atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Par prieku sev un citiem
S.R...
Iesūtīts: 2011.05.23 10:27:54
varam parunāties, kas mums sagādā prieku, sajūsmu, labas emocijas.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.23 12:49:30
man patik pastaiga vienatnē, saruna ar Dievu, Dieva vartda lasisana, lugsana, Dieva gribas un vaiga meklesana. Varbut izklausas parak garigi, bet man tas patik vairak par citu.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.05.23 17:01:21
Pastaiga svešā pilsētā vienai pašai vai labā kompānijā, gulēt pļavā un skatīties mākoņos. Ja ir izdevies kādu no sirds iepriecināt. Pļāpāt pie vīna glāzes ar feiniem cilvēkiem. Labi izgulēties. Iemīlēties. Skatīties kā izskatās svaigi izravēts dārzs, peldēties, pēc n-to kilometru nostaigāšanas iebāzt kājas aukstā ūdenī.
Prieka un prieciņu ir bezgala daudz.
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2011.05.23 20:55:35
piekrītu Svētais , παλαιό ανόητος, Zive. par to staigāšanu pa viskautkurieni - man arī patīk, bet ne tā ka apmaldies....
Labi , citi te priecājas par padarītiem darbiem, nu man ir tā, ka atnāc rudenī uz kapiem viss vienās lapās un tad savācam 10 maisus un tad ir gandarījums!
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.05.25 06:32:58
Daudziem no jums varu pievienoties - prieks man ir gan par svaigi pljautas zaales vai tomatu smarzhu saulee, gan par masaazhu, par laivoshanu, par labu kompaaniju un speelem jauka lokaa, gan par labi padariitu darbu vai veiksmigi noliktu eksaamenu, gan par to, ja ir izdevies kaadu iepriecinaat - dziive vienos priekos!
Bet skaista muuzika, laba graamata un citi skaistumi izraisa prieku par Dievu. Par Vina lieliskumu, izdomu, gudribu, milestibu uz mums, Vina raditajam siikbuutneem, kas mulkiigi tekalee nezinkur...
sicili [78.84.97.107]
# Iesūtīts: 2011.05.25 08:51:11
Vienkārši balss
vai tad zāle puķes, laivošana utt. neizraisa prieku par Dievu,.... par Dieva lieliskumu gudrību, mīlestību radot šo pasauli?
opis. [46.109.96.223]
# Iesūtīts: 2011.05.25 09:06:06
sicili: " vai tad zāle, puķes neizraisa prieku par Dievu,.... par Dieva lieliskumu gudrību, mīlestību radot šo pasauli?"
Ps 90,5-7

5 Tu tos aizrauj kā plūdos, tie (=cilvēki) ir kā rīta miegs, tie ir kā zāle, kas agrumā ir augšanas spēka pilna,
6 kas rītā atzeļ un zied, vakarā vīst un kalst.
7 Jo mēs iznīkstam Tavu dusmu priekšā, tiekam iznīcināti Tavas bardzības dēļ.
vilks
# Iesūtīts: 2011.05.25 09:21:43
Bērna smaids un priecīgi smiekli ir ārkārtīgi iepriecinoši un uzmundrinoši. Bet man sagādā prieku arī daudz kas no te iepriekš minētā.
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:51:17
Man ar izraisa prieku,pozitivas emocijas..daba,mili cilveki,berni,dzivnieki,labs ediens un dzeriens,saule...smarza lauka pec tikko nolijusa lietus,juura,kada laba filma vai gramata.....bet ir tads prieks..savadaks,,,pec Vakarediena....iipasi,ja esi aizgajis uz baznicu ar "cupu akmeniem uz muguras"
Sneha [103.44.52.95]
# Iesūtīts: 2023.12.08 12:58:51
Are you sick of sleeping by masturbating? We have a variety of sultry women for you to choose from. Our Ludhiana call lady will keep you busy in the Ludhiana Call Girls world. Is it your fantasy to lick luscious boobs all night and grind moist pussies? You are not alone; 14% of young guys aspire to be like you.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 201 , pavisam kopa bijuši: 3391