atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Autoritāte
Mulders
Iesūtīts: 2008.08.25 12:32:55
Vai jūs atzīstat autoritātes, ārpus sevis?

Es to jautāju tādā ziņā. Ja ir kāds notikums, process whatever (piemēram auto remonts) kas ir it kā defaultā ārpus jūsu kompetences, vai jūs esat tas cilvēks, kas uzdod jautājumus, mēģina savākt par doto tēmu visvairāk informācijas un tā teikt "noķert vilcienu", jeb jūs paļaujaties uz autoritātēm, kas tieši ar to nodarbojas un jums provaido tikai gatavu processinga rezultātu?

Es p
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 11:03:26
Finālā Dievs mani aizveda, varētu teikt, pie rokas. Un te nu es esmu un savādāk nevaru

Es biju ateists. Tad tapu ticīgs un tad tapu ļoti remdens, pat auksts...

Un tad dzīvē notikās notikumi un pavērsieni un vienā dienā Svētais Gars burtiski ar rungu mani aiztrieca pie Vakarēdiena... un tā nu esmu atgriezies un tiecos pēc Kristus kā viņš Mani ir satvēris!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.08.26 11:40:35
Mana autoritāte ir Dieva Vārds

un tad ir visas citas autoritātes. bet tās var pievilt...

runājot pa dakteriem.. ir ļoti dažādi dakteri... nesen biju Ars-ā un pat tur skaitās baigie profesionāļi, bet 2 reies mainīja diagnozi... Es uzticos tikai tiem kurus man iesaka... nja.. viņi ir pieprasīti, bet agrāk vai vēlāk pie tiem var tikt un noteikti man ārstam ir svarīga personiskā attieksme... pret mani un manu veselību!

Runājot par mācītājiem... laikam autoritāte no manas sirds attieksmes nav neviens... jo katrs cilvēks ir grēcīgs un kļūdās... izņemot vienu mācītāju apbrīnoju un esmu no viņa daudz mācijusies(jo viņš ir daudz ar devis no sevis citiem)...
bet protams pēc bauslības mācītājs ir autoritāte, bet tas nenozīmē, ka man nevar būt savs viedoklis kā autoritātei, ja nesaskatu viņa rīcībai pamatojumu..

vispār jautājums rodas: ko saprotam ar vārdu autoritāte ?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 12:29:47
Mulders
Ja pat Hamas garīgā līdera dēls var konvertēties kristietībā, tad tev vienkārši argumentu nav!

Tas no sērijas: "ja viens ieslodzītais var izbēgt no cietuma, tad - pārējiem nav argumentu!"? Visi ieslodzītie tak pilnīgi vienādi pēc rakstura un gribasspēka un atrodas pilnīgi vienādos apstākļos?
P.S. Vai man pameklēt kādu kristieti, vai kristiešu garīgā līdera radinieku, kas pārkonvertējies ārā no kristietības?
Protams, tas nozīmēs viņa maldus un rakstura vājumu, vai ne? ;-)

ja Karmologiem ir taisnība, tad tu esi labs piemērs tam kā pat tajā sistēmā var iekrāsoties stūrī
Kā tu vienmēr aizmirsti, ka pēc nāves visi stūri lieliski pārredzami! Tas tieši tev ir iekrāsošanās stūrī iespējama. Daudzās dzīvēs - nē. Ja ir Ņūtona Attīstības sistēma, tad tas nav iespējams principā. Tāpat, citās, "klasiskajās", notiek vides maiņa. Ja es, KN, būtu piedzimis tīrā kristiešu vidē, visdrīzāk ka jau sen būtu kristietis! :-)

pasaulē nebūtu 2 miljardi kristiešu bet 6 miljardi kristiešu... taču tādas receptes nav. Pārliecina pats Dievs
= tātad, Dievs pārliecināja tikai 1/3 daļu, un tad vēl jāskatās, cik tai 1/3 ir patiesu kristiešu.
Kā arī, dīvainā kārtā Dievam ar pārliecināšanu labāk iet tajās vietās, kur kristietība ir populāra.

kā redzi pat vis zajadlākos musulmaņus, hinduistus un arī neticīgos...
... līdzīgi, no otras puses, kāds pārliecina zajadlākos kristiešus pieņemt citu ticību, vai pat neticību?

Vēl jau iespējams, ka tu kaut ko neesi saprati
Iespējams.
Pagaidām es nesaprotu, kā mīloša un visvarena būtne ir sataisījusi sistēmu, kurā ir iespējamas mūžīgas ciešanas. Turklāt nav iedevusi kritērijus ceļu atšķiršanai.

tu nekādīgi nedz tici nedz spēj pieņemt faktu, ka cilvēks var sabojāties ļaunumā
Tas tāpēc, ka neredzu iemesla, kāpēc neradīt būtnes, kas nesabojājas ļaunumā neatgriezeniski .

katra nākamā izvēle ir visu iepriekšējo izvēļu kontextā, un ja tās ir ļaunas, tad ļauna izvēle nāk vieglāk
Bet, ja šo visu pielieto Apmācībām, Attīstībai? Tad sanāk, ka ir kaut kādi skolnieki, kas nekad neiemācās vielu, jo visu laiku tik kļūdās un kļūdās! Nez kāpēc šiem nav neviena palīga, nedz "iebūvētas" tieksmes pēc attīstības un zināšanām. Kā bērniem - kāpēcīšu periodā?

šoreiz ļaušu tev pašam empīriski par to pārliecināties.
Tas ir kā? Pēc manas nāves stāvēsi pie Ftopkas un sauksi "es tak teicu!"?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.08.26 12:32:12
a_masiks
drošvien kā priekš kura..
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.08.26 12:37:41
nu es jau nezinu... es neesmu citi...a_masik
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 12:37:59
Mārtiņš
Kamēr mēs meklējam ticību, kas atbilst mums, vērtējam pēc patīk/nepatīk, tikmēr tā ir ticība maldiem
Nu, mēs izejam kaut vai no pieņēmuma, ka Dievs ir mīlošs, žēlsirdīgs un taisnīgs. Tāda būtne nu nekādi mūžīgas ciešanas neorganizēs.

