atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kristietība vs sauļošanos un peldēšanos plikam publiskā vietā
Maartinjsh
Iesūtīts: 2008.07.28 22:49:42
Vasarā aktualizējas vēlme gan mazliet iesauļoties, gan arī nopeldēties. Klusu kaktiņu pie jūras, kur to izdarīt bez traucējošiem apģērba gabaliem ne vienmēr viegli atrast (tas ir tāpat kā pirtī patīkamāk iet plikam nekā apģērbtam).
Šogad pirmo vasaru intereses pēc aizbraucu uz nūdistu pludmali. Atmosfēra tur ir patīkamāka nekā parastajā, cilvēki ir neuzbāzīgāki un viens uz otru neviens tur neblenž. Nu tad, kādas ir jūsu domas par šādas pludmales apmeklējumu: vai tas ir grēks, vai nē?
Ja jā, tad kāpēc, ja nē, tad arī kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.01 21:26:28
a_masiks

nu vot nepielec! Nevis nospļauties, bet pašam savaldīties. Neesi laikam dzirdējis par tādu lietu - PAŠKONTROLE. Piemīt pieaugušiem cilvēkiem. Un nevis acpārdīt savus kairinātājus - ledusskapi, skuķu pusplikos stilbus, krutu bembi uz ielas, veci ar biezu naudas maku, BET SAGLABĀT VĒSU PRĀTU UN SAVALDĪTIES! Vai tu to māki? Ja nē - ko bazarē par lietām, kuras nejēdz?

a vot tā jau ir cita tēma, patiesībā tas ir pats par sevi saprotams - tev nebūs iekārot. Bet arī ir otrs aspekts - tev nebūs arī kārdināt, jebkādā veidā. Nu un te tu atal leksi pretī, jo neibrauc, par ko es runāju. Jā ir arī rakstīts - kāpēc lai sveša sirdsapziņa apgrūtinātu manu brīvību? Te ir runa par to, ka nevajag ieslīgt galējībā - uzlikt visiem kategoriskus aizliegumus, bet gan par lielām vispārīgām lietām, kā varam viens otram palīdzēt
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.01 21:26:50
Trilobīte

nē ar diviem Godmaņiem
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.01 21:28:56
a_masiks
Zināju jau, ka tu tīši sagrozi. Tāpat izliecies par muļķi, ka nesaproti, ko saka Ingars.
Tu laikam negibēji izlasīt un atcerēties, ko es tikko rakstīju - nevis apskādēt smukus skuķīšus, bet gan ka smukie skuķīši, gan apaļīgie vīri pašos spēka gados rīkojas tā, lai citiem būtu labāk no viņu rīcābas - tā visiem būs labāk! Nevis tīši kacināt, labi apzinoties to, ka rezultāts tam otrajam būs nodarīts ļaunums. Nav svarīgi, vai tas ir fizisks vai garīgs.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.01 21:32:49
a_masiks

un starp citu to var attiecināt ne tikai uz seksuālu iekāri, uz jebkuru lietu, kā mēs kādā veidām apgrčinām viens otru vai nodarām viens otram pāri. Runa ir par to, ka grēks kas mīt cilvēkā izlaužas arā tā vai citādi - bet izlaužas. Nokontrolē sevi vienā veidā, izlaizīsies cita veida kārība. Vienīgā izeja Ir Jēzus Kristus. Viņa spēkā ir iespējams savladīt jebkuru iekāri.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.01 21:57:43
a_masiks

nu gan mēs runājam katrs par kaut ko citu. Es tak nestrīdos tev pretī par to, ko tu saki. tev pilnīga taisnība, ir arī rakstīts, ka katru kārdina viņa pša kārība, to vilinādama un valdzinādama. taču ne par to es runāju. es runāju par tām, kas pašas iekāro un tādēļ uzvedas izaicinoši. To no malas nevar zināt, te, kā jau teicu - runa ir tikai par attieksmi.

