atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dievs ir !
Kundali
Iesūtīts: 2008.09.02 13:52:50
Vīrietim, zvērot Dieva priekšā, iesper zibens.
Ķīnietim, kas zvērējis Dieva priekšā, ka nav savam kaimiņam parādā naudu, minūti vēlāk iespēra zibens, ziņo Ananova.
"Es viņam pateicu, ka ja viņš zvērēs dieva priekšā, ka viņš nav man parādā naudu, tad es viņa parādu dzēstu," reportieriem norādījis Huangs.

Tā nu Hu saņēmās drosmi sapulcēja visus vietējos kaimiņus un zvērējis dieva priekšā, ka viņš neesot parādā savam kaimiņam naudu. Minūti vēlāk viņam iespēra zibens.

Vīrietis tika nogādāts slimnīcā, bet dakteri norādījuši, ka viņam sanāks izķepuroties.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.02 17:20:37
ko nozīmē "tērpušies Kristū"? Līdzība, vai burtiski?

Kristība! Tas pats "Dzimuši No Gara" (Jāņa 3 nodaļas sākums). Kristību nozīme mazliet vairāk - Romiešu 6 nodaļa, 1 Pētera 3 nodaļas beigas, 1 Korintiešu 15 nodaļas no vidus un uz priekšu... Nu tā apmeŗam!

Tērpies Kristū - visai burtiski īstenībā, ņemot vērā, ka Kristus ir Logoss - Patiesība!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.02 17:21:24
Kā to iemāca? Kaut ka nesanāk, daudzi tā arī paliek neatbildīgi..

Tātad, ja neproti, tad nav netaisnīgi, ka tev nedod atomreaktoru vadīt! Sēdēsi ārpus Atomreaktora vadības sistēmas... Nebūsi nevienam vajadzīgs! Gribi būt vajadzīgs, esi Vajadzīgs!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.02 17:22:36
Tas ir KN sisteemaa. Tavaa sisteemaa vinjus muuziigi moca bez jeegas.

Nemoca... vienkārši izmet laukā kā nederīgu neizmantojamu resursu! Viņu NAV... Salūzušus mehānismus izņem no mašīnas un izmet miskastē un neviens par to necepās!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.09.02 17:36:06
Mulders
Salūzušus mehānismus izņem no mašīnas un izmet miskastē un neviens par to necepās!
Cilvēks = skrūvīte? ;-)

Nemoca... vienkārši izmet laukā kā nederīgu neizmantojamu resursu!
Un tur ārā, miskastē, Skrūvītes mūžīgi mocās...
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.02 17:38:54
Cilvēks = skrūvīte? ;-)

Nē... unikāls mehānisms, bet ne tāds, bez kura Visums sabruks... Dievs var pārkārtot Visumu arī ja tu izvēlies nebūt daļa no tā, ko Dievs sagatavojis Cilvēkiem!

Paradīze nesabruks bez tevīm! Es gan ļoti ļoti ceru tomēr ka tu tur būsi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.02 17:40:11
Mulders
Nē... unikāls mehānisms,
Nu, unikāla skrūvīte, sarežģīta. Bet izmetama, kā priekšmets. Pofigu par pārdzīvojumiem un ciešanām.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.02 18:00:32
Nu, unikāla skrūvīte, sarežģīta. Bet izmetama, kā priekšmets. Pofigu par pārdzīvojumiem un ciešanām.