Bet Dievs man pavēra acis uz budisma maldiem un es saskatīju tā absolūto bezcerīgumu, kas pilnīgi nekorelē ar cilvēka iekšējo mīlestības, sirdsapziņas, laimes meklējumu dzinuli.
Varbūt tu kaut ko budismā nesaprati.
Kā tad - Bodhisatvas, būtnes, kas pašas jau ir sasniegušas apgaismību, un viņām nav vairs jāpiedzimst, taču viņas brīvprātīgi izvēlas piedzimt, lai palīdzētu citām būtnēm.

atmetot "man patīk" izvērtējumu, visas šīs starpreliģiskās idejas lido mēslainē, jo tās ir melīgas saknē.

Kas notiek ar to ticību sekotājiem?

Finālā Dievs mani aizveda, varētu teikt, pie rokas.
Dievs dažus ved pie rokas, bet citus neved?

Mulders

vienā dienā Svētais Gars burtiski ar rungu mani aiztrieca pie Vakarēdiena...
Tas pats jautājums - dažus ar rungu, bet dažus Ftopkā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 12:54:19
Tas no sērijas: "ja viens ieslodzītais var izbēgt no cietuma, tad - pārējiem nav argumentu!"? Visi ieslodzītie tak pilnīgi vienādi pēc rakstura un gribasspēka un atrodas pilnīgi vienādos apstākļos? (C)

Nepareizi!

Visi ielodzītie atrodās cietumā, no kura var izbēgt! Izbēgšana ir iespējama un ir iespējama de-facto nevis tikai teorētiski. Pietam, kā tas ir ar Hamas Līdera dēlu, neiet runa, ka izbēga no slapjas kartona turzas, bet gan izbēga no cietuma ar ļoti augstiem un bieziem mūriem. Tamdēļ, ja tu esi slapjā papīra turzā un no tās ārā netiec, tad sorry... tev NAV argumentu, ka tu redz esi kājas saslapinājis pa papīra turzu spārdoties, tamdēļ netiec laukā!

P.S. Vai man pameklēt kādu kristieti, vai kristiešu garīgā līdera radinieku, kas pārkonvertējies ārā no kristietības?
Protams, tas nozīmēs viņa maldus un rakstura vājumu, vai ne? ;-)


Nē tas tikai vēlreiz pierādītu, ka grūta bērnība (apstākļi) nav attaisnojums personīgajam lūzerismam! Cilvēks overraido apstākļus, tas mūs atšķir no dzīvniekiem, kuri patiešām ir apstākļu upes nesti pasīvi objekti. Cilvēks ir būtne, kas spēj overraidot visai fundamentālus apstākļu ierobežojumus... vēl pirms gadsimta ar kapeikām cilvēki uzskatīja ka priekšmetu svars attiecībā pret gaisu ir būtisks apstāklis, lai cilvēks nekad nelidotu kā putns!
Tieši tāpat tu tagad uzskati ka kaut kādā ziņā dzimšanas vieta vai iesnas ir būtisks apstāklis, lai cilvēks nevarētu Dievu atrast un iepazīt un atgriezties! Blefs tas viss, tas ir lūzerisma argumentācija... argumentācija, kas parāda tikai tavu nevēlēšanos meklēt un atrast Dievu, jo redz... apstākļi neļauj citiem to darīt... tātad arī man...

Kā tu vienmēr aizmirsti, ka pēc nāves visi stūri lieliski pārredzami! Tas tieši tev ir iekrāsošanās stūrī iespējama. Daudzās dzīvēs - nē. Ja ir Ņūtona Attīstības sistēma, tad tas nav iespējams principā. Tāpat, citās, "klasiskajās", notiek vides maiņa.

Nuja... ja tu klibo, tad vienmēr var teikt, ka tas ir telpas liekums, bet hiper-telpā tu esī īsts baleta korifejs

Ja es, KN, būtu piedzimis tīrā kristiešu vidē, visdrīzāk ka jau sen būtu kristietis! :-)


Ja tantei būtu riteņi... Assumcijas hardly būs labs arguments!

= tātad, Dievs pārliecināja tikai 1/3 daļu, un tad vēl jāskatās, cik tai 1/3 ir patiesu kristiešu.
Kā arī, dīvainā kārtā Dievam ar pārliecināšanu labāk iet tajās vietās, kur kristietība ir populāra.


Dieva Vārdu var noraidīt... Tāpat kā Dieva dāvātu dzīvību cilvēks var nomaitāt, kaut vai ielecot Daugavā! Tā kā loģiski, daudz mazāk Daugavā lec tur, kur viens otram māca, ka tas nav stilīgi piemēslot Daugavu ar līķiem!

... līdzīgi, no otras puses, kāds pārliecina zajadlākos kristiešus pieņemt citu ticību, vai pat neticību?
Tātad apstākļiem ir maz vērtības. Beidzot tu esi to sapratis! Sāc šo atziņu tagad arī lietot praksē!

Pagaidām es nesaprotu, kā mīloša un visvarena būtne ir sataisījusi sistēmu, kurā ir iespējamas mūžīgas ciešanas. Turklāt nav iedevusi kritērijus ceļu atšķiršanai.

Kritēriji ir iedoti! Patiesība! Ja tai netici, tad gan citu kritēriju nav. Ļauj es pārfrāzēšu tavu neizpratni tā kā man tā izklausās

Pagaidām es nesaprotu, kā mīloša un visvarena būtne ir sataisījusi sistēmu, kurā ir iespējams mūžīgi pretoties šai mīlošajai un visvarenai būtnei!

Turklāt nav iedevusi kritērijus, kurus spēj saprast, tāds prāts, kas visu Dievišķo izkropļo, ceļu atšķiršanai.

Tas tāpēc, ka neredzu iemesla, kāpēc neradīt būtnes, kas nesabojājas ļaunumā neatgriezeniski .

Tad tas izslēgtu brīvo gribu, kas savukārt izslēgtu mīlestības iespējamību vispār! Mīlestību nevar piespiest, mīlestība ir jāizvēlās, tai ir jābūt brīvas izvēles auglim, tādas izvēles auglim, kura nāk no iekšām, nevis ir uzspiesta no ārpuses. Bet tas paredz iespēju un potenciālu noraidīt Dievu un nemīlēt... Un meklēt racionālo irracionālā ļaunumā pats par sevi ir irracionāls pasākums! Acīmredzot tava problēma ir tajā, ka tu skatoties uz ļaunumu redzi to kā irracionālu un noraidi Sistēmu, kurā ir iespējams irracionāls ļaunums... bet tamdēļ jau tas ir irracionāls, ka iet šķērsām visiem Dieva uzstādījumiem... un izriet no brīvās gribas nelietīgas izmantošnas!
To tu sapratīsi tad, kad sapratīsi Kristīgo koncepciju, ka mēs paši esam savu izvēļu auglis... jo vairāk izdarām izvēles, jo vairāk tiekam tajās iesaldēti līdz stāvoklim, kad vairs nevaram izvēlēties ko citu... un LIM(izvēles)=izvēles_konstante! Šo laikam tu neesi sapratis!
Tavā sistēmā LIM(izvēles)=Predefinēts Dieva Atziņu Sets!

