atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Cik lielā mērā tev ir apcietināta sirds?
svētais
Iesūtīts: 2011.06.16 14:01:55
Es domāju, ka mana sirds ir apcietināta ļoti lielā pakāpē. Es visu laiku par to lūdzu Dievu, lai Dievs manu sirdi dara mīkstu un jūtīgu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:40:11
svētais
es varbut uzdosu diezgan pastulbu jautajumu-kapec tu gribi,lai tava sirds butu miiksta?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:51:38
svētais
podnieks rada traukus godam. viens trauks ( un tādējādi visi trauki ādamā) iebilst
Kur tā rakstīts?
Rakstīts ir citādāk - rada gan tādus, gan šādus traukus.
Otrajā fragmentā - mājā ir nepieciešami gan tādi, gan šādi trauki!
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 15:38:06
a-masiks [213.229.72.62]
mes sevi padaram par traukiem godam vai negodam. tas nav Dieva rokās, bet mūsu. Caur to jau vien, ka netici Jēzum, tu viņam arī nepiederi. Tas ir pilnīgi citādāk. Līdz ar to pēc noklusējuma glābjas tikai tie, kuriem ir aizvietošanas upuris pienests Jēzus viņu labā. tad, kad tas notiek, kristietī Dievs ieraksta savus baušļus un likumus viņu prātos un sirdī.

dafne
Lai es nebūtu tāds kāds es esmu attieksmē pret cilvēkiem.

EzītisMiglā
Jo mēs esam brīnišķīgi radīti, bet paši sevi samaitājām.

Ps. 139:14 Es Tev pateicos, ka es esmu tik brīnišķi radīts, brīnišķi ir Tavi darbi, mana dvēsele to labi zina.

31 Un Dievs uzlūkoja visu, ko Viņš bija darījis, un redzi, tas bija ļoti labs.

bet cilvēks sevi iedzina negoda truaku kārtā un pēc tā notika, ka visi ir grēkojuši un visiem trūkst dievisķās godības.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 15:44:58
a-masiks [213.229.72.62]
bet piedāvājumā jau bija labas lietas, nevis vēnas pārgriezt. Varbūt ar neuztvēru jautājumu.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:04:39
svētais
podnieks rada traukus godam. viens trauks ( un tādējādi visi trauki ādamā) iebilst un kļūst par traukiem negodam.

mes sevi padaram par traukiem godam vai negodam. tas nav Dieva rokās, bet mūsu.


atkal tev pretrunas izlien ārā... tad vai nu viens trauks visu saķēpā (un mums vairs tur nav teikšas - visi esam trauki negodam, un tādi arī tiekam radīti , vai arī tiekam radīti TIKAI godam, un sabojājamies tikai paši -INDIVIDUĀLI. Attiecīgi attinot apukaļ līdzības - iedzimtā grēka NAV. Un viss labais/sliktais nāk no mums NEATKARĪGI no tā, ko sadarīja Ādams - uz mums viņš neattiecas. Vai arī attiecas, BET TAD ir pofig kas mēs esam - visi esam radīti kā trauki negodam. Tieši tādi radīti, neatkarīgi no mūsu gribas, vēlmēm, iespējām.

Tb - ir vai nu viens, vai otrs. ABI reizē nevar būt, ibo ir savstarpēji izslēdzoši.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:10:46
svētais
bet piedāvājumā jau bija labas lietas, nevis vēnas pārgriezt. Varbūt ar neuztvēru jautājumu.

nē. tevis dotais piedāvājums ir būt par instrumentu Meistara rokās un uzņemties VISU Meistara darbu un arī atbildību par viņa darbu.
Tb - Meistars nemitīgi norāda uz NEPIEMĒROTIEM (TAVI VĀRDI!!!!) instrumentiem, vēlas tos izmantot saviem plāniem un GRIB lai šie instrumenti paši piemērojas veicamajam darbam, un izpilda šo darbu uzteicami. Tb - lai laptops iemācās dzīt naglas grīdā, bet cirvis - uzzīmēt Monnu Līzu, bet mākslinieka otiņa - saskaldīt malku.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:17:19
a-masiks [213.229.72.62]
skaidroju secīgumu:

1kārt. Viens trauks visu saķēpā, un izejot no tā mēs visi paliekam par traukiem negodam., jo esam cēlušies no šī viena trauka.