Nepareizi, izmetama tikai tad, ja tā ir salūzusi un pati grib būt izmesta, jeb vienkārši - negrib būt Daļa no Dieva Pasaules! Kā jau teicu, gadījumā ja Staļins ir Ellē, man ir visai paralēli kā viņš tur jūtās! Protams, ne man pār Staļinu tiesu spriest...
Bet, labāk te par drošām lietām runājot - man ir pa kāju vai Velns cieš vai necieš... Es cenšos neputrot mīlestību ar nodevību. Es nemēģinu mīlēt to, kas pats no šīs mīlestības atsakās un pats Dievs no viņa novēršas! Es nevaru mīlēt tos, kas sagādā ciešanas citiem maniem ģimenes locekļiem. Un ja kāds dara pāri man tuviem cilvēkiem, tad es neplānoju viņus mīlēt, bet darīt visu, lai viņiem atņemtu iespēju sāpināt manus tuviniekus, un ja tamdēļ šis pāridarītājs cieš, tad tā ir tikai viņa paša radītas sekas... netaisos es iemainīt manu tuvinieku ciešanas pret neliešu ciešanām.
Arī Dievs neplāno mazināt neliešu ciešanas uz Dieva bērnu laimes rēķina!

Un pat izmešana ir nevis aktīva, bet pasīva...

Ctulhu, Zīdaiņi ir vislabākais Dievam pateicīgākais materiāls un no Zīdaiņiem top vislabākie Dieva Cilvēki... kā pats Dievs saka - ar Zīdaiņu Muti tu sev esi sagādājis slavu! Zīdainis ir vislabākais piemērs tam, ko Dievs grib no cilvēkiem - paļāvību un uzticību Tēvam un ja tas ir, tad Tēvs dod Zīdainim vislabāko tā, ka no Zīdaiņa izaug labs cilvēks! Derīgs vēl lielākiem darbiem un veikumiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.02 18:13:16
1. Taatad, ja piemeeram Mulders miil kaadu sievieti, bet vinja no Mulderamiilestiibas atsakaas,tad Mulders vinju vairs par cilveeku neuzskata, paliidziibu nesniedz, teiksim, no uudens aaraa vairs nevelk un vispaar ignoree?


Ja šī sieviete savu nemīlestību izrāda darot pāri maniem bērniem, piemēram viņus slīcinot, vai apdraudot ar vizināšanu bīstamos ūdeņos. Ja viņa izsmej manus bērnus, ka viņi nav tik labi peldētāji... un galu galā lai to pierādītu apgāž laivu, tad sorry, vispirms es glābšu savus tuviniekus... Ja vēl šī sieviete pārliecinās, ka viņa vienkārši ir slepkava, tad es pat viņu neglābšu...

2. ``pats Dievs no viņa novēršas!`` Taatad Mulders miil peec pasuutiijuma? Ko prieksnieks miil, to Mulders arii.
Nope... Es uzskatu, ka Dievam ir laba redze... Un viņš var mani pasargāt no iemīlēšanās dēmonos! Savukārt attiecībā uz cilvēkiem no Dieva man tāds mandāts nav, tamdēļ faktiski nīst es nedrīxtu nevienu cilvēku, pat Hitleru un Staļinu un SLepkavu Recedīvistu, laigan man ir pamatotas aizdomas, ka viņi tomēr ir elles kandidāti!

Hmmmm, taada diivaina agape joprojaam sanaak....

Līdzko tu mēģini formalizēt mīlestību un pārvērst to par formālu automātisku darbību, tu esi ārpus koncepcijas automātiski!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.03 09:37:16
Mulders
Es cenšos neputrot mīlestību ar nodevību. ]
Tu pats putro mīlestību ar izdabāšanu. Tev šķiet, ka ja tu kaut ko mīli, tad tev jāizdabā tam, ko tu mīli?

Es nevaru mīlēt tos, kas sagādā ciešanas citiem maniem ģimenes locekļiem.
Bet Jēzus saka, lai mīliet savus ienaidniekus. Kā arī, ka ir jāienīst grēks, nevis grēcīgais cilvēks. Vārdu sakot, mīli slimnieku, bet ienīsti slimību!

