atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Sv. Augustīns
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.23 10:53:23
(jeb vienkārši Augustīns)
tas, lai luterāņi atkal nepiedauzās
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 14:27:09
Mulders
Mulderam ir iebildes. Es domāju tam pārcilvēkam nav iebildes!
Ja Mulderam ir iebildes, tad viņš ir negodīgs. Jo variantā, kur Mulders saņem labumus, Mulderam pie vienas vietas, kas ar citiem notiek. Taču ja Mulders pats nonāk šo "citu" vietā, tad viņam nez kāpēc rodas iebildumi.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.05.26 14:29:58
Mulders
Aiz liecību neesamības par citu Dievu aktīvu piedalīšanos savu ticīgo dzīvē un dalīšanos šajā dzīvē ar šiem ticīgajiem!
Abet citiem dieviem atkal citi plusi - piem, māk uztaisīt pasauli, kura nav jānorauj podā ar plūdu palīdzību, ibo viss saiet dēlī.
Vai māk uztaisīt Būtni, kura nenodod savu sačakarētību no paaudzes paaudzē.
Vai uztaisa tādu Būtni, kuru pašam nav jāglābj, pildot paša likumu un ziedojot sevi sev.

Tobiš, taisa kļūdu drošākas sistēmas.
;-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 14:31:31
Nu vismaz aptuveni, proporcijās! A to saki ka neviens nevar paglābties, visi slikti, u.c. Un ka tikai caur Kristu var.
VD ebrejiem Kristus nebija, tie turējās pie bauslības. Tad - cik tomēr pamanījās izglābties?


Nu nezinu tak es... tik cik tapa ticīgi, tik arī izglābās! Neredzam mēs cilvēka sirds ticību!

Tad tevi neinteresē, ka miljons būtnēm varbūt piemīt apziņa, un ka šīs būtnes mūžīgi cieš? Galvenais, ka viena būtne jūtas labi (khmm, un ka šī būtne ir Mulders ;-) )?

Tici man patiešām ir vienalga ka kādi manjaki, cilvēku slepkavas, ļaundari un noziedznieki jūtās! Man ir dziļi vienaldzīgas Velna un viņa dēmonu ērtības un emocionālais stāvoklis!

A kam tad Kristus tad bija vajadzīgs? Ja pirms Kristus un pēc Kristus nekādas starpības - tikpat daudzi ftopkā?

Lai izpirktu grēkus!

Vajag reinkarnāciju, jo līdz ticībai un atziņai ļooti ilgs laiks var paiet, ne jau visi ir vienādi.

Tātad būs kādi kas līdz tai nenonāks nekad! Tātad ftopkā? Jeb teik deklarēts, ka VISI reiz nonāks... jautājums, a ko šie tā bremzē? Ar ko viņi bremzētāki nekā citi un kamdēļ citiem ir uz viņiem jāgaida?

A ko tad tev Kristus nodemonstrēja? Tikai to, ka Kristus, ideāls cilvēks un Dievs, spēj augšāmcelties. Tev taču nedemonstrēja to, ka augšāmcelties spēj arī parasti cilvēki. Ko tad tu tici? Kāpēc neprasi tālākas demonstrācijas pilnīgi visam?
Mans Dievs būdams cilvēks izpildīja visas bauslības prasības. Tātad mans Dievs pats savus likumus VAR izpildīt, ja zem tiem nostājas. Tātad mans Dievs prasa no cilvēkiem racionālu paklausību nav bezjēdzīgas kaprīzes. No otras puses, Kristus demonstrēja, ka augšāmcelšanās ir iespējama ar Dieva Garu... protams, ka neviens apts par sevi nevar augšāmcelties, Kristus pats ir auģšamcelšanās, kas ar viņu Savienots, tam arī šī dāvana dota, kas Kristu noraida, tas pats noraida savu augšāmcelšanos!

Tas jau nav empīrisms, bet švaka ticība. Neticēt Dievam uz vārda, bet prasīt pierādījumus.

