atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vecā derība, nāves sodi
Aldimaa
Iesūtīts: 2008.10.21 13:57:37
Pavisam nesen pievērsos kristietībai, sāku iet baznīcā, lasīt Bībeli un, protams, sāka rasties lērums jautājumu. Lasīju Vecajā derībā, ka Dievs saka, ka par dažādiem noziegumiem (neuzskaitīšu) pienākas nāves sods. Šobrīd, manuprāt, baznīca taču nāves sodus nepieļauj (saskaņā ar Jauno derību?). Bet Vecās un Jaunās derības Dievs taču ir viens? Ar vārdu sakot, man nelīmējas kopā Vecā un Jaunā derība un kas tur ir par lietu - Dievs mainīja domas un savus likumus, vai kas? Piedodiet varbūt par stulbu jautājumu, bet man kā zaļajam baznīcas un bībeles lietās tas tāds interesējošs jautājums un jūs te visi ļoti zinoši esat
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:00:14
Rausīts... telefona stabam ir lielāka saprašana, kad viņam kaut ko saka! Un paskat šo fixo Dievišķo atziņas darbību - tad jau tavējā tagad tikpat tīra cik Mulderim, man jautājumu vairs naff...

Es esmu bīstams... Leprainis! Ja kaut pa kapeiku piekritīsi man... gotovs Elles Vārti atvērsies tev zem kājām...

jo Tā Saka Jona - Ikvienu, kas sadarbosies ar Mulderu es nolādēšu un tam būs ciest mūžīgas mokas klausoties Jonas daiļrunīgajos epitetos ikvienā komentā, bet ja tu Mulderu līdz ar mani nolādēsi, saņemsi svētības vārdus un daudz liecību par Troļļiem un Vilkačiem, ka tava kāja nepaslīdēs un lai Valtorte apgaismo tavu ceļu!

Ehhh... iemāci durakam Dievu lūgt un viņš galvu pret grīdu pārsitīs!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 2220