Tas ir ja mēs uzliekam "Mūžības" funkciju tavā sistēmā cilvēkam - tiek iegūts sākotnējs predefinēts cilvēks... ne pa labi ne pa kreisi! Tobiš tavai sistēmai SĀKOTIES uz galda ir teixim 100 dvēseles kuras atšķiras TIKAI pēc ID... Tavā sistēmā BEIDZOTIES (ieejot mūžībā) mums uz galda ATKAL ir 100 identiskas dvēsles, kuras atšķiras TIKAI pēc ID, jo visām ir identiskas atziņas!

Manā sistēmā... SĀKUMĀ ir tikai divas dvēseles, kuras atšķirās pēc visa tā, ko Dievs ielicis!
Katra nākamā ir iepriekšējo funkcija!
Sistēmai ieejot Mūžībā manā gadījumā uz galda ir neskaitāms dažādu dvēseļu skaits, kur tās atsķiras savstarpēji fundamentāli, un tās kuras ir ļaunas tiek nodalītas no labajām, pietam nav divu identisku dvēseļu ne tikai pēc ID, bet arī pēc satura un atziņu "komplekta" un dziļuma, jo ikviena dvēsele ir pašas dvēseles izvēļu un šo izvēļu pārdzīvoto seku hiper-summa!

Bet, ja šo visu pielieto Apmācībām, Attīstībai? Tad sanāk, ka ir kaut kādi skolnieki, kas nekad neiemācās vielu, jo visu laiku tik kļūdās un kļūdās! Nez kāpēc šiem nav neviena palīga, nedz "iebūvētas" tieksmes pēc attīstības un zināšanām. Kā bērniem - kāpēcīšu periodā?

Es saku, tava sistēma nepieļauj ļaunumu kā tādu... Tobiš nepieļauj tādu būtņu existenci, kuras savu jēgu existences saskta tajā, lai bojātu citiem apmācību, mācītu aplamības, radītu neuzticību skolotājiem, dotu dezinofrmāciju, galu galā padarot šos cilvēkus par tādiem pašiem ļaunuma aģentiem, kuri vērš visu savu existenci pret labo un pat cenšās visu labo iznīcināt sevī!
Labs piemērs ir visādi sātanisti kuri apzināti, piemēram, programmē sevi neieredzēt kristiešus vai labo. Islamā nereti ir gadījumi, kad bērnam jau no brīža, kad šis runāt sāk, liek iemācīties mantru - "Jūdi ir ļauni" vai "Es ienīstu Jūdus" - un kad bērns iemācās je`dziena "nīst" semantiku, tad saslēdzas iekaltā mantra ar šo semantiku un tev svētais moceklis spridzinātājs ir gatavs!

Tas ir kā? Pēc manas nāves stāvēsi pie Ftopkas un sauksi "es tak teicu!"?
Ja nedomāsi, tad tā var sanākt. Ja domāsi un meklēsi, tad stipri drīz par to pārlicināsies! Sāc iet!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 13:13:13
Mulders
Pietam, kā tas ir ar Hamas Līdera dēlu, neiet runa, ka izbēga no slapjas kartona turzas, bet gan izbēga no cietuma ar ļoti augstiem un bieziem mūriem.
To var izdarīt tikai daži, kas ir pēc dabas Aģenti007. Nez kāpēc tu vienādo visu cilvēku spējas. Lielāka daļa cilvēku pieder pie "tradicionālists pasīvais", nevis pie "Aģents007" klases.

Cilvēks overraido apstākļus
Tikai ar kādu ātrumu un uz kuru pusi notiek izmaiņas?

Tieši tāpat tu tagad uzskati ka kaut kādā ziņā dzimšanas vieta vai iesnas ir būtisks apstāklis, lai cilvēks nevarētu Dievu atrast un iepazīt un atgriezties!
Vai tad nav? Protams, ja tikai un vienīgi Muldera saprastā kristietība ir tas "Dievu atrast".
Vēlreiz varu atkārtot piemēru:
1) ir mums 2 ciemi, K un P (kristīgais un pagānu). OK, te nav ko iebilst :-)
2) cilvēki piedzimst vienmērīgi sadalīti pa visu zemeslodi, pēc rakstura īpašībām. Vai OK?
3) Ja OK, tad K ciemā ir 1000 cilvēku no tipa "vārgulis tradicionālists". Tikpat daudz tādu ir P ciemā.
4) Abos ciemos sludina pretēju mācību, t.i. K ciemā sludina P mācību, bet P ciemā - K mācību. Katrs cilvēks katrā ciemā, tā teikt, saņem uzdevumu "apšaubi savu ticību un pieņem to otru".
5) Abos ciemos sludināšanai ir niecīgi panākumi, un pretējā ciema ticību no tiem minētajiem 1000 pieņem kādi 10.
Te ir redzama vides ietekme: lielākā daļa palika tādā ticībā, kāda tā jau bija.

Ja P un K ciemi šķiet pagrābti no gaisa, tad vari to vietā likt kaut vai Japānu un Poliju - brīvas valstis. Domāju, ka Japānā par kristietību ir zināms vairāk nekā Polijā par budismu vai sintoismu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 13:23:53
Mulders
Tad tas izslēgtu brīvo gribu, kas savukārt izslēgtu mīlestības iespējamību vispār! Mīlestību nevar piespiest, mīlestība ir jāizvēlās, tai ir jābūt brīvas izvēles auglim,
Protams, tā arī ir, abās sistēmās vienādi - vari izvēlēties pareizo ceļu, un tur būs mīlestība. Pie nepareizā ceļa nebūs. Tikai tev nez no kurienes vairs nedrīkst laboties.

