atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Autoritāte
Mulders
Iesūtīts: 2008.08.25 12:32:55
Vai jūs atzīstat autoritātes, ārpus sevis?

Es to jautāju tādā ziņā. Ja ir kāds notikums, process whatever (piemēram auto remonts) kas ir it kā defaultā ārpus jūsu kompetences, vai jūs esat tas cilvēks, kas uzdod jautājumus, mēģina savākt par doto tēmu visvairāk informācijas un tā teikt "noķert vilcienu", jeb jūs paļaujaties uz autoritātēm, kas tieši ar to nodarbojas un jums provaido tikai gatavu processinga rezultātu?

Es p
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.25 14:27:24
PRIEKŠ KAM? (C)

Tak jau atbildēju... lai ietu ceļu un lai būtu kvalificēts citus mācīt!

nemaz. Es tikai esmu pārliecināts, ka to pāraugušo "skolēnu" mācīšana tajā, kamā šiem nemaz neprasās ir nevis SvGara bet gan dažu entuzazistu pašpieņemts uzdevums, lai dabūtu kaifu vēlreiz izkožļājot jau izkožļātu kožļeni.

Tos arī nemāca. Māca tos, kurus jāmāca... nevar iemācīt, ja negrib mācīties vaine!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.25 14:30:05
Mulders
Tas tu par zinātnē vadošo valsti runā?
Ugu, tikai nezkāpēc lielākā daļa zinātnieku šamējiem ir ļamporta, nevis vietējā ražojuma...
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.25 14:33:32
Ugu, tikai nezkāpēc lielākā daļa zinātnieku šamējiem ir ļamporta, nevis vietējā ražojuma... (C)

A tu ko esi iekritis tajā vecajā labajā slazdā? Domā, ka ja "Ražots Ķīnā" tad tas ir Ķīnas nopelns? Šahu esi spēlējis? Zin ko nozīmē "gājiens ar zirgu"? Nafig USAi par saviem līdzekļiem sev štancēt zinātniekus, ja var kādai banānvalstiņai uzsaukt Microsofta datorus un pēc tam tikai zinātnieku krējumu nosmelt? Lēti, nepiemēslo šejieni, bet kad gatavi, tad pat naudu gatavi maxāt, lai ietu uz USA strādāt! Valodu tad kādu visi zin... ne jau Ķīniešu!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.25 14:39:18
a_masiks
Nu ir jau arī daži zinātnieki no indiāņiem.... a kas - nāvīgi svarīgi lai ASV būtu lielākā daļa zinātnieku sarkanādainie?
Nē... ļamporta = dzimuši ārpus ASV.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.25 14:42:13
Šexna, USA arī lieto pārsvarā preces, kas ražotas ārpus USA... vai tas nozīmē, ka USA sūdīgi ar ražošanu?

Ir divas lietas - ražot un otrs - organizēt ražošanu. Un USA ir to tā nostādījusi, ka gan materiālas gan garīgas vērtības tiek ražotas ne par USA nodokļu maxātāju naudiņām, bet lietoti tiek USA teritorijā un USA mērķu labā! USA ir gudri, zin - iedod cilvēkam ēst, jumtu, modīgas klozītes un labi nodrāzties, un šis būs gana laimīgs, lai workotu valsts labā!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.25 14:45:23
Mulders
Jā, ja valsts masveidā pārceļ ražošanu prom no savas teritorijas, tad šāda darbība agri vai vēlu labi nebeigsies. Ibo zinātne iet roku rokā ar praksi (ražošanu).
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.25 14:49:57
Jā, ja valsts masveidā pārceļ ražošanu prom no savas teritorijas, tad šāda darbība agri vai vēlu labi nebeigsies. Ibo zinātne iet roku rokā ar praksi (ražošanu). (C)

Redz... te ir viltīgi... stratēģiskā ražošana tāpat ir uz vietas un zem USA kalpaka... Kā arī... zinātne arī notiek uz USA teritorijas, tā kā masveidīgā bet ne mazāk ienesīgā ražošana ir ārpusē, bet smadzenes iekšpusē! Tas ir gudri darīts - ārpusē paliek atrkitumi, iekšā tikai nāk jau gatavs tīrs produkts, bet smadzenes arī... tiek ražotas ārpusē, un tiek importētas iekšienē... acīmredzot imports ir lētāks, nekā smadzenes uz vietas ražot... pietam, nav tā ka neko neražo... Harvarda Jēla... tie nav nekādi knupīšpuikas! Ja vēl pieņem ka lielie smadzeņu ražotāji ir Briti, Franči, Vācieši... bet tiem ar USA nav gluži naidīga attiexme, tad ir tas, ko mēs redzam - fakti uz sejas... USA ar viduvēju overall izglītību ir vadošā zinātnē, un tas jau normāli, jo lai ražotu botus, nevajag hi izglītību, ar to kas USA ir, ar to pietiek... un imports, arī pārsvarā USA sponsorētos un organizētos projektu ietvaros!
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.25 14:54:40
es principā uzticos speciālistiem un daudz neiespringstu līdz brīdim, kad kāds liek vilties. Pēc tam viņam/i vairs diez kā neuzticos. Kaut kā tā.

vienīgais - tiem, kas te runāja par uzticēšanos reliģiskiem līderiem - man ticība nav jautājums par uzticēšanos Baznīcas vadībai, bet Dievam, bet Viņš nekad nav licis man vilties.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.25 14:57:57
Tur es piekrītu, jo pat paši labākie cilvēki mēdz pievilt ....nejauši.
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.25 15:05:59
a_masiks
Mhm.... "nekļūdās tas, kurš..."(C). Vai ne?
Ja ir runa par draudzību, tad šis apgalvojums nav vietā. Jo, ja neko nedara, tad jau nav arī draudzības.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.25 15:22:28
a_masiks

kas ir par pamatu draudzībai vai tādas uzturēšanai - šaubos gan.


