atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Video - iesaku noskatīties!
Saulespuķe
Iesūtīts: 2007.12.07 19:38:36
Šis nav aicinājums uz diskusiju, kaut gan, ja pēc noskatīšanās rodas kādas emocijas, kāpēc gan nepadalīties.
Tik ļoti iesaku noskatīties:

http://www.godtube.com/view_video.php?viewkey=13a4a045cd290bc2ae2d
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Slaviks
# Iesūtīts: 2007.12.10 20:11:53
Ctulhu Man arī patīk zinātniska fantastika, tikai jāpatur prātā, ka tā ir pirkārt fantastika un tikai otrkārt -- zinātniska.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.10 20:46:40
Lūdzu atbildi, kāpēc ticīgajiem nedrīkst mācīt skolā ticības mācību?
Kā Tu nodalīsi ticīgos no neticīgajiem?

Es nemānos, es uzskatu, ka Kristietība IR patiesība un bāzējoties šajā kategoriskajā apgalvojumā noraidu visas citas mācības kā patiesas! Es neatbalstu ka skolā jāmāca viss vai nekas, es saku - mācām to ko tagad mācām + Kristietību - Darvinismu/Materiālismu/Sekulārismu un viss ir kedās!
Tāda ir mana pozīcija!


Mana pozīcija ir pretēja! Mācam zinātnes (matemātiku, gramatiku, dabas mācības), sabiedrības mācību un RELIĢIJU/UZSKATU MĀCĪBU, kuras ietvaros apskatam VISAS populārākās reliģijas/ideoloģijas, nepasludinot kādu no tām par ABSOLŪTO PATIESĪBU. Jo bērnam līdz tam, KAS ir absolūtā patiesība, ir jāizaug pašam. Ja ieliesi viņam ar karoti mutē, sanāks zombijs.

Jo apziņas brīvība Satversmē garantētā manuprāt arī nozīmē, ka man ir tiesības būt pasargātam no tādiem uzskatiem, kas man nav pieņemami!
Tad kāpēc televīzijā, kuru es reizēm skatos, rāda kristiešu dievkalpojumus, kas man varbūt nav pieņemami??? Par manu nodokļu maksātāju naudu?
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2007.12.10 21:50:04
Sheksna
Kā Tu nodalīsi ticīgos no neticīgajiem?
Viņi jau ir nodalīti neticīgajiem par labu.UZSKATU MĀCĪBU, kuras ietvaros apskatam VISAS populārākās reliģijas/ideoloģijas, nepasludinot kādu no tām par ABSOLŪTO PATIESĪBU. Jo bērnam līdz tam, KAS ir absolūtā patiesība, ir jāizaug pašam. Ja ieliesi viņam ar karoti mutē, sanāks zombijs.
Tad lūdzu, uzskati arī pats sevi par zombiju, ja esi latvietis un saviem bērniem tikai pieaugušiem atļauj izvēlēties nacionālo piederību. Ja ieliesi viņam ar karoti mutē, sanāks zombijs.
Vai tu pats esi izaudzis līdz absolūtajai patiesībai?
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2007.12.11 00:05:48
a_masiks
Kāpēc tad ticīgajiem jāmaksā nodokļi + par ticības mācību?
Neticīgie maksā nodokļus, kur viņi par to dabū neticības mācību, pie tam vēl daļēji uz ticīgo rēķina.
Godīgi būtu, kas maksā, tas pasūta mūziku, ne tā? Iedomājies, Baznīca maksā nodokļus, lai Baznīcu neatbalstītu. Baznīca finansē valsti priekš tā, lai valsts Baznīcu nefinansētu.
Skola, vismaz mūsu sabiedrībā ir, ļoti lielā mērā, pateicoties Baznīcai. Un tava attieksme man atgādina nostāstus par senajiem latviešiem, kuri savus vecākus uz mežu veda, kad viņi tiem apnika. Tas nekādā gadījumā nav progress, ar ko jūs, neticīgie lielāties. Cilvēki kļūst ļaunāki, bet jums tas neinteresē. Es jau saprotu, nav taču līdzekļu, kā to izmainīt un tehnoloģijas te nelīdz. Varbūt ir vērts ieklausīties tajos, kuriem ir līdzekļi ierobežot ļaunuma ekspansiju mūsu sabiedrībā?
Slaviks
# Labojis Slaviks: 2007.12.11 00:08:56
Ēvalds Bērziņš Cilvēki kļūst ļaunāki, bet jums tas neinteresē.

