atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem 2.08.2008. - tautas referendums.
S.R...
Iesūtīts: 2008.08.01 11:03:38
iesiet balsot, neiesiet? pamatojiet savu izvēli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.01 17:50:42
*Duksis
Vox populi, vox Dei!
Neatbilst patiesībai, un arī Bībelē nekur tā nav teikts.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.01 17:51:40
KarotesNav Tas ir latīņu teiciens.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.01 17:59:30
Paradoksāli ir tas, ka viena un tā paša Dieva balss jeb vox Dei caur vienu atsevišķu pīpli vox populi skanēs kā "par", bet caur citu kā "pret". Hmm... Dievs taču pats ar sevi nemēdzot nonākt pretrunās..., bet šitādi izdaras!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.01 18:07:40
Artos To ...nu, par to visu varu un galavārdu... viņš tev personīgi pateica?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.01 18:15:29
Es arii apsveru balsot pret. Atcereejso vienu staastinu. Bija tautaa varens, bargs un ljauns kjeeninsh. Un tad shis nomira. Visa tauta liiksmoja, tikai viena veceniite kaktinjaa noliidusi raudaaja. Cilvekei jautaaja veceniitei - tantiit, ko tu raudi? Vinja atbild - par to, ka kjeeninsh nomiris. Uz ko tautra saka - bet vinsh tak bija ljauns, tas labi, ka atstiepies, naaks citi laiki. Uz ko veceniite atbild - naaks jau naaks tie citi laiki, tikai vecaa kjeenija ljaunumu es zinaaju, bet kaads varetu izraadiities ljaunaa kjeeninja ljaunums par to mees pat veel nezinaam.
No otras puses - piekriitu masikam, njemot par piemeru to pashu Osiisha lietu. Ja vinsh buutu bijis kaads TP loceklis, tas nu vele taa buutu, bet tiklaas partijas biedrs shitaa izriikojies un partija tikai ar smaidu uz luupaam pakratiija pirkstu - aiaiai! un ar to viss beidzaas.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.01 18:27:30
Saprotama lieta, ka tie, kuriem šodien ir labi, pat tik labi, ka nākotnē var būt tikai sliktāk, balsos "pret", bet tie, kam pašreiz ir slikti un kuri sava stāvokļa uzlabošanās cerības saistīs ar papildus iespējām ietekmēt valdības darbu, balsos "par."
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.01 18:57:07
Artos Protams, ka neticu.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.01 19:07:50
Artos Tev tur nav nekāda darīšana.
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2008.08.01 20:11:11
*Duksis
"Saprotama lieta, ka tie, kuriem šodien ir labi, pat tik labi, ka nākotnē var būt tikai sliktāk, balsos "pret", bet tie, kam pašreiz ir slikti un kuri sava stāvokļa uzlabošanās cerības saistīs ar papildus iespējām ietekmēt valdības darbu, balsos "par.""

Nemācēšu teikt par tautas masām kopumā, bet attiecībā uz mūsējo ģimeni viss ir kā reizi otrādi

Referendums nav par Saeimas atlaišanu, bet gan par vēlētāju tiesībām ierosināt Saeimas atlaišanu.
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.08.01 20:52:59
es esmu par vēlētu valsts prezindentu, ministru prezidentu , vēlētiem ministriem!
es esmu par katra ministra , katra daputāta individuālu atsaucamību, bet ja jau nevar
tad balsošu "PAR" par to , kas ir piedāvāts.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.08.01 21:00:24
Atzīstos, ka es īsti nemāku balsot, t.i. izmantot savas pilsoņtiesības vislabākajā veidā un vispār esmu sen sev nosolījies nevazāties pa vēlēšanu iecirkņiem! Tomēr rīt aiziešu nobalsot (pēdējo reizi savā suņa mūžā! Goda vārds!) un balsošu "par"!
elina222
# Labojis elina222: 2008.08.01 23:34:01
Balsošu "PAR"! Partijas reklāmas kampaņās sasola lielas lietas, bet tad, kad tiek ievēlētas, tie pēkšņi solījumus aizmirst un domā par savu izdevīgumu un labumu. Tādēļ cilvēki bieži vien jūtas vīlušies , lai gan paši ievēlēja. Ja pastāvēs vēlētāju tiesības ierosināt Saeimas atlaišanu, varbūt viņi tur Saeimā sarosīsies un vairāk domās par tautu, tautas viedokli. Jā, piekrītu, ka, ja pastāvēs vēlētāju tiesības ierosināt Saeimas atlaišanu, tas iespējams prasīs daudz izdevumu no valsts budžeta (jaunas vēlēšanas, referenduma izdevumi). Bet es balsošu "PAR", cerībā, ka tas kaut ko mainīs Saeimas attieksmē. Un vispār, man nepatīk, ka viņi tus sēdēs guļ un snauduļo
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.02 08:31:00
vispār šis referendums man ir vienaldzīgs, bet tā kā tie hmmm ievēlētie pēdējā laikā mazbiku hmmmm sadomājušies nezin ko un pēdējā laikā mūsu valstī notiek sazin kas, mans domā balsot PAR....