Vot tādi mēs esam... švaki ticīgie, tamdēļ mums vajag Kristu kā palīgu - glābēju, jo paši nespējam debesīs iekāpt nedz ar savu ticību nedz darbiem, nedz atziņu... bet tikai ar Dieva žēlastību!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 14:32:56
A ja Mulders ir tas paarcilveeks? Ir/nav iebildes?

Piekāp, kad būšu

Tb aiz taa, ka Mulders nav papeetiijis citas religijas

Nu līdz manīm nav nākušas ziņas, ka vēl kādās reliģijās viņu Dievs būtu bijis līdzdalīgs savu ticīgo dzīvē būdams pats zem saviem likumiem un tos izpildot!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 14:34:40
Abet citiem dieviem atkal citi plusi - piem, māk uztaisīt pasauli, kura nav jānorauj podā ar plūdu palīdzību, ibo viss saiet dēlī.


A kur tāds Dievs?

Vai māk uztaisīt Būtni, kura nenodod savu sačakarētību no paaudzes paaudzē.


Un tomēr kas sačakarējas?

Vai uztaisa tādu Būtni, kuru pašam nav jāglābj, pildot paša likumu un ziedojot sevi sev.


Iepazīstināsi ar tādu būtni un Dievu?

Tobiš, taisa kļūdu drošākas sistēmas.
;-)


??? Un kurš Dievs tāds ir?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 14:35:55
Arii ja vinji muuzjiigi mocaas?

Arī ja viņi savu noziegumu dēļ mūžīgi mokās. Man ir pilnīgi vienalga kas notiek ar manā dzīvē neexistējošiem noziedzniekiem!

Fui, viss reduceejas uz pliku komerciju.

Mēs to saucam par palīdzību Ja patīk vārds - lai kompensētu
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 14:58:29
Mulders
Tici man patiešām ir vienalga ka kādi manjaki, cilvēku slepkavas, ļaundari un noziedznieki jūtās!
Tad "mīli savu ienaidnieku" tāds dzejolītis vien ir, nebija domāts nopietni?
Man gan nav vienalga, kā šie jūtas. Prātīgāk būtu tādiem dot vēl iespējas laboties, nevis mūžīgi mocīt. Nu, kaut vai iznīcināt, i to labāk nekā mūžīga mocīšana. Kam paliek labāk no mūžīgas mocīšanas?

Nu līdz manīm nav nākušas ziņas, ka vēl kādās reliģijās viņu Dievs būtu bijis līdzdalīgs savu ticīgo dzīvē būdams pats zem saviem likumiem un tos izpildot!
Tad palasi krišnaītu Rakstus. Kad Krišna ierodas materiālajā pasaulē, viņš perfekti spēlē to lomu, ko uzņēmies. Un tad uz viņu attiecas visi likumi.

Tātad būs kādi kas līdz tai nenonāks nekad! Tātad ftopkā? Jeb teik deklarēts, ka VISI reiz nonāks... jautājums, a ko šie tā bremzē? Ar ko viņi bremzētāki nekā citi un kamdēļ citiem ir uz viņiem jāgaida?
Apmācību variantā nonāks visi. Kā tu zini, kas bremzē un kas nebremzē - tad jau tev būtu jāzin, cik ilgi katrs no viņiem te atrodās.

Mans Dievs būdams cilvēks izpildīja visas bauslības prasības. Tātad mans Dievs pats savus likumus VAR izpildīt,
A tu šaubījies, ka Dievs to var? ;-) Par ko tu vēl šaubies, ko tu vēl gribētu, lai Dievs nodemonstrē?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:00:02
Zin, es arii varu 5 min nevienu neslepkavot, es ko - tad ideaalais cilveeks uzreiz???

A 33 gadus novilkt pilnvērtīgu dzīvi, nevienu pašu grēku neizdarot... arī tad, kad tevi sit krustā?

Ko noziimee - `tavaa dziivee neeksisteejosiem`? Ja Tu zini par vinju existenci, taatad vinji existee tavaa dziivee.
Es zinu ka existē Ļeņins, Staļins, Hitlers, bet man viņu liktenis ir pilnīgi vienaldzīgs, ja vien nav izrādījies, ka viņi ir attaisnoti Jēzū Kristū... kas ir mazticams

Hmm, kartjina maslom....