Vispār, vēl būtu pieņemama sistēma, kur būtne neizvēlas Dievu, bet ir laimīga. Tev tak tas nav paredzēts, vai ne? Tad ko tu sauc savu sistēmu par labāku - tev tāpat NAV šīs izvēles! Tad kāda tur brīvā griba???

Nuja... ja tu klibo, tad vienmēr var teikt, ka tas ir telpas liekums, bet hiper-telpā tu esī īsts baleta korifejs
??

Kristīgo koncepciju, ka mēs paši esam savu izvēļu auglis... jo vairāk izdarām izvēles, jo vairāk tiekam tajās iesaldēti līdz stāvoklim, kad vairs nevaram izvēlēties ko citu...
Es saprotu, tikai neredzu tam pamatojuma.
Teiksi - izvēles brīvība? Bet tev tāpat ir nesasniedzamas izvēles, piem "būt mūžīgi laimīgam bez Dieva". Tev tāpat ir Būtnes, kuru iekšējā daba nosaka to stāvokli. Būtnes ir tādas, ka bez Dieva cieš. Viņas nevar izvēlēties neciest, bet būt atšķirtām no Dieva. Kāda te principiāla atšķirība?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 13:25:25
To var izdarīt tikai daži, kas ir pēc dabas Aģenti007. Nez kāpēc tu vienādo visu cilvēku spējas. Lielāka daļa cilvēku pieder pie "tradicionālists pasīvais", nevis pie "Aģents007" klases.

Kas tavuprāt cilvēku padara par "aģentu007"?

Tikai ar kādu ātrumu un uz kuru pusi notiek izmaiņas?

Tās notiek, un notiek pietiekoši labā ātrumā, lai 33 gados frukts varētu izrauties no totalitāras reliģijas valgiem!

Sākam no sākuma

1) ir mums 2 ciemi, K un P (kristīgais un pagānu). OK, te nav ko iebilst :-)
Protams neaplūkojam to, ka K un P ir konkrētu cilvēku izvēļu rezultāta "eskalācija" - tb jau tādas sekas, ka tās redzamas ārēji! Bet visā visumā OK!

2) cilvēki piedzimst vienmērīgi sadalīti pa visu zemeslodi, pēc rakstura īpašībām. Vai OK?
Ne OK. Rakstura Īpašības veidojas dzīves laikā un bieži ir atkarīgas no citu izvēlēm un drīz vien tu pats kļūsti par šo savi izvēļu upuri! Līdz ar to agresīvus cilvēkus tu atradīsi agresīvos ciematos, bet miermīlīgus miermīlīgos ciematos... Tā kā acīmredzot visi tālākie punkti jau ir atkarīgi no šī punkta "OK" pieņēmuma

3) Ja OK, tad K ciemā ir 1000 cilvēku no tipa "vārgulis tradicionālists". Tikpat daudz tādu ir P ciemā.

Atkal, kas šamos padara par "vārguli tradicionālistu"?

4) Abos ciemos sludina pretēju mācību, t.i. K ciemā sludina P mācību, bet P ciemā - K mācību. Katrs cilvēks katrā ciemā, tā teikt, saņem uzdevumu "apšaubi savu ticību un pieņem to otru".


5) Abos ciemos sludināšanai ir niecīgi panākumi, un pretējā ciema ticību no tiem minētajiem 1000 pieņem kādi 10.

Es saprotu ka #5 ir secinājums no 1-4? Es neieraudzīju loģisko pāreju!

Tb tu kaut ko pieņēmi, tad uztaisīji smadzeņu akrobātiku ar apšaubāmām premisām un tad pierādīji to ko sākumā pieņēmi! Šitā tu vari pierādīt ka Mēness ir no Zaļa Siera!

Ja P un K ciemi šķiet pagrābti no gaisa, tad vari to vietā likt kaut vai Japānu un Poliju - brīvas valstis. Domāju, ka Japānā par kristietību ir zināms vairāk nekā Polijā par budismu vai sintoismu.

Bet loģiski, kāpēc lai cilvēki pieņemtu blēņas? Tamdēļ jau Polijā Budistu ir stipri mazāk kā Japānā kristiešu! Tieši tāpat kā to, kas uzskata ka 2+2=4 ir vairāk nekā to, kas uzskata ka 2+2=rozā mākonis!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.26 13:33:36
Protams, tā arī ir, abās sistēmās vienādi - vari izvēlēties pareizo ceļu, un tur būs mīlestība. Pie nepareizā ceļa nebūs. Tikai tev nez no kurienes vairs nedrīkst laboties.

Drīxt! Tak nelabojas! Negrib laboties... Negrib mīlestību!

Vispār, vēl būtu pieņemama sistēma, kur būtne neizvēlas Dievu, bet ir laimīga. Tev tak tas nav paredzēts, vai ne? Tad ko tu sauc savu sistēmu par labāku - tev tāpat NAV šīs izvēles! Tad kāda tur brīvā griba???

Ēee manā sistēmā ir viena tāda būtne, kas neizvēlās Dievu un ir laimīga Dievs pats!

Nuja... ja tu klibo, tad vienmēr var teikt, ka tas ir telpas liekums, bet hiper-telpā tu esī īsts baleta korifejs
??

Tas bij ironiska piezīme par to ko jau reiz teicu. Tu neredzi savu subjektīvo taisnīguma izpratni implementētu šeit šajā pasaulē - tā teikt, klibo - un tad tu invocē hiper-telpu, citu Ņūtonisko HiperPasauli, kura ir ĪSTA - kurā izrādās viss ar taisnīgumu ir kārtībā, un tikai šī pasaule ir tāda - neīsta - un tas maita šīs pasaules telpas liekums izraisa to, ka šeit ir tāda netaisnība kā tas, ka viens cilvēks var izraisīt ciešanas nevainīgajiem, bet ĪSTENĪBĀ tā tas nenotiek, ĪSTENĪBĀ tie cietēji paši vainīgi Saucās Blame The Victim sistēma... manuprāt grūti vēl netaisnīgāku izdomāt! Bet tu to esi gatavs parakstīties sava taisnīguma vārdā!

