atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai džips kā pārticības simbols?
Hermanis
Iesūtīts: 2008.09.01 16:24:14
Darba darīšanās pēdējos gados reizi, vai 2 reizes gadā nākas pabūt Vācijā. Šogad viens pazīstams cilvēks uzdeva jautājumu, a cik tur uz ielām ir džipu (ar vārdu džips domāts nevis konkrēti Jeep, bet vispār apvidnieki)? Jāsaka diezgan pamaz, ne tā, ka neredz, bet maz, nebūs īpaši pārspīlēti teikt, kā 1989 gadā Latvijā rietumu mašīnas.
Kā ir pie mums, paši ziniet.
A kapēc tā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.02 09:43:14
Hermanis

vispār rudenī un ziemā tu vari atbraukt arī pie manis uz Salaspils centru.... parādīšu tādu ielu.... kad iestājas tā sezona māsa mašīnu atstāj pie lielajām mājām, bet kaimiņiene maksas stāvvietā, jo piebraukt nevar.... a lai piebristu.... ufffff jāpērk smuki gumijnieki
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.09.02 09:45:04
Hermanis
tā kā 1kg saldējumu tu esi pakāsis ... žēl, tikai, ka nāksies dalīties
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.02 09:47:29
Hermanis

tiesa ar džipu ar nevienam īpaši, pa tiem dubļiem pērties negribas,... a dome tik sola un sola... plānā, ka līdz 2012 gadam sataisīs ielu.... bet tas ir tā kopš es tur dzīvoju.... kopš 2000. gada
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.02 09:52:41
Rausītis, klausies, a moš Hermanis par katru tādu māju varētu mums kg saldējuma piešķirt?
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:16:24
Saldējumistiem
Piedāvājums bija/ir izteikts Rausītim, pat konkrēts apjoms norādīts, kam un cik tālāk viņš dod ir viņa prerogatīva.
Aicinājums tika izteikts atsaucoties uz šo tekstu:
man šķiet, ka jaunās privātmājas ir saceltas tādās vietās, kur ceļi vēl nav izbūvēti, un tāpēc tik daudz to džipi. bet varbūt tas ir nenozīmīgs faktors

Tātad vajag vajag jaunu privātmāju, tagad un uzreiz, nevis gaidot sliktus laikus utt. Ziniet es reiz rudenī Rīgas centrā Baronielas pagalmā ar volviķi iesēdos, jo bij smiltis sabērtas.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:17:01
Zive.
jā mēneša abonementu uz RPK
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:18:43
Hermanis
zini, paskatīšo gan un nosūtīšu tev bildi
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:21:08
Hermanis, mašīnu nepērk uz vienu gadalaiku
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:22:54
Hermanis!

Reiz lasīju kāda "`džipista" pārdomas, kas lika man mainīt uzskatus par džipu kā obligātu krāniņa pagarinātāju!

Doma tāda, ka mūsu ceļi un braukšanas kultūra ir ļoti sūdīga salīdzinot ar Vāciju. Līdz ar to burtiski "izdzīvot" uz ceļa ir lielākas cerības džipā, kas ir drošāka un izturīgāka mašīna mūsu ceļiem un psihopātiem!

Protams, noteikti ir biezs slānis to, kam džips IR krāniņa pagarinātājs - īpaši tie, kuri džipam uzliek zemprofila riepas... tur skaidrs, ka vecis saspiedies!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:29:58
Hermanis

nu piedo. man ir veca māja.... un iela nekad nav bijusi ideāla, parasts smilšu ceļš tb asfalts, tur nekad nav bijis (kopš pirmsākumiem). rudens jāgaida, jo pašlaik, kamēr saus, smiltis ir sausas un izbraukt var, bret kā lietus sezona sākas, tā tur ir jauka dubļu vanna, kurai pazūd pamats un iesēsties tad var katru rītu vakaru, dienas vidu utt. a sniegu iztīra uz augstiem svētkiem, kad šoferim iedod pudeli... pārējā laikā ar kājām izbrist nevar
Tā kā
Zive.
# Labojis Zive.: 2008.09.02 10:32:01
džipam uzliek zemprofila riepas...


Hi... tā jau ir perversija :/
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:33:26
Zive, mans sievastēvs šitādus džipus sauc par "Parketa džipiem"
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.09.02 10:43:29
Mulders Es jau neesmu teicis, ka tas ir obligāti. Mans mērķis uzsākot diskusiju bij pajautāt iemeslus.
Runājot par drošākajām mašīnām, volvo (arī sābs) ir reāla alternatīva.
Neesmu autotransporta inženieris, taču kaut kā apšaubāmi man liekas stāsti par džipu drošību.
1) Džips ir augstāks līdz ar to pie lielāka ātruma griežoties sasvere ir iztektāka.
2) Man neliekas pārāk droša augsta stiklotā mašīnas daļa (tas gan škiet jaunajiem parketniekiem ir novērsts). Šeit atceros notikumu pirms kāda laika uz saulkrastu šosejas kur ar Randž rover nositās viesnīcas eufrosine īpašnieks ar sievu un bērnu ietriecoties traktorī

Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:47:50
Hermanis
Neesmu autotransporta inženieris, taču kaut kā apšaubāmi man liekas stāsti par džipu drošību
Nē, viss ir ok. Vnk šamam rāmis ir augstāk un ja kāds ieskrien sānos - viņš ieskrien rāmī, nevis durvīs... t.i. ZEM džipā sēdošajiem. Tas gan darbojas tikai attiecībā uz ieskriešanu sānos, frontālā sadursmē lielas starpības varētu arī nebūt.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.02 10:52:40
Laikam pret traktoru, kamazu, smago, baļķu vilcēju utml , arī satiksmes autobusu - nav pretlīdzekļu

PS Daudzi autobraucēji izmanto hinduisma jantras mašīnu logos kā amuletus: pret apzagšanu, nelaimēm utml.
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.09.02 11:01:51
eu man ideja !
sametamies kādam luksus auto un publiski iznīcinām , tas tak būtu kristīgi!
vai jahtai, nu kiaut kam tādam bezjēdzīgi smalkam?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.02 11:02:28
Nelietderīgs līzekļu patēriņš.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.02 11:07:51
Briinumsons
eu man ideja !
sametamies kādam luksus auto un publiski iznīcinām , tas tak būtu kristīgi!

Un cik Tu pats būtu gatavs samest šai cēlajai idejai?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.02 11:10:24
Briinumsons
eu man ideja !
sametamies kādam luksus auto un publiski iznīcinām , tas tak būtu kristīgi!
vai jahtai, nu kiaut kam tādam bezjēdzīgi smalkam?


Vispār jau daži ļauži tā laiku pa laikam dara, reizēm viņiem sanāk netīšām, reizēm speciāli. Vai tā būtu kristīguma pazīme?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.02 11:11:29
Hermanis, es domāju arī tāda veida drošību, kā iebraukšana bedrēs, nekvalitatīvs ceļa segums un tā...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 3855