atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Demokrātijas vārdā-MIRSTI....
Sandis
Iesūtīts: 2008.11.03 18:16:15
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
9K116
# Iesūtīts: 2008.11.04 11:30:11
a_masiks
Kopš kura laika tas ir GARANTS nenoņukošanai?
Nav objektu - nav pa ko šaut.

Pamatojums laikam izpaliks?
Nu un KAS 90. gadu Polijā bija TĀDS, lai uz to notēmētu ņukus?

Jā, briestot konfliktam un Polijas ostās vai aerodromos kraujoties arā <demokratizatoriem>, situācija VARĒTU mainīties un mērķis VARĒTU parādīties. Bet šādu scenāriju tak mēs neapskatam, vai arī?

PS - te dažam labam VAJAG atkārtot atombumbas definīciju ieroču klasifikātorā. MASU IZNĪCINĀŠANAS IEROCIS.
Dažam citam vajadzētu nevis atkārtot, bet vienkārši iepazīties ar mērķu izvēles un prioritātes principiem
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 17:28:39
a_masiks
RuTube ir intervija ar Garbočovu.Meklē un atrodi.Intervijas mēnesis,šī gada augusts.
Nez vai man ir lielāka uzticamība wikipediā raktītajam,par personīgi Garbočova vārdiem.
Tāpēc,dulbura statuss šoreiz būs jāpieņem tev.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 17:31:49
a_masiks
Starp citu,es par PSRS sabrukšanu ne vārda neteicu.Es minēju perestroijku,nevis PSRS sabrukšanu.kaut ko izzīdi no sava pirksta un kriti histērijā.Tu tak patiesi neesi vesels ar galvu....
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 18:40:11
http://www.gorby.ru/rubrs.asp?art_id=26110&rubr_id=21&page=1

Intervija ar Garbočovu.Tas,lai tev atvieglotu dzīvi,meklējot Rutube veidointerviju.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 19:16:24
Protams,var apelēt uz Gorbačova politisku kļūdu,ka šī vienošanās netika juridiski apstiprināta.Pārmetumi Gorbačova virzienā ejot cauri rakstiem krievu saitēs,ir pietiekami daudz.Šī vienošanās,kas piefiksēta audioierakstos,kurus piemin Gorbačovs,zem sevis nenes juridisku spēku.Respektīvi,NATO amatpersonām nav juridisku šķēršļu,lai militāro infrastruktūru paplašinātu uz Austrumiem.Bez tam,šaubos vai pat juridisks šķērslis spētu aizkavēt NATO infrastruktūras paplašināšanu uz Austrumiem.Jo nesenais politiskais precedents ar Kosavas atzīšanu,kad tika pārkāpts vienas valsts,proti Serbijas teritoriālā suverenitāte,uzskatāmi parāda,ka,pat juridiski noformulēti un starptautiskās organizācijās atzīti juridiskie un politiskiem principi var būt neievēroti,kad viena lielvalsts,tā to vēlas.Izejot no politiskās ieinteresētības un šāda soļa lietderības.Tas pats ar militāru iebrukumu Irākā.Kā zināms,tad iebrukuma brīdī apvienotie Anglijas un Amerikas spēki no ANO nesaņēma mandātu,šādam solim.Mandāts tika piešķirts tikai pēc tam,kad Amerika&co militāri bija iebrukusi Irākā.
Izejot no šiem apsvērumiem,ar vien mazāk paliek šaubas par to,ka, pat juridiski apstiprināts dokuments nebūtu šķērslis tam,lai NATO nepaplašinātos uz Austrumiem.
Citiem vārdiem sakot.Man ir grūti nepiekrists Krievijas pusei,ka Amerika&co visiem spēkiem destabilizē stratēgisko līdzsvaru;paplašinot savu militāro infrastruktūru uz Austrumiem.Tādejādi tiek radīta stratēgiskā pārsvara ilūzija,kas Eiropu un pasauli kopumā var novest pie kārtējā kara.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 19:27:26
Un pats galvenais,ka neviens mums latviešiem neprasīs,nedz kādam citam prasīs,vai mēs gribam kārtējo pasaules karu-vai negribam.kad process būs sācies,atpakaļ ceļa vairs nebūs.
Tāpēc man ir grūti Ameriku uzskatīt par sabiedroto,jeb par draugu.Apzinoties,ka Amerika pieliek milzu pūles,lai destabilizētu politisko situāciju Eiropā.
Bet tāda maziņa Baltija,kad karš būs sācies,kārtējo reizi tiks atstāta likteņa varā.Kā reiz jau tas tika izdarīts.Eiropas un Rietumu līderiem vienojoties ar padomju savienības līderiem.Eiropa un Rietumi vienu reizi jau nodeva Baltiju.Redzot politisko cinismu,kas dominē Rietumos,man nerodas šaubas,ka līdzīgs scenārijs var atkārtoties ar Baltijas valstīm.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.11.04 19:49:07
Sandis

