atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem 2.08.2008. - tautas referendums.
S.R...
Iesūtīts: 2008.08.01 11:03:38
iesiet balsot, neiesiet? pamatojiet savu izvēli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.03 16:34:20
Sheksna

taisnība jau tev ir.

Gribētos piebilst vienu tik - pārsvarā visi šī referenduma atbalstītāji ir no Jaunā Laika un tas ir nevis tāpēc, ka viņiem rūp tautas labklājība vai likumība, bet gan tāpēc, ka viņi savas muļļāšanās un kasīšanās dēļ paši savas vainas pēc palikuši bez noteicošās ietekmes. Visa šitā komanda ir varaskāri cilvēki, imperiālistiski noskaņoti politiķi. Kad Repšes kungs bij pie varas un Jaunais laiks bij valdošās koalīcijas līderis - nez kā viņam tad tāda ideja par saeimas atlaišanu neienāca prātā?

Un ja salīdzina un atskatās atpakaļ, tad vislabākie ekonomiskie un labklājības rādītāji bij tieši Šķēles vadītās valdības laikā. Tas bij vienīgasi posms Latvijas vēsturē kopš neatkarības atjaunošanas, kad parādījās acīmredzami uzlabojumi. Vairāk tā nav bijis līdz pat šodienai.

A vot atšķirība tā, ka ir cilvēki, kas mazāk lieki muti virina, bet vairāk dara.

Kas attiecas uz referendumu - tas ir vajadzīgs jau sen. A vot lai paraustās un lai sarosās. Laikam jau viņi tur saeimā sāk saprast tikai tad, ja sit pa kabatu un amatu. Nu un ka Āfrikā ir sliktāki apstākļi - vai tad mums visprims jānolaiž Latvija līdz tādam līmenim, lai kaut kas sāktu notikt uz labo pusi?

Visa problēma ir tā pati pamatproblēma cauri visai cilvēcs vēsturei - EGOISMS.
vilks
# Labojis vilks: 2008.08.03 16:51:33
Ingars
pārsvarā visi šī referenduma atbalstītāji ir no Jaunā Laika

Kopš kura laika Jaunajam laikam Latvijā ir 600 000 atbalstītāju? Tu nepārspīlē, Ingar?
Manuprāt, referendumu atbalstīja pārsvarā cilvēki, kuri vēlas, lai Saeima un valdība vienreiz sāk apzināties savu atbildību rīkoties taisnīgi un atbilstošo likumam. Ko viņi diemžēl pēdējā laikā ir aizmirsuši.

Piekrītu Trilobītei attiecībā uz to, ka kurnēšana un žēlošanās nekad ne pie kā laba nav novedusi, tieši otrādi. Toties runāt par to, cik svarīgi ir rīkoties taisnīgi un katram censties to īstenot savā darba vietā - tas ir visai paveicams, un cilvēkiem vajadzētu pašiem tā dzīvot un no politiķiem prasīt to pašu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.03 17:29:39
vilks
vilks, a kaapeec politikjiem buutu jaariikojas atbildiigi, ja gudraa latvju tauta tik un taa vinjus ieveelees, pat ja arii izdodtos kohma ar Saeimas atlaishanu. Starp citu - cik reizes ir ieveeleta iertindas biedra Andra partija? Un vai tik sho partiju pati miiljaa tauta nav ieveeleejusi un ne jau pirmo reizi.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.03 17:45:33
vilks

ne no tautas es domāju, bet gan tos, kuri "bīdīja" re3ferendumu un reklamēja to - pārsvarā no tās partijas vai arī no fiktīvās nevalstiskās organizācijas, aiz kuras stāv JL.

