atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dievs ir !
Kundali
Iesūtīts: 2008.09.02 13:52:50
Vīrietim, zvērot Dieva priekšā, iesper zibens.
Ķīnietim, kas zvērējis Dieva priekšā, ka nav savam kaimiņam parādā naudu, minūti vēlāk iespēra zibens, ziņo Ananova.
"Es viņam pateicu, ka ja viņš zvērēs dieva priekšā, ka viņš nav man parādā naudu, tad es viņa parādu dzēstu," reportieriem norādījis Huangs.

Tā nu Hu saņēmās drosmi sapulcēja visus vietējos kaimiņus un zvērējis dieva priekšā, ka viņš neesot parādā savam kaimiņam naudu. Minūti vēlāk viņam iespēra zibens.

Vīrietis tika nogādāts slimnīcā, bet dakteri norādījuši, ka viņam sanāks izķepuroties.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
Harry
# Labojis Harry: 2008.09.06 01:41:59
un tas ,protams,pieraada Dieva zheelastiibu.ja kaads ir pret,nodzedzinssm hauziites.jess.chista mafija kaut kaada
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.06 11:37:30
Harry
Uzspiežot savā komentā uz lapas ar zīmulīti, tu vari to labot un rediģēt. Nav jāraksta kļūdu labojums atsevišķā komentā.
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.06 11:43:21
sorry.es te neesmu sen
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.09.06 17:56:11
Puisi,

garaamskrienot ielasiijos-galva reibst, help !
Patiesaam sacereejaaties te apzinju nodefineet un ar laiku/telpu galaa tikt-reeespect
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:14:36
Vēl vajagg pieveinot daudzdimensiju izpratni
|||||
# Iesūtīts: 2009.06.12 21:26:15
kārtējais saldais ēdiens priekš Ctulhu
http://www.apollo.lv/portal/life/articles/170044
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.12 21:37:25
|||||
Zini, tā nemaz nav nekristīga reklāma. Man jau šķiet, ka virs visām baznīcu durvīm vajadzētu uzlikt uzrakstu "Dieva, iespējams, nav".
Tas tā, lai mazinātu trešo personu īpatsvatru draudzēs.
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.13 13:13:46
Papucs
Kas ir trešās personas?!
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.06.13 13:55:43
Kāds vīrs piektdienā gibēja kaut cūku - protams, kļūdījās un iedūra sev sirdī, savukārt sivēns aiztecēja uz mācītājmuižu Kāds vīrs redzēja puisīti, kurš zaga ābolus un lūdz, lai debesis sagāžas pār to, bet tad apdomājas un atsauca savu lūgšanu. Un Dievs paklausīja - debesis nesagāzās pār puisīti Baznīcas torni laboja katolis, protestants, ateists. Visi nokrita. Katolim nekas, protestants salauza roku un saprata, ka jākonvertējas katoļticībā, ateists pagalam uz vietas Secinājumi? Glupība paliek glupība, modernizē to kā gribi!
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.06.13 19:48:37
Ja vajag vēl, palasās pie Hašeka...
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.06.14 22:46:21
KarotesNav, Mulders
Slima apziņa - apziņa, kurā slimība ir sevi izpaudusi, manifestējusies, gan kā proces, gan kā stāvoklis, gan kā potenciāls, gan īstenība.
Slima apziņa = tīra apziņa + slimība? Vai tiešām? Vai mēs varam runāt par "tīru apziņu" ?
Empīrisku pierādījumu "tīras apziņas" esamībai mums nav. Loģika cenšas pačukstēt, ka jāizskata dažādas iespējamības, arī tāda, ka tīra apziņa, iespējams, ir , bet gan kā reta, ļoti reta parādība. Bet Loģika pieprasa arī definīciju.
"Tīra apziņa" ir apziņa bez piejaukumiem, apziņa, kas satur savu normatīvo bāzi - savus un tikai savus (?) imperatīvus, apziņa, kuras struktūra spēj ģenērēt (arī piesaistīt) resursus sevis uzturēšanai, nepieļaujot piejaukumu iekļūšanu tajā. Piejaukumi ne vienmēr ir slimība ikdienas izpratnē, bet apziņa ar piejaukumiem vairs, šķiet , nav "tīra apziņa".
Vai šis nosacījums- saglabāt sevi tīru apziņai maz ir izpildāms? Ja mēs gribam uz tā uzstāt, mums, ļoti iespējams, nāksies definēt vai vismaz mēģināt iztēloties tos algoritmus, vai mehānismus kas ļauj apziņai transformēt, konvertēt jebkurus ārējus resursus savas esības uzturēšanai , saglabājot sevi tīru, vai ļaut transmutēt apziņai pašai, dinamiski mainoties līdzi laikam, bet vēl arvien saglabājot galveno statusu - tīrību.
Jebkurā gadījumā, jebkura , kā šķiet, atkāpšanās no domas par "tīrās apziņas" iespējamību, mūs nekavējoties noved pie secinājuma par "netīro apziņu", kā vienīgo pastāvošo, kā normu. Bet netīrā apziņa ir gandrīz tas pats, kas slimā apziņa, jeb apziņa ar piejaukumiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 35289