atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kā sagaidīt?
sivens
Iesūtīts: 2007.12.29 15:36:43
Lūdzos lai sastaptu to vienīgo īsto cilvēku, ar ko varētu būt viens un nekā. Sāku jau izsamist, jo tas laiks tomēr ir tik ierobežots, gadi nestāv uz vietas, jaunība tāpat. Vai Jums brāļi un māsas ir kāds stiprinošs vārds kā sagaidīt? Ko darīt?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
sivens
# Iesūtīts: 2007.12.30 17:26:05
gaidīšu jūsu viedokli
a_masiks garāmskrejot [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2007.12.30 18:19:57
Man ir pamatotas aizdomas, ka sēžot pie loga un veroties garāmejošajos potenciālajos "īstajos cilvēkos" - sagaidīsi to pašu ko līdz šim.
Kā vienā filmucī teica: " Nepiedzimsti skaista - piedzimsti AKTĪVA"(C)
Resp - pat pelēkā pele, būdama muļķe tiks pie kārotā, ja vien būs aktīva.... :P
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.30 18:42:52
lūdzu un dabūju
Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.12.30 20:12:54
Mūžsenā , tēma ! kāpēc mani neviena / -neviens neprecē ?
Tici man, es par to zinu pietiekami daudz, lai dotu Tev padomu ! Esmu saņēmis 21 atraidījumu!

Nepieciešams aicinājums no Dieva ! Ja tāda nav , tad nekā !

Lūdzu nedomā tā , kā es vēl nesen domāju – “precēties ir labi un daudzi preces , kāpēc man nesanāk ”
a_masiks garāmskrejot [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2007.12.30 21:18:10
Briinumsons
Nu un ko darīt, ja aicinājums ir no Dieva /tb - BAIGI GRIBĀS/ - bet tik un tā - nekā ?
/Variantu ar rokdarbiem izlaidīsim! Labi?/
Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.12.30 21:40:41
A_Masik un visi citi !
Priecīgus Svētkus un Veiksmīgu jauno gadu
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.30 23:21:49
sivens
Gadiem ejot, es nolēmu, ka beigšu par šo lietu raizēties un teicu Dievam, ka esmu gatava, lai notiek Viņa griba. Ja Viņš man dos to otro, priecāšos. Ja nē, esmu ar mieru dzīvot arī viena. Beidzās ar to, ka Dievs man deva, manuprāt, vislabāko vīru pasaulē. Bet tā, protams, nav recepte vīra/sievas saņemšanai. Jābūt gatavam/-ai arī uz to citu variantu. Svarīgākais - VISU savu dzīvi un visas vajadzības nolikt Dieva rokās.
Briinumsons
Vai tiešām tu 21 meitenei esi lūdzis viņas roku?! Tad tev nu gan ir plaša sirds... Jeb tikai aicinājis uz tikšanos?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.12.31 00:07:43
Balsss

Tikai uz 22 vai 23 vai 50 atraidījumu mana sirds var saplīst miljons mazos gabaliņos.

man bija doma par saderināšanas gredzenu komplektu , ko varētu nēsāt līdzi , ja nu kas sanāk.

Randiņu sarunāt nemaz nav tik grūti. tikai tāda parunāšana par dzīvi mani nesaista. Kāpēc kaut kur iet , ja internetā var parunāties ar jaukiem cilvēkiem...

Spriedzi tikumīgā veidā noņem skrienot vai apmeklējot trenažieru zāli , vēl neesmu sācis , bet laiks !!!
Dejas gan nē , rada iekāri !