Sīkums - manas existences fakts.... priekš manis pietiekoši labs arguments un pamats draudzēties ar šīs existences devēju - Dievu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.25 15:42:19
A kāpēc ne ar Ra vai Cthulku? Pēc dažādiem avotiem ira dažādi tavas existences avoti! Meti kapeiku gaisā? (C)

Kāds no viņiem ir nāvi uzvarējis - pierādot, ka tiešām ir Dzīvības devējs!

Nesāksim nu atkal... tava neticība ir visai mazs arguments manas ticības apšaubīšanai!
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.08.25 15:49:16
Defaultā nekādu autoritāšu!!!
Ārstam mazliet uzticēšos tikai pēc dažiem veiksmīgiem rezultātiem (konkrēti ar mani).
Augstākā izglītība vispār nevienam nav kritērijs.
Mācītāji ir tā suga, kuru gadiem pārbaudīšu, bet vienalga līdz galam neuzticēšos, jo var pievilt.


Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.25 16:16:55
a_masiks, KN nevar palīdzēt... tāpat kā neviens, kam nav patiesīabs... jau esmu neskaitāmas reizes teicis, ja tev tās nav, tu to neatpazīsi pat ja tā stāvēs tev deguna galā... tamdēļ arī KN ir kā ezītis miglā - nevarēdams starp daudz dažādām "patiesībām" ieraudzīt īsto... jo meklē kaut kādu meta-patiesību, par kuru viņš būtu pārliecināts un kas būtu derīga citu patiesību meklēšanai!

arī tu to nespēj... KN acīmredzot ir kaut kāds joga, ka var stāvēt šajās krustcelēs un nenojūgties... parasts neticīgais ieiet tajā "denial" stadijā, ka labāk neticēt nekam, kā tikai personīgām subjektīvām izjūtām... jo līdzko tu paskaties ārpus sevis, tu redzi tikai haosu un neskaidrību, kurā neko nevar saprast...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.25 16:56:03
a_masiks
neviens no viņiem NAV nāvei pakāsis, lai vajadzētu jamo uzvarēt.
Vēl vairāk ,dažiem no viņiem nāve ir pašu uztaisīts instruments, ar ko cīnīties un uzvarēt vispār ir n/a.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.25 17:00:47
Mulders
ja tev tās nav, tu to neatpazīsi pat ja tā stāvēs tev deguna galā.
Tad, ja jau nav, tad sameklēt nevar?
No otras puses, ja jau ir, tad - ko vēl meklēt?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.25 17:05:54
Tad, ja jau nav, tad sameklēt nevar?
No otras puses, ja jau ir, tad - ko vēl meklēt?


Exactly... un ja izrādītos, ka patiesība ir nekas vairāk kā mūsu pašu domas konstrukcija, tad sorry - tu esi dziļā dziļā truša alā kā Alise!

Tamdēļ jau esmu teicis, Kristietība ir īstenā filosofa meklējumu gals un īstās dzīves sākums. Jo Kristietībā patiesība, kas ir Dzīva un Iemiesojusies Kristū Jēzū, pati tevi atrod un dara tevi spējīgu ne tikai viņu pazīt, bet arī attīrīties no visiem maldiem, kuros tu esi, kas tev līdz šim neļauj būt drošam pat par to vai tu existē!

Tādējādi Kristus vārdi iegūst pavisam nopietnu jēgu - Un tie atzīs patiesību un patiesība darīs tos brīvus!

KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.25 17:13:50
Mulders
Kristietībā patiesība, kas ir Dzīva un Iemiesojusies Kristū Jēzū, pati tevi atrod un dara tevi spējīgu ne tikai viņu pazīt
A ko tad tā patiesība nevar padarīt spējīgus viņu pazīt ne KN, ne a_masiku, ne Ctulhu, ne Sheksnu, un vēl lērumu ļautiņu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.25 17:16:50
A ko tad tā patiesība nevar padarīt spējīgus viņu pazīt ne KN, ne a_masiku, ne Ctulhu, ne Sheksnu, un vēl lērumu ļautiņu? (C)

Viņi negrib! KN to labi demonstrē stāvēdams krustcelēs un ar visām mācībām apiedamies kā ar karstu kartupeli...

Ctulhu, Šexna jau sev ir izlēmuši, ka nekādas patiesības izņemot personīgi subjektīvi novērotā un apstrādātā pēc subjektīviem pašizdomātiem kritērijiem, neapšaubot, protams, personīgo kognitīvo aparātu kā spējīgu šādu uzdevumu izveikt, nav Viņi droši vien mierīgāk guļ naktīs kā KN, zato KN vēl ir čancis, ka Patiesība viņu atradīs un KN to pieņems, jo meklēšana ir dzīvības pazīme...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.25 17:21:01
Mulders
Viņi negrib!
Negrib tāpēc, ka neatšķir, kur ir patiesība! Bet neatšķir tāpēc, ka viņiem nav atšķiršanas kritēriju!

Ctulhu, Šexna jau sev ir izlēmuši
Vispār, šaubos. ;-)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 4591