Es saprotu, tikai neredzu tam pamatojuma.
Tāpēc teicu, pagaidi, pārliecināsies empīriski... jau šodien, tu pats sev esi arguments, tādējādi, tas ko tu esi no sevis izveidojis ir šķērslis tam, lai tu nejaucot pats sevi iekšā izvērtētu pierādījumus, tu pats esi šo vērtējumu kritērijs, bet vērtējuma rezultātu tu atkal pievieno pats savai dabai, kas tālāk atkal kļūst par nākamo vērtējumu kritēriju - tā tu būtībā axelerē maldīgu virzienu uzkrājot kļūdas pats savos spriedumos!

Teiksi - izvēles brīvība? Bet tev tāpat ir nesasniedzamas izvēles, piem "būt mūžīgi laimīgam bez Dieva".
Mana izvēle ir konkrētā kontextā... absolūti brīva tā ir tikai Dievam, es nevaru arī izvēlēties savas existences sākumu, nevaru izvēlēties savus vecākus, nevaru izvēlēties daudz ko! UN tomēr tad kad es VARU izvēlēties, man IR iespējams ar savām izvēlēm overraidot gan trūkumus manos vecākos, gan "nelaikā" piedzimšanu!

Būtnes, kuru iekšējā daba nosaka to stāvokli. Būtnes ir tādas, ka bez Dieva cieš. Viņas nevar izvēlēties neciest, bet būt atšķirtām no Dieva. Kāda te principiāla atšķirība?

Būtne nevar izvēlēties neciest bez Dieva. Bet būtne var izvēlēties nebūt ar Dievu! Tātad var izvēlēties CIEST... un it īpaši, ja vēl citi cieš! Tā teikt, ļaunums smeļās savu baudu tajā, ka citi arī cieš! Laimi aizstāj surogāts!

Un kad tu tādam cilvēkam pasaki, man ir kas labāks par šo, bet tad kad tu to izvēlēsies, tad šis tev tiks liegts, tad ir izvēle... un daudzi izvēlās "iemīļoto surogātu" iepretīm "nezināmajam labumam"

Tu teiksi - a kā var zināt, ka tas nezināmais ir labs... A es atbildu, a kā tu zini, ka tas ir ļauns!

Ja tava daba ir tāda, ka tā spēj atpazīt surogātu... tad Dievs var būt drošs, ka pēdējā izvēlē tu izvēlēsies Dievu. Bet ja tu VIENMEŖ noraidi alternatīvu, ja esošais tevi apmierina - tjipa ir ok, nav mega ērti - bet vai tad mega-ērti var būt - tad tu palaidīsi arī labo garām!

Tas kurš meklē, tas atrod, bet kas sēž uz vietas un baidās visam pieskarties - ka tik kas nenotiek - tas arī atraidīs to labo!

Tu taču neko neesi pamēģinājis... bet viedoklis tev ir par visiem! No kurienes tu to viedokli izraki - no noklausītām basņām - a pašam veidot viedokli slabo?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 13:35:25
Mulders
Tobiš tavai sistēmai SĀKOTIES uz galda ir teixim 100 dvēseles kuras atšķiras TIKAI pēc ID... Tavā sistēmā BEIDZOTIES (ieejot mūžībā) mums uz galda ATKAL ir 100 identiskas dvēsles, kuras atšķiras TIKAI pēc ID, jo visām ir identiskas atziņas!
Atšķiras arī pēc rakstura, gribasspēka utt. Vari pieņemt, ka tās ir tādas pašas dvēseles, kādas būs kristiešu paradīzē - visas labas, bet atšķirīgas individualitātes.

Manā sistēmā... SĀKUMĀ ir tikai divas dvēseles, kuras atšķirās pēc visa tā, ko Dievs ielicis!
Katra nākamā ir iepriekšējo funkcija!

Tātad, katra nākamā atbild par iepriekšējo dvēseļu sastrādāto? Kur te loģika?
Otrkārt, dzīvē to nenovērojam. Ņemam mazu pagānu bērnu un dodam audzināt kristiešiem. Kas sanāks? Kur palika vecāku "dvēseļu ģenētiskā ietekme"? Turki šitā janičārus audzināja.

Sistēmai ieejot Mūžībā manā gadījumā uz galda ir neskaitāms dažādu dvēseļu skaits

... daudzas no tām tikko radītas, un daudzas "5 minūtes pirms pareizā lēmuma pieņemšanas". Diez kas nav...

nav divu identisku dvēseļu ne tikai pēc ID, bet arī pēc satura un atziņu "komplekta" un dziļuma
Vai tad paradīzē ielaiž kādu ar atziņu "Dieva nav"? Protams, visādos sīkumos atziņas atšķirās, bet man jau tāpat. Tev gan bija vēl viena lieta, ka visi tiek automātiski pārveidoti uz labajiem.

Es saku, tava sistēma nepieļauj ļaunumu kā tādu... Tobiš nepieļauj tādu būtņu existenci, kuras savu jēgu existences saskta tajā, lai bojātu citiem apmācību
Ir tādas būtnes, bet viņas vienkārši kļūdās. Kāda jēga būtu no tādām būtnēm, kādas tu apraksti? Vai tavā sistēmā ir iespējamas Būtnes, kuras mūžīgi savas eksistences jēgu saskata mazu kaķīšu mocīšanā? Un, lai viņas to varētu realizēt, tu tām piegādāsi mazos kaķīšus? A to citādi nebūs brīvas izvēles?

Islamā nereti ir gadījumi, kad bērnam jau no brīža, kad šis runāt sāk, liek iemācīties mantru - "Jūdi ir ļauni" vai "Es ienīstu Jūdus" - un kad bērns iemācās je`dziena "nīst" semantiku, tad saslēdzas iekaltā mantra ar šo semantiku un tev svētais moceklis spridzinātājs ir gatavs!

Un tagad - pasludini tādam Kristu! Protams, ka tikai VIŅŠ būs vainīgs, ka nepieņems, vai ne? Nekādas vides ietekmes šajā piemērā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 13:49:45
Atšķiras arī pēc rakstura, gribasspēka utt. Vari pieņemt, ka tās ir tādas pašas dvēseles, kādas būs kristiešu paradīzē - visas labas, bet atšķirīgas individualitātes.

Aiz ko ta šām atšķirīgs raksturs un gribasspēks? Kur tāds radās? Kas radīja šīs atšķirības?