Tas ir ļoti subjektīvs raksturojums. Kādā viedā tiek noteikts, kurā laikemtā un zemē cilvēki ir "ļaunāki" un kurā -- "labāki"? Ateisti tik pat labi var apgalvot, ka kopš sekulārās valsts pārvaldes modeļa ieviešanas, Rietumeiropa ir kļuvusi daudz "humānāka"...
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.11 00:32:41
a_masiks
Lūdzu, pamāci mani duročku - nu, neveras vaļā šitas Godtube video! Varu nospiest peli beigtu, spiežot uz play , bet nekā - kluss un mēms kā zārks...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 09:26:30
Mulders
es norādīju uz tavu nekonsekvenci, ka tu aizliedz mācīt patiesību, bet aizliedz to bāzējoties uz nepateiktas zajavas, it kā tu zinātu patiesību!
Es nesaku, ka zinu patiesību! Es saku tikai to, ka nezinu, kas ir patiesība, un ka nav kritēriju, kā to varētu noteikt. Ja ir, tad, lūdzu - studijā!
Ir dažādas populāras cilvēku grupas, kas iedomājas, ka viņi patiesību zin. Cienot visas šīs grupas, mums atliek tikai mācības ievadā pateikt, ka varbūt kādai no šīm grupām ir patiesība. Un tad sākt neitrāli apskatīt visas grupas, nevienai nedodot priekšroku.
Kas ir slikts šajos spriedumos?

Es nemānos, es uzskatu, ka Kristietība IR patiesība un bāzējoties šajā kategoriskajā apgalvojumā noraidu visas citas mācības kā patiesas!
Taču tu šo savu uzskatu nevari pamatot citādi, kā vien atsaucoties uz sava paša mācību! Tieši to pašu dara musulmaņi un daudzas citas ticības.

Tava pozīcija ir mēģinājums uzkāpt eglītē un pakaļu nenodrāzt, es parādīju to skabargu uz kuru tu uzraujies!

Tava pozīcija ir fanātisks mēģinājums bez kāda pamatojuma uzspiest savu patiesību kā vienīgi pareizo.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 09:38:27
Ēvalds Bērziņš
Tad lūdzu, uzskati arī pats sevi par zombiju, ja esi latvietis un saviem bērniem tikai pieaugušiem atļauj izvēlēties nacionālo piederību. Ja ieliesi viņam ar karoti mutē, sanāks zombijs.
Nacionālā piederība iedzimst. Reliģiskā - tiek ieaudzināta. No nēģera var sanākt kristietis, ateists, budists, musulmanis un viss kas cits, taču latvietis no viņa nesanāks.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.11 09:39:07
Tad lūdzu, uzskati arī pats sevi par zombiju, ja esi latvietis un saviem bērniem tikai pieaugušiem atļauj izvēlēties nacionālo piederību. Ja ieliesi viņam ar karoti mutē, sanāks zombijs.
Redzi, ir starpība... savu nacionālo piederību mēs neizvēlamies, tā ir tāda, kāda ir... kas attiecas uz ticībām/uzskatiem, tad to jau nu gan katrs izvēlas pēc gaumes/subjektīviem kritērijiem.

Vai tu pats esi izaudzis līdz absolūtajai patiesībai?
Nē, bet zinu un saprotu pietiekoši daudz, lai varētu apgalvot, ka arī kristietības sludinātāji to vis nesludina.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 09:42:31
Vispār, par kādu līdzekļu šķērdēšanu iet runa?
Par dažām lapaspusēm bioloģijas, vēstures un astronomijas grāmatās?
Cik konkrēti tas izmaksā naudā? Cik % tas ir no kopējā apjoma, ko māca skolās?

Lielākā daļa mācāmā ir pieņemama gan ticīgiem, gan neticīgiem. Visa matemātika (vai tad ir tādi teksta uzdevumi, kur jārēķina, cik gados kas evolucionē, kā agrāk bija par kolhozniekiem?), fizikā - mehānika, optika, elektrība, ... praktiski viss. Valodas? Sports? Dziedāšana? Zīmēšana? Kas vēl?

KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 13:11:44
Ctulhu
Es par tiem, kuri protestē, ka viņiem esot jāapmaksā ateistu propaganda skolās. Ja tā ieskatās, tad propagandas tur ir dažas lapaspuses pa visu skolas kursu, 0,štrunts %
Balss
# Labojis Balss: 2007.12.11 20:03:55
Mani šajā video visvairāk satrieca tas, ka cilvēki pat nepamanīja, kas noticis... Ka tēvs - lai viņus izglābtu - ļāva aiziet bojā savam dēliņam... Viņi aizbrauca mierīgi garām - kā parasti, kā vienmēr - pat neaptverot to milzu upuri, kura dēļ viņi vēl dzīvo... un cik ļoti tēvam tas sāpēja...
Grēciniece
# Iesūtīts: 2007.12.11 20:27:00
Balss
Man bija ļoti līdzīgas pārdomas. Domāju par to, ka ļoti daudzi dzīvi nodzīvo, pat nepamanot, ko Jēzus viņu labā izdarījis. Arī es tik bieži par to aizmirstu, kad iegrimstu savā ikdienas vienmuļajā braucienā...
Domāju par to, ka katra cilvēka dzīves vilciens vienreiz tiek izglābts no bojāejas, bet, ko cilvēks tālāk dara ar savu dzīvi, vai, piemēram, pats sevi noved līdz katastrofai, jau ir viņa paša atbildība.
Slaviks
# Iesūtīts: 2007.12.11 22:14:42
Ctulhu
Pirmkārt, es Tev vienkārši norādīju ka piedāvātais jautājums par ekosistēmas pašapzināšanos nav zinātnisks.


