atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem bezdievis un dievbijīgais
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.10.27 23:24:17
2 Bet es - es gandrīz būtu paklupis, manas kājas bija sagrīļojušās, mani soļi gandrīz būtu izslīdējuši no manas gaitas raksta,
3 jo es dusmojos par lielīgajiem, kad es redzu, ka bezdievjiem tik labi klājas.
4 Tiešām viņiem nav nekādu bēdu visu mūžu, vesela un labi barota ir viņu miesa.
5 Cilvēku grūtības viņus nespiež, viņi netiek spaidīti kā citi cilvēki.
6 Tādēļ arī augstprātība ir viņu kaklarota, un varmācībā viņi tērpjas kā drēbēs.
7 Taukajā sejā spīd viņu aizplūdušās acis, tajās atspoguļojas viņu sirds domas.
8 Viņi zobojas un runā savā ļaunumā tikai par varas darbiem, viņu runas ir augstprātības pilnas.
9 Līdz debesīm viņi paceļ savu muti, un viņu mēle šaudās pa visu zemes virsu.
10 Tādēļ ļaudis pievēršas viņiem un pilniem malkiem, kā ūdeni dzerot, uzņem sevī viņu mācības.
11 Un viņi saka:"Kā Dievs to zinās? Vai Visuaugstākais ir kāds viszinis?"
12 Redzi, tādi ir bezdievji, un tomēr viņiem arvienu labi klājas pasaulē , un viņi vairo savu bagātību.

13 Tiešām, veltīgi es esmu paturējis šķīstu savu sirdi un mazgājis nevainībā savas rokas.
14 Un mani taču nelaime mocīja katru dienu un bargi mani pārmācīja ik rītus .
15 Tomēr, ja es domātu: es runāšu tāpat kā viņi,- redzi, tad es apgrēkotos - pret visu tavu bērnu dzimtu.
16 Es to visu pārdomāju, lai saprastu, bet tas bija par grūtu manai saprašanai ,
17 tiekāms es iedziļinājos Dieva noslēpumos un kļuvu uzmanīgs uz to, kāds gals viņus sagaida.
18 Tiešām, Tu viņus nostati uz slidena ceļa un liec viņiem gāzties, ka viņi iet postā.
19 Cik pēkšņi viņi tiek iznīcināti, aizrauti projām un izbailēs dabū galu!
20 Kā sapnis, kas uzmostoties ir zudis, tā Tavā priekšā, ak, Visuvarenais, Tev ceļoties, viņu tēli būs pēc Tavas pavēles pazuduši.

21 Ja mana sirds tomēr vēl vairāk sarūgtinātos un savās iekšās es sajustu sašutumu,
22 tad es būtu galīgs nejēga un nezinātu nekā, es būtu kā bezprāta kustonis Tavā priekšā.
23 Bet pie Tevis es palieku vienumēr, Tu mani turi pie manas labās rokas,
24 Tu mani vadi pēc Sava prāta un beidzot mani uzņemsi godībā.
25 Kad Tu esi mans, tad man nevajag ne debess, ne zemes!
26 Jebšu man arī pamirtu miesa un sirds, taču Tu, Dievs, esi mans patvērums un mana daļa mūžīgi!
27 Jo redzi, tie, kas neuzticībā no Tevis atstājas, iet bojā ; Tu izdeldē tos, kas no Tevis atkāpjas.
28 Bet man paliek mans aplaimotājs Dieva tuvums; man ir prieks savu cerību likt uz Dievu To Kungu, lai paustu visus Tavus darbus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2008.10.28 11:59:19
Donachka, abet zini kā reizēm ir - sirdsapziņa cieš nevis par to, kas izdarīts, bet gan par to, ka es to esmu izdarījis
Zini kā man reizēm liekas - tad, kad es zaudēju līdzcietību un man parādās kaut kāda nievājoša vai noraidoša attieksme, tad es parasti atraujos pa muti un tieku ielidināta kādā ***** čupā. Un ja neizdaru pareizos secinājumus, tad diezgan ilgi viņā varu nosēdēt. Vēl piedevām, reizēm es pati izvēlos savas ciešanas, nevis Dievs man viņas uzliek. Reizēm es vienkārši izvēlos sevi žēlot par to kā man nav, nevis izbaudu to, kas man ir.
Man ir laimējies tādā ziņā, ka es nesaskatu savā dzīvē bezjēdzīgas ciešanas, manuprāt, tādu nav bijis.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.28 12:02:52
Zive.
Ai, Ziftinj, smuki tu runaa. Kaa jau kristieshiem klaajas
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.28 12:35:25
Mārtiņš
ko Tu saki cilvēkam, kad viņš sītā jautā:
kur Dievs, kāpēc viņš to pieļauj? viņš taču ir ticīgs cilvēks un tik labs un viņam piemēram nomirst mazs bērns

