atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai Visums ir Hologramma?
Olita
Iesūtīts: 2008.10.16 15:53:34
Zinātnieki nonākuši pie secinājuma, ka Visums ir hologramma - Dieva veidota doma, kas ir Dievā, kas veido Dievu. Neesmu draugos ar fiziku, tomēr ideja, kā tāda liek aizdomāties. Vai nesanāk tā, ka esam tikai ilūzija, jo kas īsti ir hologramma, no kurienes viņa nāk, kā darbojas un kā tas izskatās Dieva aspektā?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:28:08
Olita, godīgi sakot nefiga nesapratu ko tu uzrakstīji!

Kādi zinātnieki. Iedod linkus! Un kas ir šīs Ilūzijas Subjekts?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:38:09
Olita
Vadoties no jaunākajām (2004.) fizikas grāmatām - jā, loti līdzīgi (cik nu vispār kāds zina`tnieks to var savā valodā izteikt). Katrs hologrammas iecirknis satur PILNĪGI VISU infu par fotografējamo objektu, arī Radītājs visu pārvalda ar Savu Domu.
H. šifrētā veidā satur telpisku 3dimensiju un krāsainu objekta attēlu. Turklāt vēl, ja hologr, iztrūkst kāds fragments, tad ar papildus lāzera st. palīdzību iegūst atkal pilnu infu - tas - cik nu cilvīts saviem spēciņiem atklājis
bet - kapēc gan ilūzija, viss vienalga ir pa īstam .
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:42:07
Ilūzija tāpēc, ka hologrammai var mierīgi iziet cauri.
Bet tiešām - kādi zinātnieki? Varbūt Deivids Boms (David Bohm)? Tas gan bija kādus gadus 20 atpakaļ, un nekas jauns tur nav parādījies. Tiesa, arī apgāzts nav.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:47:14
KarotesNav
Olita ieminējās, ka mēs paši varbūt esot ilūzija
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:51:27
Olita ieminējās, ka mēs paši varbūt esot ilūzija

Tik nav skaidrs KĀ ilūzija mēs esam. Kas ir šīs ilūzijas subjekts! Dekarts par to gari un plaši rakstīja un nonāca pie vienkārša secinājuma, ES ESMU! Un šis "ES" nav ilūzija, pat ja ilūzija ir viss pārējais, laigan pēcāk Dekarts pierāda, ka arī viss pārējais nav ilūzija!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:59:07
-Jona-
Mēs paši - ilūzija?
Jā, iespējams, tādā nozīmē, kā tas dažkārt mēdz notikt sapnī. Praktiski, tas ar ko es identificējos sapņa laikā, pēc būtības ir ilūzija, manas fantāzijas, spēle. Apmēram kā bērns spēlējas, spēlē kādu lomu, tikai te ir daudz lielāka ieiešana lomā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.16 17:00:34
Mulders
Tik nav skaidrs KĀ ilūzija mēs esam
Paši sava ilūzija, vai, precīzāk, tas par ko mēs sevi uzskatām, ir ilūzija. Tāda pati ilūzija kā trakajam, kas sevi uzskata par Napoleonu.

pēcāk Dekarts pierāda, ka arī viss pārējais nav ilūzija!
Nepierāda. Kā pierāda?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 17:18:21
Olita, nja... raksts par daļiņu "spooky" īpašībām. Atomu entanglements... tiešām mīkla pagaidām zinātniekiem, un kad(ja) to izskaidros, tad skaidrs, ka laika un telpas koncepcija un fizika vispār būs jāpārskata!

Tā kā Mulders Hologrammu efektu nekad īsti nav iedziļinājies un sapratis, jo man fizikā optika bij visai nepatīkama nodaļa, tad tā... pa pusei sapratu pa pusei nē!

Zinātnieki jau nav pierādījuši neko, prosto Hologramma ir labs veids kā skaidrot kaut kādus visuma fenomenus!

To ka materiālais visums ir augstāka līmeņa visuma projekcija... ideja zināma... Tik vot kā pārbaudīt!

Par to bildes saplēšanu - tā gluži nav, ka hologramma satur visu informāciju, pat ja šo saplēš... Tā satur šo informāciju savādāk!

Citiem vārdiem - saplēsta hologramma satur visu bikdi bet sliktākā kvalitātē! Analoģiski ar parastu bildīti - ja pārplēsīsi tā saturēs pusi infas, bet tieši tādā pašā kvalitātē!

