atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai Krievija gatavojas atjaunot PSRS?
Ceļinieks
Iesūtīts: 2008.09.02 14:01:32
Kādu laiku pirms iebrukuma Gruzijā, oficiālā Krievija mērķtiecīgi veidoja sabiedrisko domu, cik gruzīni ir slikti. Līdztekus sāk veidot uzskatu par Baltijas aneksiju kā likumīgo Krievijas teritoriju atgūšanu un par Staļina represijām kā racionālu metodi monolītas valsts veidošanai un tautsaimniecības attīstīšanai. Par ko tas liecina un vai starptautiskā sabiedrība to adekvāti novērtē?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Akebono
# Iesūtīts: 2008.09.02 23:13:07
Sheksna
Es tikai domāju, vai tiešām nav nekādu pazīmju, ka Krievija gatavojas atjaunot sociālismu? Mediju kontrole, totalitārisma pieaugums, Jukosa nacionalizācija... Varbūt sociālismu ne PSRS, bet ķīniešu variantā?
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.02 23:39:33
Akebono
Domāju - drīzāk valsts kpitālismu ar valdošās kliķes kontroli.
Kas nu ķīniešiem vairs par sociālismu. Tikai ideoloģiskā kontrole.
Akebono
# Iesūtīts: 2008.09.03 04:41:16
Vai tad PSRS sociālisms nebija valsts kapitālisms ar vadošās kliķes kontroli, tai skaitā ideoloģisku?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.03 09:16:03
Akebono
Es tikai domāju, vai tiešām nav nekādu pazīmju, ka Krievija gatavojas atjaunot sociālismu? Mediju kontrole, totalitārisma pieaugums, Jukosa nacionalizācija
I kāds tam sakars ar sociālismu (kamerāds ir welcomēts palasīt, kas tas sociālisms īsti ir par zvēru un ar ko to ēd).

Vai tad PSRS sociālisms nebija valsts kapitālisms ar vadošās kliķes kontroli, tai skaitā ideoloģisku?
Nē, PSRS bija sociālisms ar komandekonomiku. Valsts kapitālisms paredz kādas nekādas brīvā tirgus iezīmes.

Es gan tieši tāpat neredzu nekādas VALSTS KAPITĀLISMA pazīmes Krievijā. Nacionalizēja jau tikai vienu naftas kantori...

Par totalitārisma pieaugumu - pārspīlē. Ja Tu runātu par autoritārismu, es Tev varbūt pat piekristu, bet totalitārisma gan Krievijā nav. Tais pašos Livejournal blogos arī krievi var rakstīt (un arī raksta) dajebko.
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.03 18:23:49
Sheksna
Autoritārisms nogludina ceļu totalitārismam.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 176 , pavisam kopa bijuši: 10386