atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Uzspēlējam astes celšanu?
Mulders
Iesūtīts: 2008.07.21 16:01:15
Dzīvē ir interesants tests... pamēģiniet saviem tuviniekiem/draugiem/darbabiedriem. Varam arī šeit paspēlēties, bet dzīvē tiešā tuvumā ir daudz jautrāk!

Nosauciet 5as sevi raksturojošas labās īpašības, bez ironijas, bez "BET"!

Šeit es domāju tīri cilvēcīgas un piezemētas lietas, tā ka arī neticīgie drīxt piedalīties! Bet tieši 5as nevis 4as vai 6as - un tās, ko paši uzskatāt par labām!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.21 16:49:47
Amēlija, tas jau ir šī testa meŗķis - parādīt to īpatnējo fenomenu, ka cilvēki īstenībā ir ļoti negatīvi noskaņoti paši pret sevīm. Nespējīgi pateikt kaut ko labu par sevīm... Testu var novest līdz extrēmam - vai vari šīs īpašības nosaukt pati sev, kad neviens cits to nedzird!

Faktiski tas ir sava veida Budistu koāns... sevis iepazīšanai!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.21 16:51:39
Vai tik man nebūs tāda pat kaite kā tev, ar to binokulāro redzi - problēmas ar attālumu noteikšanu un orientēšanos.

Binokulāro redzi jau var viegli notestēt... nu klasika ir - vai vari dažādos attālumos un apgaismojumos ar šķiltavām trāpīt tieši cigaretes galā nevis pa vidu vai pirms - tb bez spec "meklējošas" kustības?

Tāpat var testēt monohromatiskā vidē novietojot dažādu izmēru līdzīgus priekšmetus (lodītes) dažādos augstumos un attālumos... ja ir binokulārā redze, atšķirsi kurš tuvāk kurš tālāk (ja nav ēnas, tad es nevaru noteikt)!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.21 16:52:06
Taads efekts saak paraadiities kautkur virs vairaakiem MHz.

Lab lai tā būtu... offtopiks anyway!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.21 16:52:31
Jautrs
Pieklājīgs
Draudzīgs
Kautrīgs
Taisnīgs
Izpalīdzīgs
Mīlošs
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.21 16:56:04
Mulders
vai vari šīs īpašības nosaukt pati sev, kad neviens cits to nedzird!

Es točna varu. Nekā pārāk extremāla nesaskatu...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.21 16:57:27
Briinumsons
vēl jau aizmirsi pašu galveno - nevainīgs un tikumīgs.
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.07.21 17:06:40
Mulders
nē, nu varēt tā es varu, tik negribu te rakstīt, jo sabojāšu savu imidžu kā skarbas un neželīgas jaunkundzes dažu acīs
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.21 17:07:51
Ctulhu
Nosauc tādas īpašibas, kuras nevar pastiprināt ar kādiem mehāniskiem līdzekļiem, t.i. "sīku priekšmetu saskatīšana" neder.
Vajag rakstura īpašības.
Amēlija
# Labojis Amēlija: 2008.07.21 17:10:41
vienīgi varu meģināt saukt tās īpašības, kas nekonfliktē ar to
piemērām:
1.gudra
2. strādīga
3. viltīga
4. ar labu intuiciju
5. pacietīga
p.s. par skaistumu, tas ir atkarīgs no mēnesfāzēm

p.p.s. bet tās nav visas
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.07.21 17:14:52
bac, bet pašu galveno aizmirsu ja očeņ očeņ skromnaja
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.21 17:24:33
a_masiks, vispār laikam nefiga nesapratu ko tu raksti... "strāvas plūsmas šķērsgriezums" - kas šitais ir... Man likās ka strāvas plusma ir kā tāda bumbiņu buc-buc-buc rindiņā, kur nododās lādiņš vai kas nu tur... A te "plūsmas šķērsgriezums" - sajūta ka būs jāpāršķirsta fizikas grāmata!!!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.07.21 17:38:23
a_masiks, a no fizikas, kāpēc tā? kaut kādi elektromagnētiskie atgrūšanās spēki? un kā to risina?
Balss
# Labojis Balss: 2008.07.21 19:42:03
Ctulhu = robohibrīds!
a_masiks = Karlsons!

Jūs te par rakstura īpašībām vai par fiziku?!
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.21 19:59:16
Domāju,ka esmu labvēlīga, optimistiska, apķērīga, atklāta un izturos pret cilvēkiem ar cieņu. Sevišķi grūti nebija,bet nu esmu ar noslieci uz pašanalīzi,tā ka tas nav nekāds brīnums. Jā,to fizikas saistību ar pārējo tēmu es arī nesapratu,acīmredzot apķērīga esmu ne visos gadījumos.
Balss
# Labojis Balss: 2008.07.21 20:14:33
a_masiks
Tos elektrības vadus labāk atstājiet Ctulhu!
Jūs arī bez tā esat cukura gabaliņi! Izlasīju tevis darāmos darbus un noskurinājos. Un nopriecājos, ka ir mums, sievietēm, vīrieši, kas visus šitos nesaprotamos un piņķerīgos dzelžu darbus jēdz un vēl arī izdara!
Nu labi, par manu asti runājot:
izpalīdzīga,
līdzjūtīga,
uzņēmīga,
apsviedīga,
pašapzinīga (tas labi vai slikti? Gribēju to rakstīt pie sliktajām īpašībām...)
Vispār jau man būtu vēl vairāk ko rakstīt, bet sakautrējos...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.22 07:39:06
njā es ar nevaru bojāt savu imidžu. no manis tak daudzi baidās....
a ja es teikšu, ka iru mīļa, paklausīga, čakla, iecietīga, mīlu dzīvniekus un rūpēties par citiem, mans imidž būs vējā......
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.22 08:36:56
Man vēl aizvien ir mīļš teiciens, ka pazemība ir atzīt patiesību par sevi Tas ir spēt atzīt gan savas labās, gan sliktās īpašības
rainars
# Iesūtīts: 2008.07.22 09:15:52
Nevaru nepiekrist Artos-am !
Lai mums svētīgs laiks pavadīts Dieva žēlastībā kura mums nāk caur Jēzu Kristu pateicoties Svētajam garam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.22 10:10:12
Trilo, incanti ka gudra un izglītota tu izcel kā dažādas īpašības... vai tas nozīmē ka šeit "gudra" ir ar nozīmi "vieda"?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.22 10:17:40
Mulders
Gudrs būtu - spējīgs apstrādāt informāciju.
Izglītots - tas tikai tāds, daudz zinošs, kā enciklopēdija.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 1074