Nu es nemēģināšu komentēt tavas "līdzības", jo n-kārtīgi esmu pārliecinājies, ka tev problēmas gan ar analoģiju konstruēšanu, gan to saskatīšanu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:01:15
Ctulhu
Ar bodhisatvām ir savādāk. Budismā tās ir Būtnes, kas saniegušas apskaidrību, un kurām tāpēc vairs nav jāpiedzimst. Tās ir ārpus sansāras (pārdzimšanas riteņa). Taču tās brīvprātīgi izvēlas atkal piedzimt, ar vienu mērķi - palīdzēt citām Būtnēm.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:04:06
Tad "mīli savu ienaidnieku" tāds dzejolītis vien ir, nebija domāts nopietni?

Pēc tam, kad pār viņiem ir tiesas spriedums, tas vairs neattiecas... Protams, ja tu mīli manjakus un slepkavas arī tad, kad viņi tavu mīlestību ir noraidījuši, nu tad neko... sargi tik savus tuviniekus tad, ka nesanāk kārtējā pārcentība aiz lielas centības!

Apmācību variantā nonāks visi. Kā tu zini, kas bremzē un kas nebremzē - tad jau tev būtu jāzin, cik ilgi katrs no viņiem te atrodās.

Nu lūk... tu tam tici. Es tam neticu! Neticu, ka cilvēks pats var labs kļūt bez palīdzības no ārpuses! Tu tam tici! Okey, tad tev iespēja attiecīgi mācīties, es izvēlos ticības ceļu! Ātrāk... Ceru, ka man nav taisnība, un tiešām neexistē tevi bremzējoši faktori, kas uzliek tev dedlainus objektīvus! Tad jau tev nav jāuztraucās, būsi turpat kur es... tik nu... pēc vēl miljons dzīvju cikliem!

A tu šaubījies, ka Dievs to var? ;-) Par ko tu vēl šaubies, ko tu vēl gribētu, lai Dievs nodemonstrē?

Es nešaubījos. Šaubos es par viltus dieviem!



Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:04:28
Nuu, ja es buutu nemirstiigs - tad tiirais siikums

A ja mirstīgs?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:05:45
Mulders
Un tomēr kas sačakarējas?
Pie Apmācībām nekas nesačakarējas.

Iepazīstināsi ar tādu būtni un Dievu?
Būtne = cilvēks, Dievs = Allahs. Allaham nav jāziedo sevi sev.

??? Un kurš Dievs tāds ir?
Krišna. Taisa materiālos visumus, kas iziet tieši tiem paredzēto dzīves ciklu. Tā, lai visādu veidu Būtnes varētu piepildīt savas vēlmes.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:06:40
Ctulhu kā KN saka par tiem bodhisatvām, tie nav Dievi... Nu tie ir frukti, kas sasnieguši šo svētumu... jakobi pieņemsim, ka šie ir bezgrēcīgi. Tak ar to jau netiek pierādīts, ka Dievi paši spēj savas prasības un likumus izpildīt!

KN, moš ko jaucu bet Krišna dzīvoja ķēniņa un prinča dzīvi, kas, atzīsim, nereprezentē pilnvērtīgi cilvēku dzīvi... tas tāds inkubators. Bet inkubatorā arī kroplīši var izdzīvot!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:07:51
Pie Apmācībām nekas nesačakarējas.

Novērojam tak grēku! Tātad kāds kaut ko ir sačakarējis!

Būtne = cilvēks, Dievs = Allahs. Allaham nav jāziedo sevi sev.

Tātad šis nevar izpildīt pats savus likumus?

Krišna. Taisa materiālos visumus, kas iziet tieši tiem paredzēto dzīves ciklu. Tā, lai visādu veidu Būtnes varētu piepildīt savas vēlmes.