Skandaliozi videomateriāli no nesenā kara kaukāzā
Kā jaunizceptie demokrāti Chinvalī pilsētā ieviesa konstitucionālu kārtību.

Pievērsies uzmanību,cik haotiski-nešķirojot par apšaudes mērķi izvēlas objektus,kurus apšaudīt..


Ne velti,gruzīnus apmācīja Amerikas militāristi,kuriem ir līdzīgu akciju prakse Irākā un Afganistānā.Rokraksts,acīmredzams!

Bet vai Krievu-osetīnu apvienotā armija rīkojās labāk? Nē viņi bij vēl sliktāki par gruzīniem. Ja ASV militāristi aiz neuzmanības, paviršības, tad Krievi un Osetīni laupīja, izvaroja, slepkavoja konfliktā neiesaistītos civilos nešķirojot. ASV soda savus kareivjus par izdarītiem noziegumiem, bet Krievi savus vēl paslavē par tiem. Vai esi dzirdējis, ka ASV karavīri Irākā darītu to, ko krievi kopā ar osetīniem darīja Gruzijā? Jā gruzīnu militāristi rīkojās noziedzīgi un noslepkavoja nevainīgus cilvēkus, taču osetīni tjipa atriebjoties izdarīja 100 reiz sliktāk, un ar kādām tiesībām? Tad jau latviešiem tagad arīdzan būtu tieasības iet un slepkavot visus krievus pēc kārtas, nopostīt ciemus, laupīt un slepkavot

Krievijas reakcija bij totāli neadekvāta. Gluži tas pats, kas ja viens ģimenes loceklis nodara pāri otras ģimenes loceklim, tad otrā ģimene nodara pāri visiem pirmās ģiemnes locekļiem - vai tas ir taisnīgi?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 20:06:54
Ingars
Kā tu stādies priekšā,aiz neuzmanības un paviršības ar tankiem braukt pa pilsētas ielām un nešķirojot apšaudīt dzīvojamās ēkas?
Kā tu stādies priekšā,aiz neuzmanības un pavirsības ar smago artilēriju apšaudīt blīvi apdzīvotas teritorijas.Dzīvojamās ēkas-skolas-slimnīcas-administratīvās un kultūrnozīmīgas ēkas?

No tevis sacītā saprotu,ka jaunizceptie gruzīnu demokrāti ar aizvērām acīm mērķēja kur pagadās-bez šķirošanas.
vai tavuprāt,tas ir normāli?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.11.04 20:12:02
Sandis

pag pag, ja runājam par ASV akcijām Irākā, tad nebij jau nu gan tā, ka bliež kur pagadās. Tādi gadījumi bij salīdzinoši reti un tika ļoti nosodīti, kā arī vainīgie saņēma sodu.

