atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nauda, naudiņa....:)))
S.R...
Iesūtīts: 2008.10.15 12:58:40
tātad finanses - svarīga un neatņemama eksistences sastāvdaļa.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.15 16:04:36
Ctulhu
izdzīvot
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.15 16:05:43
attīstīties, pilnveidoties. apmierināt savas miesas un gara vajadzības. kādas tad vēl? viss pārējais ir tam pakārtots.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.10.15 16:12:19
S.R...
Šovasar nejauši izdzirdēju vienu reklāmu un, daudz nedomādams, nākamajā dienā iegādājos 2 biļetes uz Lorijas Andersones koncertu - kopā 54 Ls. Kaut arī jau kopš skolas laikiem gribēju viņu redzēt, atlikušo nedēļu līdz koncertam mocījos briesmīgos pašpārmetumos, jo uz mūsu nopelnītās algas fona (ap 100 Ls uz vienu ģimenes locekli) tās biļetes bija ĻOTI dārgas. Tā kā pārdot lāgā nevarēju, tomēr ar sievu aizgājām, un es biju laimīgs, ka aizgājām. Laikam tā vienkārši vajadzēja.
Izņem bankas kartes overdraftu, un brauc uz Romu! Par izdzīvošanu domāsi pēc tam
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.15 16:20:33
Papucs
vot, rekur viens bezatbildīgs eksemplārs!
es tā arī darīšu (paldies, papuc par padomu) - tiesa gan aizņemšos naudiņu no kādas privātpersonas bez %. izrādās ka pasaulē ir vēl superforši cilvēciņi.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.10.15 16:33:59
S.R...
Vispār jau varēji tēmu izvēlēties tiešāku, visi savējie, tāpat saprastu!
Piem., "gribu uz Romu, naudas nav, jūtos slikti"
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.15 16:47:59
Papucs
godīgi sakot es neuzkotādu nekādas cerības neliku, vienkārši gribējās paņaudēt.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.16 08:38:22
manā dzīve`naudai ir veŗtība, jo man patīk, ka varu atļauties lietas, kas man patīk - aizbraukt kaut kur, spontāni nopirkt zābakus, kas patīk (lai gan atceros laiku, kad domāju vai varu to atļuaties), aiziet uz teātri vai koncertu nedomājot vai tas manā budzētā radīs robu vai neradīs....
tas ir no vienas puses.
No otras puses, es baigi nepārdzīvoju, ja naudas nav tik daudz. man mēnesī vajadz 200 ls (dzīvošana + rēķini + lēcas acīm utt). Pārējo naudu es turu mājās un tad sevi laiku pa laikam palutinu, piemēram, ar masāžu kursu.... OK 240 ls sanāk, bet kā saka mana priekšniece - ir patīkami, ka vari savā veselībā investēt ar mierīgu sirdi un turklāt tas tev sagādā baudu....

bet no trešās puses - mana māsa mani ir pasludinājusi par pilnīgs bezjēdzīgu un bezatbildīgu cilvēku, jo es domājot tikai par sevi un ceļoju un pērku šmotkas. Viņa to nevar atļauties. uz ko nācās atbildēt - katram savas prioritātes. iņai 3 nebraucošas ķūnējamas mašīnas, kas aprij visu naudu, man mana labsajūta
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.16 09:57:23
Ak šausmass, kāda nejauka māšele Tev gadijusēs ....DDD
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 9357