atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem 2.08.2008. - tautas referendums.
S.R...
Iesūtīts: 2008.08.01 11:03:38
iesiet balsot, neiesiet? pamatojiet savu izvēli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:46:28
Kāpēc nelikumīga
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:47:44
Es Šexnu vēl papildinātu ar vispārīgu frāzi - nekādas politiskās atbildības un nekāda savu kopīgo lēmumu skaidrošana!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:55:47
Kad vēl mācījos RTU, mazliet šo jautājumu papētīju.

Augstākā Padome bija okupācijas vara, kuras darbības nebija saistošas okupētajai valstij Latvijai. Ne neatkarības deklarācija, ne viss pārējais, t.sk., nelikumīgās AP rīkotās Saeimas vēlēšanas.
Saskaņā ar kaut kādu tur (Ženēvas?) konvenciju, okupācijas varas rīkotas vēlēšanas okupētā teritorijā nav likumīgas.
Būtībā sanāk tikai divi starptautiski likumīgi ceļi.
1. Kautkāda (?) partizāņu kara rezultātā tiek patriekts okupācijas karaspēks, gāzta okupācijas valdība un atjaunota valsts neatkarība.
2. Kautkādu starptautisku miera spēku klātbūtnē valsti pamet okupācijas karaspēks, atkāpjas okupācijas valdība, tiek deportēti ievestie/iebraukušie civilokupanti, un tikai tad var atjaunot valsti un rīkot Saeimas vēlēšanas.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.04 15:20:54
Papucs
Vot, ar tiem civilokupantiem nekas nesanāks... i bija, i paliks šeitan!
Vot, lai gan sukina strana i sukin jazyk, bet dzīvot tomēr šeit labāk nekā matuškā...
Riga krasivij gorod, toļko sliškom mnogo latyšei!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.04 17:16:58
Trilobīte
Tas nav nekāds hobijs, bet parasta maizes pelnīšana. Katrs dzīvo kā māk, arī Trilobīte. es neesmu ne psiha, ne apsēsta, bet ar parastu holeriķa temperamentu. Pie tam ar savu ārdīšanos parasti nodaru mazāk ļaunuma, nekā dzīļie klusie un indīgie ūdeņi.

Nu tas ir labi.
Bet Tavu maizes pelnīšanas veidu gluži par parastu viss nenosauksi
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.04 17:32:39
Pamatotu iemeslu tautas neapmierinātībai es redzu katru reizi, kad mans lauku radinieks ved rīdziniekiem iztirgot savu cūciņu. Kad viņš izstāsta, kādus noteikumus zemniekiem pieprasa izpildīt. Kad viņš izstāsta, cik niecīgas atbalsta naudas ar kādām pūlēm no valsts dabon. Kad viņš ir izmisumā, ko darīt - sēt labību, vai cukurbietes? Vai nākamgad kādam to vajadzēs? Kad katru reizi ir kāds stāsts par kārtējo paputējušo zemnieku. Un tā bez gala.

Vienmēr, kad kārtējo reizi kā absolūts arguments tiek piesaukta Eiropa, neņemot vērā cilvēku vajadzības un vēlmes, man iekšā kaut kas sagriežas.

Saistībā ar savu darbu caur valsts pasūtījumu prizmu ir gadījies redzēt, kā strādā dažas valsts iestādes. Ir tādi, kur tiešām cilvēki strādā pēc labākās sirdsapziņas, bet ir arī tādi, kur no malas tas izskatās pēc kaut kāda tusiņa. Un ja vēl valsts iestādes pārstāvis pasaka, ka "gan jau kaut kā to naudu notērēsim" un tu redzi, ka nevienam to darbu nevajag, tiešām gribas visu ar sūdainu koku izšķaidīt. Man vienīgais mierinājums ir tāds, ka, vismaz manā gadījumā, tā nauda gala rezultātā aiziet Latvijas cilvēku algās, bet gandarījuma par tādā situācijā padarītu darbu nekāda.

Un tādu piemēru diemžēl bez sava gala.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.04 17:40:18
Taču visai tautas neapmierinātībai ar pastāvošo situāciju ir arī otrs aspekts - un tā ir pati tauta. Kamēr katrs atsevišķi savu algoto darbu nedarīs kā personīgi nepieciešamu, bet tikai atstrādās darba laiku - ko gan prasīt no deputātiem un ierēdņiem? Kamēr turpināsies savstarpēja ieknābšana "bet vajadzēja pirms 5 gadiem domāt", "a tu pats?" utt., tikmēr deputāti tikpat prasti dir**sies no tribīnes.
Ir teiciens "zivs pūst no galvas" - diemžēl tas izskatās vairāk pēc rumpja otmazkas un atbildības novelšanas uz galvu.