Tā demarkācijas līnija iet citā līmenī... Bet hologramma tev nepalīdz iekodēt tieši tik pat daudz infas vienā kvadrātmilimetrā cik vienā kvadrātcentimetrā...
bitch
# Iesūtīts: 2008.10.16 17:59:03
"bitch" ir manis hologramma virtuālajā vidē.
hologramma [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2008.10.16 22:25:54
Mulders
Taisnība vien ir. Hologrammas katrs lauciņš satur infu par hologrammas objektu tik daudz, cik objekts redzams no šī lauciņa. Tā, ka saplēšot hologrammu uz pusēm, mēs tomēr zaudējam gandrīz pusi objekta. Kaut vai tā pati akcīzes uzlīme pudelēm. Ja to pārgriež uz pusēm, Latvijas simbols nepaliek 2 mazāks vai bez izmaiņām. Latvija sadalās 2 daļās. Pie kam lai hologramma "strādātu" - tā jāapstaro ar tāda paša garuma gaismas viļņiem kā tajā brīdī, kad tika eksponēta. Lai rastos gaismas interference. Citā gaismā hologramma ir tikai pelēks papīrītis.
Gan, cik man zināms liela daļa hologrammu ir apvārdotas. Ja tās tiek noplēstas, vainīgajam nākošajā dienā griežas galva, rodas slikta dūša, sirds klauves un aknu mazspēja... tā, ka esat uzmanīgi ar tām hologrammām - bīstama lieta, zinies....
hologramma [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2008.10.16 22:27:04
Artos
Vari iziet cauri hologrammas radītajai optiskajai ilūzijai. Pašai hologrammai - nesanāks...
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.10.16 23:09:16
Augustīns ir teicis, ka neviena būtne nepastāv citādi kā vien tādēļ, ka Dievs to zina.
Pat ja šai idejai ir līdzība ar hologrammu, par ilūziju to nevar saukt pat no Dieva skatpunkta (realitātes), jo Viņs kļuva cilvēks Jēzū.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.10.17 01:00:05
Olita
Tad jau sanāk, ka no 220V rozetes nāk ārā 50Hz saprāts?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.17 13:32:22
Tomēr, ja mēs esam Doma, tātad viss ap mums ir ilūzija, viss spēj būt mainīgs, tāda cieta, loģiska pamata varbūt vispār nav, tāpat kā nav Visuma robežu.

Un tieši tāpēc mēs šādas zajavas noraidām kā iluzorus rakstus ar dakšām ūdenī!

Cik esmu vērojis, pat viszajadlākais ezotēriķis ejot pāri ielai tomēr paskatās pa kreisi un pa labi, jo tas autobuss var izrādīties nu dikti cieta ilūzija!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.17 13:35:46
a_masiks, manuprāt mēs šeit vērojam klasisko psiholoģiskās bēgšanas efektu... kad Valstī ir grūti laiki, ekonomika brūk, šķietami paši pamatu pamati brūk, tad cilvēki ķerās klāt tādām figņām, ka Hans Kristians Andersens ir īstens patiesības teicējs...
Tieši to pašu es aceros 90os gados, kad CCCP sabruka, tieši tas pats... kā toreiz bij ejoši visādi žurnāli un avīzes no sērijas M-Skij Treugoļņik... cilvēki ticēja un panesās uz poltergeistiem, katrā ciematā bij kāds sters visādu extrasensu un brīnumdaru, visas babulītes dievojās ka šamās regulāri citplanētieši parauj etc. etc. etc. Īpatnēja psiholoģija novērojama!

Tas ir tas efekts, ja Dievam netic, tad ticēs dajebkam... Un šī ezotēriķu pilnīgā ignorance par fiziku un tai pat laikā šīs pašas fizikas terminu un koncepciju izmantošana, vispār ir apbrīnas vērta!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.17 13:51:42
Ja tic dievam, ticees arii dajebkam.


Berkelija pētījums parādīja, ka tā viss nav! Tā kā... sorre, tev nav argumenta!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.17 13:52:40
Tomēr šaubos vai mums pazīstamās zinātnes izskaidros kas ir Visums, Dievs, dzīves jēga. Tieši tas mani interesē, un tas nav no racionālisma lauciņa, jo šeit izpratne var nākt tikai caur neierobežotu fantāziju.

Ir vēl viens veids... Lasīt ko pats Dievs par šiem jautājumiem ir atklājis! A to... uzdot savu fantāziju par Visuma skaidrojumu vai dzīves jēgu... nunu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.17 13:53:03
Trilo, ČEVO? Tu rukoi mahņi!

Man rodas sajūta, ka laiva vistaisnāk brauc, ja abi airi ir... gan Reliģija gan kāda nojēga par moderno zinātni!
Tāpēc arī Trilo ir kudī derīgāks materiāls, jo pati ar vizlām ir ņēmusies, zin ko nozīmē "domāt"!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.17 13:55:13
Trilo, un tagad ieliec to kontextā... vienalga nesapratu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.17 13:58:25
Trilo, ā nu ja... jo mums ir čista pateikts - mīlēt Dievu citastarpā ar visu savu prātu! Kurš tur no fruktiem arī teica - ticu lai sprastu!
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 1674