Protams, ka referendums ir vajadzīgs un jābūt tādam likumam, kas ļauj vienkāršā veidā atlaist saeimu, tikai es par to, ka no JL puses tas ir liekulīgi, visādi citādi es to atbalstu
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.03 17:52:55
Donachka
Šādai nihilistiskai attieksmei es nepiekrītu, no tās nav nekāda labuma. Nevajag "nolikt" tautu (paši vien esam tās sastāvdaļa). Jāmainās ir gan cilvēkiem, gan politiķiem. Jo vairāk par to runās, jo lielākas cerības, ka arvien vairāk cilvēku vēlēsies savādāku dzīvi. Nevis ierindas biedra partijas noteikto.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.03 18:12:47
problēma ir iekš tā, ka "nav jau par ko balsot", ir tikai izvēle starp sliktu un vēl sliktāku, tad nu mēs izvēlamies mazāko ļaunumu - balsojam par to, kurš neko sliktu nedara, bet diemžēl arī neko labu ne.

Kā vienā dziesmā, ko izpilda "Labvēlīgais tips" - es latviešu tautai neko sliktu neesmu nodarījis un turpmāk apsolos arī neko nedarīt
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.03 18:21:07
es latviešu tautai neko sliktu neesmu nodarījis
Ar šādiem vārdiem Atmodas laikā taisnojās viens, neatceros vairs uzvārdu, padomju laika augsts funkcionārs.
Ar neko nedarīšanu ir par maz - to saprotam. Tad nu būtu labi, ja tie, kas ir pret kristizēšanu, pret iebilšanu valdošajai elitei, paši balotētos, nonāktu šajos posteņos un sāktu aktīvi strādāt.
Kā būs, Trilo, Donačka u.c.? Balotēsieties, iesiet?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.03 19:02:04
Kā būs, Trilo, Donačka u.c.? Balotēsieties, iesiet?

Varbūt viens cilvēks arī atradīsies (B.), kas par viņām nobalsos. Katrai sanāks pa pusbalsi. Vai vēl kāds par viņām nobalsos, rodas nopietnas šaubas.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.03 19:14:56
vilks
taa nav nihilistiska atieksme, tas ir tieshi tas par ko es domaaju - vispirms lai tauta izmaina pati savu domaashanu un tad vnk vairs nekadus ierindas biedrus neieveelees.
Balss
Trilo, Donačka u.c.? Balotēsieties, iesiet?
A kaapeec mums buutu jaaaiet politikaa, ja muus apmierina pie varas esoshaa elite. Pie varas jau jaraujas taadiem beedubraljiem kaa Duksis
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.03 19:30:51
Donachka
vispirms lai tauta izmaina pati savu domaashanu un tad vnk vairs nekadus ierindas biedrus neieveelees.

Tas nav tik vienkārši. Manuprāt, pašlaik būtu naivi iztēloties, ka kādi citi ievēlētie (pat ja mēs izvēlētos pšus svētākos) būtu uzreiz un uz līdzenas vietas labāki. Tāpēc ir daudz jārunā par to, kas ir taisnīgi un tiesiski, un kas nav, kāds no tā ir labums un ko tas mums dod, lai gan tauta, gan politiķi mainītos vienlaicīgi. Tikai tas, ko mēs konsekventi dzīvojam paši un sagaidām no politiķiem, ir īstenojams. Šis referendums bija skaidra zīme politiķiem, ka ir 600 000 LV pilsoņu, kurus līdzšinējā politika neapmierina. Lai nu rāda, ka māk arī savādāk.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.03 19:45:34
vilks
kak raz tieshi es TAA NEDOMAAJu, ka ieveeleetu kaadus citus, buutu uz liidzenas vietas labaaki. Taa jau nez kaapeec domaa lielaakaa dalja PAR izmainjama klaigaajoshie.
Vnk - latvieshu tauta vele pagaidama ir vergu tauta, kura pati nesen kljuvusi par kungu un tos procesus, kuras citas tautas ir izgaajushas gadsimtos, mees nevaram iziet 20 gados ( kaut gan deretu). Ir jaapiet laikam, jaapieveers lielaaka uzmaniiba patriotiskajai audzinaashanai ( kaut gan vispar jau muusu globalizaaciajs laikmetaa tas skan kaut kaa smiekliigi), jaunaas paaudzes ne tikai informatiivai, bet emocionaalai izgliitiibai un tad var saakt kaut ko gaidiit.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.03 19:55:09
Donachka
Ir jaapiet laikam, jaapieveers lielaaka uzmaniiba patriotiskajai audzinaashanai ( kaut gan vispar jau muusu globalizaaciajs laikmetaa tas skan kaut kaa smiekliigi), jaunaas paaudzes ne tikai informatiivai, bet emocionaalai izgliitiibai un tad var saakt kaut ko gaidiit.
Taisnība, arī garīgajai izglītībai. Bet šāda izglītība ir apdraudoša tiem, kuru dievs ir nauda un vara.
Nedomāju, ka mums vēl aizvien jākarina sevv klāt tā birka par vergu tautu. 20.gs. 20 gados LV piedzīvoja daudz straujāku uzplaukumu nekā tagadējos 17 gados, jo tautai bija tikumi un ideāli un tā tiem lielā mērā sekoja.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.03 20:01:13
Balss
Ak, balss.....kaads naivums tava vecumaa ( es par tiem tikumiem 20. gs. 20 gados). Kaut kaa neticas, ka P. Roziisha Ceplis buutu no pirksta izziists. Lielaaki ideaalisti jau cilveki bija gan.
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.03 20:37:36
kak raz tieshi es TAA NEDOMAAJu, ka ieveeleetu kaadus citus, buutu uz liidzenas vietas labaaki. Taa jau nez kaapeec domaa lielaakaa dalja PAR izmainjama klaigaajoshie.