Un ja kāds dara pāri man tuviem cilvēkiem, tad es neplānoju viņus mīlēt, bet darīt visu, lai viņiem atņemtu iespēju sāpināt manus tuviniekus
Jā, jāatņem viņiem tā iespēja, taču tas netraucē mīlēt savu ienaidnieku, mīlēt visus.

netaisos es iemainīt manu tuvinieku ciešanas pret neliešu ciešanām.
Nav nekas jāmaina. Izolē nelieti, lai viņš pārmainās un attīstās. Tas ir daudz labāk nekā mocīt, vai ļaut mūžīgi mocīties.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.03 10:09:12
Tu pats putro mīlestību ar izdabāšanu. Tev šķiet, ka ja tu kaut ko mīli, tad tev jāizdabā tam, ko tu mīli?

Drīzāk tā... Mīlestība neizslēdz izdabāšanu. Tomēr Mīlestība izslēdz variantu, ka vienu mīli uz cita ciešanu rēķina. Nevaru es mīlēt kādu kas rada ciešanas apzinātas citiem, ko es arī mīlu!

Bet Jēzus saka, lai mīliet savus ienaidniekus. Kā arī, ka ir jāienīst grēks, nevis grēcīgais cilvēks. Vārdu sakot, mīli slimnieku, bet ienīsti slimību!
Tieši tā... Un ja cilvēks kļūst pats par savu slimību, tad šis naids "trāpa" arī viņam. Jēzus vārdi "mīli savu ienaidnieku" tiek bieži pārprasti un kā jau teicu, pārvēršas nodevībā. Jēzus saka mīli savu tuvāko... Taču nevar mīlēt to, kurš šo mīlestību vienkārši noraida un kājām samin!

Jā, jāatņem viņiem tā iespēja, taču tas netraucē mīlēt savu ienaidnieku, mīlēt visus.
Un šīs iespējas atņemšana neizslēdz arī iznīcināšanu... kā galējo līdzekli! Vēlreiz... neputro mīlestību ar nodevību!

Nav nekas jāmaina. Izolē nelieti, lai viņš pārmainās un attīstās. Tas ir daudz labāk nekā mocīt, vai ļaut mūžīgi mocīties.
Atkal... man nav jātērē savi resursi uz neliešiem... Viņš vai nu mainīsies pats, vai tiks izolēts... un ar "izolēts" globāli var nozīmēt arī izolēt no šīs pasaules!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.03 10:32:03
Mulders
Mīlestība izslēdz variantu, ka vienu mīli uz cita ciešanu rēķina.
Bet tu jau tā vari nedarīt! Izolē to vainīgo, un citu ciešanas nebūs!

Un ja cilvēks kļūst pats par savu slimību
Slimība nav SB! Tāpēc cilvēks nevar kļūt par slimību.

Jēzus vārdi "mīli savu ienaidnieku" tiek bieži pārprasti un kā jau teicu, pārvēršas nodevībā.
Tas tāpēc, ka cilvēki putro mīlestību ar izdabāšanu.

Jēzus saka mīli savu tuvāko... Taču nevar mīlēt to, kurš šo mīlestību vienkārši noraida un kājām samin!
Jēzus saka - mīli savu ienaidnieku! Nepārej no "ienaidnieka" uz "tuvāko", Jēzus saka "mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā", "mīliet savus ienaidniekus, darait labu tiem, kas jūs ienīst". Te nav nekādas runas par to, ka ja ienaidnieks noraida tavu mīlestību, tad viņu būtu jāpārstāj mīlēt!

Un šīs iespējas atņemšana neizslēdz arī iznīcināšanu... kā galējo līdzekli!
Vai tad es saku, ka izslēdz?

Vēlreiz... neputro mīlestību ar nodevību!
Nesaprotu, kur tev rādās nodevība, ja kaitnieku izolē, bet nemoca?

Atkal... man nav jātērē savi resursi uz neliešiem...
Jēzus gan māca savādāk.
Pie kam, mocīšanai tev sanāks tērēt vairāk resursu - apsardze būs vajadzīga, cietumi. Kā arī cilvēki ar traumētu psihi, kuri uzņemsies mocītāju pienākumus.
Lieniite
# Iesūtīts: 2008.09.03 10:58:00
Es ticu Dievam,.
ticu ka Dievs nav nekads mazais berns vinsh zina ko dara...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.03 11:07:01
Bet tu jau tā vari nedarīt! Izolē to vainīgo, un citu ciešanas nebūs!