Un ja vēlmes ir pretrunā viena otrai vai visuma likumiem?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:16:55
Mulders
Protams, ja tu mīli manjakus un slepkavas arī tad, kad viņi tavu mīlestību ir noraidījuši, nu tad neko...
Parasti tieši tā mēdz darīt mātes - mīl savu bērnu, lai kāds maita tas nebūtu un lai kā viņš savu māti nemīlētu.
Mums pat līdz tādam līmenim ir slabo, bet Dievam, es domāju, nevajadzētu būt problēmām mīlēt savus pavisam noklīdušos bērnus.

Nu lūk... tu tam tici.
Nevis ticu, bet nesaskatu te kādus milzīgus caurumus, nesaskaņas ar loģiku, žēlsirdību, varenību u.c. tādām lietām.

Neticu, ka cilvēks pats var labs kļūt bez palīdzības no ārpuses!
Tad tu kaut ko nesi sapratis. Palīdzība no ārpuses taču turpinās visu laiku. Dievs visu laiku gaida pie tā striķīša, ko viņš nolaidis bedrē.

KN, moš ko jaucu bet Krišna dzīvoja ķēniņa un prinča dzīvi
Vēl jau viņš dzīvoja ari vienkārša gana dzīvi, tad vēl mūka dzīvi. u.c. visādas dzīves, kā nu kurā iemiesojumā un laikā.
Manuprāt, Dievam nav nekādas atšķirības, vai viņš dzīvo kā princis vai kā ubags. Tas apmēram kā mums būtu - dzīvot cietuma kamerā 2x2 m vai 5x5 m.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:21:07
Mulders
Novērojam tak grēku! Tātad kāds kaut ko ir sačakarējis!
Nevis sačakarējis, bet gan nav pietiekami apmācīts. Nevis ļauns, bet nepieredzējis. :-)

Tātad šis nevar izpildīt pats savus likumus?
Ta viņam vienkārši NAV tāda likuma, kur cilvēks būtu jāglābj, tikai pašam Dievam kļūstot par cilvēku un visādi izmocoties!

Un ja vēlmes ir pretrunā viena otrai vai visuma likumiem?
Tad vēlmes izpildās pa kārtai. Tiesa, vienmēr kopā komplektā ar sekām - labām vai sliktām, kā nu kuro reizi.
Savukārt, par to, ka nevar dabūt visu, ko vēlies, mēs jau runājām - ir jābūt likumiem kas satur kopā sistēmu, kā arī taisnīgumam. Gribi kādu mocīt - OK, tikai tevi tāpat mocīs.

P.S. Es te atkal nejauši sabēru kopā Apmācības un Karmu. Ja vajag, varu atdalīt atsevišķi. ;-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:22:33
Nevis ticu, bet nesaskatu te kādus milzīgus caurumus, nesaskaņas ar loģiku, žēlsirdību, varenību u.c. tādām lietām.

Bet pierādīt jau nevari. Tātad jātic!

Tad tu kaut ko nesi sapratis. Palīdzība no ārpuses taču turpinās visu laiku. Dievs visu laiku gaida pie tā striķīša, ko viņš nolaidis bedrē.

Tad tu nesaproti ko nozīmē "palīdzība" Ko Dievs dara mana karmas riteņa sakarā, vai man tomēr nāksies maxāt par visu ko sastrādājis esmu?

KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.05.26 15:30:03
Mulders
Bet pierādīt jau nevari. Tātad jātic!
Ta neko jau šeit pierādīt nevar, diemžēl. :-(
Var tikai atlasīt mazāk caurumainos variantus. Vairākas iespējamās versijas, neko vairāk.