Nu nezinu, lielākā daļa no man apkārt esošajiem tā nedomā. KO domā vairums no tiem, ko es esmu dzirdējusi - ka vajadzīgs mehānisms, ar kuru Saeimu piespiest atbildēt ātrak kā pēc četriem gadiem.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.03 20:56:55
Trilobīte
Protams, ka nē! Balsos jau par tiem, kas skaļāk gaudo.
Balsos par tiem, kuri vairāk naudas iegrūdīs priekšvēlēšanu reklāmā
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.03 21:00:07
Donachka
Rausēji ir bijuši un būs - visos laikos, valstīs un iekārtās.
Ar šo tikumu augstu vērtēšanu es domāju tautas kopējo garīgo klimatu.
Starp citu, daudzi, kas padzīvojuši vai viesojušies rietumvalstīs, ar baltu skaudību min, cik draudzīgas, pozitīvas tur (principā) ir cilvēku savstarpējās attiecības.
Lielākais postījums, ko t.s. sociālistiski-ateistiskā sistēma nodarīja mūsu zemēm un tautām, bija ne tik stipri saimnieciskie, bet gan garīgi -tikumiskie postījumi...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.03 21:03:35
Balss
Starp citu, daudzi, kas padzīvojuši vai viesojušies rietumvalstīs, ar baltu skaudību min, cik draudzīgas, pozitīvas tur (principā) ir cilvēku savstarpējās attiecības.
Ugu, rietumvalstīs jau getto rajonu protams nav... cita lieta, ka tie draudzīgie un pozitīvie cilvēki savu kāju tur nesper...

Lielākais postījums, ko t.s. sociālistiski-ateistiskā sistēma nodarīja mūsu zemēm un tautām, bija ne tik stipri saimnieciskie, bet gan garīgi -tikumiskie postījumi...
Kā tad, pie visa ir vainīgi sociālisti un ateisti
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.03 23:48:58
Trilobīte,

neesmu apmierinaata...metas baisi.

Gan neapziimeetu par lumpeniem liidz izmisumam un pazemojosai existencei novesto tautas dalju.

Ar paareejo-videejo aritmeetisko pateereetaaju puuli-tiek prasmiigi un efektiivi manipuleets. Lai izgaazas ar ielaas ar daksaam ... Maskavai un krievu elektoraatam par prieku.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.04 00:08:41
a_masiks,

zini, depresiju, pasnaaviibu, noziedziibas statistika ir sausminosa. Arii veciisu. Pienjemu, Tu ar to tiesi nesaskaries. Kaut gruuti nepamaniit.
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2008.08.04 00:20:01
Trilobīte,

tiesa. Bet fiicja taada, ka nevar saliidzinaaties ar nezinaamu. Nav atskaites punktu.

Turklaat no saliidzinaasanas greeka daudz posta izceljas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 71 , pavisam kopa bijuši: 35789