Nuja! Tā arī darām!

Slimība nav SB! Tāpēc cilvēks nevar kļūt par slimību.

Pārlasi vēlreiz, atklāta loģiskā kļūda tev ir šajā apgalvojumā!
Bet lai saprastu, tad pavēro narkomānus. Viņi ir sava grēka iemiesojums! Visa viņu griba, domāšana un prāts ir pakļauts šim grēkam, līdz ar to viņi paši un grēks kļūst par vienu! Tādā gadījumā, lai likvidētu grēku ir jālikvidē arī cilvēks! Tie ir smagi gadījumi un ļoti žēl ka tā ir, bet ja cilvēks nespēj atteikties no sava grēka to aizbildinot ar to, ka tā viņš pats sevi pazaudēs, tad ir iestājies gadījums, kad cilvēks un viņa grēks ir viens vesels.
Tipiski vari ievērot pie Kristiešiem viņiem tas ir savādāk... viņi saprot, ka viņi ir grēcinieki, viņi apzinās daudzus savus grēkus un ja tu kristietim paprasīsi, vai viņš gribētu burvju nūjiņu, kas viņa grēku viņam atņem, tad kristietis to gribēs. Īstens grēcinieks negrib savu grēku atdot un iznīcināt... Te arī ir tā atšķirība un izskaidrojums Kristiešu šizofrēnijai, viņos grēks ir bet viņi savu Identitāti nesaista ar šo grēku. Grēcinieks savu identitāti balsta arī grēkā (ne tikai bet arī)! Līdz ar to, grēcinieks pretosies šī grēka iznīcināšanai, jo tā būs paša grēcinieka iznīcināšana, viņa identitātes nogalināšana!

Jēzus saka - mīli savu ienaidnieku! Nepārej no "ienaidnieka" uz "tuvāko", Jēzus saka "mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā", "mīliet savus ienaidniekus, darait labu tiem, kas jūs ienīst". Te nav nekādas runas par to, ka ja ienaidnieks noraida tavu mīlestību, tad viņu būtu jāpārstāj mīlēt!

Un citā vietā viņš apsūdz Velnu un nolād Grēciniekus! Jālasa tak viss Kristus teksts... un tad jāsaprot! Īstenībā "mīli savu ienaidnieku" ir koāns, jo tas ir paradox... Vai tad tas, ko tu mīli ir vairs tavs ienaidnieks?

Nesaprotu, kur tev rādās nodevība, ja kaitnieku izolē, bet nemoca?
Nodevība ir tad, kad tu uz savu tuvāko rēķina centies kaitnieku izolēt "civilizēti", tas ir, ja mums cietumnieki dzīvo labāk nekā godīgi bet nabadzīgi ļaudis, tad te kaut kas nav kārtībā!

KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.09.03 11:20:03
Mulders
Viņi ir sava grēka iemiesojums!
Dzeja un alegorijas! :-)
Viņi joprojām paliek SB, kaut arī diezgan izčakarēti.
Kā arī viņi ir ārstējami.
Viņi pat grib ārstēties, jo narkomānijas beigu stadijā nav nekāda kaifa no lietošanas, tā tikai noņem sāpēs un neko vairāk. Tik ārstēšanās tāpat nav nekāda medusmaize.
Taču - nākotnē izgudros labākas ārstniecības metodes, un tad ZTP būs uzvarējis vēl vienu ļaunumu! :-) Protams, ir cerības (kuras tu neatbalsti), ka noskaidrosim cēloni, kas liek pievērsties narkomānijai, un likvidēsim arī to!

ja tu kristietim paprasīsi, vai viņš gribētu burvju nūjiņu, kas viņa grēku viņam atņem, tad kristietis to gribēs. ... Grēcinieks savu identitāti balsta arī grēkā
Ne vienmēr. Ir daudzi nekristīgi alkoholiķi, kas labprāt to burvju nūjiņu pie sevis pielietotu, un savu alkoholismu viņi neuzskata par identitātes daļu.

