atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem bezdievis un dievbijīgais
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.10.27 23:24:17
2 Bet es - es gandrīz būtu paklupis, manas kājas bija sagrīļojušās, mani soļi gandrīz būtu izslīdējuši no manas gaitas raksta,
3 jo es dusmojos par lielīgajiem, kad es redzu, ka bezdievjiem tik labi klājas.
4 Tiešām viņiem nav nekādu bēdu visu mūžu, vesela un labi barota ir viņu miesa.
5 Cilvēku grūtības viņus nespiež, viņi netiek spaidīti kā citi cilvēki.
6 Tādēļ arī augstprātība ir viņu kaklarota, un varmācībā viņi tērpjas kā drēbēs.
7 Taukajā sejā spīd viņu aizplūdušās acis, tajās atspoguļojas viņu sirds domas.
8 Viņi zobojas un runā savā ļaunumā tikai par varas darbiem, viņu runas ir augstprātības pilnas.
9 Līdz debesīm viņi paceļ savu muti, un viņu mēle šaudās pa visu zemes virsu.
10 Tādēļ ļaudis pievēršas viņiem un pilniem malkiem, kā ūdeni dzerot, uzņem sevī viņu mācības.
11 Un viņi saka:"Kā Dievs to zinās? Vai Visuaugstākais ir kāds viszinis?"
12 Redzi, tādi ir bezdievji, un tomēr viņiem arvienu labi klājas pasaulē , un viņi vairo savu bagātību.

13 Tiešām, veltīgi es esmu paturējis šķīstu savu sirdi un mazgājis nevainībā savas rokas.
14 Un mani taču nelaime mocīja katru dienu un bargi mani pārmācīja ik rītus .
15 Tomēr, ja es domātu: es runāšu tāpat kā viņi,- redzi, tad es apgrēkotos - pret visu tavu bērnu dzimtu.
16 Es to visu pārdomāju, lai saprastu, bet tas bija par grūtu manai saprašanai ,
17 tiekāms es iedziļinājos Dieva noslēpumos un kļuvu uzmanīgs uz to, kāds gals viņus sagaida.
18 Tiešām, Tu viņus nostati uz slidena ceļa un liec viņiem gāzties, ka viņi iet postā.
19 Cik pēkšņi viņi tiek iznīcināti, aizrauti projām un izbailēs dabū galu!
20 Kā sapnis, kas uzmostoties ir zudis, tā Tavā priekšā, ak, Visuvarenais, Tev ceļoties, viņu tēli būs pēc Tavas pavēles pazuduši.

21 Ja mana sirds tomēr vēl vairāk sarūgtinātos un savās iekšās es sajustu sašutumu,
22 tad es būtu galīgs nejēga un nezinātu nekā, es būtu kā bezprāta kustonis Tavā priekšā.
23 Bet pie Tevis es palieku vienumēr, Tu mani turi pie manas labās rokas,
24 Tu mani vadi pēc Sava prāta un beidzot mani uzņemsi godībā.
25 Kad Tu esi mans, tad man nevajag ne debess, ne zemes!
26 Jebšu man arī pamirtu miesa un sirds, taču Tu, Dievs, esi mans patvērums un mana daļa mūžīgi!
27 Jo redzi, tie, kas neuzticībā no Tevis atstājas, iet bojā ; Tu izdeldē tos, kas no Tevis atkāpjas.
28 Bet man paliek mans aplaimotājs Dieva tuvums; man ir prieks savu cerību likt uz Dievu To Kungu, lai paustu visus Tavus darbus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 17:55:55
Vnk atcereejos dazhus absurdus, kurus kaadreiz VB laikos lasiiju un nedomaaju, ka kaut kas daudz ir mainiijies

Iedomājies... a tu aceries tos absurdus Alberta laikos
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.28 17:56:42
Mulders
Raksti īsāk!!!! ĪSĀĀĀĀK !!!!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.28 17:57:54
hm.. man jau liekas Muldes ir progresējs kopā VB laikiem!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.28 17:59:19
Mulders
Nu jaa, taapeec, ka vnk sabriineejos dikti, kaa var saskaldiit lietas liidz taadiem siikumiem un ieiet tados bezjeedziigos pratojumos. Man laba atminja, es ar to lepojos
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 18:00:55
KN, šai ziņā tu man labs trenniņš... es ieraugu savu palagu, ieraugu tavu palagu... un rokas nolaižās... un tad padomāju, blin bet tieši tāpat arī rokas un viskautkas cits nolaižas, kad kāds ierauga manus palagus!