incognito
būs gāzti un viņš varēs berzējot rokas novērot viņu mocības ellē.
vai tad kristieša uzdevums ir priecāties par ļaunumu?

nu nu tantes... domāju tādas ir ne tikai tantes, bet arī vīrieši (pat mācītāji), kuri parāda, Tu esi grēciniece a par mani nedrīksti runāt un ko jautāt ! tā kā nevajag te izcelt sievietes, šajā jomā nav nedz sievietes, nedz vīrieši tikumīgāki!

njā.. interesanti! bezdievis te ir ienaidnieks?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.28 12:36:40
Sheksna

vai jūs visu laiku esat tādi kā šite aprakstīts: laimīgi?
bet ja Tu salīdzini kopumā savu dzīvi!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.28 12:44:05
Donachka
foršas pārdomas par laimi!

Zive.
es jau drusku lasot nobijos, ka tēma aizies tikai par laimi, bet Tu sāki runāt par ciešanām!

kā tev (un citiem ar) liekas, vai ciešanas ir bezjēdzīgas?
patiesībā šis psalms runā par Dieva taisnīgumu - Dieva jēdzību(ja tā var teikt)

šitam ar varu piekrist: . Un ja neizdaru pareizos secinājumus, tad diezgan ilgi viņā varu nosēdēt. Vēl piedevām, reizēm es pati izvēlos savas ciešanas, nevis Dievs man viņas uzliek. Reizēm es vienkārši izvēlos sevi žēlot par to kā man nav, nevis izbaudu to, kas man ir.
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.28 12:54:06
es īsti nezinu kur šitā diskusija mūs aizvedīs.. (sakiet, ja es ko saku ne tā...)
bet domāju daudz par šo psalmu...
atgriežotiem pie Mārtiņa& Balss norādītā virziena vakar:
šite Dieva taisnīgums te nav runa par cilvēkiem, bet par Dieva taisnīgumu un netaisnīgumu!

piemēram, mūsu valstī korupcija! tā ir netaisnība! cik dzirdēts valdībā ar godīgumu tālu netiksi! un tomēr neskatoties uz visu, ja kāds cenās būt godīgs ar to mazumuņu bez korupcijas(varbūt pat nekad netiks līdz valdības līmenim)... tad korupciju, ja ne atmaksos šite virs zemes, bet Dievs gan sodīs par netaisnību! Jo netaisnība soda netaisnību!
(man vismaz likās, ka šitas piemērs ieliekās šitajā psalmā)
jo par dažiem labiem korumpētiem politiķiem šo var teikt un piemēram ja līdzās ir kāds dievbijīgs Andris, Jānis vai Aivars, kurš dzīvo cik iespējams viņa speķos Dieva priekšā taisnīgi...
Zive.
# Iesūtīts: 2008.10.28 12:55:39
Zini, Donachka, es tā runāju, jo šobrīd galu galā manai dzīvei nav ne vainas. Bet ir man tuvi cilvēki uz kuru dzīvi paskatoties man sirds aptekas. Jauni cilvēki, kas dzīvo nemitīgās fiziskās sāpēs.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:02:57
p.l.dassy
vai jūs visu laiku esat tādi kā šite aprakstīts: laimīgi?
bet ja Tu salīdzini kopumā savu dzīvi!