Tātad, katra nākamā atbild par iepriekšējo dvēseļu sastrādāto? Kur te loģika?
Nevis atbild, bet saņem mantojumā! Atbild to priekšā, kam nodod, nevis to no kā saņem. Ja tu saņem mēslus, un bēriem nodod mēslus, tad tu būsi atbildīgs par šiem mēsliem. Bet ja tu saņem mēslus, bet pārvērt tos pērlēs un nodod beŗniem, tad tev mēslus nepieskaita!

Otrkārt, dzīvē to nenovērojam. Ņemam mazu pagānu bērnu un dodam audzināt kristiešiem. Kas sanāks? Kur palika vecāku "dvēseļu ģenētiskā ietekme"? Turki šitā janičārus audzināja.
Dzīvē tieši tā notiek. Es runāju vispārīgi - lai saprastu, ka katrs cilvēks ir citu cilvēku funkcija. Es neapskatu spec gadījumus, kad bērnu audzina vilki un kazas! Tad arī par vilk un kazu paliks! Tēze ir par to, ka tu esi atbildīgs par tām sekām kuras tu izraisi - pietam mūžībā - nevis tikai savas dzīves laikā. Ja tevis radīta mācība nes postu daudzām paaudzēm vēl pēc tevis, tu par visām tām būsi atbildīgs!

... daudzas no tām tikko radītas, un daudzas "5 minūtes pirms pareizā lēmuma pieņemšanas". Diez kas nav...

Kas tas par "5 minūtes pirms pareizā lēmuma pieņemšanas" - tas implicē, ka pareizais lēmums jau ir pieņemts, jo citādi neexistētu šāds stāvoklis - tu atkal radi māxlīgu paradoxu! Nevari spēlēt godīgu spēli?

Vai tad paradīzē ielaiž kādu ar atziņu "Dieva nav"? Protams, visādos sīkumos atziņas atšķirās, bet man jau tāpat. Tev gan bija vēl viena lieta, ka visi tiek automātiski pārveidoti uz labajiem.

Paradīzē nonāk konkrētu atziū sasnieguši cilvēki, pārējais viņu atziņu komplekts un uzskati nav būtiski... tie pat tiek revidēti un koriģēti, lai ieiešana Paradīzē neradītu tev paradoxus ja tādi būtu! Bet tev neatņems to kas ir tavs, tieši otrādi - dos vēl vairāk! Bet kam nav šīs atziņas, tam atņems arī tās, kas viņam ir!

Ir tādas būtnes, bet viņas vienkārši kļūdās. Kāda jēga būtu no tādām būtnēm, kādas tu apraksti? Vai tavā sistēmā ir iespējamas Būtnes, kuras mūžīgi savas eksistences jēgu saskata mazu kaķīšu mocīšanā? Un, lai viņas to varētu realizēt, tu tām piegādāsi mazos kaķīšus? A to citādi nebūs brīvas izvēles?

Atkal... tu centies ļaunumā saskatīt jēgu. Tādas nav... un tās ir šo būtņu ciešanas, ka Ellē viņām nepiegādās mazus kaķīšus... viss viņi nevarēs piepildīt savu jēgu, mocīsies paši sevis radītā ellē... cietumā! Bet izrauties nevarēs, jo jau pašā saknē ir Dievu noraidījušas, tobiš, vai tu varētu pieņemt Dievu, kurš tevi nogādā mocību pilnā ellē, kur tev nedod mocīt kaķīšus. Diez vai ir iespējams tādā situācijā apjēgt, ka tas esi tu, kas sevi tur nogādāja, nevis Dievs...
Jau esmu teicis un tu vari ar kritisku aci pavērot... Kristiešu attiexme pret Dievu un Neticīgo. Kā Diena pret Nakti... Vieni tajā saskata mīlestību, žēlastību un piedošanu, otri redz bargu soģi, ellē nomaitātāju un dusmīgu Dievu... un Dievs ir ABI pietam vienlaicīgi, tikai fīča ir cilvēkā - cilvēkā esošā daba arī redz šo Dievu tādu kāds viņš pret viņiem ir... un ateisti pareizi dara, ka netic Dieva existencei, jo iedomājies... dzīvot ar apziņu, ka zem tevis stāv elles katls... diez kas nav - nojūgsies... tamdēļ labāk iemūrēties apziņā - Dieva Nav, tad vismaz to dzīves posmu, kad Dievs neuzbāžas var novilkt tīri sakarīgi!

Mēs sakām - tas nav obligāti - lūdz lai Dievs ir žēlīgs, labs un mīļš, meklē, klaudzini un tu atradīsi un ieraudzīsi Dievu tādu kādu viņu mēs redzam... tādu kāds viņš solās būt pret mums mūžīgi! Te tas paradox, redzot labu Dievu Dievs ir labs un pievelk... redzot Dievu kā dusmīgu Dievu, tu pats attālinies un bēdz, bet bēgot un attālinoties Dievs paliek arvien dusmīgāks un bargāks... un zin ar ko vēl Elle ir neciešama... ka Dievs ir visapkārt, bet tu no viņa aizbēgt nevari!

Līdzīgi kā Doplera efekts... gaismu, kas ir nemainīga, tu redzi dažādi atkarībā no tā vai tu tuvojies gaismas avotam vai no tā attālinies!

Un tagad - pasludini tādam Kristu! Protams, ka tikai VIŅŠ būs vainīgs, ka nepieņems, vai ne? Nekādas vides ietekmes šajā piemērā?
Vainīgi ir visi, kas viņu par tādu padara... un beigās arī viņš pats, ja neatsakās no šiem maldiem! VIŅŠ ir vainīgs, ja viņš nospiež pogu un pa taisno iespridzina sevi ellē!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 14:25:48
Mulders
Kas tavuprāt cilvēku padara par "aģentu007"?
Pārsvarā iedzimtas īpašības - ģenētika + notikumi prenatālā periodā un bērnībā.

Tās notiek, un notiek pietiekoši labā ātrumā, lai 33 gados frukts varētu izrauties no totalitāras reliģijas valgiem!
Nuja, un tam nabagam, kas nomira 18 gadu vecumā, nekas neizdevās, bet nu nekas, viss oki.

Rakstura Īpašības veidojas dzīves laikā un bieži ir atkarīgas no citu izvēlēm un drīz vien tu pats kļūsti par šo savi izvēļu upuri!
Tad citu vai savu? ;-)

agresīvus cilvēkus tu atradīsi agresīvos ciematos, bet miermīlīgus miermīlīgos ciematos...