Par jaunizceptajiem gruzīnu demokrātiem runājot - vai tiešām esi pārliecināts, ka zini visu to situāciju pilnībā, biji tur klāt, redzēji?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 20:12:48
a_masiks
kas tev liek domāt,ka Garbočovs dzērunā ir vedis pārunas ar NATO amatpersonām?
Kas tev liek domāt,ka uz to brīdi,kad Garbočovs veda pārunas ar NATO amatpersonām,viņš nebija tiesīgs juridiski vest līdzīgas pārunas ar citu valstu un alianses,tai skaitā,amatpersonām?
Un vispār,kāpēc tu izmanto tik rupju leksiku?
Es vēlreiz gribu tev pārjautāt.Vai tev ar galviņu viss ir kārtībā,puiss?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 20:17:39
Ingars
Cik vari nosaukt militāristu vārdus,kas ir administratīvi vai krimināli sodīti,par cietsirdībām Irākā?
Nē,nu!Saproti mani pareizi.Tu tik pārliecinoši apgalvo,ka vainīgie ir saņēmuši sodu,ka man radās interese.Kas ir saņēmis sodu un par ko?vai vari nosaukt vārdus un arī par ko viņi ir saņēmuši sodus?
Būšu tev ļoti pateicīgs,par tik lietderīgu informāciju.Kuru nākotnē varētu izmantot argumentējot.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.11.04 20:39:37
Sandis

nav mana galva miskaste, lai visu atcerētos, bet zinu, ka konkrēti ne vienu reizi vien medijos tika ziņots par ASV karavīriem, kuri sodīti par zvērībām un šķiet arī izvarošanas gadījumiem, bet nekur neesmu dzirdējis, ka Krievija sodītu savējos, lai gan reāli aculiecinieki arī no Latvijas reportieri, kas redzēja kā krievu-osetīnu militāristi izpostījuši ciemus, slepkavojuši, izvarojuši un laupījuši - tās sekas rādīja arī pa TV.

Bet ja jau tu tik gudrs esi, daudz interesējies masu medijos par šīm lietām, tad dīvaini ka esi palaidis garām tos gadījumus, kad ASV notiesāti karavīri, kuri spīdzinājuši gūstekņus
9K116
# Labojis 9K116: 2008.11.04 23:13:55
a_masiks
Kopš kura laika ar atommbumbām /neitronu, piemēram/ bumbo pa vientuļu hammeru? Massu iznīcināšanas ieroci lieto pret massām. Tur kur massas atrodas - pilsētās.
Nē. Šajā gadījumā masas ir tur, kur izvēršas/koncentrējas karaspēks - kara bāzes, aerodromi, ostas. Nav vairs tas laiks, ka ņukus tērēs pa vienkāršām pilsētelēm TĀDĀ, atvainojos, utainā valstelē kā Polija (kuras nonešanai militārā ziņā ņuki nav vajadzīgi). Jauko Cilvēku Zeme, protams, ir citā statusā, tur patiešām SKBR ir notēmētas ne tikai uz kara bāzēm un šamējo SKBR šahtām, bet arī uz lielākajām pilsētām.

a_masiks
Vari nosaukt (laikam jau ASV militāristus, ne krievus?) militāristu vārdus un viņu pastrādātās cietsirdības?
Zini - ES varu
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.04 23:19:02
9K116Vari nosaukt (laikam jau ASV militāristus, ne krievus?) militāristu vārdus un viņu pastrādātās cietsirdības?
Zini - ES varu