(Piemērs. Kāds tev ceļ neslavu. tu neesi pie vainas, bet tu no tā ciet. Kurš vainīgs? Tas kurš tev cēla nesalvu. Tieši tāpat ādams mūs visus piečakarēja. Dievs tur nebija vainīgs pie tā.)

2kārt. Pateicoties tam iedzimtais grēks eksistē cilvēku rasei kā tādai. tur vairs nav starpības starp individuālo vai kopējo grēku!

3kārt. pateicoties tam, ka esam kļuvuši grēcīgi nespējam vairs dzīvot sākotnēji paredzētajā plānā Dieva godam! Jo neesam paštaisīti. Bet par visu kas mums ir pienākas gods Dievam, bet to nesaprotam.

4kārt. mūsu griba ir labu darīt, bet nespējam, jo grēcīgā miesa liek manīt savu, jo tajā nemīt nekas labs. Tāpēc mums tas neizdodas.

5kārt. Dievs to zina, sūta mums glābēju, lai atbrīvojamies no grēcīgās miesas dabas, iegūstot jaunu dabu-dievišķu, kuras spēkā varam apvaldīt miesas dabu, kas karo pret mums mūsu locekļos līdz nāves brīdim, jo tā ir grēkā kritusi. Mēs esam trīsdaļīgi, tāpēc tas ir iespējams.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:18:26
a-masiks [213.229.72.62]
Instruments mēs esam, bet mēs sadarbojamies un līdzdarbojamies ar Dievu. Tā ir kombinācija. nav tikai Viņa darbs un nav tikai mūsu!
Zive.
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:31:22
Mīkstu sirdi es vēlētos tādā ziņā, lai tā labi pakļautos Dieva iecerētajām korekcijām.
Jūtīgu sirdi un redzīgas acis, lai palīdzētu tur, kur var palīdzēt, lai nebraukātu ar buldozeri pa citu jūtām.
Un gudrību, lai nebāztos tur, kur neviens mani nelūdz to darīt un tas nav vajadzīgs.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:33:48
svētais
1kārt. Viens trauks visu saķēpā, un izejot no tā mēs visi paliekam par traukiem negodam., jo esam cēlušies no šī viena trauka.

tātad tomēr tiekam radīti pēc ģīmja un līdzības ar to negoda trauku. Viss. tālākie skaidrojumi ir tikai attaisnošanās.

2kārt. Pateicoties tam iedzimtais grēks eksistē cilvēku rasei kā tādai.

demagoģija. nevis eksistē pats par sevi, bet katru reizi tiek radīts kopā ar katru jaundzimušo. tb - visi jaundzimušie tiek tādi radīti. kas ir EKVIVALENTS tam, ka Radītājs būtu mūs tādus radījis. Ibo Ādams mūs neradīja, radīja Radītājs.

a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:33:52
3kārt. pateicoties tam, ka esam kļuvuši grēcīgi nespējam vairs dzīvot sākotnēji paredzētajā plānā Dieva godam! Jo neesam paštaisīti.

pareizi. Un mūs taisa brāķīgus . Par ko mums nu nekādi nav jājūtas atbildīgiem. Gluži kā līkās naglas - nav vainīgas ka ir līkas. Vainīgs ir naglu ražotājs, jo naglas nav "paštaisītas" - pašas sevi netaisa.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:36:51
a-masiks [213.229.72.62]
nav demagoģija. ar katru jaundzimušo Dievs neko nerada! Dievs pateica, ka vara radīt pēcnācējus ir ādamam. Dievs šodien nerada jaunus kokus, augus, cilvēkus. TIe rodās pateicoties pateiktam Dieva Varda spēkam par spēju augļloites un pavairoties, sēklai reproducēties. Tas nozīmē, ka vara, kas dota pirmajam cilvēkam šādā veidā ir sevi attīstījusi ar grēku, tas nebija Dievs!
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 16:40:31
svētais
4kārt. mūsu griba ir labu darīt, bet nespējam, jo grēcīgā miesa liek manīt savu, jo tajā nemīt nekas labs. Tāpēc mums tas neizdodas.

ar pretenzijām, lūdzu, pie Radītāja. Kādus viņš mūs gribēja - tādus radīja. Mazliet gan stulbi no viņa puses, ka viņš grib nepiemērotām būtnēm uzlikt nepiemērotus uzdevumus. Bet ja viņam patīk būtnes mocīt, tad tas daudzko izskaidro.


