atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem NLO: ir, nav, Jūsu personiskā pieredze
Kundali
Iesūtīts: 2008.09.25 12:45:11
Citats no www.saulesjosta.lv:
Pasaulē šobrīd lielu interesi izraisa pareģojumi, kas iegūti čenelinga veidā no The Galactic Federation of Light) sakarā ar šā gada 14. oktobri, kad debesīs parādīšoties liels kosmosa kuģis – kā apliecinājums tam, ka Visumā neesam vieni. Šoreiz ir runa nevis par individuālu kontaktu ar citplanētiešiem, bet kolektīvu cilvēces pieredzi – NLO trīs diennaktis būšot vērojams miljoniem cilvēku visā pasaulē.
????? Tuvojas tas 2012 gads ar vis kaut ko))
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.29 16:53:58
Balss
Super militāra specialitāte *Duksim !!! Ju - hū!!!
Nav skaidrs, ar ko zampoļits ir sliktāka <militārā specialitāte> par kapelānu...
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.29 16:58:20
Sheksna
1. Kapelāns NAV militāra specialitāte.
2. Kapelāns ceļ un stiprina cilvēku, palīdz rast spēku izturēt un pārvarēt grūtības.
3. Poļitruks uzrauga sekošanu partijas līnijai un ja pamana novirzes, vajā un soda.
dainis bercis [80.70.22.122]
# Iesūtīts: 2009.01.24 14:22:44
esmu redzējis īstu nlo un atgādināja datorizētu objektu taču tas bija īsts.
tas pazuda momentāli aiz viņa palika tikai mazas uguntiņas
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.24 20:45:13
dainis bercis [80.70.22.122]
Nez kaa noteici, ka tas ir NLO? Peec taada pasha uzraksta - "Iists NLO" uz saaniem ?
Grēciniece
# Labojis Grēciniece: 2009.01.24 21:28:07
Piekrītu patriotam - ka citplanētiešu nav.

Arī šodien gana daudzi cilvēki, saskaroties ar kaut ko pārdabisku vai nelāgu, pārkrustās, ja nevar atklāti, tad - kā to iesaka mūki - kaut vai domās apzīmē sevi ar krusta zīmi un īsi palūdz: "Kungs, apžēlojies!" vai tmldz.

Domāju, ka sātans, kuram ir zināma visas cilvēces attīstības pieredze, gudri un virtuozi pielāgojas attiecīgajam laikmetam. Agrāk, kad garīgās, to skaitā dēmonu pasaules eksistēšana paralēli redzamajai pasaulei cilvēkiem bija pašsaprotama, velni ļaudīm biežāk rādījās savā "īstajā" izskatā. Nu, zinātnes un tehnikas laikmetā pieņem to veidolu, kas aktuāls - gribējāt NLO? Lūdzu, būs NLO! Gribat mazos, zaļos cilvēciņus? - labi, uzradīsim, lai tikai aizvien vairāk ļaužu domātu, ka "realitāte" ir plašāka, nekā tas Bībelē aprakstīts!
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.24 21:35:49
patriots
Ar tiem citplanētiešiem ir tā, ka viņu nav.

āmen, es arī šim absolūti piekrītu. un arī pārējam.
citplanētieši ir labi vien fantāzijas grāmatās, bet nevajag jaukt fantāziju ar īstenību, tas ne pie kā laba nenoved.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.24 22:44:19
vilks, Grēciniece
Atljausos veerst juusu uzmaniibu tam, ka diskusija ir teju pusgadu veca. Tas te Dainis to izvilka no veestures meeslaines, lai padizjotos ar savu.... khm..... lieciibu.

Grēciniece, par to Saatanu... ljauzjiem aktuaals ir ne tikai NLO, bet arii Lurda un Medzjugore. Visaadi dublju plekji uz sienaam, kas jiidziigi raudosjaam Dievmaateem. Domaa ka TUR netiek izpildiits sabieriskais pasuutiijums, lai ljaudis domaatu, ka "realitaate" ir makjeniit plashaaka?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.01.26 10:20:21
Neko tādu neesmu pats rezdējis, ne arī pazīstu kādu, kurš būtu redzējis.

Bet - varētu tādi arī eksistēt, kāpēc ne?