baigi labi. un vai tu vari nosaukt arī krievu militāristus, kas sodīti par zvērībām pret civiliedzīvotājiem? laikam viens virsnieks čečenijā bija. ko drīz vien atbrīvoja.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 23:50:17
a_masiks
Man tevi ir grūti saprast.Kad tu runā nopietni,kad māžojies.Pēc taviem iepriekšējiem domugraudiem,par to,ka Garbočova noruna ar Nato amatpersonām,bija pjanijs bazars.Līdz ar to,faktiski tu norādi,ka Garbočovs diplomātiskas pārunas ir vedis būdams alhaholiskā reibumā:"Kā arī pareizi saprati - pjanijs bazars starp mistisku NATO amatpersonu...nevienam nekādus pienākumus neuzliek. Pat pašam bijušajam prezidentam neuzliek pienākumu runāt patiesību. Tāpēc pilnīgi pārliecināti varu teikt - gorbis skaisti melo par to, ko dzērumā sarunāja pirms 25 gadiem." Bez tā visa,tu apgalvo,ka Garbočovam nav bijušas juridiski likumiskas tiesības vest pārunas ar citu valstu diplomātijas pārstāvjiem viss augstākajā politiskajā līmenī;pārstāvot savu valsti un valsts pilsoņus:"Gorbis nekad nav runājis krievijas vārdā. Un nekad viņam nav bijušas šādas tiesības."
Citviet,tevi piemeklē apskaidrība,ka sarunas vispār nav bijušas.Pēctam tev šķiet,ka neviens nezināja,kad un kādas būs beigas perestroijkai.
Citiem vārdiem sakot,man rodas nojauta,ka tev tiešām ar galvu nav viss kārtībā.kaut kādas subjektīvas prātulas te met ārā,bez reāla seguma.Tipa,es tā domāju.
Nē,nu!Domāt jau tu vari visādas blēņas savā prātā.Bet saprast tevi ir ļoti grūti.Kad tu runā nopietni.Kad māžojies.
Arviens sakot,tu apredelis.Vai nu tu ruā nopietni,vai turpini māžoties,jo citādi,tevi ir grūti,pat neiespējami saprast.Kad tu runā nopietni,kad dzen stulbības.
Padomā un labojies.....
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.04 23:55:21
Ingars
Par kādiem ciemiem iet runa?vai par tiem ciemiem,kurus līdz pamatiem nolīdzināja Gruzijas militāristi un pēcāk vainu novēla uz krieviem?Pēc tam,šo absurdo stūlību paķēra prorietumnieciski noskaņoti mediji.Tipa tas pats gadījums ar"grad``apšaudes filmēšanu,kas tika pasniegta,kā krievu militāra akcija.Vai arī gruzijas tanki,kas izejot no pilsētas tika pasniegti kā krievijas militāristu akcijas.
Tak zinam šitos te mediju makaronus,kas tika kārti visiem uz ausīm.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.11.04 23:57:58
Sandis

jā, jā visi rietumu mediji melo, bet Krievijas mediji jau tie vispatiesāki, nu protams protams. a vot tur bij arī latvieši un stāstīja, ko redzēja, ko krievi un osetīni aiz sevis atstājuši - līķu kaudzes, izvarotas sievietes, izpostītas mājas un ģimenes, ka bez iemesla vienkārši iet no vienas mājas uz otru un natūrā visus nomušī bez lieliem sirdsapziņas pārmetumiem
Ingars
# Iesūtīts: 2008.11.04 23:58:38
marodieri ne karavīri, ne par matu labāki par gruzijas militāristiem.
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.11.05 00:10:21
Ingars
Tu kaut ko jauc,draugs.Tu noteikti runā par gruzīniem,kas uzdevās par krievu militāristiem un no māju pagrabiem un izpostītajiem dzīvokļiem vilināja ārā vietējos iedzīvotājus,kurus pēc tam auksasinīgi slepkavoja.
Visdrīzāk,ka tu esi kaut ko smagi sajaucis.Vai tev ir tekstuālas vai mediālas liecības tam,ko tu tagad man te stāsti.Jo ar osetīniem ir ļoti vienkārši.Ir vesela kaudze ar videomateriāliem,kur osetīni,kas ir bijuši aculiecinieki gruzīnu zvērestībām apstāsta patieso lietas būtību Chinvalī.Pirms krievu armija atsteidzās palīgos.
Tie ir taustāmi pierādījumi un liecības.RuTube ir bāztin piebāzts ar videosižetiem,kur osetīni dalās iespaidos redzētajā.Tā pati metenīte ar savu māti FOX telekanālā.Visu skaidri un gaiši atklāja.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.05 00:12:37
Bet nu par krievu zvērestībām pret gruzīniem.
Nē,nu!Saproti mani pareizi.Es gribu redzēt savām acīm-tekstuālas vai mediālas liecības.Kaut ko taustāmu,lai arī es apliecinātos tevis sacītajā.Patiesi,patiesi,es gribu zināt.Redzēt un izlasīt.Svied tik šurp norādes uz saitēm;iešu cauri.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 35392