atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Zeitgeist 2(Addendum)
Sandis
Iesūtīts: 2008.11.05 17:28:22
Turpinājums....turpinājums...turpinājums.....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.05 22:54:41
Latvija uz Irāku dislacē militāru grupējumu.Tā dēvētos miera uzturētājus,kas ir apmācīti nogalināt cilvēkus.Turpretim,šis te projekts tiek sponsorēts no nodokļu maksātāju kabatas.Respektīvi,ja tu esi kristietis un tu maksā nodokļus valstij,bet valsts daļu no nodokļiem novirza militārām vajadzībām.tai skaitā,apmāca tam paredzētus cilvēkus,kas ir gatavi nogalināt cilvēkus,tad tu līdzdarbojies cilvēkslepkavībā.Jo īpaši apmācīti karavīri,kas ir apmācīti nogalināt cilvēkus,bez minkstināšanās izpilda augstākstāvoša komandiera pavēli.atklāt uguni uz to vai citu objektu.Kas var būt arī cilvēks.Tāds pats cilvēks kā tu vai es.Kura gimene ir gājusi bojā brīdī,kad no kursa novirzījusies raķete gabalos ir sarāvusi viņa vistuvākos cilvēkus.Un šis bēda pārņemtais cilvēks,kura gimene ir sarauta gabalos ņem rokās ieroci un ir gatavs atriebt okupantiem.Svešzemniekiem,kas uz viņa valsti ir atnākuši nest mieru un taisnību.
Un tā rīkotos lielākā daļa cilvēku.Pat kristiešu.reiz Mulders skaidri un gaiši pateica,ka rīkli pārgrauztu agresoram,ja kaut matiņš no galvas nokritus viņa tuviniekiem.
bet tieši tāda ir okupantu stratēgija.Bliezt pa mierpilsoņiem,kas bēdu pārņemti nerod dzīvē mieru,kad viņa gimene ir sarauta gabalos.Un tad,šo bēda pārņemto cilvēku,kas atriebj savu tuvinieku nāvi vairs nav grūtības nodēvēt par teroristu vai par slikto puisi.Kuram bez sirdsapziņas pārmetumiem lodi pierē.....
Un ko mūsu baznīctēvi saka šajā sakrā,kad valsts uz okupētu valsti aizsūtīja militāru grupējumu,kas finanset no maniem un taviem nodokļiem?
Da neko nesaka,jo brāļojas ar politisko eliti.Tieši tāpēc,politiskā elite sēž priekšējos solos.Bet vidusšķira-aizmugurējos.
nav jābūt apveltītam ar spožu prātu,lai apjaustu,ka sociālajā iekārtā,kaut kas nav īsti kārtībā.
Un galvenais,ka kristietība,nevis izkrīt no konteksta,bet ir šīs absurdās sociālās iekārtas pašos pamatos.
Lūk arī zeitgeist filmas morāle.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.05 22:58:05
Mulders
vai tas ir viss,ko tu esi izčekojis?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.05 22:59:09
Sandis, nu a nafig ēst visu rosolu, ja jau ar pirmo karoti secināts, ka tur guano pa vidu iekšā? Man ir ko labāk darīt nekā patērēt *****s...
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.05 22:59:13
Varbūt tu pārzini Noa orgniālo versiju"Gilgameš?"
bet varbūt tu pārzini"Mirušo Grāmatas`rakstus.It īpaši 125.nodaļa?
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.11.06 00:18:22
Šeit būs norāde uz Zeitgeist 2(Addendum)filmu;tulkota krievu valodā.