===========
aizlūdziet , lai tiktu dziedināts no šī foruma. No 1. janvāra šeit nerādos, cik ilgi izturēšu ????
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.31 01:37:37
Nabaga Briinumsons... Šajā forumā tu vari izkratīt sirdi un varbūt saņemt kādu ideju? Kāpēc no tā atteikties? Vai tad tu šeit tiec kārdināts vai pavedināts uz ko ļaunu? Domāju, ka tieši otrādi!
Parunāšanās ar meitenēm internetā ir viena laba lieta, varat labāk iepazīt viens otru, taču ar to nevar aizvietot randiņu - tu taču nevari iedot buču monitoram vai smukai bildei žurnālā! Varēt jau vari, tikai - kas tev no tā?... Ja jau gribi sastapt sev piemērotu otro pusi...
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2008.01.01 19:35:48
Grūti laulībā, grūti vienam.
Dažs visu mūžu var pateikties Dievam par laimīgu laulību.
Kādi savukārt var pateikties, ka Dievs pasargājis no mocībām ar neīsto cilvēku mūža garumā.
Kurš teicis, ka arī vienatne nav svētīta un laulībai ir jākļūst par tik svarīgu mūža uzstādījumu?
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2008.01.01 20:02:40
a_masiks
"šādas problēmas vajā tikai kristiešus. " - Vai Tu par laulību mūža garumā runā?
Arī starp nekristiešiem ir ne mazums ļaužu, kas precas ar domu - uz mūžu, jo savādāk nav vērts. Tāda bija arī mana nekristīgā pārliecība.
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 00:51:13
a_masiks
Zinu vismaz divus nekristiešu pārus, kas mokās mūža garunā ar nepareizo, jo ir cieši nolēmuši nešķirties. Vai nu bērnības traumu (vecāku šķiršanās dēļ), vai varbūt aiz līdzjūtības pret nepareizo? Tam nav nekāda tieša sakara ar kristiešiem, lai gan kristietība principā mudina nopietni un atbildīgi attiekties pret laulību.
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 14:58:34
a_masiks
Nu gan nodevi ar smago artilēriju pa Artosu!
Domāju, ka absolūti ideālas attiecības pat vismorālāko un kristīgāko lauleņu attiecībās nemaz nav iespājamas, jo VISI mēs esam grēcīgi un nepilnīgi. Mūsu attiecības ar Dievu reiz tuvosies pilnībai, ar cilvēkiem tādas tās nekad nebūs, jo mēs vienkārši nespējam ieskatīties otra dvēselē un viņu izprast tā, kā to spēj tikai Dievs.
Nepiekrītu Artosam, ka neesot iespējams apprecēt neīsto.
Ir gan - un jo tālāk no Dieva, jo šanses lielākas. Jo vairāk mēs tuvosimies Dievam, jo vairāk gribēsim iet pa Viņa ceļu, jo īstāku dzīvesbiedru mums ir izredzes saņemt.
Tev taisnība tajā ziņā, ka tikai caur savstarpēju piedošanu un labprātīgu kalpošanu otram vispār ir mums, cilvēkiem, iespējams sadzīvot.
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 15:03:07
Ctulhu
Statistiku nezinu, runāju no pieredzes savā apkārtnē. Nez, vai statistika atspoguļo ticību... Piederība kādai Baznīcai nu nav vienmēr identiska reālai ticīga cilvēka dzīvei.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.02 15:08:19
Ctulhu
Balss
Te ir statistika:

http://www.assisteddivorce.com/divorce-statistics.html

ja nepatīk, var meklēt citu...
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 15:18:15
KarotesNav
Jā, un ko tu ar to gribēji teikt? Statistika tikai parāda sen zināmo faktu, ka jo augstāks sieviešu izglītības un finansiālās neatkarības līmenis, jo biežāka šķiršanās. Musulmaņu un aziātu zemēs tas sabiedrībā nav ne lāga iespējams, ne arī tiek akceptēts.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.02 15:22:10
Balss
Tā ticīgo statistika ir par ASV.
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 15:24:54
KarotesNav
Moška ir, moška nav patiesa! Esmu dzirdējusi tādu teicienu: Neticu nevienai statistikai, ko es pats neesmu viltojis. Tie, kas ar statistiku nodarbojušies, zina, ka tā ir viena no vismanipulējamākām zinātnēm vispār...
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 15:40:46
Ctulhu
Manas korelācijas ir no manas šaurās, man zināmās pasaulītes. Ka tie retie, kas vēl ir nešķīrušies, ir pārsvarā ticīgi pāri. Bet ir jau protams, i ticīgi šķīrušies, i neticīgi laulātie. Neesmu jau akla.
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.03 23:34:44
Artos
Nu, tad kļūsti lēnprātīgs un no sirds pazemīgs!...
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 32 , pavisam kopa bijuši: 33056