No ticības viedokļa drīzāk ir tādi, nekā nav. Vai lai Dievs būtu radījis tikai vienu mazu bumbiņu ar dzīvību, un pārējās zvaigznes un planētas aukstas un neapdzīvotas, tikai lai naktī jūrniekiem būtu pēc kā vadīties. Tad jau planētas priekš kam tur vajadzīgas?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 10:32:17
EzītisMiglā... nu filosofiski pieejot tu mēģini Dieva motīvus zīmēt un spried tā, it kā Dievam būtu Cilvēciskais Funktieris visur un vienmēr

Atbildes jau dažādas var būt... par iemesliem kāpēc tā ir vai tā nav!

Personigi man nav principālas iebildes pret NLO un ETI existenci... laigan ikdienā es dzīvoju tā it kā viņu nebūtu!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.26 10:36:48
NLO redzējusi neesmu, arī citplanētiešus nee. bet runā ka Amerikā esot vesels institūts kas ar to nodarbojas, viņiem esot arī citplanētieši iebalzamēti.
vai tas ir iespējams? un kāpēc ne?
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.26 10:58:36
Dona Eriksone
tā, nolēmu mazliet uzlabot savu izskatu, redzi,pat no krokodila var smuku dāmīti dabūt gatavu - vajag tikai gribēt, ticēt un darīt!
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.26 12:06:25
vispār, visi vīrieši ir nomaskējušies citplanētieši! jā, viens citplanētietis mani bučo regulāri.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.27 00:52:17
Man nekādas pieredzes ar īstajiem NLO nav. Eserītes tipa - nu, ar tiem nācies sastapties.
Bet domāju, ka, ja tie nav opiski māņi vai ļauno garu parādības (visi tie nolaupīšanas stāsti), tad - var jau gadīties.
Lai gan domāju, ka Dievs mūsu Zemīti ir izveidojis kā tādu karantīnas staciju, kur ārestēties ar grēku inficētajiem, tāpēc kontakti ar citiem nav iespējami. Lai gan CITI droši vien kaut kur labi tālu no mums eksistē.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.27 15:21:23
Olita
Labāki vai ļaunāki esam - kāda tam nozīme. Bet, ka esam karantīnā, nav nemaz tik slikti - varam mierīgi tikt izārstēti no grēka un nāves varas!
Asterisks
# Iesūtīts: 2009.01.27 15:50:49
NLO neesmu saticis , be t citplanētiešus gan
nezināms [80.70.23.55]
# Iesūtīts: 2009.03.21 22:34:19
Vai tad baznīcas mājas lapā arī šāda tēma pastāv? Ļoti interesanti. Parasti baznīca strādā savās robežās ar savu radīto egregoru. Fiziskā plānā zeme ir bioloģiskā, augu, un citu enerģijas veidu laboratorija. Vēl var diskusēt par nefizisko, enerģētisko pasauli. Lidojiešie objekti pastāv ļoti sen. Bībelē tas ir labi aprakstīts. Dieva un eņģeļa vārdu vietā ielieciet lidojošo objekta pilots, un daudz, kas nostāsies savā vietā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.23 14:41:39
Jā... pasaule ir krāsaina Kādi tik cilvēki pa to nestaigā, un kam tik viņi netic!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.23 14:46:41
Ctulhu, šeit viens neformāls skaists filmiņš par Multiversu neiespējamību... Filmiņa kas rotaļīgā, jautrā veidā pierāda kāpēc Multiverss ir neiespējams principā!

http://www.whatyououghttoknow.com/show/2009/03/03/time-traveling-the-multiverse/

jenocs
# Iesūtīts: 2009.03.23 14:49:18
Kundali
skatos,ka topiks ielikts 2008.gada ar apgalvojumu,ka tajaa pashaa gadaa 14.oktobrii triis dienas pie debesiim miljoniem cilveeku redzees nlo.kaut ko esmu palaidis garaam,vai kaa???
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.23 14:51:49
Man skanja atnjirdzaas, a tur viens tips tik kko klaaree... Nu korocje, kaapeec tad naff iespeejams?

Skaņa arī ir tā īstenība, saremontē skaņu! Ja ne tas tevi pārliecinās, tad vismaz funu gan uzdzen, tai saitā ir papilnam tādu mazu filmiņu par ļoti daudz tēmām...

Multiverss ir loģiski neiespējams, jo tas varbūtību pārvērš aktualitātē, kas rada paradoxu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 4696