Ij kad es te ieraudzīju Sandi, tad sapratu... jāmācās runāt īsāk!

Bet runājot ar tevi, grūti īsāk runāt... mēs dažādās valodās runājam... tur faktiski sanāk kā bēbim... reizes 1000 atkārtot vienu un to pašu gan tu man gan es tev
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 18:02:04
Donachka, redukcionisms... Tagad mācos pretējo procesu! Arī interesanti! Tak ja es te vēl koānos sākšu runāt, toč padomāsiet, ka traks! A visādas "ezotēriski" noskaņotās domās, ka es apgaismību sasniedzis!
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.10.28 18:03:04
Mulders
ew, bet Sandi tev laikam toch neparspljaut
Jaa, jaa, tas bija redukcionisms visparaakajaa pakaapee Ar ko tagad nodarbojie s- ar dukcionismu? Es gan nezinu vai taads iraid
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.10.28 18:51:58
p.l.dassy
ko Tu saki cilvēkam, kad viņš sītā jautā:
kur Dievs, kāpēc viņš to pieļauj? viņš taču ir ticīgs cilvēks un tik labs un viņam piemēram nomirst mazs bērns


Tās reizes, kad ir gadījies atbildēt uz līdzīgu jautājumu (vispār jau atbildi tad neviens negaida, tas tiek pasniegts kā augstākā neattaisnojā apsūdzība):
--> mūsu rīcībā nav ne pietiekami faktu, ne arī šādas tiesības, lai spriestu tiesu;
--> Dievam ir konkrēta IDEJA par katru no mums, kuras nav uz pieres rakstītas;
--> mēs nezinām ne iemeslu, ne sekas tam vai citam notikumam;
--> pēc sūdīgā notikuma ir par vēlu gausties, ka Dievs nepalīdz, ja cilvēks ne tikai nesadarbojas ar Dievu (nelūdz utt.), bet pat atklāti Viņu noraida;
--> Dievs ir pietiekami informējis par sevi VISUS cilvēkus, t.sk. mums nezināmos veidos (Sv.G.).

Par mazu bērnu nāvi u.tml. īpaši skarbām tēmām es nepolemizēju.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.10.28 19:18:44
Ctulhu

Nepareizi secinājumi.
Mēs runājam par dažādām pasaulēm, t.i., mums ir atšķirīgs konteksts, aiz kam sazināšanās, vismaz te forumā, mums ir tikai virspusēja, ne pēc būtības. Tev - fantāzijas, man - dzīve.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.10.28 20:03:13
Ctulhu
Vai Tu uzskati, ka Molohs ir īsts, reāli pastāvošs dievs (būtne)? Via Tu tici, ka Moloham ir mums nezināmas idejas? Vai Tu personīgi tici (uzskati par patiesu, par realitāti), ka būtne Molohs, kas nav ne cilvēks, ne dzīvnieks, prasa upurēt cilvēkus?
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.28 20:17:53
Donachka
Bet starp ticiigaa un neticiigaa likteni iipashas starpiibas shajaa saulee noteikti nav. Es laikam kljuustu par deisti - esticu, ka Dievs visu ir radiijis, ka Vinsh muus ir glaabis naakamajai dziivei, bet sheit atstaajis taa teikt zem lozunga " Sliiceeja glaabshana ir katra sliiceeja rokaas"

Piekrītu, ka ĀRĒJI nav lielas starpības starp ticīga un neticīga cilvēka dzīvi šajā saulē - vairāk vai mazāk laimīgs/nelaimīgs, vesels/nevesels, veiksmīgs/neveiksmīgs.

Nepiekrītu par slīcēju glābšanu pašu rokām. Jo esmu piedzīvojusi gan savā, gan man tuvu, labi pazīstamu cilvēku dzīvēs tik skaidru Dieva iejaukšanos, palīdzību, pamācību, ka man nav ne mazāko šaubu, ka Dievs reāli tur mūs savās rokās un atsaucas ikvienam, kas Viņu patiesi meklē.