http://rutube.ru/tracks/1167905.html?v=69c8d1e946bd0745a79e8d570b5504a4
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 01:34:00
Varbūt arī šo tēmu moderātors slēgs ciet!
Vienuviet moderātoram rēgojas ezotērika.Citviet,tēmas būtība neatbilst foruma ideologijai.Lai gan tiek aizskarti ētiskas dabas jautājumi.Atbilstoši morāles normām.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.06 10:34:18
Sandis, jābūt īpaši apdāvinātam, lai domātu ka Gilgamešs ir Noa stāsta oriģināls... Es jau teicu... ja es ar pirmajām minūtēm pamanīju, ka Filma atklāti mēslus sludina un uzdod tos par faktiem (skat Denu Braunu) tad nafig man iedziļināties... lai pārliecinātos, ka arī viss pārējais ir tādā pašā stilā... Nu sūds... Ja gribi ticēt, tici... tik neceri, ka kāds tevi ņems pa nopietnu, ja tu no šādām filmām faktus ņemsi savai erudīcijai!
bitukas [159.148.64.114]
# Iesūtīts: 2008.11.06 12:28:07
Vajag vairāk lasīt grāmatas, nevis skatīties filmas, kuru 1.māksl. vērtība 0, 2.faktoloģiskā 0,1 utt... No sū..a kūku neizcepsi. Un Sandi,piedod, bet ja es Tev uzlikšu kluci uz galvas, Tu arī izdarīsi dziļdomīgus secinājumus par sabiedrību. Bez s... nevar? Katram ir tiesības domāt un ir jādomā, bet kas Tevi uz to rosina, padomā par to....
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 15:18:56
Mulders
Arī Gilgamešam ir savs orgināls.Nemaz nerunājot par Noa!
Noa,tas ir rupjš pakaļdarinājums.Bet tevi jau tas neinteresē
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 19:11:56
Olita
Mehānisms,pēc kura strādā banku sistēma,kas tiek paskaidrots Zeitgeist-Addendum,tiek skaidrots jau labu laiku.Ir vairāku filmu sērija-dažādi analītiski videsižeti.tas viss ir pieejams e-vidē.Tāpēc tas,kas tiek skaidrots Zeitgeist-Addendum,nav nekas jauns.Tanī pašā laikā,tā ir dzīves reālija,ar kuru nākas rēķināties.Tas,ka filmas viedotāji piedāvā ignorēt dažas korporācijas nav risinājums.Viens zīmols vajadzības gadījumā ir nomainās pret citu utg...
Kas attiecas uz lobismu un mākslīgu inovatīvu tehnologiju bremzēšanu aizstāvot korporatīvās intereses.man personīgi par to ir grūti spriest,jo neesmu reāli ar to saskāries.Bet pieļauju,ka tā tas varētu būt-starptautiskā mērogā.
Kas attiecas uz dažādām organizācijām,kas veido netaisnīgu sociālo iekārtu.Tam es piekrītu.
Atliek vien acerēties,pašmāju nekustamā īpašuma burbuli.Kas vienlaicīgi saskanēja ar strauju peļņas augšupeju banku sektorā.
Izrādās,ka Latviju vada absolūti nekompitenti cilvēki,kas neprata laikus lokalizēt spekulatīvu darbību-nekustamā īpašuma sektorā.
Un,kas no tā visa sanāca?Cilvēki iegādājās pārcenotus nekustamos īpašumus+%,kas jāatdod bankai,par hipotekāro kredītu.Bet reālā nekustamā īpašuma tirgus cena krītas.Un ņemot vērā,ka naudas vienība zaudē savu vērtību,galarezultātā,nekustamā īpašuma turētājs,kas ir iegādājies pārcenotu nekustamo īpašumu+%bankai,ir reāli,žargonā izsakoties,uzmests.
Un neviens finansists,ekonimists un politiķis nesita trauksmes zvanā,kad ap nekustamo īpašumu tika vērptas spekulatīvas darbības.
vai tauta no tā ir ieguvēja?Ne tak.Tā ir tā pati verdzības legalizēšana valstiskā mērogā.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 19:25:30