Jā, bet tā ir kā reizi vides ietekme! Vai arī tu gribi teikt, ka mazie piedzimušie bērneļi, ja tos pārnesīs no viena ciema uz otru, mantos savu vecāku agresiju?

Es saprotu ka #5 ir secinājums no 1-4? Es neieraudzīju loģisko pāreju!

No reālās dzīves. Sludināšanas rezultāti kaut vai tai pašā Polijā un Japānā. Pretējā gadījumā tajās valstīs, kur brīva izvēle, ticību sadalījumam būtu haotiski jāsvārstās.

Bet loģiski, kāpēc lai cilvēki pieņemtu blēņas?
Kas nosaka, ka tās ir blēņas? Kaut kādas pārdomas, vai vienkārši gaume?

Tamdēļ jau Polijā Budistu ir stipri mazāk kā Japānā kristiešu!
Budistu vispār ir mazāk. Kristietība ir daudz populārāka pasaulē, pazīstamāka nekā budisms. Polijā budismu neviens tā nesludina.
Un - kādas ir kristietības tendences Japānā? Stabila ģeometriskā progresija, saskaņā ar tavu teoriju?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 14:37:09
Mulders
Drīxt! Tak nelabojas!
Bet termiņi sazin kāpēc tiek uzlikti. Daudzi mirst jauni. Nepaspēja? Kāpēc šādā jautājumā ir termiņi?

Ēee manā sistēmā ir viena tāda būtne, kas neizvēlās Dievu un ir laimīga
Kas traucē, lai būtu vēl tādas Būtnes, ne Dieva līmeņa?

ĪSTENĪBĀ tie cietēji paši vainīgi
Tak aizej izlasi, ko es tev tai garajā smilšu kastes diskusijā stāstīju, beidz salmu cilvēciņu bakstīt!

Tāpēc teicu, pagaidi, pārliecināsies empīriski...
Tātad, loģiski pamatot tu to nevari? Kāpēc neizbēgami ir jāieciklojās? Tā vienkārši tava dogma tāda.

Mana izvēle ir konkrētā kontextā... absolūti brīva tā ir tikai Dievam, es nevaru arī izvēlēties savas existences sākumu, nevaru izvēlēties savus vecākus, nevaru izvēlēties daudz ko!
Nu tad kāda starpība? Nav pilnīgas izvēles nevienā sistēmā, tātad - labākā paliek tā, kurā mazāk ciešanu!

Tu teiksi - a kā var zināt, ka tas nezināmais ir labs... A es atbildu, a kā tu zini, ka tas ir ļauns!
Atkal loterija ar neatgriezeniskām sekām?

Tu taču neko neesi pamēģinājis... bet viedoklis tev ir par visiem!
Kādas reizes 3 es te esmu teicis, ka esmu pamēģinājis.
Otrkārt, kāpēc tev ir viedoklis par islāmu - to taču tu neesi mēģinājis?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.26 14:40:25
Mulders
To tu sapratīsi tad, kad sapratīsi Kristīgo koncepciju, ka mēs paši esam savu izvēļu auglis... jo vairāk izdarām izvēles, jo vairāk tiekam tajās iesaldēti līdz stāvoklim, kad vairs nevaram izvēlēties ko citu... un LIM(izvēles)=izvēles_konstante! Šo laikam tu neesi sapratis!

Pastāsti, lūdzu, no kurienes šī koncepcija. Teorija protams interesanta, bet kā tā pamatojas Rakstos?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 14:40:44
Pārsvarā iedzimtas īpašības - ģenētika + notikumi prenatālā periodā un bērnībā.

Kaut kā tas lido pret tevis paša stumto ideju, ka cilvēks kurā katrā brīdī var par Aģentu 007 tapt. Ja tu tomēr atsakies no šīs idejas, tad taisnība ir man - cilvēks ar savām izvēlēm iecep sevi savā raksturā tā ka vēlāk viņam nespīd vairs par Aģentu 007 tapt? Vai tā? Tu nevari to abos veidos paturēt!

Nuja, un tam nabagam, kas nomira 18 gadu vecumā, nekas neizdevās, bet nu nekas, viss oki.

Tātad viņš bij Aģents007 kas var 18 gados to izdarīt, ja viņš to neizdarīja, sorry... koks kas nenes augļus laikā, tiek nocirsts! Lai lieki zemi neizsūc Kristus par to māca! Pietam no līdzības ir skaidrs, ka tiek dots laiks VAIRĀK kā vajag! Lai uz šī extra laika rēķina un 0 progresa feisā būtu skaidri redzams, ka cilvēks pats vainīgs, nevis kāds viņam izsit ķeblīti tieši sekundi pirms šis kūciņu sasniedzis!

Jā, bet tā ir kā reizi vides ietekme! Vai arī tu gribi teikt, ka mazie piedzimušie bērneļi, ja tos pārnesīs no viena ciema uz otru, mantos savu vecāku agresiju?

Nē... Kāreiz šis piemērs un tu tam piekrīti, pierāda, ka nevis VIDE, bet CIVLĒKI ir atbildīgi par ļaunuma sekām. Tobiš, ja kāds cieš, tad primāri nevis vides, bet citu cilvēku dēļ! Un šie citi cilvēki ir vainīgi pie šī cilvēka ciešanām, nevis Dievs vai Aukstais Klimats! Manuprāt tu ar jēdzienu "Apstākļi" saproti divus atšķirīgus jēdzienus - Viens ir klimats, ģeogrāfiskais stāvoklis un otrs ir konkrētu cilvēku rīcības sekas - un tu lieto šo vārdu ar vienu vai otrui nozīmi kā tev ērtāk! Es ar "Apstākļiem" saprotu kāreiz to, ko Cilvēks nekontrolē. To ko Cilvēks kontrolē, par to arī Cilvēks ir atbildīgs un tas arī ir cilvēciskais faktors. Līdz ar to "Apstākļu" vaina, ka tu esi duraks (neesi tu duraks, tik piemērs) ir kudī mazāka, nekā citu cilvēku vaina! Līdz ar to citi cilvēki var nogalināt citus cilvēkus garīgi un par to būs atbildīgi!