Un citā vietā viņš apsūdz Velnu un nolād Grēciniekus! Jālasa tak viss Kristus teksts... un tad jāsaprot!

Tad Jēzus runā pats sev pretī? ;-)
Un tu paņēmi vienu fragmentu, nosauci to par koānu. Bet kāpēc ne otrādi?

Īstenībā "mīli savu ienaidnieku" ir koāns, jo tas ir paradox... Vai tad tas, ko tu mīli ir vairs tavs ienaidnieks?
A nekāda paradoksa te nav, ja uz ienaidnieku skatās kā uz slimnieku, vai kā uz to, kurš kļūdās.
Ienaidnieks = tas, kurš vēl tev ļaunu, pēc definīcijas.
Mīlēt tak tu vari visādus cilvēkus, neatkarīgi no viņu attieksmes pret tevi.

Nodevība ir tad, kad tu uz savu tuvāko rēķina centies kaitnieku izolēt "civilizēti"
A kur es teicu, ka tā jādara?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.03 11:34:20
Vai te ir kāds, kurš tic, ka Dieva nav ?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.03 11:34:44
Dzeja un alegorijas! :-)

Īpaši ja negrib pieņemt šo faktu, visu var norakstīt uz dzeju un alegoriju!

Tu atkal izdomāji, ka Slimība nevar būt SB (pamatosi?) līdzīgi kā Patiesība nevar būt SB, to deklarē par savu axiomu un tad mani apsūdzi ka es tev blēņas stāstu. Tač es jau tavas axiomas neesmu pieņēmis! Pietam neuzskatu par pieņemamām parastu faktu priekšā. Tu nākotnes kaut kādas cerības liec par pierādījumu šā brīža pierādījumam. Lūk kad tev būs zāles, kas nenogalinot un nesalaužot narkomānu viņu ārstēs 100% tad tev būs arguments. Līdz tam es palieku pie esošā...
Pietam grēks kā slimība ir daudz smalkāks un daudz garīgāks nekā vienkārši fizioloģiskā atkarība no ķīmijas. Grēks ir garīga atkarība no garīgas "ķīmijas"! Kas, protams, izpaužas miesiskI! Bet grēks ir garīgs defekts un tas inficē un pārņem cilvēka garīgo būtību. Cilvēks var būt miesīgi pilnīgi vesels kā zirgs, un tomēr būt miris garīgi sapuvis un beigts...

Protams ir ļoti patīkama tava milzīgā ticība uz cilvēka personīgajām spējām sevi salabot no jebkuras samaitātības pakāpes, bet tad es nezinu... tu kur dzīvo? Mums te uz Zemes, cilvēki samaitājas un bez citu palīdzības no šīs samaitātības nedz grib nedz var līst laukā! Kādam no malas ir jāpārliecina, ka būt samaitātam ir neizdevīgi un irracionāli!

Ne vienmēr. Ir daudzi nekristīgi alkoholiķi, kas labprāt to burvju nūjiņu pie sevis pielietotu, un savu alkoholismu viņi neuzskata par identitātes daļu.

Tu iekavās uzrakstīto izlasīji! Vai tiešām domā, ka alkaholiķiem VIENĪGAIS grēks ir viņu alkaholisms? Un tu vari arī redzēt kā alkahols pārņem, ka pat gribot un apzinoties to, cilvēks no tā tomēr nevar tikt vaļā... Grēks ir daudz daudz daudz daudz smagāka atkarība, tā pat neļauj tev apzināties... No grēka nav "skaidrības mirkļi" kā no alkahola, grēks pārņem cilvēku tā, ka viņš pat nevar zināt... viņam nav iespējams iegūt empīrisku skatu "no malas" pašam uz sevi, ja viņš vērš skatu uz sevi, tad grēks tā izkropļo bildi, ka tu redzi jauku patīkamu cilvēku, kura "kļūdiņas" ir tikai jauki personības pipariņi, nevis milzīgs grēka monstrs, kas draud aprīt viņu un visu apkārtni. Kāmēr tu neieraugi savu grēku, tikmēr tev tiešām pasaule rādās rožaina... tikai tad, kad šis grēks manifestējas atklāti, ir jau par vēlu... cilvēki tad cieš, un nereti - neatgriezeniski!