Vidēji statististiski - jā, es esmu vairāk laimīgs nekā nelaimīgs, lai gan brīdi pa brīdim gadās visādas šaizes un šiti.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:15:00
Sheksna
bet ja cilvēks dzīvē dara netainības - viņš var būt laimīgs?

p.s. es, piemēram, savu dzīvi ar vērtēju laimīgu un feinu kopumā!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:29:04
p.l.dassy
bet ja cilvēks dzīvē dara netainības - viņš var būt laimīgs?
A domā, ka nevar būt laimīgs? Ir jau bezsirdsapziņas cilvēki.
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.28 13:50:19
Sheksna
vot nezinu!
bet vai bezsirdapziņas cilvēks var būt laimīgs? man kau liekas drīzāk šāds laimīgs cilvēks sapņo, mānot sevi un panāk savu laimi ar varmācīgiem darbiem...
nezinu kur Tu domā, kur var atrast laimi(jo tomēr Tu neesi kristietis), bet es domāju, ka laimi var atrast Dieva Prātā/Vārdā! un iepriecinājumu(īsāku vai garāku) tikai tajā, kas ir radīts!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:52:42
dassy, izlasi Sālamana Mācītāja grāmatu
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.28 13:54:58
Mulders
kuru tieši nodaļu? itkā kaut kad ir lasīts! un kam pievērst uzmanību!

9K116
# Iesūtīts: 2008.10.28 13:58:33
p.l.dassy
bet vai bezsirdapziņas cilvēks var būt laimīgs?
A kāpēc ne?

nezinu kur Tu domā, kur var atrast laimi(jo tomēr Tu neesi kristietis)
Nezinu, KUR var vai nevar atrast laimi, un KĀ to īsti meklēt. Imho - vienotas receptes nav, katram savs ceļš un sava laime. Es pat šamējo īsti nemeklēju, vienkārši dzīvoju, baudu to un cenšos pārāk neiespringt par lietām.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 14:04:09
kuru tieši nodaļu? itkā kaut kad ir lasīts! un kam pievērst uzmanību!

Visu... pietam točna visu... visa grāmata par šo tēmu... TObiš faktiski Ateista saruna pašam ar sevi par dzīves jēgu, nonākot pie interesantiem secinājumiem!
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.28 14:21:56
Mulders
Interesanti: Salamans = ateists? Lai gan bieži vien viņa (vai kāda mums nezināma autora) izteikumi skan visai ateistiski. Bet kur tad paliek Dieva spriedums, ka Viņš dos Salamanam gudru sirdi? Ar visu savu gudro sirdi viņš vecumdienās nogāja no ceļa un aizšļūca uz elkdievību...

Donachka
Tu te visiem jautā un jautā. Izsakies pati arī, un tā pavairāk, labi?
Ai, nezinu, man briizhiem liekas, ka Dievam tomeer patiik, ka vinja beerni ciesh.
Nezinu, tieši KĀ tu to domā, jo neticu, ka Dievs ir ar sadistiskām nosliecēm. (Bībele saka un Kristus pierāda pavisam ko citu.)
Ka ciešanām var būt arī kāda, lai gan smaga, tomēr dziļāka un augstāka, mūsu prātam neaptverama jēga, tas ir jāpieņem ticībā...
Varbūt mums negribas kļūt par zeltu, bet Dievs redz, ka mūsos šis zelts ir, kura ieguvei (vai varbūt apkārtējo zelta ieguvei) šī karstā uguns ir vajadzīga?
Piedod, Mod, esmu offtopā...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 14:24:07
Interesanti: Salamans = ateists? Lai gan bieži vien viņa (vai kāda mums nezināma autora) izteikumi skan visai ateistiski. Bet kur tad paliek Dieva spriedums, ka Viņš dos Salamanam gudru sirdi? Ar visu savu gudro sirdi viņš vecumdienās nogāja no ceļa un aizšļūca uz elkdievību...

Nē... nu taču... arī es varu tāpat sēdēt un funktierēt par dzīves jēgu bez Dieva!

Tb Texts par to - Kā ir tad, ja Dieva nav... Pesimista Pārdomas... faktiski, ja kāds īd par dzīves jēgu, šo vaig pa taisno forwardēt uz šo Rakstu Grāmatu... tieši pa tēmu! Pietam riktīgi Emo stilā... cik viss ir sūdīgi un bezjēdzīgi
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.28 14:25:41
Mulders
Tu būtu labs garīgais tēvs! Visus Emo - uz Salamana depresīvo grāmatu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.28 14:26:27
Balss, vovo to toč kāds emo rakstījs
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.28 15:26:17
Mulders
es neredzu nekādu pesimismu Salamana teiktajā! pats izlasi! viņš mudina priecāties...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 33117