Vienīgais risinājums, ko redzu kā efektīvu - dzīvot katram atsevišķi saskaņā ar Dieva gribu un tad Dieva svētība nāks pār valsti.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.04 19:47:25
Papucs
Augstākā Padome bija okupācijas vara, kuras darbības nebija saistošas okupētajai valstij Latvijai. Ne neatkarības deklarācija, ne viss pārējais, t.sk., nelikumīgās AP rīkotās Saeimas vēlēšanas.
Tā ir bīstama teorija. Pēc viņas sanāk, ka visi dzimšanu, laulību, darījumu, izglītību utml. pasākumus apliecinošie dokumenti, kurus izsniegusi nelikumīgās LPSR pārvalde, ir nederīgi un nesaistoši...
Īsāk sakot, šo teoriju reducējot, sanāk absurds.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.04 21:02:50
Sheksna,

absurds-no starptautisko tiesiibu viedoklja-jau arii ir.

Un no iekspuses-pasi redzam, kaads haoss destruktiivais.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 21:50:21
Sheksna
Tā ir bīstama teorija
Katrā ziņā tā nav mana teorija, bet no starptautiskām vienošanām izrietošs fakts. Un ne velti pasaule par šādiem faktiem izvēlas nerunāt
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.04 22:46:33
S.R...
Tu esi skaista... pilnīgi galva reibst!
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.08.04 23:02:20
Balss

viņa izrādās patiesībā ir džedaju bruņinieks, meistars Joda
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.05 00:37:42
Rosalie
Un no iekspuses-pasi redzam, kaads haoss destruktiivais.
Nav TIK traki. Cilvēku grupa, kas tusē pie varas ar mērķi valdīt un nopelnīt pamatīgu piķi - jā, tas ir fakts, pie kam - acīmredzams. Bet visas zajavas par VIŅIEM, kuri neguļ caurām naktīm, jo domā, KĀ iznīcināt latviešu tautu ir tīra ūdens liellopu izkārnījumi...
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.05 07:00:23
Trilobīte
Nedomāju, ka ir daudz cilvēku, kas tam tic. Ne jau visu, ko cilvēki raksta netā, viņi arī nopietni domā.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.08.05 07:39:27
Sheksna, Trilobīte
Pensionāru mērķtiecīga iznīcināšana un latviešu iznīcināšana nav viens un tas pats
Pirmais jautājums ir aktuāls VISĀM valstīm ar ekonomiskām problēmām. Dažām valstīm, īpaši tām, kur Cilvēku grupa, kas tusē pie varas ar mērķi valdīt un nopelnīt pamatīgu piķi , šis jautājums ir sevišķi aktuāls.
Par otro jautājumu pašreiz tiešām var runāt mazāk. Bet ir vēl arī citi iznīcināšanas jautājumi.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.05 07:50:34
Sheksna,

nav jau vairs jaadomaa-Staljina teetinja uzsaaktais mazaakumtautiibu izniicinaasanas plaans ir aizgaajis un sen jau ripo pats no sevis Tautas labaakaa dalja truud Sibiirijaa vai Katskilju kalnu kapseetas latviesu urnu sienaa, miiljaa dievzemiite pilna u.rlu treninjbiksees ar vieniigo smadzenjrievu uz treknaa skausta, bet pasu baalelinji ar pamatizgliitiibu knapu bez mammas/papa geenu iekodeeto bee un emm triisvaardu teikumu nevar pateikt-veel tev par maz?!

Trilo-uzprasies uz jautaajumu, Tavi vecvecaaki izsuutiiti tika, vai tomeer izsuutiisanas paveeles parakstiija?
Kaut izdemoleetie dievnami uz tevi liecinaatu...katoliete...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.05 09:58:03
Es diemžēl neesmu katoliete, ja kas, bet tas uz tevi neattiecas.

Mulders patausta Trilobīti... nē pēc taustes katolite.

Man liekas ka tu atkal mānies!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.05 10:04:14
Trilo, a es ij nezināju ka tev tās vizlas ir bērnības trauma... Tā jau ir... ģeologi top Sibīrijā... Galu galā kur tad vēl tunguskas meteorītu atradīsi!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.05 10:06:36
Vēl būtu labi saprast, ka
Cilvēku grupa, kas tusē pie varas ar mērķi valdīt un nopelnīt pamatīgu piķi nav nejaušība vai likumsakarība, bet gan īpaši ieinteresētu spēku speciāli organizēts pasākums.
Salīdzinājumam ASV.
Tāds vīrs Džeks Kenedijs Sausā likuma laikā bija dažu spirta kontrabandas mafiju grāmatvedis. Finālā kaut kādu razborku rezultātā nejauši sanāca, ka veselu piecu bandu kase bija viņa rokās. Tā nu vecais Kenedijs nejauši nodibināja kompāniju "Paramount" un iegāja Volstītā. Pēcāk viņš nejauši kļuva par senatoru un WWII laikā par sūtni Anglijā. Diemžēl tālāk viņam vairs nesanāca, tāpēc pats par prezidentu nekļuva, toties par ASV prezidentu nejauši iebīdīja savu dēlu
Vai tiešām visas šīs nejaušības ir tik ļoti nejaušas , ka nejauši , bet apbrīnojami precīzi atkārtojas visā pasaulē?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.05 10:09:18
Papucs, neesi mēģinājis roku rakstniecībā. Dens Brauns atpūšas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 139 , pavisam kopa bijuši: 4759