Un ļoti pareizi filmā izskanēja frāze,ka biznesā cilvēks nevar būt godīgs.Nu nevar transnacionālās kompanijas un korporatīvo interešu lobetāji būt godīgi pret tautu.Kam gan būs patīkami apzināties,ka vietējais tigrus un ražotājs mākslīgi tiek smacēts ar dāzādām regulām un normām tikai tāpēc,lai transnacionālās kompānijas efektīgi spētu realizēt savu preci,kas ražota citviet.Citiem vāŗdiem sakot.No biznesa viedokļa,Baltija ir pārvērsta par milzīgu patērētāju fermu.Tieši tāpēc,investīcijas ieplūst nevis ražošanas un rūpniecības sfērā,bet apkalpošanas sfērā.
Tā ir vēl viena paverdzināšanas legalizēšanas shēma.Bez importa pašmāju politikāņi nespētu pabarot Latviju.Vai tā nav bīstama situācija?
Tanī pašā laikā zemkopības ministes Roze Latvas zemniekus ceņšas uzsēdināt uz GMO(genētiski modificēti organismi) adatas.
Vēl nākotnē tikai atliek pāriet uz genētiski modificētiem graudaugiem,kas ir izturīgi pret kaitēkļiem un dažādiem klimaitskajiem apstākļiem.Ne viņiem sausums,ne sals skādi darīs.Bet funktieris tajā visā ir tāds,ka graudus nāksies iepirkt katru gadu no jauna-no transnacionālajām kompānijām,kas genētiski modificē graudaugus.
Nešaubos,drīz mēs to piedzīvosim.Jo lobisms notiek visaugstākajā politiskajā līmenī.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 19:36:41
Katrā ziņā,nav jau īsti par ko apvainoties uz uzņēmīgiem biznesmeņiem;transnacionālo kopāniju valdes locekļiem un korporakrātiju kopumā.Vīri taisa biznesu.Un dara to ļoti labi.Būdams viņu vietā,nez vai mani mocītu sirdsapziņas pārmetumi.Bet ņemot vērā,ka es neesmu viņu vietā.Bet esmu vidusšķiras pārstāvis.Man šī uzurpācija un paverdzināšanas legalizēšanas forma,nav diezko patīkama.Ņemot vērā,ka prioritāte,ir nevis kopējais labums,bet personīgais ieguvums.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 19:54:59
bitukas [159.148.64.114]
Faktologiskā puse,ir diskutabls jautājums.
man personīgi nav absolūti nemazāko šaubu par to,ka Noa stāsts,ir rupjš pakaļdarinājums.Tas pats attiecas uz Mozus Sinaja kalnā saņemtiem 10 baušļiem.
Lai tev nebūtu man jātic uz vārda,atrodi e-vidē`Mirušo grāmatas`aprakstu.Pievērs uzmanību 125.nodaļai.Kur tu atradīsi tos pašus 10 baušļus,kurus Mozus saņēma Sinaja kalnā.
Apkopota"Mirušo grāmata"versija datēta ar 18 dinastijas.Senāki fragmenti pat ar 2 dinastijas laiku,kas ir 3 tūkstokšagdes sākums p.m.e.
125.nodaļā izliktie morāles kodeksi,kas pēcāk pārņemti un integrēti jūdaisma religiskajā sistēmā,īpašu izbrīnu nerada.Ja ņem vērā Mozus likteni,kas aprakstīts VD.
Viss ir likumsakarīgi.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.06 19:56:22
Mulders
Es runāju tikai par masoniem.
Pirmo daļu par kristietību uztvēru vienīgi kā interesantu multeni.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 20:09:21
bitukas [159.148.64.114]
Kas attiecas uz kluča uzlikšanu man uz galvas.Tev nemaz tas nav jādara,lai es secinātu,nevis par sabiedrību,bet par tavu morālo stāju,ja reiz tu atļāvies,tik nepiedienīgu līdzību izmantot.tev pat bikses nav jānovelk,lai man būtu skaidrs,kas tu esi.Un kādi ir tavi ideāli dzīvē.
Zeitgeista,atkārtošos,aktualizē publiskajā telpā tos vai citus fundamentālus jautājumus.
Zeitgeist veidotāji,nav vieni savā grūtajā,bet atbildīgajā darbā.veidojas diezgan unikāla subkultūra,kas lauž steriotipus un satriec pīšļos politiskas un religiskas dogmas.Un tas ir tikai pats sākums.Krievijā ir analogisks projekts,zem abreviatūras КОБ(Концепция Общественной Безопасности)
http://vodaspb.ru/russian/indexrus.html