Mošs Donas stāstam ir kāda jēga un mēs nezinam, kas sekos tālāk, bet man vienkārši ir apnikusi pašreizējā valdība un tās attieksme pret tautu jeb viņu - kogributodaruunneviensmannekoneizdarīs
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.08.02 09:10:20
jau nobalsoju PAR!!!
nākamā Saeima būs daudz labāka! Lai Dievs stāv klāt !
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.02 13:26:00
Trilobīte
Jautājums kristiešiem - cik no jums ir lūgušies ikdienā par godmaņiem, kalvīšiem, zatleriem, vīķem utml. zivīm? Un cik bieži gavējuši, lūdzoties par tiem?
Gavējusi neesmu, bet lūgusi gan. Un gadu desmitiem ilgi - par Latviju. Jau tad, kad te vēl valdīja sarkankarogotie.
Specifiski par Kalvīti lūgusi neesmu, bet par visiem valsts vadītājiem gan. Arī dažās draudzēs to regulāri dara.
Atšķirība jau nav tik daudz materiālajos labumos, cik godīgumā un sabiedriskajā taisnīgumā.
Ir pareizi atgādināt mūžīgajiem čīkstētājiem, lai palūkojas pār žogu vai mazliet atpakaļ pār plecu. Bet nav nepareizi tiekties pēc augstākiem standartiem gan sabiedrības dzīvē (salīdzināties ar rietumu, ne austrumu valstīm), gan arī, protams, materiālajā taisnīgumā.
ecic_miglā
# Labojis ecic_miglā: 2008.08.02 16:57:09
vienmeer, kad dzirdu kritizējam valdību, ir bijis jādomā par Bībelē rakstīto, ka katra valdība ir Dieva iecelta un no tā, diemžēl, nākas secināt, ka nekā cita neesam pelnījuši ar savu novēršanos no Dieva. Un te vienīgo risinājumu saskatu tikai un vienīgi tautas atgriešanos pie Dieva ne vien vārdos, bet arī darbos un ticu, ka tad Dievs mums dos arī labklājību. Grozījumi Satversmē neko diži, manuprāt, pozitīvā virzienā nemainīs, jo tā "ļaunuma sakne" ir daudz dziļāka un nopietnāka.
elina222
# Iesūtīts: 2008.08.02 22:13:34
Trilo Kad jūsu bērnus čurki izkarinās stacijas laukumā,tad varēsiet lūgt Dievu, lai Kalvītis nāk atpakaļ, bet būs jau par vēlu. , šito gan es neuztvēru - tās tev prognozes tādas, ja tautai piešķirs lielākas tiesības šajā valstī??
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.02 22:58:42
S.R...
iesiet balsot, neiesiet? pamatojiet savu izvēli.
Biju balsot, nobalsoju PAR. Kāpēc - vienkārši lai iebakstītu ar sudraba dakšām sumpurņiem © Uzskatu, ka tas ir pietiekošs pamatojums.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.02 23:13:22
Trilobīte
Vai kāds atceras sastrēgumus uz ielām 1994. gadā? Nē? kādēļ? Vai visi bija paslēpuši savas mašīnas laukos vai tomēr daudziem ne sapņos nerādījās, ka tādu var iegādāt? Vajadzēja taču naudiņu krāt, lai nopirktu vecu golfu, a tagad Kalvīc vainīgs, ka nav sagādājis visiem pilsoņiem Astonmārtinus. Stulbi jo stulbi ir sacīt, ka viss ir slikti, viss ir izzagts. Cilvēks jau parasti nav tikai ļauns vai tikai labs. Ja kāds ir nozadzis, kaut ko jau viņš arī ir iedevis. Bet lielākoties man rodas iespaids, ka cilvēki nav bijuši tālāk par ES robežām un tad brēc, ka viņiem afigenno pienākas. Derētu tādiem padzīvot kādā Indijas vai Āfrikas nostūrī, lai saprastu, ka viņiem nekas NEPIENĀKAS. Mazas pensijas? citur tādas vispār nemaksā - lai bērni uzter vai sprāgsti nost.
Šoreiz runa ir drusku par ko citu. Nevis par vēlamā dzīves līmeņa nenodrošināšanu, bet gan par klaju likumu ignorēšanu. Ja valstī likumus ignorē gatera strādnieks dzērājs Žanis - tā nav liela bēda, policija šamējo ātri atradīs un sašņorēs. Ja likumus ignorē Saeima & valdība - tā jau ir pavisam cita līmeņa problēma. Ibo šamējos tik viegli sašņorēt nevar (imunitāte, saproties) un, otrkārt, viņi ar savu rīcību rāda negatīvu piemēru <elektorātam>. Kurš, redzēdams, ka bezlikumība principā paliek nesodīta, ķēmojas pakaļ kā mērkaķis...
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.03 14:44:34
Trilobīte
Nu, ja Tev sagādā prieku tā domāt, kurš Tev var liegt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 11330