vīram būs kārdināt iekārot vienīgi savu sievu, bet sievai būs kārdināt un iekārot vienīgi savu vīru. Lūk par to es runāju. PAR APZINĀTU RĪCĪBU. Nu kā vēl lai tev paskaidro. Lai skuķīši staigā miņukos, mani tas netraucē es runāju par katras sievietes attieksmi. Kārdināt var apzināti vai neapzināti. Es šeit runāju par apzinātu kārdināšanu, no neapzinātā ir tieši tā kā tu saki - katram pašam jāsavaldās un tas, kurš kārdina neapzināti nav atbildīgs un negrēko.

Viss ir attieksmē - ja velc miņukus, jo ir karsti un gribas vienkārši smuki izskatīties - labi, bet ja ej ar nolūku lai "nomedītu" kārtējo naudas maisu, vai vispār lai iekārdinātu un pavedinātu vīrieti, kurš nava tavs vīrs, tad arī tā ir sievietes vaina un grēks. Tas pats arī uz puišiem, kuri kārdina un pavedina meitenes uz ārlaulības seksu. Neviens viņu nespiež, bet viņa paļaujas grēkam, tad arī puisis ir vainīgs, jo viņš ir apzināts kārdinātājs.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.01 22:00:21
a_masiks

Cik nu sagrozīju.... paniekojos ar robežām kur sākas viena tiesības un otra pienākumi. Ir labi ka nekārdina.... bet kam labi? Visiem? Jeb dažiem puritāņiem? Un kāpēc pašu puritāņu pienākumi būtu jāuzliek citiem par apgrūtinājumu un tiesību iegrožošanu?

labi tiem, kas cīnās un savaldās, nevis tiem, kuri gļēvi ļaujas katram kārdinājumam - tobiš neticīgajiem. Neticīgajiem vispār tāds jēdziens kā "kārdinājums" nav īpaši aktuāls, jo viņiem dievs ir pašu vēlmes un iegribas, nav nekā absolūta, viss ir relatīvs un konkrētā brīdī labs ir tas, kas man patīk - manai miesai. Tāda ir neticīgo filozofija
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.01 22:04:13
Trilobīte

nu bet protams - piedauzīties var pie dajebkā, taču es runāju par konkrētām lietām, kas pašas par sevi pārvērstas par piedauzību, neatkarīgi no tā - ir kas piedauzās vai nav.

Nu nesalīdzināsi taču slimu maniaku ar normālu vīrieti. Dzimumtieksme ta ir abiem, tikai normālam cilvēkam tā ir NORMĀLA, PĒC DIEVA PRĀTA, kontrolēta un pareiza, bet maniakam tā ir nenormāla izvirtība un novirze
Balss
# Labojis Balss: 2008.08.02 13:39:19
a_masiks
Ingars labi izskaidroja, tikai nez, vai tu to gribi akceptēt, jo nešaubos, ka saproti ļoti labi.
Es, tāpat kā Trilo, varu gūt estētisku baudu no skaistas sievietes vai vīrieša ārienes vai kustībām - nav man ne skaudības, ne greizsirdības, ne iekāres. Reiz, piem., iznāca vērot un pēc tam arī dejot reizē ar Naumovu un viņas Zvaigžņu partneri.
Es kaifoju par viņas eleganci un grāciju, par visu skaisto priekšnesumu. Lai gan viņa bija pastipri atkailināta specdejas tērpā, tur nebija seksuālā izaicinājuma, bet estētiska bauda.
Starp citu, lasīju pētījumu, ka šīs pēdējo gadu atkailinātās modes iespaidā vīriešiem krītas libido tieši šī iemesla dēļ - miesa, gaļa ik uz soļa bāžas acīs un neizraisa (jo galvenais jau notiek prātā) to iekāri, ko normāli varētu sagaidīt.
Bet, ja tu saki, ka tava čibrika reakcija. redzot iekārojamu dāmu, nevienam pāri nedara, tad dara gan - tavai sievai.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.08.02 18:03:02
Pēc abu vīrieškārtas pārstāvju pagarākā dialoga, kur katrs pēc savas izpratnes dziļdomīgi apspriež skuķīšu krāšņumus, druskuci izskatās, ka saprašanās diez vai iespējama, toties prieks parunāt par šo tēmu
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.03 11:20:41
galvenais jau ka es masikam neiebilstu, tieši otrādi - pilnībā piekrītu viņam, taču acīmredzot mēs runājam katrs par savu tēmu. Ir kaut kāda robeža, kur beidzas gaume un estētiskais baudījums, bet sākas bezgaumība un izvirtība. Ir tomēr atšķirība starp normālu sievieti un prostitūtu
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.03 11:23:13
Piekrītu Balsij un Trilo, ka ir estētiska labpatika vērot dejotājus vai vienkārši cilvēkus skaistiem augumiem skaistos tērpos - tad lai tā arī paliek tikai estētiska bauda, jo iekāre ir domāta tikai un vienīgi laulāto starpā
Anarhists [87.226.37.199]
# Iesūtīts: 2008.09.12 19:21:17
bitch - nudistu pludmale nav jabut kailam obligati!