Instruments mēs esam, bet mēs sadarbojamies un līdzdarbojamies ar Dievu.

ne par to ir runa. runa ir par to, ka neesam piemērots instruments, bet viņš tomēr par varītēm grib to laptopu pa naglām dauzīt....
Magda [95.154.230.253]
# Iesūtīts: 2011.06.17 18:05:24
Cik lielā mērā tev ir apcietināta sirds?
Laikam jau pārmēru daudz...
Lielākais mērķis, ko vēlos sasniegt šajā dzīvē, ir kļūt par viedu jeb dzīvesgudru cilvēku
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.17 22:12:26
a-masiks [213.229.72.62]
Dievs radot zināja kādi mēs esam, un ka mums ir spēja panākt to, ko Dievs ir novēlējis mūsu dzīvēs. Taču grēks mūs sabojāja tiktāl, ka mēs to vairs nespējam un tā nav Dieva vaina.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.18 10:24:12
svētais
ok..sapratu

nu,ar manu sirdi ir taa,ka es jau pat briziem nezinu ka isti ir Dievs saka,ka taja nav neka laba..tatad..nav ari un ja ir kas labs,tad tas no Dieva manii.nu man kad uznak sita pelnu kaisisana sev uz galvas,tad saprotu,ka istais laiks uz baznicuTad man vajag greksudzi,tad man vajag gan dzirdet Dieva Vardu,gan sanemt Sv.Vakaredienu.jo Dievs jau mums pareizu uzrada,ka mums ir cietas sirdis,nejutigas,aukstas butiba jau nederigasnu,un tad Kristus ir vienigais glabins
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.22 09:04:46
παλαιό ανόητος
Un kā ar tām vietām rakstos, kur Jēzus pārkāpj baušļus, teiksim, neievērojot sabatu vai izliekoties nepazīstam savu Māti?

Atkāpies sātan, jo ir rakstīts:
Mat. 12:8 Jo Cilvēka Dēls ir kungs arī pār sabatu."

48 Un Viņš atbildēja un sacīja tam, kas Viņam to teica: "Kas ir Mana māte, un kas ir Mani brāļi?"
49 Un, roku izstiepis pār Saviem mācekļiem, Viņš sacīja: "Redzi, Mana māte un Mani brāļi!
50 Jo, kas dara Mana Debesu Tēva prātu, tas ir Mans brālis un Mana māsa, un Mana māte."

svētais
# Iesūtīts: 2011.06.25 17:44:19
παλαιό ανόητος
tas nav tas ko tu saki. Jēzus bija iepriekšējo likumu un baulsības ēna, tai skaitā sabata. "Sbrīd sabats nav jāievēro, jo Jēzus ir mūsu sabats. Katrs var ievērot katru dienu kā grib. Tāpeč nesagrozi Rakstus tos nesaprazdams!

16 Tāpēc lai neviens jūs netiesā ēdienu un dzērienu dēļ vai sakarā ar svētkiem, jauno mēnesi vai sabatu. 17 Šīs lietas ir nākamo lietu ēna, bet miesa pieder Kristum.

Rom. 14:5 Dažs ievēro vienu dienu vairāk par otru, dažs turpretim visas dienas tur vienādas: ikviens lai pilnīgi turas savā pārliecībā!

παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.06.26 08:46:00
svētais
Es jau nesaku, ka šobrīd sabats jāievēto, bet Jēzus dzīves laikā tak bija, vai ne? Citkārt saka, ka baušļus nespēj neviens ievērot, atskaitot Jēzu, bet Tevis citētās rakstuvietas parāda, ka arī Jēzus nespēja.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.26 18:46:16
παλαιό ανόητος
Es ar to nesaku. Skaidroju, ka sabata ievērošana ir Kristus! Un tas pats bija vecajā derībā, tāpēc, ka Dievam patīk želastība un ne upuris. Tikai to nevar redzēt tie, kam Kristus nav dzīves centrā!

Un vēlreiz tev saku: atkāpies sātan, jo ir rakstīts:

Kristus ir bauslības gals!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 36983