Tas ir tikai sākums!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 20:16:45
Mēs cilvēce tuvojamies patiesi unikālam brīdim,kad zivs ēru nomaina ūdensvīra ēra.Viss vecais pats sevi atmetīs nesaderībā.Un esošās religijas,tai skaitā.Kristietība savu ēru ir nodzīvojusi un tuvojas savai izskaņai.Ne velti,Kristus saka:"Es esmu pie jums ik dienas līdz ēras galam."
Katram ir atveltīts savs laiks.Arī religiskai mācībai,kas savu ar laiku izdzīvo.Kristietībai bija atveltīts savs laiks.Pa to laiku,organizācija paspēja gan izkaroties,gan cilvēkus nospīdzināt,gan publiski dievam piedošanu izprasīties.nekas nav mūžīgs,ja tam nav precedents.Kristietībai aizies,jo atveltītais laiks būs beidzies.Cits jautājums.Kas stāsies vietā!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.06 23:03:43
njaaa`.wot es gribu redzeet kaa peexnji kristietiiba izzudiis.
vinja pastaawees veel kaa minimums 2reiz tik daudz
Harry
# Labojis Harry: 2008.11.06 23:07:14
par filmu.kaarteejais ``gudrais``murgs.

lai pavilktu tautu un liktu visiem kulstiit meeles.

naw jau runa ,kas tur ir patiesiiba un kas naw.

Runa ir par to,ka taa nespees apgaazt jau sen paarbaudiitu fundamentaalu vieniibu.
jau pieraadiitu existeejoshu sisteemu,kuru naw apgaazushas daudzas nopietnaakas lietas liidz zeitgeist


labaak blair witch project

nee vispara tolkiina gredzenu paveelnieks ir vislabaakais!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.06 23:29:06
Harry
Tur jau tā lieta,ka tu neskati kopbildi.
Kristietība,ir kā trūdoš organisms,kas molekulāri sairst.Un tas ir tāpēc,ka konfesionālo kustību harizmāti,ir tendēti nevis uz kopību,bet uz nošķirtību.Šķeļoties un daloties.Tu domā,ka kristietības princips"dali un valdi`uz pašu organizāciju un tās ideologiju,ir mazāk postoš un graujoš,kā uz cilvēkiem,kurus religiskā ideja šķeļ un dala?
Kristietība,ir kā trūdoš organisms,kas molekulāri sairst.Kristietība,ir tik šķelta konfesionālās kustībām un apakšatzarojumos.Un katras atšķeltas kustības priekšgalā stājas jauns harizmāts.Nepaklausīgs un dumbīgs.kam var būt gan politisks aprēķins.Kā piemēram pareizticībnieku gadījumā,kad Ukrainā un Igaunijā ir dibinātas savas pareizticībnieku baznīcas,kuras neatzīst krievu patriarhs.Sīkumos gan neizprotu,ko viņi tur nevar sadalīt savā starpā.Bet pie viena galva viņi nesēž.Un kopīgu valodu ar grūtībam rod.
Kristietība ir kļuvusi par daudzgalvainu hidru.Un katra galva runā savā mēlē.Katrai galvai ir savs subjektīvs redzējums.Galva ar galvu nesadzīvo un runā dažādās mēlēs.Tāpēc viena galva nesaprot ko runā otra galva.Bet otra galva nesaprot,ko runā treša galva utg.
Bet kristietība turpina irt,līdzīgi trūdošam organismam-konfesijās un apakšatzarojumos.Tādejādi zaudējot savu spēku un savu lietderību.Jo kāda gan lietderība no religiskas kustības,kas sašķelta un šķeļ sabiedrību.tas ir pret Kristus mācību,kas izklīdušās avis pulcināja vienkopus.Spēks nav izklīdušās avīs.izklīdušas avis,ir viegls laupījums vilkiem.Speks ir vienotībā,kas kristietībai nav raksturīgi.Tātad,lietderības koificents gaužām zems.vai tu domā,ka dievam nav padomā citi mehanismi,kas izklīdušās avis pulcinās vienkopus?
Mēs cilvēce tuvojamies patiesi unikālam brīdim,kad zivs ēru nomaina ūdensvīra ēra.Un mana pārliecība,man ticība,ka dievs pulcinās savas avis vienkopus.Bet daudzkonfesionāla hidra,līdzīgi trūdošam organismam,beidzami un neatgriezeniski molekulāri sairs.
baltais tehws [87.110.168.65]
# Iesūtīts: 2008.11.06 23:32:56
filma daudz zaudeh, jo naw iekljahwusi swarigahko no balto tehwu wehstures un vinju attiecihbahm ar sweschu zemju bajahriem - kristietihbas atnesehjiem!!! Zeitgeist 3 wehl war labot scho lielo fehleri!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 1134