Ui kur es esmu imaldijies...
Esmu nudists un kas tad ir? kapec cilveki ir tadi komplesaini, es tur neredzu neko sliktu un nosodamu, jo pec butibas mes visi esam vienadi.. vai tad ne? Nu ir janoskiro protams dazas lietas - ar kadu noluku tas tiek darits, protams ir luriki un tas nav saprotami un ir nosodami, bet jautajums Jums - par ko kauneties? Tiesam par ko?
Ko tas peldkostims nosedz tadu, kas jaslepj? Ja man liels veders tad man krekla pludmale sauloties, ja man spalvainas kagas, tad man getras jastaiga - tas tacu ir dabiski...
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.05 08:20:05
Vasarā šis jautājums atkal aktualizējas. Nesen apmeklēju vienu nūdistu pludmali; kā jau nekristietis, par grēku īpaši nesatraucos, lai gan atcerējos Rīgas laikā lasītu rakstu par hasīdiem, kuri arī vannā mazgājas naktskreklā, lai neaizvainotu D-vu. Bet kāpēc Viņam būtu jālūr?
Vispārīgi nūdistu pludmales ir laba vieta kontemplācijai, jo visā skaudrumā tur parādās visa laicīgā pārejošais raksturs. Jaunība, skaistums un nevainība cilvēka dzīvē ir vien uz īsu brīdi; memento mori.
Donatella
# Iesūtīts: 2011.08.05 10:52:03
παλαιό ανόητος
nevainība cilvēka dzīvē ir vien uz īsu brīdi
nesaki vis, nesaki!
izlog. D.a. [84.237.158.131]
# Iesūtīts: 2011.08.05 11:25:52
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/55005/jinglaka-sinavatra-klust-par-pirmo-sievieti-taizemes-premjerministra-amata
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.08.05 11:48:08
παλαιό ανόητος
Žēl ka tais ūdeņos nesatiki to mērsraga nesiju , tad momento morje būtu vēl izjustāks un skaudrāks
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.05 12:15:03
παλαιό ανόητος
Pietiktu jau, ja šur tur iekostu miesas mērdēšanas un tiklas uzvedības labad
a-masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.08.05 12:18:23
Aivars
tavuprāt šuves veicina tiklu uzvedību?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.05 15:58:49
Ctulhu
Man nav pieredze ar šāda tipa pludmaļu apmeklējumiem. Vien mūsu grieķis te dalījās, ka nododoties tur miesas mērdēšanas vingrinājumiem. Izteicu racionalizācijas priekšlikumu kā šādu procesu efektivizēt.
Bet vispār nez vai šī diskusijas tēma kā tāda ir vēl izvēršama
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 11571