atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem bezdievis un dievbijīgais
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.10.27 23:24:17
2 Bet es - es gandrīz būtu paklupis, manas kājas bija sagrīļojušās, mani soļi gandrīz būtu izslīdējuši no manas gaitas raksta,
3 jo es dusmojos par lielīgajiem, kad es redzu, ka bezdievjiem tik labi klājas.
4 Tiešām viņiem nav nekādu bēdu visu mūžu, vesela un labi barota ir viņu miesa.
5 Cilvēku grūtības viņus nespiež, viņi netiek spaidīti kā citi cilvēki.
6 Tādēļ arī augstprātība ir viņu kaklarota, un varmācībā viņi tērpjas kā drēbēs.
7 Taukajā sejā spīd viņu aizplūdušās acis, tajās atspoguļojas viņu sirds domas.
8 Viņi zobojas un runā savā ļaunumā tikai par varas darbiem, viņu runas ir augstprātības pilnas.
9 Līdz debesīm viņi paceļ savu muti, un viņu mēle šaudās pa visu zemes virsu.
10 Tādēļ ļaudis pievēršas viņiem un pilniem malkiem, kā ūdeni dzerot, uzņem sevī viņu mācības.
11 Un viņi saka:"Kā Dievs to zinās? Vai Visuaugstākais ir kāds viszinis?"
12 Redzi, tādi ir bezdievji, un tomēr viņiem arvienu labi klājas pasaulē , un viņi vairo savu bagātību.

13 Tiešām, veltīgi es esmu paturējis šķīstu savu sirdi un mazgājis nevainībā savas rokas.
14 Un mani taču nelaime mocīja katru dienu un bargi mani pārmācīja ik rītus .
15 Tomēr, ja es domātu: es runāšu tāpat kā viņi,- redzi, tad es apgrēkotos - pret visu tavu bērnu dzimtu.
16 Es to visu pārdomāju, lai saprastu, bet tas bija par grūtu manai saprašanai ,
17 tiekāms es iedziļinājos Dieva noslēpumos un kļuvu uzmanīgs uz to, kāds gals viņus sagaida.
18 Tiešām, Tu viņus nostati uz slidena ceļa un liec viņiem gāzties, ka viņi iet postā.
19 Cik pēkšņi viņi tiek iznīcināti, aizrauti projām un izbailēs dabū galu!
20 Kā sapnis, kas uzmostoties ir zudis, tā Tavā priekšā, ak, Visuvarenais, Tev ceļoties, viņu tēli būs pēc Tavas pavēles pazuduši.

21 Ja mana sirds tomēr vēl vairāk sarūgtinātos un savās iekšās es sajustu sašutumu,
22 tad es būtu galīgs nejēga un nezinātu nekā, es būtu kā bezprāta kustonis Tavā priekšā.
23 Bet pie Tevis es palieku vienumēr, Tu mani turi pie manas labās rokas,
24 Tu mani vadi pēc Sava prāta un beidzot mani uzņemsi godībā.
25 Kad Tu esi mans, tad man nevajag ne debess, ne zemes!
26 Jebšu man arī pamirtu miesa un sirds, taču Tu, Dievs, esi mans patvērums un mana daļa mūžīgi!
27 Jo redzi, tie, kas neuzticībā no Tevis atstājas, iet bojā ; Tu izdeldē tos, kas no Tevis atkāpjas.
28 Bet man paliek mans aplaimotājs Dieva tuvums; man ir prieks savu cerību likt uz Dievu To Kungu, lai paustu visus Tavus darbus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 16:21:46
Nuja, un tie arii ir tie, kuriem zemaakas rasanaas energijas, lielaaki rasanaas aatrumi, lielaakas stabilitaates konstanttes etc.

Jā un tu to vari pierādīt KĀ?


Aha, bet ja vide nav homogena, ja tajaa ira dafiga visaadu katalizatoru ( mineraali,salji etc.)

Tava brīva interpretācija, taisi vidi kā vien gribi... uzdevums no aminoskābēm uzjaukt kaut divus proteīnus, kas ir novērojami esošajā dzīvības formās un kuru garums ir pietiekoši liels un tai pat laikā paša proteīna izplatība arī ir liela!

Tev kā ķīmiķim nebūtu grūti uzjaukt šādu bildi!

Ja tu man aprakstītu bāzes likumus es to varētu pat uzmargot uz datora un paskatīties vai tur uzģenerēsies kāds proteīns
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 16:30:58
ta elementaari. Dziivos organismos kkaa naff noveerojamas vielas ar ljoti augstu rasanaas energiju un ljoti zemu stabilitati.