No reālās dzīves. Sludināšanas rezultāti kaut vai tai pašā Polijā un Japānā. Pretējā gadījumā tajās valstīs, kur brīva izvēle, ticību sadalījumam būtu haotiski jāsvārstās.
Nu bet loģiski - sludināt "Mēness ir no zaļa siera" dabīgi būs stipri mazāk rezultātu, nekā sludināt "Zeme Rinķo ap Sauli". Tu pasakties cik daudz un cītīgi Jehovas Liecinieki sludina, taču tamdēļ, ka viņi sludina muļķības, viņu sludināšana ir visai maz efekta. Taču krsitieši kas sludina būtībā tā - slinkojot - tas success rate ir kudī lielāks, jo sludina ta patiesību! Pietam ar sludināšanu mēs saprotam brīvprātīgu infas provaidošanu cilvēkiem, kas brīvi var klaus`tiies vai aiziet prom. Šis neattiexies uz Islāmu, kur nevar cilvēki atteikties dzirdēt šo sludināšanu, tad tā nav sludināšana, bet indoktrinačija!
Noliec Islāma ticīgo un Kristieti sludināt uz ielas... success rate būs lielāks Kristietim.. īpaši kad aiziet pie konkrēto mācību specifiskajām mācībām. Runa nav par to, ka abi sludina, ka zagt ir slikti... to visi sludina!

Kas nosaka, ka tās ir blēņas? Kaut kādas pārdomas, vai vienkārši gaume?
Blēņu saturs! Blēņu blēņiskums... nu kas nosaka, ka sāls ir sāļš bet cukurs ir salds?

Budistu vispār ir mazāk. Kristietība ir daudz populārāka pasaulē, pazīstamāka nekā budisms. Polijā budismu neviens tā nesludina.

Nuja, jo blēņas sludināt ir grūti! Grūti ir apiet cilvēka saprāta safe-guardus, īpaši kultūrā un civilizācijā kur kritiskā domāšana ir bezmazvai glorificēta! Tur jābūt īpaši uzpītām blēņām, lai to iebarotu. Protams kādam jau vienmēr var iebarot dajebko!

Un - kādas ir kristietības tendences Japānā? Stabila ģeometriskā progresija, saskaņā ar tavu teoriju?
Neiru interesējies, bet aizdomas, ka pieaugums pārsniedz krsitiešu dzimstību!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.26 14:41:48
Pastāsti, lūdzu, no kurienes šī koncepcija. Teorija protams interesanta, bet kā tā pamatojas Rakstos?

Iedzimtais Grēks... un iepretīm Dieva Diagnoze Romiešu 3:10-20

Cilvēki ir tik ļauni ka vairs nespēj būt labi un Dievu meklēt... kur nu vēl atrast!

Bet arī empīriski tas tā ir...

Un to visu mainīt var tikai palīdzība no malas... ne mēs paši ar savu gribu un izvēlēm! Tieši otrādi, mums jānomirst pašiem savai dabai, lai iemantotu jaunu dabu!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.26 14:50:57
KarotesNav
To var izdarīt tikai daži, kas ir pēc dabas Aģenti007. Nez kāpēc tu vienādo visu cilvēku spējas. Lielāka daļa cilvēku pieder pie "tradicionālists pasīvais", nevis pie "Aģents007" klases.

Tu laikam esi visādu matrix-grāvēju ideoloģijas upuris. Realitātē attiecībā pret Dieva valstību katrs cilvēks ir Aģents007, jo tur nevajag ne fizisku dotumu, ne intelektuālas spīdēšanas, ne visādus vingrojumus izpildīt, pat ne pārvarīgu drosmību. Tur vajag tikai mīlestību un no tās izrietošo, pārējo paveiks Dievs. Tamdēļ ar ķermeņa dotumiem (t.sk. intelektu) apveltītajiem ir tik grūti Dieva valstības meklējumos, jo rodas sajūta, ka tas viss ir jāatmet, kā tajā Kristus aicinājumā "pārdod visu un izdali nabagiem", bet mums tik ļoti visa tā žēl... Bet patiesībā tas viss ir Dieva rokās, vai Tu tici, vai nē, bet Tavās rokās ir Tava eksistence mūžībā, t.i., vai Tu to vēlies pavadīt kopā ar Dievu vai nē.

Jā, Matrix man riebjas tieši tā iemesla dēļ, ka tur ir rupji devalvēta Evanģēlija vēsts, ka Mesijam ir jākļūst/jābūt mega monstram supergudram izsitējam, bet mīlestība paliek ku-kū kaut kur zemē iemīta. Ja nebūtu šīs bībeliskās līdzības, droši akceptētu kā interesantu filmu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 14:53:00
Mulders
Nevis atbild, bet saņem mantojumā!
Terminoloģija cita, vēži tie paši! Sačakarētību izraisa Ādams, bet atbild (saņem sekas) viņa pēcteči!

Ja tevis radīta mācība nes postu daudzām paaudzēm vēl pēc tevis, tu par visām tām būsi atbildīgs!
Manā katlā būs lielāka temperatūra, nekā ja es būtu tikai pāris cilvēkiem smadzenes sakompostrējis?
Un - kā jau parasti - kāds labums tās manas mācības sekotājiem no manas "atbildības"? Viņus tak visus samet Ftopkā neatkarīgi no mana tālākā likteņa!

Kas tas par "5 minūtes pirms pareizā lēmuma pieņemšanas" - tas implicē, ka pareizais lēmums jau ir pieņemts
Vienkārši. Parastā varbūtību teorija, lielo skaitļu likums. Vajag tālāk paskaidrot?

Kristiešu attiexme pret Dievu un Neticīgo. Kā Diena pret Nakti... Vieni tajā saskata mīlestību, žēlastību un piedošanu, otri redz bargu soģi, ellē nomaitātāju un dusmīgu Dievu...
Pag, tu jau citu ticību Dievus arī par briesmoņiem uzskati, kāda te starpība?

ateisti pareizi dara, ka netic Dieva existencei,
Būtu jau labi, viņi pat jūtas laimīgi, taču kāpēc tad Dievs viņiem to visu atņems un iemetīs Ftopkā? Pie kam īsi pirms mešanas visu vēl izskaidros?

Vainīgi ir visi, kas viņu par tādu padara... un beigās arī viņš pats, ja neatsakās no šiem maldiem! VIŅŠ ir vainīgs, ja viņš nospiež pogu un pa taisno iespridzina sevi ellē!
Kāpēc lai viņš atteiktos no tā, kas viņaprāt ir taisnība?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 16136