kā Tev īsti ir alerģija, ir alergēnu tests (šamējo taisa uz asins analīzes bāzes). Kamēr Tev tāds tests nav uztaisīts, Tu nemaz droši nezini, no kā Tev alerģija ir, un no kā nav. Tikai empīrika, no kuras visbiežāk cieš tieši kaķis.

Btw, man šitā te šķaudāmi-iesnaini-ascmatiskā alerģija sākās pēc pārārdīšanās sienā attiecīgās talkas laikā laukos kādā 6-7 gadu vecumā. Līdz tam nebija nekādu problēmu, bet pēc tam - pilnīgs čau.

Un vēl - alerģisku reakciju bieži vien izraisa arī bišu/lapseņu dzēlieni. Tur arī problēma ir galvā?
Brīvā meža govs
# Labojis Brīvā meža govs: 2008.11.14 10:23:08
Mirdza Stērste
labi. tagad puikam vairs nav astmas pazīmes.
vispār - es gribu uz sanatoriju.
Brīvā meža govs
# Labojis Brīvā meža govs: 2008.11.14 10:26:26
Mirdza Stērste
es jau cenšos šito - "mēs" kontrolēt - reizēm pasprūk. kas gribētu pie manīm atbraukt ciemos uz svētkiem - piemēram svētdien? sen neesmu ar cilvēkiem runājusi.
ar sanatoriju mazliet jāpagaida - braukšu pēc jaunā gada. noteikti aizbraukšu - Tērvetē esot laba un nedārga.
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:31:22
vilks
labi.*:
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:33:30
Brīvā meža govs

Jā jā Meža govs es šo dziesmu dziedāju 14 gadus. ou mana astama pazudusi, man ir labi un šogad ka sākās lai Dievs stāv klāt
Es tagad eju uz masāžām, sāk palikt labāk
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:42:56
Spīdola OZola
to kazas pienu Tu nevari dzert?
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:44:28
Brīvā meža govs

nevaru gan

masāža labāka..... pēc pirmajām 3 reizēm likās, ka nosmakšu a tagad zāles vairs nelietoju....
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:49:08
vilks

Nu re atnāca vilks un visu smuki pateica ;*

PS - homeopātiju dod arī suņiem un dzīvniekiem. Vai tiešām kāds domā, ka suns vai govs tic, ka tie pilieni iedarbosies
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:50:12
Mazais gudrais vilks!
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:52:06
vilks

Nu tad jāpaprasa kolēģei es zinu, ka agrāk uz dzirnavielas bija vethomeopātiskā, bet tagad slēgta (pati nesen gāju).....bet veterinārā homeopātija tāpēc tāda nav zudusi... cik tev ātri vajag? vajag uzreiz vai vari līdz nākamajai trešdienai gaidīt
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:54:09
Mirdza Stērste
Mazais gudrais vilks varētu izteikt savas domas jautājumā par astroloģiju, zīlēšanu un buršanu - kas ir kas, un ko saka par to Baznīca?
Tipa - vai kristietis drīkst spēlēt futbolu? Jo tur sākumā laukuma puses izvēlas zīlējot, t.i. metot monētu...
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 11:02:13
vilks

Ok tad es pajautāšu tre;šdien
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 12:00:00
Ctulhu
aa, nu tjipa homeopaatija taatad.
Es gan līdz šim zem termina `homeopātija` sapratu tos medikamentus, kas ir ražoti nevis rūpnīcas reaktorā, bet no dabas veltēm...
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 12:11:31
Dzidra Ozola
tieshi taa - aarstnieciiba ar zaaliitem un odzinjaam ir fitoterapija.
Nu bet kas tad ir tas, ko tirgo homeopātiskajās aptiekās tablešu veidā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 12:11:37
Ūdens vislabāk uztver pozitīvo domu.

Tb tu izdomā galvā pozitīvu domu, tad tu to pielipini tējai un tad izdzer tēju!

Izklausās pēc tā, ka tu no bankomāta izņem visu savu naudu un tad nes uz banku lai noglabātu to drošā vietā!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 13:41:40
No sātana ak Dievs, kāda tumsonība... homeopātija ir sapnis vasaras naktī salīdzinājumā ar t.s. allopātiju, kad, prasti izskaoties, pulksteni ar cirvi labo (tb., "ārstējot" vienu orgānu, saposta trīs citus). Arī klasiskās metodes protmas, noder, īpaši kad pie rokas nav nekā cita, bet hp ir nesalīdzināmi augstāka līmeņa medicīna. Bērniem un grūtniecēm praktiski neaizstājama.
labi būtu, ja tml. kristīgajos radio par sēdēšanu paļātāju pulciņos pārlasītu, vismaz viņu iespējamai komptencei tuvāka sfēra (lai gan arī - šaubas mani māc..).
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 13:53:13
Ctulhu
Nu apmēram. Pat līdz stāvoklim, kad tīrās vielas praktiski vairs nav. Palikusi tikai t.s. ūdens atmiņa. Pielietošanas iespējas praktiski neierobežotas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 13:56:09
Pareizos kārtējo reizi sabaidījis tas, ko viņi vnk nav spējīgi uz sitiena saprast. Bet faktiski tur varētu vilkt paralēles ar kristietību, ja tā pacenstos... - arī Jēzus taču dziedina nemanāmi, , tb bez rupjas bauslības uzspiešanas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 36582