Balss
# Iesūtīts: 2008.10.28 20:21:46
p.l.dassy
ko Tu saki cilvēkam, kad viņš sītā jautā:
kur Dievs, kāpēc viņš to pieļauj? viņš taču ir ticīgs cilvēks un tik labs un viņam piemēram nomirst mazs bērns

Mēs ar vīru esam ticīgi, un mums mira mazs bērns. Ar Dieva palīgu un aizlūgšanu nesti, spējām to pieņemt, pārdzīvot un labi dzīvot tālāk.
Arī nezinot atbildi - kāpēc.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.10.29 10:44:21
Jā, nez kāpēc cilvēki, kam patiešām nelaimes notikušas, to parasti ticīgajiem tik špetni acīs nemet. Sāpes tomēr apskaidro...
Vispār par bērnu nāvi runāt drīkstētu tikai tas, kam pašam tā bijis - tad, kad viņš par to jau ir spējīgs runāt. Citādi tāda paša asti ceļoša, nešķīsta ļerināšana vien sanāk.
Nav tā lieta, par kuru ar vārdiem mētāties.
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2008.10.29 11:14:59
a_masiks
Es kādreiz ko tādu - ticīgajiem dzīves ceļš kā ar sviestu smērēts, ij ka neticīgie vienīgie tiek mokām pakļauti - esmu teikusi???
Drīzāk gan mani novērojumi liecina par to, ka "saule spīd pār taisniem un netaisniem, un lietus līst pār labiem un ļauniem".
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.29 11:20:20
Balss
Zini, es redzu Dieva roku tikpat daudz ticiigo dziivees, cik neticiigo, jo Biibele tak saka skaidri - saule spiid gna paar labiem, gan par ljauniem. tas, ka neticiigie vb to neredz - tas ir cits jautaajums. Visaadaa zinjaa piederiiba kristietiibai nekadus papildus bonusus shajaa dziivee nesniedz.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.29 11:35:13
a_masiks
A man pofig, ja mani kaads paarprot
Vienkarshi ticiigie kaut kadas lietas sauc par laimiigama nejaushiibaam, sakritiibama un tamliidziigi, bet es to saucu par Dieva ierjaukshanos vinju dziivee. Tas arii viss.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.10.29 11:36:57
a_masiks
nesaki, ka teju visi ticīgie tā nedomā...
Oj, mīlulīt, es neesmu izveikusi attiecīgas aptaujas, lai spriestu par teju visiem, kas sevi sauc par ticīgiem, tas vienkārt; otrkārt, domas ir kā vējš un mēdz mainīt savu virzienu, tāpēc šodien cilvēki savas pieredzes iespaidoti domā vienu, rītu - jau ko citu
Balss
# Labojis Balss: 2008.10.29 11:40:51
Donachka
Nē, ne tikai saule, kas spīd pār visiem, veselība, labklājība, slimība u.t.t. Šīs lietas tiešām visiem tiek aptuveni vienmērīgi.
Bet - tas miers un driošība un spēja pastāvēt, ko ticīgajiem dod Dievs, neticīgajiem nav. Viņi meklē spēku citur.
Un tomēr - arī sīkajās un ikdienišķajās lietās es varu pavisam konkrēti Dieva padomu un konkrētu palīdzību lūgt, un - es to arī saņemu! Tu nē?
Notiek pat brīnumi, atbildot uz lūgšanām!!!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.29 11:43:12
Balss
Ar ikdienishkjaam lietam es kaut kaa pati tiiri labi tieku galaa taapat, bet ja vajadzetu - nekauneetos Dievam paluugt paliidziibu.
Zini, nu nevar tik viennoziimiigi teikt, ja nekristietis - vinjam nav miera un droshiibas. Mees nevaram ieliist otra dveeselee. Pie tam daudz kas atkariigs no temperamenta. Holeerikjis buus nervos neatkariigi no taa - ir vai nav vinsh kristietis, taapat flegmatikjis buus mieriigs arii neatkariigi no partijas piederiibas
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.29 12:20:35
Donachka
Varu runāt, protams, tikai par sevi, jo cita ādā un dvēselē mēs neviens ielīst nevaram.
Kad biju vēl ne(maz, bišķiņ-)ticīga, grūti man gāja ar to mieru. Es nerunāju par temperamentiem - tie, protams, paliek kādi bijuši neatkarīgi no ticības.
Es domāju to DZILĀKO MIERU, kas nenāk no mums pašiem, bet kas ir no Dieva, no drošības kopā ar Viņu. To pats nevar izgudrot vai sapsiholoģizēt.
a_masiks
Jā, zinu gan piecīšus līdz algai, gan vēl fantastiskākas lietas. Protams, ne no gaisa, bet tomēr visdažādākajos veidos - Dievam fantāzija bagāta!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 158 , pavisam kopa bijuši: 12051