Ņē... jautājums bij... pierādi, ka šādi proteīni VAR sintezēties dabā! Viss ko tu liec priekšā ir spekulācijas no sērijas "Just So Stories"... tipiskā Darvinistu loģika... novēro cilvēku Francijā, novēro Ņujorkā un secina... šamais pārpēldēja Atlantijas okeānu, un kā pierādījumu rāda to, ka šis Lamanšu var pārpeldēt... znač var pārpeldēt Atlantijas okeānu

jauki,tad es lietosju specifiskus katalizatorus un vyss notix.

Ierobežojums - to kas atrodams dabā! Bez tavas vadības... ļauj naturāliem procesiem sintezēt šo proteīnu!

Pietam pats tak apzinies, ka ar to tas nebeigsies. JA (es tam gan neticu) tev izdotos uzsintezēt proteīnu, tad nākamais solis būtu... paņemt kādas šūnas vai pat šūnas detaļas (ribosomas) proteīnu komplektu un atkal... pierādīt, ka dabas procesos šie var salīmēties par funkcionālām šūnas detaļām!

Tev būtu jāpierāda EMPĪRISKI, ka ar dabas procesiem apveltītā vidē var uzsintezēt pirmo protošūnu kas pati sevi var kopēt un atražot lai varētu sākt darboties jau mutāciju/selekciju mehānisms!

Man gan piemēram tīri teorētiski interesētu, kāda būtu tava atbilde... Kas ir pirmais - Ribosoma vai DNS...

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.31 16:37:25
Ctulhu, tu laikam tad nezini vai nu kas ir ribosoma, vai kas ir DNS

Uhhh šitajos brīžos es apbrīnoju ateistu ticību varbūtībām un pilnīgo ignoranci izrunājot oximoronu "Naturālā Selekcija"

Tas vismaz man ļauj apjaust to "bezpalīdzības" sajūtu ko droši vien jūt ateisti pret Reliģijas adeptiem! Droši vien mēs jums tik pat jukuši liekamies!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 16:39:45
var pietiekami ilgaa laikaa. Citaadi peec tavas logikas ariiimineraali rasties pasi nevareeja un kjiim elementi un vispaar nekas.

Es tev saku... radi man vienu proteīnu... paņem laiku cik vajag!

Nu cik vajag laiku lai viena aminoskābe salīmētos ar otru? Dienu Divas? Nu tātad apmēram gads lai salīmētos 100 aminoskābju garš proteīns! Pietam viņam jāpamanās šajā gada laikā nesafoldoties pirms laika, jo tikai galējā proteīna pareizs foldings dod mums funkcionālu pareizu proteīnu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.31 16:42:49
Ctulhu, Es ne par RNS bet par Ribosomu!

Tā ir proteīnu detaļa, kas nolasa DNS un konvertē DNS ierakstu proteīnu ķēdē! Taču paša Ribosoma ir DNS iekodēta struktūra!

Tātad... tas ko tu apgalvo ir, ka mums radās DNS un radās DNS nolasoša struktūra - Ribosoma (apmēram 57 proteīni tajā šķiet) kura ir pielāgota lasīt DNS un pietam kaut kādā kārtā ZIN, ka DNS ir nevis prosto aminoskābes, bet aminoskābju KODS, kurš vēl jāpamanās translēt aminoskābēs un saķēdēt tās proteīnos...

Nū veci... ja tu šitam tici, tad -Jona- ar Vilkačiem atpūšas!

Iztulkojot latviski!

tas ko tu apgalvo ir, ka vienlaicīgi radās kompaktdisks un kompaktdiska lasītājs, pietam paša kompakdiska lasītāja shēma ir iekodēta šajā kompaktdiskā
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 16:48:30
Ctulhu, pietam visus šos experimentus un expektācijas meklē zinātnieki... cenšās veikt šādus experimentus... tā teikt meklē to koku Sahāras tuxnesī... Tik šamā tur nav! Tāpēc jau tas ir tuxnesis!

Viss ko tu pateici ir leģitīmas hipotēzes Darvinisma un Materiālisma ietvaros... tas ir JA Darvinisms un Materiālisms ir pareizs, tad šādām implikācijām un fenomeniem būtu jābūt gan novērojamiem gan atkārtojamiem...

Zinātnieki to meklē... un neatrod!

Protams... kā jau teicu a_masikam, vazājoties pa tuxnesi koka meklējumos dažreiz gadās uzbrist naftai... nav slikti... bet tas nav koks...
Koki mežā jāmeklē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 11412