Tad Jēzus runā pats sev pretī? ;-)
Un tu paņēmi vienu fragmentu, nosauci to par koānu. Bet kāpēc ne otrādi?


Nekad! Tā sanāk, ja lasa Kristu izraustot pantus gan no nodaļu gan vispārīgā Rakstu kontexta. Ja redz bildi kopistiski, tad arī ir skaidrs par ko Kristus kad un kur runā!
Raksti ir kā autosterogramma, ja blenzīsi uz tiem ar vienu aci un ar lupu vienā stūrī, neko neredzēsi. Tāpat kā glezna, skatoties uz to ar mikroskopu gleznu neredzēsi! Messagi nesaskatīsi! Protams, ticēt Mulderam arī tu nevari, jo viņš stāsta ka redz kokus, upes, laukus, a tu zem mikroskopa uz to pašu gleznu skaties un redzi tikai haosu... un netici, ka kāds saka! Tādējādi... te nu ir tā subjektīvā Dieva pašpierādīšanās... viņš atklājas arī subjektīvi, tamdēļ Kristietis un Neticīgais var lasīt vienus un tos pašus rakstus un viens redzēs bardaku un pretrunas, bet otrs redzēs koherentu skaidru un viennozīmīgu bildi! Līdz ar to, lai TU to ieraudzītu nav cita ceļa kā uzticēties tiem, kas redz, vai lūgt Dievu lai viņš tevi bik pavelk tādā skatu punktā, lai arī tu spētu saskatīt Rakstu vēsti, ne tikai vienu divas rindiņas izrautas no vispārējā kontexta!
Rietumi ar šo "Mīli savu Ienaidnieku" ir tik ļoti aizrāvušies, ka aizmirsuši, ka ir arī "Mīli savu tuvāko"

UN še tev Kristus vārdi citā kontextā:

Mat 17:
24 Un, kad tie nonāca Kapernaumā, nodokļu saņēmēji piegāja pie Pētera un sacīja: "Vai jūsu Mācītājs nodokli nemaksā?"
25 Viņš saka: "Maksā gan." Un, namā iegājis, Jēzus viņam tūlīt jautāja, sacīdams: "Kā tev šķiet, Sīmani? No kā laicīgie ķēniņi ņem muitu vai nodokli? Vai no saviem dēliem vai no svešiniekiem?"
26 Kad Pēteris atbildēja: no svešiniekiem, - tad Jēzus uz to sacīja: "Tātad pašu bērni ir svabadi.
27 Bet, lai mēs tiem nedotu apgrēcību, tad ej uz jūru un izmet makšķeri un ņem pirmo zivi, kas pieķersies, un, tās muti atdarījis, tu atradīsi vienu stateri, to dod viņiem par Mani un par sevi."

Jēzus arī izrādās ir blatņiks un savējo piesegšanas koncepcijas atbalstītājs... Tas par tiem bērniem un svešajiem!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.09.03 11:49:45
Mulders
Tu atkal izdomāji, ka Slimība nevar būt SB
Slimība = NEsaprātīgs process. Nosauc kādu saprātīgu slimību! ;-)

to deklarē par savu axiomu un tad mani apsūdzi ka es tev blēņas stāstu.
Parādi man kādu vispārpieņemtu definīciju, pēc kuras slimība ir saprātīga! Tas, ka tu savā prātā izdomā, ka biete ir zilonis, taču nevienu nesaista - mums ir bietes un ziloņa vispārpieņemtās definīcijas!
Dzejiski, alegoriski - lūdzu, pēc sirds patikas! Reālā nozīme būs tāda, ka cilvēks ir ļoti slims, un slimība viņu ļoti ietekmē, bet nevis, ka cilvēks kļūst par slimību.