Ko Dievs dara mana karmas riteņa sakarā, vai man tomēr nāksies maxāt par visu ko sastrādājis esmu?
Dievs visu laiku dažādos veidos, ievērojot tavu izvēles brīvību, piedāvā tev visādus ceļus pie sevis. Iespējams, ka kristietība tai skaitā, bet diez vai tādā variantā, kur tava apziņa nemainās, vai vismaz tu neesi uz pareizā ceļa un neizrādi pareizu vēlēšanos.
Par sastrādāto jāmaksā tik ilgi, kamēr tev ir vēlēšanās griezties ritenī, t.i. tevi vilina Spēle šeit. Tikai nevajag jaukt ar to, ka cilvēks vēlas visu laiku Spēlē vinnēt.
Varbūt labs piemērs ir azartspēļu atkarība. Parasti ir velēšanās vinnēt ruletē, ko mēdz kļūdaini uzskatīt par laimi. Taču patiesā laime ir saprast, ka ruleti spēlēt nevajaga, un ka ir daudz vērtīgākas lietas, ko darīt. Ar varu gan tevi nost no ruletes galda nerauj.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 15:33:22
Ta neko jau šeit pierādīt nevar, diemžēl. :-(
Var tikai atlasīt mazāk caurumainos variantus. Vairākas iespējamās versijas, neko vairāk.


Nu lūk. Bet jautājums ir par to vai caurumu skaits vai to izmērs ir svarīgs?

Varbūt labs piemērs ir azartspēļu atkarība. Parasti ir velēšanās vinnēt ruletē, ko mēdz kļūdaini uzskatīt par laimi. Taču patiesā laime ir saprast, ka ruleti spēlēt nevajaga, un ka ir daudz vērtīgākas lietas, ko darīt. Ar varu gan tevi nost no ruletes galda nerauj.

Jā tikai tavā variantā tu pasaki - es vairs nespēlēju un aizej, un Kazino un Tavi Kreditori tev līdzi neseko, tā teikt - nu i staigā kā gribi!

Manā gadījumā par sastrādāto kādam tomēr ar Kazino ir jārēķinās. Manā gadījumā Dievs godīgi nomaksā tevi sastrādātos parādus. Tavā gadījumā - nu tā teikt - nafig vispār kāpt no ruletes nost, jo kāds taču uzvar, un pēc varbūtības reiz es uzvarēšu! Un sēdi tik un spēlē un spēlē... Dievs vispār neiejaucas! Ļauj mūžīgi tev spēlēt ruleti... un sapūt savā kārībā!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.05.26 15:46:34
Mulders
Bet jautājums ir par to vai caurumu skaits vai to izmērs ir svarīgs?
Bet kā savādāk? Problēmas ir saprast, kas ir caurums, un no kura gala jāskatās. Varbūt ka tie ir caurumi zvejnieku tīklā, un tiem tur arī jābūt, tādi šķietami caurumi.

Manā gadījumā par sastrādāto kādam tomēr ar Kazino ir jārēķinās.
Tajā (ko tu sauc par "manu" ) variantu, protams, ka tiek samaksāts. Tikai Maksātājam tas ir kā nošķaudīties. Tā teikt, pāris vietās nospiest pogu "kazino++PēteraParādaSumma;".. .

Tavā gadījumā - nu tā teikt - nafig vispār kāpt no ruletes nost, jo kāds taču uzvar, un pēc varbūtības reiz es uzvarēšu!
Uzdevums kā reizi ir saprast:
1) varbūtīgāk ir zaudēt nekā uzvarēt
2) rulete vispār ir stulba spēle, man tā nepatīk un neatbilst manai dabai
3) arī uzvara kazino ir sīkums salīdzinot ar tādām lietām ka mīlestība, radīšana, utml.
Tā ka ja kāds domā nenokāpt no ruletes - lai padomā vēl! :-)

Dievs vispār neiejaucas! Ļauj mūžīgi tev spēlēt ruleti... un sapūt savā kārībā!
Iejaucas, tikai nevelk ar varu no ruletes galda nost! Te tu dzirdi, ka kāds tev saka, ka ruleti avr arī nespēlēt, te tu redzi laimīgu ruleti nespelējošu cilvēku, te tev statistikas datus it kā nejauši ar degunu novelk, te atkal kāds tavs labākais draugs pēkšņi pārtrauc spēlēt, utml. Laika ta pietiek!
Kristietībā tāpat Dievs iejaucas, līdzīgā veidā. Vai nē? Kāds būtu ruletes piemērs kristiešiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 3853