Bet vispaar diivaini: Pret Ctulhu izdomaajumiem Slaviks izturas kaa pret fantastiku ( kaa tas neapsaubami arii ir), bet pret Biibeles tekstiem - ne.

A kurš ir teicis ka nē? Mītiskā elementa Bībelē, ka te pieņemts teikt, do figa i boļše. Ja es vai kāds aiz šis "fantastikas" saskata koherentu stāstu, kas korelē ar dzīvi un manu pasaules skatījumu, tad kur tad ir krimināls?

Kautkaada nekonsekvence sanaak...

Nekonsekvence sanāk, ka visu kristiešus grib bāzt vienā maisā un viena pieeju sava ticībai prasīt no cita. tik pat labi var lauku fizikas skolotāja, pieprasīt bez iepriekšējas sagatavošanas izrisināt visu kvantu elektrodinamiku no Puankarē grupas reprezēntājcijām.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.12 09:19:45
Slaviks
Nekonsekvence sanāk, ka visu kristiešus grib bāzt vienā maisā un viena pieeju sava ticībai prasīt no cita.

Jā, tad vienmēr kādam, kas saka, ka viņš esot kristietis, ir jāprasa "kāds tieši, kuras konfesijas"? Jo, piemēram, Muldera kristietība ir tikai viens no variantiem.

Ar to slimo daudzi. Tāpat nekas netraucē sabāzt vienā maisā "hinduistus", neuztraucoties par to, ka tur salīda gan ateisti, gan panteisti, gan monoteisti.
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.13 01:08:50
a_masiks
Tev gribas sagrozīt, piedēvēt otram kaut ko, kas nav ne domāts, ne teikts un runāt blēņas?...
Un kā juties tu pats pēc šī video noskatīšanās? Atbildi, lūdzu!
Nevis - ko vajadzētu darīt. Jūs, vīrieši ar savu akcionismu! Labāk padomā un pasaki, ko šī līdzība lika izjust tev?
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.13 01:22:41
a_masiks
Tā jau laikam ir tava nelaime... ka tu baidies, ka tava sirds varētu atvērties Dievam. Jā, Dievs tik tiešām gribētu ar tevi manipulēt , ja tikai tu ļautos - veidot tevi aizvien skaistāku, labāku, tīrāku, Sev līdzīgāku...
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.13 01:32:19
a_masiks
Nu, atveries taču Dievam!!!
No Muldera, no manis baidies? Mums no tevis neko nevajag! Ja nu vienīgi prieku, ja uzzinātu, ka tu esi Dievam atvēries!
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.13 11:28:42
a_masiks
Tak man nelabas aizdomas ka viņi nav tas pats kas Dievs.
Tavas aizdomas ir pilnīgi pamatotas. Pasarg Dievs, ja Viņš būtu tāds štrunts kādi esam mēs!!! Luters par sevi teica, ka viņš ir tārpu saēsts grēka maiss vai ko taml. (lai teologi pakoriģē). Mēs esam tikai radības, pie kam grēcīgas radības, kas ar Dieva palīgu grib censties Dievam piederēt un ar Kristus palīdzību ķepurojamies Viņa virzienā.
VISlielākais prieks mums būtu, ja Tu kļūtu par tādu pašu grēcinieku kā mēs - atgriezušos, izglābtu. Bet, kā reiz teica Im.Ziedonis - tie mazie prieciņi jau ir tie tuvie, taustāmie - es mazliet pārfrazēju, protams. Nu nežēlo sevi tik dikti - ir jau ir prieciņš no tevis arī, īpaši par asprātībām!
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.18 21:02:04
Ctulhu
Jaa, jaa, zinaam mees sitos gaajienus. Opereesana ar indiviidu, induceejot vinjam zinaamus emocionaalos staavokljus un opereejot ar vinja emocionaalajaam reakcijaam.
Klau, kā tu domā, kurš un ar kādu nolūku cenšas operēt ar tevi, un kāda viņam vajadzība? Nu, kas filmētājam par labumu no tā, ka tu šo video noskatījies? Vai tu nepieļauj domu, ka tas ir nesavtīgi darīts?...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 41 , pavisam kopa bijuši: 2643