Mums te uz Zemes, cilvēki samaitājas un bez citu palīdzības no šīs samaitātības nedz grib nedz var līst laukā! Kādam no malas ir jāpārliecina, ka būt samaitātam ir neizdevīgi un irracionāli!
Kur es taicu, ka cilvēks tā pats, bez citu palīdzības, utt? Vai tad es neminēju "jaunas ārstniecības metodes un ZTP"? Vai arī tu domā, ka riktīgiem narkomāniem patīk tās lomkas un viņi nevēlas no tām atbrīvoties? Kur tu pats dzīvo?

Ja redz bildi kopistiski, tad arī ir skaidrs par ko Kristus kad un kur runā!
Rodas iespaids, ka tā kopējā bilde tev arī nosaka, kuras Rakstu vietas saprast burtiski, bet kuras simboliski. Tikai nelaime tāda, ka ir iespējami vairāki tādi skatījumi.

tamdēļ Kristietis un Neticīgais var lasīt vienus un tos pašus rakstus un viens redzēs bardaku un pretrunas, bet otrs redzēs koherentu skaidru un viennozīmīgu bildi!
Varu paskaidrot, kāpēc tas tā. Neticīgais meklē Rakstos loģiku, bet neatrod. Ticīgais lasa Rakstus jau iepriekšējās interpretācijas gaismā (jo viņš visbiežāk sākumā klausījās kāda sludinātāja versijas, un tad tikai pats sāka lasīt), un viņam ir saprotami, kas te burtiski, un kas simboliski, a kas vispār koāni. Ir gan viena ķeza - interpretācijas var būt vairākas, nu tad vienam saprotamais pārvēršas par koānu otrajam. ;-)

Rietumi ar šo "Mīli savu Ienaidnieku" ir tik ļoti aizrāvušies, ka aizmirsuši, ka ir arī "Mīli savu tuvāko"
Tas ir slikti, pie kam viņi neatšķir mīlestību no izdabāšanas.

Mat 17:...
Kāds tam sakars ar ienaidnieka mīlēšanu?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.03 11:56:48
Ķīnietim, kas zvērējis Dieva priekšā, ka nav savam kaimiņam parādā naudu, minūti vēlāk iespēra zibens, ziņo Ananova.
"Es viņam pateicu, ka ja viņš zvērēs dieva priekšā, ka viņš nav man parādā naudu, tad es viņa parādu dzēstu," reportieriem norādījis Huangs.

Tā nu Hu saņēmās drosmi sapulcēja visus vietējos kaimiņus un zvērējis dieva priekšā, ka viņš neesot parādā savam kaimiņam naudu. Minūti vēlāk viņam iespēra zibens.

Nav gan skaidrs, kāpēc Zibens nenospēra kristīgo baznīcu tolaik, kad ar šamējās piekrišanu un atbalstu tika kolonizēti pagāni visās pasaules malās...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.03 12:03:18
Šexna!

Nav gan skaidrs, kāpēc Zibens nenospēra kristīgo baznīcu tolaik, kad ar šamējās piekrišanu un atbalstu tika kolonizēti pagāni visās pasaules malās...

Ja nav skaidrs, tad tač var pajautāt!

Mēs atbildēsim!

Pagānisma un maldu mācību likvidēšana kāreiz ir Dieva interesēs! Ja no tā tiek gūts arī ekonomiskais labums, tad tas ir bonus!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.03 12:05:24
Mulders
Pagānisma un maldu mācību likvidēšana kāreiz ir Dieva interesēs! Ja no tā tiek gūts arī ekonomiskais labums, tad tas ir bonus!
Mulders attaisno viduslaiku kolonizācijas karus? Interesanti, odnako...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 407