atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kristietība un Sports
KarotesNav
Iesūtīts: 2008.08.14 17:41:21
Kādai, jūsuprāt, jābūt kristiešu attieksmei pret Sportu?
Kā arī - vardarbības elementi, sacensība. Cīņa vienam pret otru.
Klāt vēl - traumas un organisma nodzīšana, sevišķi lielajā sportā.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.15 13:22:37
Balss
Bet tās emocijas nav no tām, kuras būtu īpaši jākultivē, un diez vai tās ir kristīgas, kā samierināšanās, pazemība, u.c.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.15 13:24:15
KN, ja tevi sportaspēles un sacensības apgrēko, tad tiešām tev nebūtu jāpiedalās šādās sporta sacensībās! Dievs neprasa, lai tu iestājies pret savu sirdsapziņu un to lauz, tikai tāpēc, ka citi tā dara!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.15 13:38:55
Artos
Kristīgais sports ir dzīties pakaļ Kristum

Kad būsi mācītājs, šim teikumam atrod labāku formu
(citādi kāds vēl nodomās, ka Kristus no mums bēg)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.15 13:44:43
Papucs
Artos
Kristus nebēg, bet cilvēki paši maldās. = orientēšanās sports tātad ir viskristīgākais? :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.15 13:46:46
KarotesNav, nu tu atkal esi zelta gabals Forši teikts!
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.15 14:48:21
Artos Ui! Šaušana!?
Lai gan Olimpiskajās spēlēs šāveja gruzīniete uz pjedestāla apskāva šāvēju krievieti. Kristīgi gan! Pat, ja viņa būtu nekristiete, tas tomēr ir Kristus gars, kas cilvēkos strādā.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.15 14:56:17
Ctulhu
Ārēji jau kampās, tikai katram bija pa duncītim azotē.
Lūk, liekulību vai īstumu pa īstam redz un izvērtē tikai Dievs. Mēs reizēm pamanām, reizēm nē.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.15 15:00:28
Ctulhu
Nu, nezinu jau... Bet sievietes drīzāk ir gatavas uz izlīgumu, sapratni, piedošanu.
(Īpaši jau globālās lietās. Bet tai kaimiņienei, maitai, tai nu gan nepiedošu, ka uz manu kaķīti ne tā paskatījās... )
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.15 15:28:49
Ctulhu Nu es jau par to pašu ...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.25 22:38:19
Šķiet vieglāk ir pateikt, kur beidzas kristietim akceptējams sports - tur, kur sākas elkdievība.
Īpaši smagi ir raudzīties uz bērnu lološanu par supersporcmeņiem - vai tā būtu prof. vingrošana, kartings vai jebkas cits. Jo parasti tas nozīmē bērnības atņemšanu, reti kad kāds patiesi uz to raujās.

Bet protams, man patīk, ja mūsējie uzvar, vienalga kurā sportā.
Sportistu meistarību no neitrālām pozīcijām vairāk izbaudu auto/moto sporta sacensībās, nav man savu favorītu. Rallijos klātienē gan nenormāli tracina cilvēku fanošana par avārijām.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 43 , pavisam kopa bijuši: 36911