atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ventspils klosteris
Katolis
Iesūtīts: 2008.08.01 11:07:02
http://www.katedrale.lv/index.php?id=11459

Ventspilī top jauns RKB klosteris...tur iemitisies arī otrā Ventspils pilsētas katoļu draudze.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
lamby [87.110.10.101]
# Iesūtīts: 2008.09.03 20:01:40
redz kur vēl viens priecīgs notikums Kurzemes katoļu dzīvē - plaša programma turpmākām dienām - visi laipni aicināti
http://www.delfi.lv/news/national/novadi/article.php?id=21869130
Katolis
# Labojis Katolis: 2008.09.04 13:42:09
Forši.
Labi, ka Kurzemē un Zemgalē vēl vairāk cilvēku pieversas katoļu tīcībai.
Jauna baznīca Saldū, taps vēk viena baznīca Liepājā (Māras), klosteris Jelgavā, Ventspilī...
Vēl vajaga vairāk katolizēt Vidzemi, lai beidzot Latvijas ļaudis atgrieztos pie apustuliskās tīcības nevis klaiņoja pa visādām sektām.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.04 13:44:02
Katolis, bēda jau tāda, ka Katoļiem ar Apustulisko ticību ir visai pastarpināta saistība.
Ko darīt, ja jūsējie nemaz netic Apustuļu Rakstiem... kādā veidā tā vispār ir Apustuliska tad, ja tas, ko jūs sludināt nav tas pats ko sludināja Apustuļi...
Katolis
# Labojis Katolis: 2008.09.04 13:52:50
Mulders

A kas pretendē uz īstu Apustulisko tīcību? Atvaino, bet vārds "protestantisms" man asociejas ar Vasarsvētku draudzēm, tāpēc diemžel es nevaru Jūs nopietni ņemt vērā.
Bet ļoti labi, ka visa Latvijas teritorijā katoļi veic grandiozus proektus un tas noteikti piesaistis vairākus cilvēkus pie apustuliskas katoliskās baznīcas.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.09.04 16:14:12
Katolis, nezinu gan vai piesaista, bet ja nu piesaista, tad pie Romas katoļu, nevis apustuliskas katoļu! Starpcitu, ja jau Jūs uzskatāt, ka mēs esam sekta, tad ku Jūs meklējat šjā mājaslapā un forumā!?
Varbūt Jūs šeit ir ievedušas slāpes pēc KRISTUS un PATIESA EVAŅĢĒLIJA ? Ja tā, tad miers ar Tevi, esi svecināts Kristus baznīcas mājas lapā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.04 16:47:30
A kas pretendē uz īstu Apustulisko tīcību? Atvaino, bet vārds "protestantisms" man asociejas ar Vasarsvētku draudzēm, tāpēc diemžel es nevaru Jūs nopietni ņemt vērā.

Baidos ka "man asociējas" ir ļoti vājš arguments teoloģiski!

Uz īstu apusutlisku ticību pretendē ikviens, kas tic īstai Apustuliskai mācībai. Savukārt Īstu Apustulisku Mācību mēs atrodam tur, kur Īsti Apustuļi šo mācību ir atstājuši - Svētajos Rakstos. Ja kādai mācībai Apustuļi nav klāt stāvējuši, tad tā ir tik pat apustuliska cik mācība par pareizu tamborēšanu!

Bet ļoti labi, ka visa Latvijas teritorijā katoļi veic grandiozus proektus un tas noteikti piesaistis vairākus cilvēkus pie apustuliskas katoliskās baznīcas.

Cetniecība jau ir laba lieta.
Un jā tas cilvēkus piesaista pie Romas Pāvesta mācības. Taču kā jau teicu, tas ka cilvēki tiek piesaistīti kādai mācībai var būt gan labi gan slikti.
Ja šī mācība IR apustuliska, tad ir labi. Bet ja šī mācība ir vienkārši gadsimtiem kultivēti maldi... nu... neko... žēl bojā aizejošās dvēseles, bet kā mēs mācām - tā kā RKB vidū vēl Dieva Vārds tomēr tiek sludināts, arī RKB baznīcā vēl ir iespējama pestīšana, par spīti milzīgajam maldu slānim, kas tajā ir!
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.09.04 16:52:15
Mulders Cetniecība jau ir laba lieta.
Un jā tas cilvēkus piesaista pie Romas Pāvesta mācības. Taču kā jau teicu, tas ka cilvēki tiek piesaistīti kādai mācībai var būt gan labi gan slikti.
Ja šī mācība IR apustuliska, tad ir labi. Bet ja šī mācība ir vienkārši gadsimtiem kultivēti maldi... nu... neko... žēl bojā aizejošās dvēseles, bet kā mēs mācām - tā kā RKB vidū vēl Dieva Vārds tomēr tiek sludināts, arī RKB baznīcā vēl ir iespējama pestīšana, par spīti milzīgajam maldu slānim, kas tajā ir!


ĀMEN!
lamby [81.198.230.237]
# Iesūtīts: 2008.09.07 20:47:52
skaista gan tomēr tā jaunā baznīca Saldū! Brauksiet kādreiz cauri (vai kā savādāk - ne tikai uz Gregorskolu )- noteikti iegriezieties!
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 3329