atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Savstarpējā spiegošana?
Olita
Iesūtīts: 2008.10.03 21:11:11
Kāds cilvēks izteica domu, ka gan lielākos mērogos, gan Draugu db, citādi domājošie iefiltrējoties "naidnieka" nometnē un cenšoties diskusijas jaukt un neitralizēt svarīgas tēmas. Nezinu kā tur augšiņās, bet šeit netā kaut ko tml tā kā manu. Tad jau sanāk, ka materiālisti nāk novest no ceļa kristiešus un ezotēriķus, kristieši ezotēriķiem nojauc 100% visas diskusijas un glābj materiālistus, bet ezotēriķi un materiālisti jauc galvu kristiešiem. Vislielākais izbrīns par ezotēriķiem- viņiem patiešām visas diskusijas tiek iznīcinātas, piedevām ar manu palīdzību, jo neprotu saturēt muti, kad man uzbrauc Vai tas var būt?!Un kā pirksts tas varētu būt? Jo tas ir noorganizēts perfekti.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2008.10.05 14:38:04
Nezinu kā ar citiem, bet budistu diskusijas Draugos ir visai lietišķas. Kāds uzdod jautājumus, kādi mēģina sniegt atbildes kā nu spēj. Nav novērojama prozelītiska vēlēšanās kādu kaut kam pievērst.
Harry
# Iesūtīts: 2008.10.05 15:25:48
miers starp visiem ir tas labaakais.

bet gruuti jau vienam otru saprast.jo katrs ar savu ticiibas zobenu.
vilks
# Iesūtīts: 2008.10.05 15:43:17
Nezinu, kā ir ar spiegošanu un jaukšanos, bet uzskatu, ka šai forumā necik daudz ezotēriķu diskusijām nevajadzētu būt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:02:11
Olita

Redzat, ir tā, ka katram ir tiesības brīvi izteikties. Es šobrīd nerunāju par bezkaunīgu visatļautību, et vienkārši kad kāds par tēmu runā. Es draugiem.lv db grupās arī esmu ezotēriķiem pajaucis gaisu, bet ātri sapratu, ka nav lielas jēgas, jo tik un tā visi paliek pie sava un turpina par šīm lietām runāt

no kristieša viedokļa tā ir glābšanas operācija, ko Dievs veic caur mums. Ezotērika ir sātanisma augstākā forma. Un vārds iznīcināt šeit tik tiešām ir vietā, jo pat Jēzus tā ir teicis

8 Kas dara grēku, ir no velna, jo velns grēko no sākuma. Tamdēļ Dieva Dēls atnācis, lai Viņš iznīcinātu velna darbus.

Buršanās, maģija, zīlēšana un tamlīdzīgas lietas ir negantība Dieva acīs, tāpēc varat droši rēķināties ar to, ka kristieši vienmēr pret to vērsīsies ar Dieva vārdu. Un man ir prieks, ka tas nojauc un iznīcina jebkādu diskusiju par ezotēriku, jo tā tiek iznīcināti sātana darbi, cilvēki atgriezti pie patiesības
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:05:30
Ingars
Un man ir prieks, ka tas nojauc un iznīcina jebkādu diskusiju par ezotēriku, jo tā tiek iznīcināti sātana darbi, cilvēki atgriezti pie patiesības
Kaads naivums tavos gados

Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:07:39
Donachka

Kā sacīja indiānis - es varbūt esmu naivs, bet ne muļķis
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:15:54
Ingars
Lai nu taa buutu
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:15:55
Ingars
Lai nu taa buutu
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:17:58
Donachka

zin, es vēlos, kaut būtu tiešām naivs un par ļaunumu nekā nezinātu, kaut nebūtu darījis vsādas nejaucības, kuras esmu darījis un kad kāds kaut ko par tādām (ļaunām) lietām runā, tad es naivi plikšķinātu acis un nesaprastu, par ko ir runa - to es vēlos vairāk par visu pasaulē
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:18:52
Ingars
nu, vispar par tevi taads iespaids rodas, ka tu neko ljaunaaku par ziimulja nospershanu solabiedram, arii neesi dariijis
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.05 18:30:27
Donachka

nu lab, tagad jau aiziet oftopikā
Papucs
# Iesūtīts: 2008.10.05 20:52:54
Ingars
tā tiek iznīcināti sātana darbi, cilvēki atgriezti pie patiesības
Nezināšana par Dieva seksualitāti arī ir sātana darbs.
Jau vairākus gadus mēģinu šo nezināšanu mazināt, taču pat saprātīgi cilvēki par katru cenu vēlas turēties pie savas nezinašanas.
Saki, Ingar , vai Tu zini par Dieva seksualitāti?
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.10.05 21:08:08
ja draugiem.lv forumos rakstītu to , ko šeit , iespējams es jau būtu eksomunicēts no RKB
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.10.05 22:25:25
Papucs
Dievs ir gars. Kāda garam var būt seksualitāte?
lamby
# Iesūtīts: 2008.10.05 22:29:04
Sieviete tas neizslēdz arī pretējo, turklāt Papucim laikam bija īpaša atklāsme par šo jautājumu...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.10.05 22:34:32
Sieviete
Jāsāk ar atziņu, ka seksualitāte ir vispirms garīgs jēdziens, un tikai tad miesisks.
Bet es ne par to. Vienkārši gribēju Ingaru mazliet atspēkot.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.10.05 22:35:30
pasaki, nē sexam!!!
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.10.05 22:36:12
lamby Kas neizslēdz pretējo? Ka Dievam - Garam ir dzimums un attiecīgas reakcijas?!
Jebkura atklāsme, kas ir klajā pretrunā ar rakstiem nevar tikt ņemta par pilnu.
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.10.05 22:37:37
Papucs Domāju, ka seksualitāte ir saistīta ar materiālo, miesisko, tātad Dievam nepiemītoša īpašība.
Briinumsons Ne prātā nenāk!!!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.05 22:38:41
Sieviete


OOOOO sieviete saturies. tev noteikti jādzird šī teorija. Tā ir sevišķa tikai papucim zināma

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 83 , pavisam kopa bijuši: 3481